Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

0 19 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

We wtorek kontrakt z Motorem podpisał Filip Wójcik. 22-latek występuje na pozycji bocznego pomocnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wójcik to kolejny zawodnik, którego doskonale zna trener Mirosław Hajdo. To wychowanek Tarnovii Tarnów, który później występował także w tamtejszej Unii na poziomie III ligi. Rundę wiosenną sezonu 2015/2016 zawodnik spędził już w II lidze. Dla Puszczy Niepołomice rozegrał 10 meczów. W kolejnych rozgrywkach zaliczył już 25 występów, a do tego zapisał na swoim koncie cztery bramki – trzy w lidze i jedną w Pucharze Polski.

Jego kolejnym klubem była Garbarnia Kraków, a tak się składa, że drużynę prowadził wówczas trener Hajdo. Wychowanek Tarnovii był podstawowym piłkarzem drugoligowca. Uzbierał 33 występy i ponownie strzelił cztery gole. W tym jednego w drugim meczu barażowym o awans na zaplecze ekstraklasy. Garbarnia wygrała na wyjeździe z Pogonią Siedlce i niespodziewanie wywalczyła awans.

W poprzednich rozgrywkach Wójcik zagrał w 28 meczach I ligi, ale ani razu nie udało mu się pokonać bramkarza rywali. W lecie 22-latek przeniósł się klasę rozgrywkową niżej – do Stali Stalowa Wola, ale chyba nie może uznać tego transferu za udany. Zagrał w 11 meczach ligowych i dwóch w Pucharze Polski, ale tylko dwukrotnie wychodził w podstawowym składzie i zdobył jedną bramkę.

– Bardzo się cieszę, że przychodzę do Motoru Lublin, bo każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie tradycje są w tym klubie. Cel przed rundą wiosenną także jest jasny. Mam nadzieję, że pomogę w jego realizacji. Tym bardziej że warunki do treningu są bardzo dobre, także nie pozostaje nam nic innego, jak zdobywanie w każdym meczu trzech punktów – mówi Filip Wójcik cytowany przez klubowy portal żółto-biało-niebeiskich.

