Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

23 lutego 2020 r.
21:40

Górnik Łęczna zaprezentował się swoim kibicom [ZDJĘCIA]

0 14 A A

W niedzielę wieczorem w hali SP nr 4 przy ulicy Jaśminowej w Łęcznej Górnik Łęczna zaprezentował się swoim kibicom. Punktem kulminacyjnym spotkania była prezentacja zespołów seniorskich kobiet występującej w Ekstralidze kobiet, a także mężczyzn, którzy występują w drugiej lidze, ale wiosną chcą skutecznie powalczyć o awans

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W prezentacji wzięły udział wszystkie drużyny Górnika Łęcza zaczynając od najmłodszych adeptów w grupach młodzieżowych, przez drużyny juniorskie chłopców i dziewcząt, rezerw sekcji żeńskiej i męskiej, a na koniec drugoligowych piłkarzy dowodzonych przez trenera Kamila Kieresia i grających w Ekstralidze kobiet – mistrzyń polski prowadzonych przez trenera Piotra Mazurkiewicza.

W trakcie imprezy odbyła się licytacja i zbiórka środków dla Marcina Kuśmirka – kibica Górnika, który uległ wypadkowi i przechodzi obecnie kosztowną rehabilitację.

 – Chcemy być blisko kibiców i blisko naszego głównego sponsora – Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. Z tego miejsca chcę podziękować naszemu sponsorowi, bo bez jego pomocy nie bylibyśmy w stanie realizować tego co sobie zakładamy – powiedział Piotr Sadczuk, prezes Górnika Łęczna S.A. – Pokazaliśmy jak dużo młodzieży trenuje piłkę nożną. Nasi młodzi zawodnicy są pod opieką bardzo dobrych trenerów. To nasza codzienna żmudna praca, której efekty pokazaliśmy naszym kibicom, którzy z pewnością chcieli zobaczyć jak wyglądają struktury klubu. Liczę, że ta impreza przysłuży się do tego, aby podczas imprez sportowych na naszym stadionie frekwencja była coraz lepsza – dodał Sadczuk.

