Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

IV LIGA LUBELSKA

17 marca 2020 r.
12:52

IV liga: Wspólne treningi zawieszone, czy uda się dokończyć sezon?

0 6 A A
(fot. Piotr Michalski)

W ten weekend miał zostać rozegrany zaległy mecz z jesieni pomiędzy Spartą Rejowiec Fabryczny, a Powiślakiem Końskowola. Oczywiście, zawody nie doszły do skutku. Wiadomo już, że z powodu koronawirusa runda wiosenna nie wystartuje w weekend 21-22 marca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ten weekend miały zostać rozegrane ostatnie mecze ligowe przed wznowieniem rozgrywek. Lubelski Związek Piłki Nożnej apelował jednak do klubów, żeby nie pojawiać się na boisku. Na mecze nie zostali także wyznaczeni sędziowie. Jak w ogóle nasi czwartoligowcy zamierzają spędzić przymusową przerwę w rozgrywkach?

Nie ma mowy o żadnych grupowych zajęciach. Piłkarze będą ćwiczyć w pojedynkę. – Wspólnie nie trenujemy od piątku. Przeszliśmy na pracę indywidualną. Zobaczymy, jak sprawdzi się takie rozwiązania – mówi Dariusz Bodak, szkoleniowiec Lublinianki. I dodaje, jak to wygląda w praktyce.

– Zawodnicy dostają w formie elektronicznej rozpiski na każdy trening. Chcemy tak pracować przez najbliższy tydzień. Później zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja w kraju i naszym regionie. Na pewno próbujemy w ten sposób podtrzymać pracę wykonaną podczas zimowych przygotowań. Tydzień dwa jest szansa to zrobić, ale trudno powiedzieć, czy uda się dłużej. Zobaczymy też, na ile chłopakom wystarczy determinacji – dodaje trener kluby z Wieniawy.

Podobnie wygląda sytuacja w innych drużynach. – My na razie zawiesiliśmy treningi do odwołania. W środę przeprowadziliśmy ostatnie zajęcia, a czwartek i piątek w ogóle nie ćwiczyliśmy – wyjaśnia Tomasz Bednaruk, opiekun lidera IV ligi.

W sobotę jego podopieczni mieli zmierzyć się z Sokołem Konopnica. – Rozmawialiśmy na temat sparingu z Tomkiem Prasnalem i postanowiliśmy odwołać zawody. Na razie chłopaki będą mieli rozpiski do pracy indywidualnej. To będą dwa-trzy treningi w tygodniu. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji. Co dalej z rozgrywkami? Różne rzeczy pojawiają się w mediach i trudno powiedzieć, czy uda się jeszcze dokończyć sezon. Teraz zdrowie jest najważniejsze, a my nie mamy w ogóle wpływu na całą sytuację – zapewnia trener Bednaruk.

Piąty w tabeli Granit ostatnie wspólne zajęcia miał w czwartek. – Zdążyliśmy się jeszcze spotkać w grupie, ale kolejne zajęcia zawiesiliśmy. Na razie koncentrujemy się na indywidualnej pracy, przynajmniej przez kolejny tydzień. Cały czas będziemy monitorować sytuację. Ciężko gdybać, co wydarzy się w najbliższym czasie. Trzeba sobie jakoś radzić, na te możliwości, które mamy. W zimie na pewno zrobiliśmy progres, jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne. Teraz będziemy starali się to podtrzymać. Tak długo, jak będzie to możliwe. Wiadomo, że nie będzie łatwo. Liczymy, że uda się jeszcze zahamować rozprzestrzenianie wirusa, ale możemy tylko czekać i kibicować nam jako Polakom, aby wszyscy stosowali się do zaleceń – mówi Łukasz Gieresz, szkoleniowiec beniaminka z Bychawy.

