Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

3 kwietnia 2017 r.
17:14

Awans Motoru? To byłoby mistrzostwo świata

0 13 A A
(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Po piątym zwycięstwie z rzędu Motor podskoczył aż na czwarte miejsce w tabeli. Zespół z Lublina ze spokojem podchodzi jednak do kolejnych spotkań

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Mówi się o awansie, ale odrobienie 13 punktów to byłoby mistrzostwo świata – uważa trener Marcin Sasal. Najwięcej strzelonych bramek (11), najmniej straconych (trzy), a do tego jedyny niepokonany na wiosnę zespół. Runda rewanżowa na razie należy do żółto-biało-niebieskich. Po pięciu wygranych z rzędu walka o awans, która wydawała się niemożliwa nagle znowu jest w zasięgu Pawła Kaczmarka i jego kolegów.

Strata do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wynosi obecnie siedem punktów. Lider przegrał dwa razy z rzędu i to u siebie. W sobotę z Karpatami Krosno 1:3.

W najbliższej kolejce piłkarze Dariusza Pietrasiaka będą pauzowali, a później mają przed sobą trudny wyjazd do Tarnowa. Na koniec kwietnia na wyjeździe zmierzą się też z Resovią, a w kolejnych tygodniach czekają ich ciężkie mecze na stadionach: Cosmosu Nowotaniec, czy Spartakusa Daleszyce. W ostatniej serii gier także spotkanie w gościach ze Stalą Rzeszów.

– Fajnie, że wszystko układa się po naszej myśli. Inne zespoły przegrywają, a my jesteśmy w tabeli coraz wyżej. Na razie nie myślimy jednak o awansie. Chcemy spokojnie robić swoje. Skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu. A co będzie na koniec sezonu, to się okaże po ostatniej kolejce – tłumaczy Kamil Oziemczuk, która zalicza świetny powrót do gry. W dwóch występach na wiosnę zdobył dwie bramki i bardzo pomógł Motorowi w przedłużeniu dobrej passy.

W najbliższych tygodniach Motor będzie musiał sobie radzić bez Radosława Kursy. Środkowy obrońca już w 14 minucie meczu z Garbarnią musiał opuścić boisko z powodu kontuzji łydki. – Na razie trudno powiedzieć, co będzie z Radkiem. Może szybko wróci do gry, ale jest też niebezpieczeństwo, że to poważny uraz. Trzeba będzie zrobić dokładnie badania, ale to dopiero po kilku dniach. Na razie damy mu dwa tygodnie wolnego i spróbujemy sobie poradzić – mówi trener Sasal.

Ciągle na pierwszą bramkę w nowych barwach czeka Kamil Majkowski. Były gracz Legii Warszawa w sobotnim spotkaniu był bardzo aktywny. Mógł nawet skompletować hat-tricka, ale seryjnie marnował dobre sytuacje w pierwszej połowie. Po przerwie był jeszcze bliżej powodzenia, ale jego strzał zamiast do siatki trafił w słupek.