Po spadku z Ekstraklasy i pierwszej ligi w Łęcznej postawiono na szkolenie młodzieży i właśnie to ma pomóc drużynie grającej dziś na drugoligowym froncie w wywalczeniu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. – W naszym zespole jest kilku wychowanków jak choćby Patryk Rojek, Jakub Cielebąk, Adrian Szczerba, Karol Turek.  i to od nich zależy czy wygrają rywalizację z kolegami i będą występować w podstawowej jedenastce. z kolei kilku innych jak Dawid Tkacz i Paweł Perdun zaczynają pukać do drzwi pierwszego zespołu. Na nich również liczymy i zamierzamy w nich inwestować - zakończył prezes Górnika. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 22:47
+15
Ilość drużyn, wszyscy ubrani w klubowe koszulki, dresy, mnóstwo dzieci i młodzieży. Aż serce rośnie! Dobrze zainwestowane pieniądze. Brawo LW Bogdanka!
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 23:14
+13
Moje dziecko nie może spać jest w takich emocjach. Czuje się jak prawdziwy piłkarz Górnika mimo, że ma dopiero 9 lat. I mógł przybić piątkę z Midzierskim. Dla organizatorów - wielkie DZIĘKI!
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 23:16
+11
Dzięki Górnikowi coś dzieje się w Łęcznej.
Avatar
Rodzic / 23 lutego 2020 r. o 22:46
+10
Brawo brawo. Kibice jak zwykle nie zawiedli.
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 22:44
+10
Jestem pod wrażeniem prezentacji Górnika! Profesjonalnie i nie zapomnieli o licytacji dla Marcina Kuśmirka. Brawo Górnik! Brawo kibice! Teraz trzymam kciuki za awans.
Avatar
Falkon / 23 lutego 2020 r. o 22:41
+8
Impreza ekstra. Czułem się jak w ekstra lidze. Fajnie przedstawione zespoły od maluszków po „GÓRNIKÓW”. Kibice docenią i może zwiększą frekwencję na meczach.
Avatar
Pb / 24 lutego 2020 r. o 05:37
+7
I występ raperów był.Coś dla serca i dla ucha.Jestem pod wrażeniem.
Avatar
Sosna / 23 lutego 2020 r. o 22:54
+7
Widać po tej imprezie, że w klubie dzieje się dobrze. Rozwój młodzieży, oby tak dalej.... powodzenia! Licytacje też były świetnym pomysłem. Kopalnia może spać spokojnie- pieniądze nie idą w błoto.
Avatar
normalny / 24 lutego 2020 r. o 15:55
+4
...skąd się bierz ew ludzkich głowach tyle agresji, jesteśmy Polakami, powinniśmy Siebi wzajemnie szanować, odbyła się fajna impreza, która łączy lokalną społecznoć "Małą Ojczyznę", wszyscy zadowoleni od dziciaków po rodziców, jakaś pomoć wyszła też z tego dla ofiary tragicznego wypadku - Marcina. Więc dlaczego to niszczy ktoś, każe coś odcianć, coś zabierać... co i komu chcesz chłopie zabra c odciąć, dałeś coś od siebie, że chcesz zabrać...? nie chcesz, nie przychodzisz..., ale uszanuj te kilka setek ludzi co się fajnie bawiło, patrząc na swoich pupili i na swoje dzieci. W przeciwnym razie nikt nigdy nie uszanuje Ciebie, wiedz o tym przypowieść o "karmie..." wiedz, ona wraca... Pozdrawiam wszystkich, Górnikowi i jego Kibicom życzę samych dobrych chwil.  Kiedyś mieszkaniec Łęcznej.
...skąd się bierz ew ludzkich głowach tyle agresji, jesteśmy Polakami, powinniśmy Siebi wzajemnie szanować, odbyła się fajna impreza, która łączy lokalną społecznoć "Małą Ojczyznę", wszyscy zadowoleni od dziciaków po rodziców, jakaś pomoć wyszła też z tego dla ofiary tragicznego wypadku - Marcina. Więc dlaczego to niszczy ktoś, każe coś odcianć, coś zabierać... co i komu chcesz chłopie zabra c odciąć, dałeś coś od siebie, że chcesz zabrać...? nie chcesz, nie przychodzisz..., ale uszanuj te kilka setek ludzi co się fajnie bawiło, pa... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 22:35
+3
Jestem dumny z Górnika. Prezentacja i ogólnie impreza na duży plus. Wreszcie klub ma Prezesa przez duże P. Brawo!
Avatar
fanatyczny / 28 lutego 2020 r. o 10:41
0
"pracownik dołowy" albo masz tyle z dołem wspólnego co nic, albo jesteś jedym z tych wielkich lotników ze smietnika co przyszli jednak pracować na kopalni bo w ich cudownym przmyśle zarabiali psie pieniądze i teraz trzeba szczekać zza monitora bo w oczy nic nie powiesz....
Avatar
normalny / 24 lutego 2020 r. o 15:55
+4
...skąd się bierz ew ludzkich głowach tyle agresji, jesteśmy Polakami, powinniśmy Siebi wzajemnie szanować, odbyła się fajna impreza, która łączy lokalną społecznoć "Małą Ojczyznę", wszyscy zadowoleni od dziciaków po rodziców, jakaś pomoć wyszła też z tego dla ofiary tragicznego wypadku - Marcina. Więc dlaczego to niszczy ktoś, każe coś odcianć, coś zabierać... co i komu chcesz chłopie zabra c odciąć, dałeś coś od siebie, że chcesz zabrać...? nie chcesz, nie przychodzisz..., ale uszanuj te kilka setek ludzi co się fajnie bawiło, patrząc na swoich pupili i na swoje dzieci. W przeciwnym razie nikt nigdy nie uszanuje Ciebie, wiedz o tym przypowieść o "karmie..." wiedz, ona wraca... Pozdrawiam wszystkich, Górnikowi i jego Kibicom życzę samych dobrych chwil.  Kiedyś mieszkaniec Łęcznej.
...skąd się bierz ew ludzkich głowach tyle agresji, jesteśmy Polakami, powinniśmy Siebi wzajemnie szanować, odbyła się fajna impreza, która łączy lokalną społecznoć "Małą Ojczyznę", wszyscy zadowoleni od dziciaków po rodziców, jakaś pomoć wyszła też z tego dla ofiary tragicznego wypadku - Marcina. Więc dlaczego to niszczy ktoś, każe coś odcianć, coś zabierać... co i komu chcesz chłopie zabra c odciąć, dałeś coś od siebie, że chcesz zabrać...? nie chcesz, nie przychodzisz..., ale uszanuj te kilka setek ludzi co się fajnie bawiło, pa... rozwiń
Avatar
brachu / 24 lutego 2020 r. o 10:01
-3
Módl się gościu żeby nie odcięli - kopalni od Łęcznej.
Avatar
Ryl / 24 lutego 2020 r. o 09:31
-3
Gdzie moja 14tka???
Avatar
pracownik dołowy / 24 lutego 2020 r. o 07:49
-15
Oddciąć to badziewie od kopalni,niech się sami sponsorują!
Avatar
Pb / 24 lutego 2020 r. o 05:37
+7
I występ raperów był.Coś dla serca i dla ucha.Jestem pod wrażeniem.
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 23:16
+11
Dzięki Górnikowi coś dzieje się w Łęcznej.
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 23:14
+13
Moje dziecko nie może spać jest w takich emocjach. Czuje się jak prawdziwy piłkarz Górnika mimo, że ma dopiero 9 lat. I mógł przybić piątkę z Midzierskim. Dla organizatorów - wielkie DZIĘKI!
Avatar
Sosna / 23 lutego 2020 r. o 22:54
+7
Widać po tej imprezie, że w klubie dzieje się dobrze. Rozwój młodzieży, oby tak dalej.... powodzenia! Licytacje też były świetnym pomysłem. Kopalnia może spać spokojnie- pieniądze nie idą w błoto.
Avatar
Gość / 23 lutego 2020 r. o 22:47
+15
Ilość drużyn, wszyscy ubrani w klubowe koszulki, dresy, mnóstwo dzieci i młodzieży. Aż serce rośnie! Dobrze zainwestowane pieniądze. Brawo LW Bogdanka!
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 czerwca 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 czerwca 2020 r.

