Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

10 lipca 2018 r.
15:36

Chełmianka wróciła do treningów. Są dwa kolejne transfery

26 12 A A
(fot. Chełmianka Chełm/facebook)

W poniedziałek do treningów wróciła także drużyna Artura Bożyka. Biało-zieloni mają już czterech nowych zawodników. Do Norberta Myszki i Piotra Kożuchowskiego dołączyli: Rafał Kursa (Stal Rzeszów) oraz Krzysztof Zawiślak (JKS Jarosław)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałkowych zajęciach Chełmianki uczestniczyło 27 zawodników. Dzień później frekwencja była taka sama. Poza nowymi twarzami można było dostrzec także Przemysława Banaszaka. Nie ma jednak sensu robić sobie nadziei, że król strzelców grupy czwartej z poprzedniego sezonu zostanie w klubie. Na dniach ma pojawić się na treningach jednego z klubów ekstraklasy.

– Nie ma szans, żeby Przemek u nas został. Teraz musimy się skupić, żeby go zastąpić – przyznaje trener Bożyk. I ocenia dwa, kolejne transfery. – W świetle odejścia Michała Wołosa musieliśmy poszukać solidnego zastępstwa w defensywie. Kiedy tylko pojawiła się szansa na pozyskanie Rafała Kursy od razu byłem na tak. To chłopak stąd, który może stać się jednym z ważniejszych piłkarzy w naszym zespole. Podobnie ma się sytuacja z Krzyśkiem Zawiślakiem. Szybko udało nam się znaleźć godnego następcę Przemka – wyjaśnia szkoleniowiec ekipy z Chełma.

Kursa w poprzednich rozgrywkach zaliczył 23 występy w barwach Stali Rzeszów. 17 razy wychodził w podstawowym składzie. Wcześniej zakładał koszulkę: Lublinianki, Wisły Puławy, Piasta II Gliwice, czy Podlasia Biała Podlaska. Z kolei Zawiślak w naszym regionie znany jest z występów w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Ostatnio 25-latek pokazał się z dobrej strony w barwach JKS Jarosław. W 31 meczach w III lidze zapisał na swoim koncie dziewięć goli. Był również przymierzany do Stali Kraśnik, ale ostatecznie trafił do Chełma.

W nowym sezonie biało-zielonej koszulki nie założą za to: Aleksiej Pritulak i Mateusz Olszak. Zgodnie z zapowiedziami zostaje za to Mateusz Kompanicki. Obecnie w klubie przebywa jeszcze kilku testowanych graczy. – Mamy około 10 takich osób. Wliczając oczywiście naszych juniorów. Jak długo będą z nami trenowali? Decyzja, co do ich przyszłości ma zapaść po sobotnim meczu kontrolnym z Podlasiem Biała Podlaska – wyjaśnia trener Bożyk.

Jeżeli chodzi o klubową młodzież, to w treningach uczestniczą: Krzysztof Rak i Adrian Osoba, którzy skończyli wiek juniora, a także: Michał Górny, Michał Grądz, Jakub Jodłowski oraz Paweł Wójcicki.

