Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

1 kwietnia 2017 r.
19:04

Motor - Garbarnia 2:0. Gonimy lidera! (zdjęcia)

0 16 A A

Motor pokonał w sobotę po ciekawym i emocjonującym meczu Garbarnię Kraków 2:0! Porażkę poniósł też lider tabeli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. A to oznacza, że lublinianie tracą do pierwszej drużyny tylko siedem punktów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od pierwszego gwizdka wysoki pressing zastosowali goście. Szybko dobre, prostopadłe podanie w pole karne dostał Damian Nieśmiałowski. Na szczęście obrońcy żółto-biało-niebieskich zażegnali niebezpieczeństwo.

W szóstej minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sprytnie głową uderzał Radosław Kursa, ale minimalnie nie trafił w bramkę. Pierwsze fragmenty to przede wszystkim walka w środku pola. Groźnych spięć w obu szesnastkach praktycznie nie było. W 14 minucie boisku musiał opuścić Kursa. Wyglądało to groźnie, bo 28-latek schodząc z boiska nie mógł nawet stanąć na kontuzjowaną nogę.

W pierwszym kwadransie szału nie było, ale mecz powoli nabierał rumieńców. W 19 minucie Patryk Szysz zagrał prostopadle do Kamila Majkowskiego, a ten odegrał do kolegi piętką. Szysz znalazł się w świetnej sytuacji, ale uderzył nad poprzeczką. Po chwili sam na bramkę rywali pędził Majkowski i zdecydował się na strzał po długim rogu. Niestety, spudłował. Nie minęło kilkadziesiąt sekund i były gracz Legii Warszawa znowu był sam przed Marcinem Cabajem. Jeszcze raz wybrał złe rozwiązanie, bo strzelił prosto w golkipera Garbarni.

Krakowianie nie pozostawiali dłużni rywalom. W 23 minucie Szymon Kiebzak w ostatniej chwili został powstrzymany przez Michotę. Obrońca Motoru na dodatek „nabił” rywala i goście nie zarobili nawet rzutu rożnego. Dosłownie po chwili przyjezdni wychodzili z kolejną groźną kontrą. Tym razem trzech na dwóch defensorów. Kiebzaka uprzedził jednak Paweł Socha.

W 28 minucie Marcin Siedlarz próbował szczęścia bezpośrednio z rzutu wolnego, ale huknął nad bramką Sochy. W 34 minucie powinno być 0:1. Strata w środku pola zakończyła się doskonałą okazją Siedlarza, który był sam przed bramkarzem Motoru po serii błędów defensywy żółto-biało-niebieskich. Napastnik zespołu z Krakowa powinien zapytać bramkarza gospodarzy, w który róg chce dostać strzał. Zamiast tego kopnął prosto w niego. W następnej akcji Tomasz Liput wpadł w pole karne ekipy z Lublina, ale z problemami został w końcu powstrzymany.

W 54 minucie świetnie w pole karne Motoru przedarł się Nieśmiałowski i wyłożył piłkę Siedlarzowi, ale znowu szczęśliwie obrońcy miejscowych wyjaśnili sytuację wybiciem na „uwolnienie”. W 57 minucie Kamil Stachyra próbował przewrotki, a kontrę gości dalekim wyrzutem rozpoczął Cabaj. Świetnie interweniował jednak Gieraga. Kilkadziesiąt sekund później Kamil Ozeimczuk zagrywał w pole karne i bliski przejęcia piłki był Stachyra, ale ostatecznie „Kapiemu” się nie udało.

Tuż po godzinie gry przed kolejną szansą na otwarcie wyniku stanął Majkowski. Ładnie uwolnił się spod opieki obrońcy i praktycznie z zerowego kąta strzelił w... słupek. W 66 minucie kibice Motoru wreszcie się doczekali, bo z powietrza pod poprzeczkę świetnie uderzył Kamiński i drużyna trenera Sasala objęła prowadzenie.

W 77 mogło być 1:1, ale Socha świetnie poradził sobie z uderzeniem rywali. Niedługo później dobrze po drugiej stronie boiska spisał się Cabaj po strzale Michała Palucha. W końcówce Garbarnia „siedziała” na połowie gospodarzy, a żółto-biało-niebiescy nastawiali się na kontry. I w 84 minucie piłkę do siatki wpakował nawet Paluch, ale sędzia podniósł chorągiewkę i nadal było tylko 1:0. Kilka chwil później było już pozamiatane. Świetny przechwyt zaliczył Oziemczuk, minął na szybkości rywali, wyszedł sam na sam z Cabajem i spokojnie uderzył obok bramkarza zespołu z Krakowa.