To już czwarty, zimowy transfer klubu z Lublina. Wcześniej do zespołu trenera Hajdy dołączyli: Rafał Król (Stal Kraśnik), Krystian Kalinowski (Stal Stalowa Wola) oraz Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg). Pozyskanie tego ostatniego musi jednak potwierdzić jeszcze PZPN.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibic / 28 stycznia 2020 o 16:19
+17
Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego, że trener dobiera sobie zawodników, których zna i którym ufa. Tu nie ma czasu na testowanie, przyglądanie się i rozpoznawanie. Trzeba wygrać tą rundę. Skoro ten zawodnik pomógł awansowac Garbarni to może i pomoże awansować Motorowi. Czas na ocenę pracy trenera przyjdzie po zakończeniu sezonu.
Avatar
ja / 28 stycznia 2020 o 18:24
+16
Co wy z tymi zawodnikami z regionu? Co za różnica skąd jest zawodnik? W regionie i tak nikt Motoru nie lubi więc na przywiązanie do klubu to nie wpłynie. A transferów płatnych i tak w tych ligach nie ma więc o jakim zarabianiu na wychowankach mówimy? O groszowych opłatach za wyszkolenie? Bez jaj. Trener bierze tych których zna i może mieć za darmo. To chyba oczywiste, że nie będą to gwiazdy. Lepiej by było gdyby brał nieznanych? Ruszcie łbami zanim postawicie kolejne glupie zarzuty.
Avatar
Kibic / 28 stycznia 2020 o 17:59
+14
Niema tych co nie grali!!! tylko szpącili!!!!! Zostali zawodnicy co graja zdobywają punkty i zostawiają,, zdrowie na boisku "przyjdź na mecze i patrz obiektywnie a nie piszesz bzdury!!!! 
Avatar
mmm / 29 stycznia 2020 o 09:43
+5
Jakie hurtowe ściąganie ?  dwóch najlepszych strzelców w lidze, bramkarz który w 2 lidze zagrał 16 meczy Wzmocnienie drużyny, a jakieś osły płaczą na forum. Jeszcze nastepni pseudo znawcy chcą z 3 ligi młodzież sprzedawać i zarabiac na tym, młodzież to w ekstraklasie się sprzedaje, a wszędzie płaci się za wyszkolenie i tyle, pseudo menadzerowie
Avatar
bolec / 29 stycznia 2020 o 11:13
+2
Znowu hurtowe ściąganie niewiadomo kogo.Nie widzicie.ze śmieją sie z was w calym kraju?Czy w tym Motorze ktoś ma pojęcie o piłce czy tylko potraficie wydawac miejskie pieniądze? Może lepiej 2.3 dobre nazwiska niż 10 przeciętniaków?
 Kiedyś były "nazwiska" - Burkhardt, Brzyski, Bonin, miał być Nowak. Jak był efekt to średnio inteligentny kibic Motoru wie doskonale. Kogo dalej proponujesz? Mila, Żurawski, Kosowski?
Avatar
Wychowanek / 29 stycznia 2020 o 10:06
+2
jaka K.... akademia ?! Szkółka dla wszystkich chętnych za 120zl/ mc żeby chłopak nie siedział przed komputerem . Płaci to jest a w A klasie nie gra się w nagrodę tylko żeby zagrać bo albo się nie łapie do pierwszej albo jest za słaby do juniorów , a dobrego chłopaka nikt wyżej nie da bo musi robić wynik w swoim roczniku na cześć i chwałe trenera bo przecież nie z korzyścią dla swojego rozwoju . Za trzy cztery lata to będzie trzecia - czwarta szkółka w regionie o ile już nie jest. Pojedyncze wzloty są budowane na drużynie którą na potrzeby konkretnego celu da się stworzyć ale kogo obchodzi drużyna !? Chodzi o jednostki które są tu zabijane przez napływowy element wraz z każdym nowym trenerem , któremu nikt nie podskoczy bo wszyscy chcą mu włazić w.... . Podpisano kontrakty z kilkoma chłopakami z tej niby akademii ale w jakim celu ? Żeby za pare stówek cieszyli się ze nie grają ... To raczej Akademia Absurdu wiec nie dziwi fakt ze ściagają gościa który przez 28 meczy nic nie strzelił ! Czyżby w Jasika Clj tce nikt się nie nadawał ...
jaka K.... akademia ?! Szkółka dla wszystkich chętnych za 120zl/ mc żeby chłopak nie siedział przed komputerem . Płaci to jest a w A klasie nie gra się w nagrodę tylko żeby zagrać bo albo się nie łapie do pierwszej albo jest za słaby do juniorów , a dobrego chłopaka nikt wyżej nie da bo musi robić wynik w swoim roczniku na cześć i chwałe trenera bo przecież nie z korzyścią dla swojego rozwoju . Za trzy cztery lata to będzie trzecia - czwarta szkółka w regionie o ile już nie jest. Pojedyncze wzloty są budowane na drużynie którą na potrzeby ko... rozwiń
Avatar
W / 29 stycznia 2020 o 14:43
+1
Narzekacie, hejtujecie, a Wójcik już w debiucie strzelił.
Avatar
kibic / 28 stycznia 2020 o 15:36
+1
Kruczkowskiego już nie ma. Podziękował mu Mirek Hajdo..
Avatar
damianek / 28 stycznia 2020 o 22:24
0
Co wy tak o tych zawodnikach z regionu? Przecież przyszedł Rafał Król, który w ostatniej kolejce w meczu z Hetmanem nie strzeli w ostatniej minucie karnego przez co Motor nie awansuje. I to będzie najlepsza zemsta za nazywanie wszystkich dookoła wieśniakami
Avatar
Gość / 28 stycznia 2020 o 16:14
-1
Kto zna się chociaż odrobine na piłce wie, ze Grodzicki nie nadaje się do grania. On może co najwyżej pokopać sobie w Wieczystej Kraków. Okregowka to jest w tym momencie jego optymalny poziom
Avatar
W / 29 stycznia 2020 o 14:43
+1
Narzekacie, hejtujecie, a Wójcik już w debiucie strzelił.
Avatar
bolec / 29 stycznia 2020 o 11:13
+2
Znowu hurtowe ściąganie niewiadomo kogo.Nie widzicie.ze śmieją sie z was w calym kraju?Czy w tym Motorze ktoś ma pojęcie o piłce czy tylko potraficie wydawac miejskie pieniądze? Może lepiej 2.3 dobre nazwiska niż 10 przeciętniaków?
 Kiedyś były "nazwiska" - Burkhardt, Brzyski, Bonin, miał być Nowak. Jak był efekt to średnio inteligentny kibic Motoru wie doskonale. Kogo dalej proponujesz? Mila, Żurawski, Kosowski?