Z optymizmem na całą sytuację patrzy za to opiekun Górnika II Łęczna Jacek Fiedeń. – Już w środę zawiesiliśmy treningi. Na razie do poniedziałku jednak spodziewam się, że wszystko potrwa trochę dłużej. Trzeba będzie to przepracować jakoś indywidualnie. Na razie wysyłam chłopakom rozpiski. Nie mam pojęcia co będzie dalej z sezonem, ale ja osobiście żywię nadzieję, że ten kryzys szybciej się skończy, niż może się teraz wydaje i wszystko wróci na właściwe tory. Chciałbym mieć rację, że dokończymy rozgrywki, ale trudno z pozycji laika wypowiadać się na tak poważny temat. To moja wiara i moje marzenie, że wszystko dobrze się skończy i skończy się w miarę szybko – wyjaśnia trener Fiedeń.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 17:23
+1
Czy w feralnej wycieczce na mecze Sampdorii i Juventusu brali udział lubelscy sędziowie i piłkarze? Aha, dziękuję!
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 18:36
0
wychodzi na to ,ze najlepiej to zaszyc sie gdzie na odludzi i zyc jak pustelnik,wybudowac szałas ,zaprzyjaznic sie i buszowac razem z dzikami na pobliskich polach rolnikow ,stworzono bron biologiczna ,jeszcze niedawno filantrop z usa mowil o depopulacji ,chiny ,a moze usa ,a moze wspolnie zabiegaja o zmniejszenie ludnosci swiata
Avatar
Zygmunt / 17 marca 2020 r. o 15:17
0
zgadzam się z poprzednim wpisem nie wiadomo w jaki stanie są zawodnicy amatorzy czy nie są zarażeni czy przenoszą chorobę bezobjawowo należy brać pod uwagę wszystkie czynniki nawet to ze teraz na nasz biedny wschód wracają z zagranicy niejednokrotnie zawodnicy którzy wyjechali za pracą sezonową i będą , mieć kontakt z kolegami...
Avatar
renee / 18 marca 2020 r. o 13:33
-2
Oto moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się RENEE YOUNG TODD. i mieszkam w Londynie w Wielkiej Brytanii. Moje życie powróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary o imieniu Papa Justus, którego poznałem online. Pewnego wiernego dnia, gdy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw o tym konkretnym rzucającym zaklęcia. Niektórzy zeznawali, że przywrócił ich kochanka Ex, inni zeznawali, że przywraca macicę, niektórzy zeznawali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwód i tak dalej. Było jedno szczególne zeznanie, które widziałem, dotyczyło kobiety o imieniu Grace, która zeznała o tym, w jaki sposób Papa Justus sprowadził swojego byłego kochanka w niecałe 72 godziny, a pod koniec zeznania podała adres e-mail papy Justusa. Po przeczytaniu ich wszystkich postanowiłem wypróbować tatę. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wyjaśniłem mu swoje problemy. W ciągu zaledwie 3 dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązaliśmy nasze problemy i jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż wcześniej. papa Justus jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest cudownym człowiekiem… Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego rzucającego zaklęcia, który by go rozwiązał. Wypróbuj dzisiaj wielkiego tatę Justusa, może być odpowiedzią na twoje problemy. Oto jego kontakt: drabeljustustemple@gmail.com Dziękuję świetny Justus. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) [Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Opieka ziołowa 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia (11) Zaklęcia małżeńskie (12) Czary Cudu (13) Czary piękna (14) CHOROBA PROROCTWA (15) Czary przyciągania (16) Czary Złego Oka (17) Zaklęcie Całujące (18) Usuń zaklęcia choroby (19) WYBORY ZWYCIĘZCĄ WYBORÓW (20) SUKCES W CZARACH EGZAMINÓW (21) Urok, aby zdobyć kogoś, kto cię kocha. (22) Zaklęcie biznesowe. (23) Znajdź swoją dawno utraconą rodzinę. Skontaktuj się z nim już dziś: E-mail: drabeljustustemple@gmail.com jaka aplikacja: 2347033354868. strona internetowa: ***s://***dejustushealinghome.com
Oto moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się RENEE YOUNG TODD. i mieszkam w Londynie w Wielkiej Brytanii. Moje życie powróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary o imieniu Papa Justus, którego poznałem online. Pewnego wiernego dnia, gdy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw o tym konkretnym rzucającym zaklęcia. Niektórz... rozwiń
Avatar
unia / 17 marca 2020 r. o 18:26
-3
Szanse na ligi w tym sezonie są niemal bliskie 0. W Chinach już czwarty miesiąc walczą z wirusem i końca nie widać. Może wyjściem jest przejście na system wiosna - jesień? Kolejkę z wiosny rozegrać jesienią i od następnej już wiosna - jesień, tak jak w Rosji.
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 14:55