Efekt piątej kolejnej wygranej na wiosnę? Tylko trzy punkty straty do wicelidera z Krakowa i siedem do pierwszego KSZO. Za tydzień Motor zagra z ostatnią w tabeli Wierną Małogoszcz (wyjazd), a później będzie mecz z Podlasiem Biała Podlaska (dom).

Motor Lublin – Garbarnia Kraków 2:0 (0:0)

Bramki: Kamiński (66), Oziemczuk (87).

Motor: Socha – Słotwiński, Gieraga, Kursa (14 Michota), Tadrowski, Kaczmarek, Cholerzyński (69 Tymosiak), Kamiński, Stachyra, (46 Oziemczuk), Majkowski (63 Paluch).

Garbarnia: Cabaj – Mistrzyk, Kalemba, Moskal, Borovicanin(68 Piszczek) , Liput, Pietras, Masiuda, Nieśmiałowski (90 Gaudyn), Kiebzak (46 Ciesielski), Siedlarz (71 Górecki).

Żółte kartki: Szysz, Tadrowski, Kamiński – Siedlarz, Piszczek.

Sędziował: Tomasz Mroczek (Rzeszów). Widzów: 3050.

Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piter76 / 3 kwietnia 2017 o 10:00
0
świetny mecz, brawo Motor! choć trzeba uczciwie przyznać, że sporo farta mieliśmy, ale też przebudzenie Motoru od 60 minuty kosmiczne! walczyć, wierzyć, nie odpuszczać! dokładnie - nie zlekceważyć Małogoszczy i Podlasia...
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 09:01
0
Dziwi mnie jak ten dziennikarzyna może jeszcze pracować ??? Szysz dostał żółtą kartkę występuje w relacji z meczu a nie ma go w składzie.... DRAMAT
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 12:32
0
ciekawy mecz do ogładania, Garbarnia piłkarsko lepsza w pierwszej polowie, 2 połowa dla Motoru i do tego fajny doping.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 08:27
0
Dobry mecz, Garbarnia to naprawdę dobry przeciwnik. Tym bardziej cieszą 3 punkty ! Teraz nie zlekceważyć Małogoszczy i będzie GIT :) ! AVE MOTOR !!
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 07:17
0
O czym te komentarze ? W Kurierze piszą o meczu a wy tutaj smędzicie niemiłosiernie.Jeśli Motor bez Kursy nie ma obrony to kto w tej lidze ją ma ? Może KSZO - trzy bramki w plecy w ostatnim kwadransie ?
Avatar
ja / 2 kwietnia 2017 o 01:41
0
kibic koneser napisał:
Arena nie jest przywiązana do klubu ,tam powinny grać najlepszy zespól regionu i nie pomoże wam wulgarne wpisy .Motor mi nie  przeszkadza ale poziom sportowy to 3 piętra w dól  w stosunku do Górnika a tak szczerze  ostatnio    Motor ma  farta  i życzę mu awansu ale nie      pozwole opluwanie perełki lubelskiej piłki jaka jest Górnik Lubelski
Arena jest stadionem miasta LUBLIN, a nie regionu. Górnik po pierwsze jak chce grać to niech zacznie za to placić bo jedyne co z tego ma miasto to zniszczoną murawę, która była jedną z najlepszych w kraju dopóki ta perełka nie zaczęłą sobie sparingi na zamaraznietej płycie grać.
Arena jest stadionem miasta LUBLIN, a nie regionu. Górnik po pierwsze jak chce grać to niech zacznie za to placić bo jedyne co z tego ma miasto to zniszczoną murawę, która była jedną z najlepszych w kraju dopóki ta perełka nie zaczęłą sobie sparingi na zamaraznietej płycie grać. rozwiń
Avatar
realista / 2 kwietnia 2017 o 00:42
0
Nie łudźcie się. Awansu nie będzie. W następnym sezonie wciąż bedziecie oglądać zacięte walki o punkty w Nowotańcu, Sierszy czy Daleszycach.
Avatar
kibic koneser / 1 kwietnia 2017 o 23:52
0
Arena nie jest przywiązana do klubu ,tam powinny grać najlepszy zespól regionu i nie pomoże wam wulgarne wpisy .Motor mi nie przeszkadza ale poziom sportowy to 3 piętra w dól w stosunku do Górnika a tak szczerze ostatnio Motor ma farta i życzę mu awansu ale nie pozwole opluwanie perełki lubelskiej piłki jaka jest Górnik Lubelski
Avatar
Gosc / 1 kwietnia 2017 o 22:03
0
Kupią parę karnych i awans będzie tylko że karne w II lidze będą więcej kosztować patalachow.
Avatar
m / 1 kwietnia 2017 o 21:51
0