Avatar
House / 29 stycznia 2020 o 10:34
-3
Takie zbrojenia po to tylko, żeby nie awansować haha zamiast ładować kasę w trupa, dofinansowaliby piłkę reczną, na którą nota bene przychodzi więcej kibiców (mimo 6 razy mniejszej hali) niż na to dziadostwo.
Avatar
Wychowanek / 29 stycznia 2020 o 10:06
+2
jaka K.... akademia ?! Szkółka dla wszystkich chętnych za 120zl/ mc żeby chłopak nie siedział przed komputerem . Płaci to jest a w A klasie nie gra się w nagrodę tylko żeby zagrać bo albo się nie łapie do pierwszej albo jest za słaby do juniorów , a dobrego chłopaka nikt wyżej nie da bo musi robić wynik w swoim roczniku na cześć i chwałe trenera bo przecież nie z korzyścią dla swojego rozwoju . Za trzy cztery lata to będzie trzecia - czwarta szkółka w regionie o ile już nie jest. Pojedyncze wzloty są budowane na drużynie którą na potrzeby konkretnego celu da się stworzyć ale kogo obchodzi drużyna !? Chodzi o jednostki które są tu zabijane przez napływowy element wraz z każdym nowym trenerem , któremu nikt nie podskoczy bo wszyscy chcą mu włazić w.... . Podpisano kontrakty z kilkoma chłopakami z tej niby akademii ale w jakim celu ? Żeby za pare stówek cieszyli się ze nie grają ... To raczej Akademia Absurdu wiec nie dziwi fakt ze ściagają gościa który przez 28 meczy nic nie strzelił ! Czyżby w Jasika Clj tce nikt się nie nadawał ...
jaka K.... akademia ?! Szkółka dla wszystkich chętnych za 120zl/ mc żeby chłopak nie siedział przed komputerem . Płaci to jest a w A klasie nie gra się w nagrodę tylko żeby zagrać bo albo się nie łapie do pierwszej albo jest za słaby do juniorów , a dobrego chłopaka nikt wyżej nie da bo musi robić wynik w swoim roczniku na cześć i chwałe trenera bo przecież nie z korzyścią dla swojego rozwoju . Za trzy cztery lata to będzie trzecia - czwarta szkółka w regionie o ile już nie jest. Pojedyncze wzloty są budowane na drużynie którą na potrzeby ko... rozwiń
Avatar
mmm / 29 stycznia 2020 o 09:43
+5
Jakie hurtowe ściąganie ?  dwóch najlepszych strzelców w lidze, bramkarz który w 2 lidze zagrał 16 meczy Wzmocnienie drużyny, a jakieś osły płaczą na forum. Jeszcze nastepni pseudo znawcy chcą z 3 ligi młodzież sprzedawać i zarabiac na tym, młodzież to w ekstraklasie się sprzedaje, a wszędzie płaci się za wyszkolenie i tyle, pseudo menadzerowie
Avatar
Gość / 29 stycznia 2020 o 09:21
-7
Znowu hurtowe ściąganie niewiadomo kogo.Nie widzicie.ze śmieją sie z was w calym kraju?Czy w tym Motorze ktoś ma pojęcie o piłce czy tylko potraficie wydawac miejskie pieniądze? Może lepiej 2.3 dobre nazwiska niż 10 przeciętniaków?
Avatar
damianek / 28 stycznia 2020 o 22:24
0
Co wy tak o tych zawodnikach z regionu? Przecież przyszedł Rafał Król, który w ostatniej kolejce w meczu z Hetmanem nie strzeli w ostatniej minucie karnego przez co Motor nie awansuje. I to będzie najlepsza zemsta za nazywanie wszystkich dookoła wieśniakami
Avatar
ja / 28 stycznia 2020 o 18:24
+16
Co wy z tymi zawodnikami z regionu? Co za różnica skąd jest zawodnik? W regionie i tak nikt Motoru nie lubi więc na przywiązanie do klubu to nie wpłynie. A transferów płatnych i tak w tych ligach nie ma więc o jakim zarabianiu na wychowankach mówimy? O groszowych opłatach za wyszkolenie? Bez jaj. Trener bierze tych których zna i może mieć za darmo. To chyba oczywiste, że nie będą to gwiazdy. Lepiej by było gdyby brał nieznanych? Ruszcie łbami zanim postawicie kolejne glupie zarzuty.
Avatar
Kibic / 28 stycznia 2020 o 17:59
+14
Niema tych co nie grali!!! tylko szpącili!!!!! Zostali zawodnicy co graja zdobywają punkty i zostawiają,, zdrowie na boisku "przyjdź na mecze i patrz obiektywnie a nie piszesz bzdury!!!! 
Avatar
Menadżer / 28 stycznia 2020 o 17:24
-12
Miasto płaci a trener sprowadza. Nie ma to jak się wydaje nie swoją kasę. Myślę że rodzice dzieciaków trenujących w tym śmiesznym klubie zaczną zabierać swoje pociechy do innych lubelskich zespołów. Nie ma dla nich sensu trenować skoro drużynę buduje się na zaciągu a oni i tak nie zagrają w swoim rodzinnym mieście.  Myślę że zespół ten i tak się rozleci jak ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zakręci kurek z pieniędzmi. Z publicznymi pieniędzmi. Panie prezesie drużynę piłkarską należy traktować jak przedsiębiorstwo a nie jak swoje hobby czy płakać u się żalić jak zabraknie pieniędzy. Na całym świecie drużyny zarabiają na sprzedaży piłkarzy głównie wychowanków a tych w tym mieście nie ma,. Bo jak się mają pokazać młodzi piłkarze gdy do drużyny ściąga się kopaczy z po za swojego miasta województwa. To nie tędy droga.
Miasto płaci a trener sprowadza. Nie ma to jak się wydaje nie swoją kasę. Myślę że rodzice dzieciaków trenujących w tym śmiesznym klubie zaczną zabierać swoje pociechy do innych lubelskich zespołów. Nie ma dla nich sensu trenować skoro drużynę buduje się na zaciągu a oni i tak nie zagrają w swoim rodzinnym mieście.  Myślę że zespół ten i tak się rozleci jak ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zakręci kurek z pieniędzmi. Z publicznymi pieniędzmi. Panie prezesie drużynę piłkarską należy traktować jak przedsiębiorstwo a nie jak swoje hobby... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21.02.2020