Akademia Kina CSK: "W obliczeniach był błąd"
11 czerwca 2020, 19:00

Akademia Kina CSK: "W obliczeniach był błąd"

11 czerwca o godz. 19 Centrum Spotkania Kultur zaprosi na drugą część webinaru "W obliczeniach był błąd" w ramach cyklu Akademia Kina CSK. To propozycja dla wszystkich wielbicieli historii filmu.

Dzieci chcą na place zabaw, a niektóre są zamknięte. "Przygotowujemy się do otwarcia, ale się nie spieszymy"
Alarm24
galeria

Dzieci chcą na place zabaw, a niektóre są zamknięte. "Przygotowujemy się do otwarcia, ale się nie spieszymy"

Chociaż od soboty można otwierać place zabaw, to część z nich wciąż pozostaje zamknięta. Rodzice narzekają na zbyt wolne tempo „odmrażania piaskownic”. Jednak tam, gdzie już można się bawić, nie widać zbyt wielu chętnych

Lublin: Ratusz przyjmuje wnioski o dotacje dla łapiących deszczówkę

Lublin: Ratusz przyjmuje wnioski o dotacje dla łapiących deszczówkę

Rozpoczął się nabór wniosków o miejskie dofinansowanie do instalacji pozwalających zatrzymywać i gromadzić wodę z opadów na swojej posesji. Od miasta można dostać na ten cel nawet 5 tys. zł, ale trzeba się pospieszyć

Biała Podlaska: Rodzinny dom dziecka powstanie przy ulicy Łomaskiej

Biała Podlaska: Rodzinny dom dziecka powstanie przy ulicy Łomaskiej

W Białej Podlaskiej powstanie rodzinny dom dziecka. Miasto zaadaptuje do tego celu budynek przy ulicy Łomaskiej 21.