z info które kiedyś było przed sezonem kasa będzie niekoniecznie z miasta............wystarczy tylko wejść.Powiedzmy sobie szczerze jak Łęczna zleci nikt nawet nie kiwnie palcem żeby im pomóc.Awans Motoru byłby cudem.Raz że po urazie Kursy nie ma prawie obrony co dziś widać. Po dwa Motor ma wyjazd KSZO Stal Resovia.Działacze będą sobie pluć w brodę za to że trzymano Leszcza i tych wszystkich gwiazdorów bo tych pkt dziś brakuje i pewnie zabraknie 4-5  PKT do lidera bo trudno awansować z  tak poszatkowaną obroną
Avatar
Piter76 / 3 kwietnia 2017 o 10:00
0
świetny mecz, brawo Motor! choć trzeba uczciwie przyznać, że sporo farta mieliśmy, ale też przebudzenie Motoru od 60 minuty kosmiczne! walczyć, wierzyć, nie odpuszczać! dokładnie - nie zlekceważyć Małogoszczy i Podlasia...
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 09:01
0
Dziwi mnie jak ten dziennikarzyna może jeszcze pracować ??? Szysz dostał żółtą kartkę występuje w relacji z meczu a nie ma go w składzie.... DRAMAT
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 12:32
0
ciekawy mecz do ogładania, Garbarnia piłkarsko lepsza w pierwszej polowie, 2 połowa dla Motoru i do tego fajny doping.
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 08:27
0
Dobry mecz, Garbarnia to naprawdę dobry przeciwnik. Tym bardziej cieszą 3 punkty ! Teraz nie zlekceważyć Małogoszczy i będzie GIT :) ! AVE MOTOR !!
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 o 07:17
0
O czym te komentarze ? W Kurierze piszą o meczu a wy tutaj smędzicie niemiłosiernie.Jeśli Motor bez Kursy nie ma obrony to kto w tej lidze ją ma ? Może KSZO - trzy bramki w plecy w ostatnim kwadransie ?
Avatar
ja / 2 kwietnia 2017 o 01:41
0
kibic koneser napisał:
Arena nie jest przywiązana do klubu ,tam powinny grać najlepszy zespól regionu i nie pomoże wam wulgarne wpisy .Motor mi nie  przeszkadza ale poziom sportowy to 3 piętra w dól  w stosunku do Górnika a tak szczerze  ostatnio    Motor ma  farta  i życzę mu awansu ale nie      pozwole opluwanie perełki lubelskiej piłki jaka jest Górnik Lubelski
Arena jest stadionem miasta LUBLIN, a nie regionu. Górnik po pierwsze jak chce grać to niech zacznie za to placić bo jedyne co z tego ma miasto to zniszczoną murawę, która była jedną z najlepszych w kraju dopóki ta perełka nie zaczęłą sobie sparingi na zamaraznietej płycie grać.
Arena jest stadionem miasta LUBLIN, a nie regionu. Górnik po pierwsze jak chce grać to niech zacznie za to placić bo jedyne co z tego ma miasto to zniszczoną murawę, która była jedną z najlepszych w kraju dopóki ta perełka nie zaczęłą sobie sparingi na zamaraznietej płycie grać. rozwiń
Avatar
realista / 2 kwietnia 2017 o 00:42
0
Nie łudźcie się. Awansu nie będzie. W następnym sezonie wciąż bedziecie oglądać zacięte walki o punkty w Nowotańcu, Sierszy czy Daleszycach.
Avatar
kibic koneser / 1 kwietnia 2017 o 23:52
0
Arena nie jest przywiązana do klubu ,tam powinny grać najlepszy zespól regionu i nie pomoże wam wulgarne wpisy .Motor mi nie przeszkadza ale poziom sportowy to 3 piętra w dól w stosunku do Górnika a tak szczerze ostatnio Motor ma farta i życzę mu awansu ale nie pozwole opluwanie perełki lubelskiej piłki jaka jest Górnik Lubelski
Avatar
Gosc / 1 kwietnia 2017 o 22:03
0
Kupią parę karnych i awans będzie tylko że karne w II lidze będą więcej kosztować patalachow.
Avatar
m / 1 kwietnia 2017 o 21:51
0
z info które kiedyś było przed sezonem kasa będzie niekoniecznie z miasta............wystarczy tylko wejść.Powiedzmy sobie szczerze jak Łęczna zleci nikt nawet nie kiwnie palcem żeby im pomóc.Awans Motoru byłby cudem.Raz że po urazie Kursy nie ma prawie obrony co dziś widać. Po dwa Motor ma wyjazd KSZO Stal Resovia.Działacze będą sobie pluć w brodę za to że trzymano Leszcza i tych wszystkich gwiazdorów bo tych pkt dziś brakuje i pewnie zabraknie 4-5  PKT do lidera bo trudno awansować z  tak poszatkowaną obroną
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 13 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 23 16

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.