-5
Ludzie są rzeczy ważniejsze niż piłka na poziomie amatorskim. Żeby nie trzymać zawodników w niepewności związek powinien zakończyć rozgrywki w tym sezonie. Te "rozpiski" gdzie będą realizować piłkarze w kuchni, salonie? A jeśli wyjdą na dwór to ryzyko zakażenia wzrasta..
Avatar
renee / 18 marca 2020 r. o 13:33
-2
Oto moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się RENEE YOUNG TODD. i mieszkam w Londynie w Wielkiej Brytanii. Moje życie powróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary o imieniu Papa Justus, którego poznałem online. Pewnego wiernego dnia, gdy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw o tym konkretnym rzucającym zaklęcia. Niektórzy zeznawali, że przywrócił ich kochanka Ex, inni zeznawali, że przywraca macicę, niektórzy zeznawali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwód i tak dalej. Było jedno szczególne zeznanie, które widziałem, dotyczyło kobiety o imieniu Grace, która zeznała o tym, w jaki sposób Papa Justus sprowadził swojego byłego kochanka w niecałe 72 godziny, a pod koniec zeznania podała adres e-mail papy Justusa. Po przeczytaniu ich wszystkich postanowiłem wypróbować tatę. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wyjaśniłem mu swoje problemy. W ciągu zaledwie 3 dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązaliśmy nasze problemy i jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż wcześniej. papa Justus jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest cudownym człowiekiem… Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego rzucającego zaklęcia, który by go rozwiązał. Wypróbuj dzisiaj wielkiego tatę Justusa, może być odpowiedzią na twoje problemy. Oto jego kontakt: drabeljustustemple@gmail.com Dziękuję świetny Justus. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) [Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Opieka ziołowa 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia (11) Zaklęcia małżeńskie (12) Czary Cudu (13) Czary piękna (14) CHOROBA PROROCTWA (15) Czary przyciągania (16) Czary Złego Oka (17) Zaklęcie Całujące (18) Usuń zaklęcia choroby (19) WYBORY ZWYCIĘZCĄ WYBORÓW (20) SUKCES W CZARACH EGZAMINÓW (21) Urok, aby zdobyć kogoś, kto cię kocha. (22) Zaklęcie biznesowe. (23) Znajdź swoją dawno utraconą rodzinę. Skontaktuj się z nim już dziś: E-mail: drabeljustustemple@gmail.com jaka aplikacja: 2347033354868. strona internetowa: ***s://***dejustushealinghome.com
Oto moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się RENEE YOUNG TODD. i mieszkam w Londynie w Wielkiej Brytanii. Moje życie powróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary o imieniu Papa Justus, którego poznałem online. Pewnego wiernego dnia, gdy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw o tym konkretnym rzucającym zaklęcia. Niektórz... rozwiń
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 18:36
0
wychodzi na to ,ze najlepiej to zaszyc sie gdzie na odludzi i zyc jak pustelnik,wybudowac szałas ,zaprzyjaznic sie i buszowac razem z dzikami na pobliskich polach rolnikow ,stworzono bron biologiczna ,jeszcze niedawno filantrop z usa mowil o depopulacji ,chiny ,a moze usa ,a moze wspolnie zabiegaja o zmniejszenie ludnosci swiata
Avatar
unia / 17 marca 2020 r. o 18:26
-3
Szanse na ligi w tym sezonie są niemal bliskie 0. W Chinach już czwarty miesiąc walczą z wirusem i końca nie widać. Może wyjściem jest przejście na system wiosna - jesień? Kolejkę z wiosny rozegrać jesienią i od następnej już wiosna - jesień, tak jak w Rosji.
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 17:23
+1
Czy w feralnej wycieczce na mecze Sampdorii i Juventusu brali udział lubelscy sędziowie i piłkarze? Aha, dziękuję!
Avatar
Zygmunt / 17 marca 2020 r. o 15:17
0
zgadzam się z poprzednim wpisem nie wiadomo w jaki stanie są zawodnicy amatorzy czy nie są zarażeni czy przenoszą chorobę bezobjawowo należy brać pod uwagę wszystkie czynniki nawet to ze teraz na nasz biedny wschód wracają z zagranicy niejednokrotnie zawodnicy którzy wyjechali za pracą sezonową i będą , mieć kontakt z kolegami...
Avatar
Gość / 17 marca 2020 r. o 14:55
-5
Ludzie są rzeczy ważniejsze niż piłka na poziomie amatorskim. Żeby nie trzymać zawodników w niepewności związek powinien zakończyć rozgrywki w tym sezonie. Te "rozpiski" gdzie będą realizować piłkarze w kuchni, salonie? A jeśli wyjdą na dwór to ryzyko zakażenia wzrasta..
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramatyczny wypadek w Bogusławicach. Rannych zabierają śmigłowce z czterech województw
PILNE