Lubelskie: Kolejne osoby pokonały koronawirusa. Aktualna sytuacja epidemiologiczna
galeria

Lubelskie: Kolejne osoby pokonały koronawirusa. Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Ministerstwo Zdrowia nie odnotowało dzisiaj nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim. Przybyło za to 11 ozdrowieńców. Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie - stan na 2 czerwca.

Część mieszkańców Lublina będzie miała w czwartek tylko zimną wodę w kranach

Część mieszkańców Lublina będzie miała w czwartek tylko zimną wodę w kranach

Wyłącznie zimną wodę w kranach będą mieli przez cały czwartek mieszkańcy i użytkownicy budynków w znacznej części Czechowa i jego okolicach.

Fonie Lublina: koncert "Pieśni i arie klasyków wiedeńskich"
7 czerwca 2020, 18:00

Fonie Lublina: koncert "Pieśni i arie klasyków wiedeńskich"

W niedzielę, 7 czerwca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie (Rynek 1) odbędzie się drugi z tegorocznego cyklu koncertów Fonie Lublina. Tym razem słuchacze odkryją pieśni i arie klasyków wiedeńskich. Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie.

Gorączka sobotniej nocy w Chełmie. Trzy włamania i pościg za uciekinierem

Gorączka sobotniej nocy w Chełmie. Trzy włamania i pościg za uciekinierem

Ręce pełne roboty mieli ostatniej majowej nocy chełmscy policjanci. A wszystko przez nastolatków, którzy buszowali w blokowych piwnicach. Jakby tego było mało, mundurowi ścigali także 17-latka, który bez prawa jazdy uciekał volkswagenem. Chłopak nie chciał trafić do ośrodka wychowawczego, do którego skierował go Sąd Rejonowy w Chełmie.

Będzie nowa mapa chorych na COVID-19 w regionie. Jest coraz więcej osób spoza województwa

Będzie nowa mapa chorych na COVID-19 w regionie. Jest coraz więcej osób spoza województwa

- W związku z przeprowadzeniem przez WSSE w Lublinie weryfikacji miejsca zamieszkania osób zakażonych, zawieszamy czasowo publikację mapy pokazującej rozłożenie aktywnych przypadków w powiatach. Nadal będziemy informować o sytuacji epidemicznej województwa lubelskiego, publikując grafikę liczbową – taki komunikat można znaleźć na stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie zamiast mapy z aktualnymi danymi epidemicznymi. Ostatnia mapa została opublikowana w sobotę 30 maja.

Młodzi bezdomni, niewidzialni dla społeczeństwa i systemu. "Spałam w lesie przez tydzień"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Młodzi bezdomni, niewidzialni dla społeczeństwa i systemu. "Spałam w lesie przez tydzień"

Nie potrafią żyć samodzielnie, nie mają wykształcenia, pieniędzy, ani pracy. Za to mają depresję i zaburzony obraz rodziny. Młodzi bezdomni są niewidzialni dla społeczeństwa i niewydolnego systemu opieki.

Lublin: Mieszkańcy proszą o pomoc. Mają już dość bajor oraz dziur
Alarm24

Lublin: Mieszkańcy proszą o pomoc. Mają już dość bajor oraz dziur

O naprawę nawierzchni ul. Trześniowskiej upomina się jeden z naszych Czytelników. Po ostatnich deszczach droga jest w fatalnym stanie

Samorządowcy chcą poszerzyć granice gminy Markuszów

Samorządowcy chcą poszerzyć granice gminy Markuszów

Samorządowcy z Markuszowa chcą poszerzyć granice swojej gminy. Spór dotyczy części miejscowości Przybysławice oraz jeziora Duży Ług, które od lat należą do sąsiedniego Garbowa. Władze tego ostatniego niczego oddawać jednak nie chcą. Jeśli aneksja się uda, zmianie ulegną granice dwóch powiatów.