Wspomniany sparing z Podlasiem zostanie rozegrany na boisku w Piszczacu. Początek meczu zaplanowano na godz. 11. Wiadomo już także, że w następną środę, 18 lipca Chełmianka zagra na swoim stadionie ze spadkowiczem z II ligi – Wisłą Puławy.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 lipca 2018 o 16:10
+3
Banaszak trenuje w Gliwicach z Piastem!
Avatar
kibic / 11 lipca 2018 o 12:15
+1
Bozyk ma cos takiego w sobie ze chce udowodnic ze to 4 miejsce nie bylo przypadkiem i dlatego zostal w Chelmiance chociaz mysle ze Gornik i Motor chetnie zatrudniliby tego trenera. To rozni wlasnie ludzi ktorzy znaja swoja wartosc od np. pilkarzykow ktorzy maja jeden udany sezon ida gdzies wyzej czy zagranice i przepadaja w nieznane
Avatar
Sts / 11 lipca 2018 o 07:11
0
Chelmianka bardzo poukladana druzyna, nareszcie a to wszystko dzieki Bozykowi trener ktory z niejedna druzyna w ekstraklasie osiagnalby sukces i to nie mam na mysli czolowki. Tym rozni sie Chelm od Lublina ze kasa nie ma znaczenia liczy sie postęp i krok po kroku osiąganie celów a tym jest przynajmniej tak jak w tym sezonie walka o podium :)
 Wbrew pozorom kasy jest w Chelmie jest wiecej Kasy niz w Motorze,co do Bozyka na razie robi kwity zeby móc cos wyzej potrenowac. Poukladac zespol w 3 lidze zeby byl solidny to jedno ale powalczyć o cos wyżej to inna rzecz,czego nie wziął Łęcznej zeby obronic 1 ligę?
 Wbrew pozorom kasy jest w Chelmie jest wiecej Kasy niz w Motorze,co do Bozyka na razie robi kwity zeby móc cos wyzej potrenowac. Poukladac zespol w 3 lidze zeby byl solidny to jedno ale powalczyć o cos wyżej to inna rzecz,czego nie wziął Łęcznej zeby obronic 1 ligę? rozwiń
Avatar
Lm / 11 lipca 2018 o 07:04
0
Bo nie ma jaj zeby grac w Lublinie 4 razy odmówił☺
Avatar
CH / 10 lipca 2018 o 22:59
0
Chelmianka bardzo poukladana druzyna, nareszcie a to wszystko dzieki Bozykowi trener ktory z niejedna druzyna w ekstraklasie osiagnalby sukces i to nie mam na mysli czolowki. Tym rozni sie Chelm od Lublina ze kasa nie ma znaczenia liczy sie postęp i krok po kroku osiąganie celów a tym jest przynajmniej tak jak w tym sezonie walka o podium :)
Avatar
Gość / 10 lipca 2018 o 20:59
0
Kompańskiego do Motoru dawać! - ludzie kochani nauczcie się. Nie Kompański a Kompanicki !!!!!!!!! Kompan zostaje w Chełmie u Bożyka.
Avatar
Lubelak / 10 lipca 2018 o 18:58
0
Kompańskiego do Motoru dawać!
Avatar
kibic / 10 lipca 2018 o 17:51
0
Kursa???? hehehe Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy heheheh
Avatar
19CH55 / 10 lipca 2018 o 16:31
0
Młodszy Kursa - dobry gość ! Będzie wzmocnienie obrony po odejściu Wołosa. Witamy w Chełmiance ! 
Avatar
Gość / 10 lipca 2018 o 16:30
0
Bożyk poustawia wszystkie gwiazdy :-) A tak naprawdę to zanim ocenisz człowieka to musisz go poznać
Avatar
kibic / 11 lipca 2018 o 12:15
+1
Bozyk ma cos takiego w sobie ze chce udowodnic ze to 4 miejsce nie bylo przypadkiem i dlatego zostal w Chelmiance chociaz mysle ze Gornik i Motor chetnie zatrudniliby tego trenera. To rozni wlasnie ludzi ktorzy znaja swoja wartosc od np. pilkarzykow ktorzy maja jeden udany sezon ida gdzies wyzej czy zagranice i przepadaja w nieznane
Avatar
Sts / 11 lipca 2018 o 07:11
0
Chelmianka bardzo poukladana druzyna, nareszcie a to wszystko dzieki Bozykowi trener ktory z niejedna druzyna w ekstraklasie osiagnalby sukces i to nie mam na mysli czolowki. Tym rozni sie Chelm od Lublina ze kasa nie ma znaczenia liczy sie postęp i krok po kroku osiąganie celów a tym jest przynajmniej tak jak w tym sezonie walka o podium :)
 Wbrew pozorom kasy jest w Chelmie jest wiecej Kasy niz w Motorze,co do Bozyka na razie robi kwity zeby móc cos wyzej potrenowac. Poukladac zespol w 3 lidze zeby byl solidny to jedno ale powalczyć o cos wyżej to inna rzecz,czego nie wziął Łęcznej zeby obronic 1 ligę?
 Wbrew pozorom kasy jest w Chelmie jest wiecej Kasy niz w Motorze,co do Bozyka na razie robi kwity zeby móc cos wyzej potrenowac. Poukladac zespol w 3 lidze zeby byl solidny to jedno ale powalczyć o cos wyżej to inna rzecz,czego nie wziął Łęcznej zeby obronic 1 ligę? rozwiń
Avatar
Lm / 11 lipca 2018 o 07:04
0
Bo nie ma jaj zeby grac w Lublinie 4 razy odmówił☺
Avatar
CH / 10 lipca 2018 o 22:59
0
Chelmianka bardzo poukladana druzyna, nareszcie a to wszystko dzieki Bozykowi trener ktory z niejedna druzyna w ekstraklasie osiagnalby sukces i to nie mam na mysli czolowki. Tym rozni sie Chelm od Lublina ze kasa nie ma znaczenia liczy sie postęp i krok po kroku osiąganie celów a tym jest przynajmniej tak jak w tym sezonie walka o podium :)
Avatar
Gość / 10 lipca 2018 o 20:59
0
Kompańskiego do Motoru dawać! - ludzie kochani nauczcie się. Nie Kompański a Kompanicki !!!!!!!!! Kompan zostaje w Chełmie u Bożyka.
Avatar
Lubelak / 10 lipca 2018 o 18:58
0
Kompańskiego do Motoru dawać!
Avatar
kibic / 10 lipca 2018 o 17:51
0
Kursa???? hehehe Jeden dobry a drugi jeszcze lepszy heheheh
Avatar
19CH55 / 10 lipca 2018 o 16:31
0
Młodszy Kursa - dobry gość ! Będzie wzmocnienie obrony po odejściu Wołosa. Witamy w Chełmiance ! 
Avatar
Gość / 10 lipca 2018 o 16:30
0
Bożyk poustawia wszystkie gwiazdy :-) A tak naprawdę to zanim ocenisz człowieka to musisz go poznać
Avatar
llb / 10 lipca 2018 o 16:21
0
Kursa??? długo bym sie zastanawial, gwiazda, zreszta podobnie jak braciszek, mocno zmanierowany, nie przecenialbym jego mozliwosci...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 3 1

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 1 1

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 17 9

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 14

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63