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21.02.2020 0 0

Zła jakość powietrza w Lublinie. Czytelnik skarży się na smog
ALARM24

Zła jakość powietrza w Lublinie. Czytelnik skarży się na smog 0 2

Na Nowym Świecie nie ma czym oddychać. Dym przenika do mieszkania. Dziecko kaszle, mimo tego, że oczyszczacz pracuje pełną parą – piszę do nas jeden z czytelników skarżący się na jakość powietrza w Lublinie.

Myśliwy zastrzelił owczarka pani Anny. Adwokat: "Nie można spuszczać psa ze smyczy"

Myśliwy zastrzelił owczarka pani Anny. Adwokat: "Nie można spuszczać psa ze smyczy" 135 29

Do finału zbliża się sprawa myśliwego Stanisława A., którego prokuratura oskarżyła o zastrzelenie owczarka niemieckiego pani Anny z Dubicy. Poszkodowana uważa że mężczyzna świadomie zastrzelił jej psa. A obrońca tłumaczy że Stanisław A. był pewny że strzelał do dzika.

Stalker nęka swoją ofiarę zza krat. Jak to możliwe?
Uwaga! TVN
film

Stalker nęka swoją ofiarę zza krat. Jak to możliwe? 5 5

Choć prześladowca pana Adama trafił do aresztu, to koszmar młodego mężczyzny się nie skończył. Mężczyzna dalej odbiera telefony i listy od swojego stalkera. Dlaczego doszło do tak kuriozalnej sytuacji?

Remont DK12. Mieszkańcy Chełma muszą spodziewać się dużych utrudnień w ruchu

Remont DK12. Mieszkańcy Chełma muszą spodziewać się dużych utrudnień w ruchu 2 5

Budimex już przesłał do chełmskiego Urzędu Miasta wstępny harmonogram robót na drodze krajowej nr 12 w granicach miasta. Z dokumentu wynika, że ciężki sprzęt pojawi się na placu budowy na przełomie lutego i marca, a wraz z nim ograniczenia, zwężenia i objazdy.

Lublin: W piątek otwarcie nowego skateparku przy ul. Rusałka

Lublin: W piątek otwarcie nowego skateparku przy ul. Rusałka 26 7

Na piątek zapowiedziano oficjalne otwarcie nowego skateparku zbudowanego przy ul. Rusałka za pieniądze z budżetu obywatelskiego.

Kolizja na rondzie im. Wincentego Pola w Lublinie. Jedna osoba została poszkodowana
ALARM24

Kolizja na rondzie im. Wincentego Pola w Lublinie. Jedna osoba została poszkodowana 3 0

Dwa samochody zderzyły się na rondzie im. Wincentego Pola w Lublinie. Jedna osoba została poszkodowana

Dla dzieci i dorosłych. Z humorem i na poważnie. Weekendowe spektakle w CK
21 lutego 2020, 19:00

Dla dzieci i dorosłych. Z humorem i na poważnie. Weekendowe spektakle w CK 0 0

W ramach Karnawału Teatralnego Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne sceniczne prezentacje. W nadchodzący weekend emocji nie zabraknie. Będą spektakle dramatyczne, improwizacja i propozycja dla dzieci.