W najbliższą sobotę Motor zmierzy się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Wierną Małogoszcz. A później na Arenie Lublin dojdzie do derbowego starcia z Podlasiem Biała Podlaska.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenek / 6 kwietnia 2017 o 20:55
0
juź nie smęć
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2017 o 03:05
0
Tylko rządy Prawa i Sprawiedliwości sprawią, że Motor awansuje. Radni PiS powinni wejść do władz klubu.
Avatar
lublinianin / 5 kwietnia 2017 o 09:32
0
żurnalista po obejrzeniu konferencji prasowej nie potrafi poprawnie zacytować słów trenera, który mówił o rekordzie Europy a nie o jakimś mistrzostwie. Jakoś nikt nie zastanawia się kto utrudnia Motorowi przeprowadzanie treningów.MOSiR i Motor są spółkami miejskimi i niektórzy działają na szkodę własnej spółki.Jak na 4 poziom rozgrywkowy fajnie ogląda się mecze Motoru.Atmosfera jest wartością dodaną klubu. najwyższy czas aby stereotyp o meczach Motoru już poszedł w niepamięć,a lublinianie z przyjemnością odwiedzali Arenę podczas meczów Motoru.
Avatar
B / 4 kwietnia 2017 o 15:45
0
Właśnie, czy jest ktoś w stanie wskazać osobę, która uniemożliwiła trening? Trener nie chcial mówić na konferencji, ale może ktoś posiada taką wiedzę?
Avatar
U / 4 kwietnia 2017 o 12:22
0
Prosze o podanie z imienia i nazwiska osoby która uniemożliwia prowadzenie treningu Motoru
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 10:34
0
Odrobienie 13 punktów to byłoby odrobienie 13 punktów, a nie żadne mistrzostwo świata. Mistrzostwa świata są za rok w Rosji i Motoru tam nie będzie. W 2 lidze też zresztą nie.
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 02:24
0
A moze jak nie wiadomo o co chodzi to.... czemu KSZOki nagle na wiosnę przestali grać???
Avatar
Gosc / 3 kwietnia 2017 o 21:36
0
Motor i tak nie awansuje. Problem polega na tym że Motor jest mocny na III ligę a za słaby na II. W tym składzie patrzac realnie 80% drużyny jest zasłaba na rozgrywki w wyższej klasie rozgrywkowej. Grupa IV jest najsłabszą grupa z pośród wszystkich grup III ligi a po drugie w regionie jest brak zawodników którzy mogli by sprostać II ligowym wymaganiom pod względem doświadczenia, techniki czy ogrania. I znów armia zaciezna która w nosie ma grę a liczy się lista płac i koło się zamyka. 
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 20:27
0
Awansuje nie awansuje, ale na takie mecze jak z Garbarnia można chodzić, i to nie jest czas stracony.
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 19:43
0
jesteśmy ZAWSZE tam gdzie nasz MOTOREK gra................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
zenek / 6 kwietnia 2017 o 20:55
0
juź nie smęć
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2017 o 03:05
0
Tylko rządy Prawa i Sprawiedliwości sprawią, że Motor awansuje. Radni PiS powinni wejść do władz klubu.
Avatar
lublinianin / 5 kwietnia 2017 o 09:32
0
żurnalista po obejrzeniu konferencji prasowej nie potrafi poprawnie zacytować słów trenera, który mówił o rekordzie Europy a nie o jakimś mistrzostwie. Jakoś nikt nie zastanawia się kto utrudnia Motorowi przeprowadzanie treningów.MOSiR i Motor są spółkami miejskimi i niektórzy działają na szkodę własnej spółki.Jak na 4 poziom rozgrywkowy fajnie ogląda się mecze Motoru.Atmosfera jest wartością dodaną klubu. najwyższy czas aby stereotyp o meczach Motoru już poszedł w niepamięć,a lublinianie z przyjemnością odwiedzali Arenę podczas meczów Motoru.
Avatar
B / 4 kwietnia 2017 o 15:45
0
Właśnie, czy jest ktoś w stanie wskazać osobę, która uniemożliwiła trening? Trener nie chcial mówić na konferencji, ale może ktoś posiada taką wiedzę?
Avatar
U / 4 kwietnia 2017 o 12:22
0
Prosze o podanie z imienia i nazwiska osoby która uniemożliwia prowadzenie treningu Motoru
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 10:34
0
Odrobienie 13 punktów to byłoby odrobienie 13 punktów, a nie żadne mistrzostwo świata. Mistrzostwa świata są za rok w Rosji i Motoru tam nie będzie. W 2 lidze też zresztą nie.
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 02:24
0
A moze jak nie wiadomo o co chodzi to.... czemu KSZOki nagle na wiosnę przestali grać???
Avatar
Gosc / 3 kwietnia 2017 o 21:36
0
Motor i tak nie awansuje. Problem polega na tym że Motor jest mocny na III ligę a za słaby na II. W tym składzie patrzac realnie 80% drużyny jest zasłaba na rozgrywki w wyższej klasie rozgrywkowej. Grupa IV jest najsłabszą grupa z pośród wszystkich grup III ligi a po drugie w regionie jest brak zawodników którzy mogli by sprostać II ligowym wymaganiom pod względem doświadczenia, techniki czy ogrania. I znów armia zaciezna która w nosie ma grę a liczy się lista płac i koło się zamyka. 
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 20:27
0
Awansuje nie awansuje, ale na takie mecze jak z Garbarnia można chodzić, i to nie jest czas stracony.
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 19:43
0
jesteśmy ZAWSZE tam gdzie nasz MOTOREK gra................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 33 12

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.