Dramatyczny wypadek w Bogusławicach. Rannych zabierają śmigłowce z czterech województw

Na drodze krajowej nr 1 w miejscowości Bogusławice (gm. Kruszyna) ok. godz. 13.45 zderzyły się autobus, ciężarówka i cysterna. Wybuchł pożar.

Orlęta Spomlek przegrały sparing z Sokołem Konopnica

Orlęta Spomlek przegrały sparing z Sokołem Konopnica

W starciu z rywalem grającym dwie klasy rozgrywkowe niżej kibice spodziewali się raczej pewnego zwycięstwa. A trzeba było się pogodzić z porażką. Zespół z Radzynia Podlaskiego przegrał w środę z Sokołem Konopnica 0:1. Trener biało-zielonych Artur Bożyk uspokaja jednak, że wynik na tym etapie przygotowań nie jest najważniejszy.

Samorządy z woj. lubelskiego dostaną 435,5 mln złotych od rządu. Czy to wystarczy?
galeria

Samorządy z woj. lubelskiego dostaną 435,5 mln złotych od rządu. Czy to wystarczy?

Rachunek za tarcze antykryzysowe w regionie wyniósł ok. 2,5 mld złotych. Podliczamy ile pieniędzy wpłynęło lub ma wpłynąć do lubelskich firm i samorządów.

Studenci z Lublina wygrali międzynarodowy konkurs. Zaprojektowali wyjątkowy bolid

Studenci z Lublina wygrali międzynarodowy konkurs. Zaprojektowali wyjątkowy bolid

Studenci z Politechniki Lubelskiej zwyciężyli w kategorii projekt pojazdu w międzynarodowym konkursie Shell Eco-marathon. Jury doceniła zaprojektowany w Lublinie bolid, który może przejechać nawet 460 km na m3 wodoru.

Kazimierski Festiwal Organowy w tym roku także wirtualnie
4 lipca 2020, 19:00

Kazimierski Festiwal Organowy w tym roku także wirtualnie

W niedzielę, 4 lipca o godz. 19 odbędzie się tegoroczna edycja Kazimierskiego Festiwalu Organowego. Cykl koncertów realizowanych od lat w Kazimierzu Dolnym w tym roku będzie miał wyjątkowy, bo wirtualny charakter. Występy odbędą się nie tylko w przestrzeniach kazimierskiej fary, jak miało to miejsce do tej pory, ale także będą transmitowane do sieci i telewizji.

Michał Paluch przenosi się z Motoru Lublin do KSZO

Michał Paluch przenosi się z Motoru Lublin do KSZO

Plotkowano o tym przynajmniej od kilkunastu dni i w czwartek wszystko się potwierdziło. Motor nie przedłuży kontraktu z Michałem Paluchem. 26-letni napastnik przenosi się do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Próba obywatelskiego zatrzymania w gm. Biała Podlaska zakończyła się pobiciem

Próba obywatelskiego zatrzymania w gm. Biała Podlaska zakończyła się pobiciem

Mieszkaniec gminy Biała Podlaska próbował zabrać kluczyki od samochodu kierowcy, który jechał „wężykiem” i od którego wyczuł alkohol. Został pobity. Świadkowi zdarzenia grożono śmiercią.

Wybory 2020. Trzaskowski zyskuje wyborców trzech innych kandydatów, a Duda jednego
Sondaż

Wybory 2020. Trzaskowski zyskuje wyborców trzech innych kandydatów, a Duda jednego

Większość wyborców Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich. Z kolei duża część zwolenników Krzysztofa Bosaka poprze Andrzeja Dudę i to on ma większe szanse na zwycięstwo - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu.

Przemysław Banaszak żegna się z Górnikiem Łęczna

Przemysław Banaszak żegna się z Górnikiem Łęczna

Kadra Górnika Łęczna w pięciu ostatnich kolejkach doznaje osłabienia. W ostatnich pięciu kolejkach tego sezonu w jego barwach nie zobaczymy już Przemysława Banaszaka

Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego odwołany

Prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego odwołany

Marcin Wieczorek nie jest już prezesem Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Uchwałę w sprawie odwołania go ze stanowiska w środę wieczorem podjęła rada nadzorcza spółki, w której większość udziałów na samorząd województwa.

Biała Podlaska: Zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich?

Biała Podlaska: Zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich?

– Czy zakaz wjazdu do parku nie obowiązuje wszystkich? – zastanawiają się radni Zjednoczonej Prawicy. W ten sposób odnoszą się do ubiegłotygodniowej wizyty lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białej Podlaskiej.