Dyscyplinarka dla pracownika PUK w Radzyniu Podlaskim. Broni go były prezes

Dyscyplinarka dla pracownika PUK w Radzyniu Podlaskim. Broni go były prezes 0 2

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim zwolniło dyscyplinarnie pracownika odpowiedzialnego za usługi pogrzebowe. Mężczyzna zamierza odwołać się w sądzie pracy.

Grzyby i pleśń w domu. Podpowiadamy, jak zapewnić rodzinie dobry mikroklimat

Grzyby i pleśń w domu. Podpowiadamy, jak zapewnić rodzinie dobry mikroklimat 0 2

Grzyby-pleśnie na ścianie czy suficie pojawiają się w te miesiące, kiedy rzadziej otwieramy okna, utrudniając tym samym wymianę powietrza w domu. Tymczasem ich obecność to zagrożenie dla zdrowia mieszkańców. Podpowiadamy, jak zapewnić swojej rodzinie zdrowy mikroklimat.

Lubelski sąd nakazał ujawnić pensje nauczycieli. Związek idzie ze skargą do Rzecznika Praw Obywatelskich

Lubelski sąd nakazał ujawnić pensje nauczycieli. Związek idzie ze skargą do Rzecznika Praw Obywatelskich 44 24

Dyrektor szkoły ma obowiązek poinformować, ile zarabia każdy z zatrudnionych przez niego nauczycieli – to decyzja lubelskiego sądu. Na tej podstawie zarobki kilkudziesięciu pedagogów ze szkół na Lubelszczyźnie opublikowało wydawnictwo „Wspólnota”. Związek Nauczycielstwa Polskiego jest tym oburzony i zamierza skierować sprawę do Rzecznika Praw Obywatelskich

Pogoda w piątek. Słonecznie na zachodzie. Opady deszczu ze śniegiem na wschodzie
film

Pogoda w piątek. Słonecznie na zachodzie. Opady deszczu ze śniegiem na wschodzie 3 0

Piątek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Wystąpią postępujące od zachodu w głąb kraju opady deszczu, a na wschodzie i południu - deszczu ze śniegiem (w wysokości 5-10 l/mkw.). W górach spadnie 5-10 cm śniegu. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje zachodni i południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 50-70 km/h, a w górach do 100 km/h.

Galeria Sztuki Dziecka w Białej Podlaskiej otwarta jeszcze w tym miesiącu
25 lutego 2020, 16:00

Galeria Sztuki Dziecka w Białej Podlaskiej otwarta jeszcze w tym miesiącu 0 0

Przy Bialskim Centrum Kultury powstaje Galeria Sztuki Dziecka. Jej otwarcie zaplanowano na 25 lutego.

Wernisaż wystawy "Rozkwit" w Galerii Sztuki A10
21 lutego 2020, 18:00

Wernisaż wystawy "Rozkwit" w Galerii Sztuki A10 0 0

Galeria Sztuki A10 (ul. Muzyczna 10a) zaprasza na wernisaż wystawy prac malarskich Joanny Cisek "Rozkwit". Wydarzenie odbędzie się 21 lutego o godz. 18.

Puławy: Nowa hala sportowa z lekkim poślizgiem [zdjęcia]
galeria

Puławy: Nowa hala sportowa z lekkim poślizgiem [zdjęcia] 21 5

Nie w połowie roku, a pod koniec wakacji najprawdopodobniej zakończy się budowa nowej hali widowiskowo-sportowej w Puławach. Wewnątrz obiektu trwa montaż podwieszanego sufitu zbudowanego z paneli akustycznych. Na zewnątrz widać już szklaną elewację oraz nowe parkingi.

III LIGA, GRUPA IV
18. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 0:0
Motor Lublin - Stal Kraśnik 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 1:2
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św. 1:2
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hutnik Kraków 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 0:2
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 2:0
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy 0:3

Tabela:

1. Korona II 18 33 37-25
2. Hutnik 18 33 32-26
3. Motor 18 33 29-16
4. Wólczanka 18 32 26-16
5. Stal 18 27 26-17
6. Wisłoka 18 27 22-13
7. Avia 18 27 26-27
8. Siarka 18 27 27-22
9. Wisła Puławy 18 26 20-19
10. Podhale 18 25 27-22
11. Sokół 18 25 17-17
12. Wisła Sandomierz 18 24 23-18
13. KSZO 18 24 19-18
14. Hetman 18 21 22-25
15. Jutrzenka 18 16 13-27
16. Orlęta 18 15 12-22
17. Chełmianka 18 11 12-28
18. Podlasie 18 8 19-51

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.