Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelska Klasa Okręgowa

9 czerwca 2016 r.
11:17

Nie będzie reformy w okręgówce

0 8 A A
fot. dw
fot. dw

W ostatnich dniach pojawiły się plotki, że w kolejnym sezonie mogą zostać utworzone dwie grupy lubelskiej klasy okręgowej. – Nie ma w ogóle takiego pomysłu. Nie wiem skąd biorą się takie informacje. Reforma będzie, ale dotyczy klasy A – wyjaśnia Konrad Krzyszkowski, przewodniczący Wydziału Gier LZPN

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z roku na rok w najniższych ligach prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej jest coraz mniej drużyn. Jeszcze w sezonie 2012/2013 w rozgrywkach klasy B uczestniczyło 41 ekip. Obecnie jest ich tylko 33. W związku z tym pojawił się pomysł reformy w A klasie. Obecnie jest ona podzielona na cztery grupy, ale od sezonu 2017/2018 zespoły miałyby rywalizować tylko w dwóch.

– Do reformy na pewno dojdzie, ale jeszcze myślimy o jej ostatecznym kształcie. Obecnie z powodu małej liczby drużyn dochodzi do niecodziennej sytuacji, kiedy ekipy z B klasy muszą pokonywać większe odległości na mecze niż te z wyższej ligi. Np. drużyna z Dęblina musiała jechać do Piask. Wiadomo przecież, że na tym poziomie nie ma zbyt dużych pieniędzy na funkcjonowanie klubów i dlatego nie chcemy, żeby dochodziło do takiej sytuacji – wyjaśnia Krzyszkowski.

Działacze związku rozmawiali już z przedstawicielami klubów i te mają własną propozycję, aby podzielić lubelską klasę A na trzy grupy. – Wszystko dokładnie ustalimy w czerwcu. W przypadku dwóch grup kwestia awansów i spadków byłaby prostsza. Przy trzech trzeba będzie się zastanowić, jak to wszystko rozstrzygnąć – mówi Krzyszkowski.

Powstanie dwóch klas okręgowych jeszcze bardziej skomplikowałoby sytuację, jeżeli chodzi o kwestię awansów do IV ligi. – Wówczas mielibyśmy pięciu mistrzów, a cztery miejsca w wyższej lidze. Być może w kuluarach taki temat kiedyś się pojawił, ale nie był omawiany na Wydziale Gier. Z konkretnymi decyzjami musimy jeszcze jednak poczekać, aż poznamy ostateczną liczbę spadkowiczów w trzeciej, czwartej lidze i lubelskiej klasie okręgowej – wyjaśnia przewodniczący Wydziału Gier LZPN.

SYGNAŁ CZEKA NA KARĘ

W 23. serii gier grupy czwartej lubelskiej klasy A Sygnał Lublin miał zagrać z Błękitnymi Dys. Sędzia dopatrzył się jednak nieprawidłowości, jeżeli chodzi o karty zdrowia pięciu zawodników z Lublina. – Nie ma wątpliwości, że karty były podrobione – mówi Konrad Krzyszkowski, przewodniczący Wydziału Gier LZPN. – Klub został ukarany walkowerem. Nie mamy jednak możliwości, żeby sprawdzić, czy wcześniej taka sytuacja miała miejsce. Drużyny mają 48 godzin, żeby złożyć protest w sprawie meczu. Nikt wcześniej tego nie zrobił. Sędziowie wcześniej nie widzieli nieprawidłowości. Sygnał tłumaczył się, że ważność kart wygasła między jednym, a drugim meczem – dodaje Krzyszkowski. Dzisiaj tematem zajmie się Wydział Dyscypliny LZPN, a my do sprawy wrócimy.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
X / 11 czerwca 2016 o 13:34
0
PROPONUJĘ ABY KARTY ZDROWIA DRUŻYNY DOSTARCZAŁY PRZED KAŻDĄ RUNDĄ DO ZWIĄZKU W CELU WERYFIKACJI. ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDY KONTUZJOWANY ZAWODNIK(KONTUZJA ZGŁOSZONA DO SĘDZIEGO) POWINIEN PO WYLECZENIU JEJ PRZEDSTAWIĆ NOWE ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 16:32
0
Nie ma problemu także z dwoma okręgówkami w LZPN . PO PROSTU MISTRZOWIE GRAJĄ BARAŻ O CZWARTE MIEJSCE KTÓRE DAJE AWANS DO IV LIGII. Panie Kondradzie jakie to jest proste a większe pieniądze dla związku, gdyż w wyższej klasie wszystkie opłaty są większe.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 13:18
0
POWIĘKSZYĆ NIŻSZE LIGI TAK JAK TO ROBICIE DLA IV LIGII. DLACZEGO przez JAKĄŚ REFORMĄ NA GÓRZE MUSZĄ CIERPIEĆ CI NA DOLE? Spadkowicze będą mieli problemy ze środkami z gmin,niższa klasa niższe dotacje co grozi wycofaniem się większości klubów z rozgrywek. Proszę Pana Przewodniczącego o rozważenie tej sprawy!
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:34
0
Środowisko sportowe jest mocno zainteresowane dogłębnym wyjaśnieniem całej sprawy a nie tylko jednego meczu bo wszystko wskazuje że dokumenty drużyny sygnału nie były w porządku w meczach rozegranych wcześniej , czy Związek akceptuje takie zachowania,które robione są za przyzwoleniem znanego trenera w środowisku sportowym, pytań może być wiele ale odpowiedż powinna być tylko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:26
0
Szanowny Panie Redaktorze , Panie Przewodniczący Wydziału Gier,czy taka sytuacja jak podrabianie kart zdrowia wymaga protestu drużyny przeciwnej czy może takie działania powinny być ścigane z urzędu , z tego co wiem to do kart zdrowia drużyna przeciwna nie ma wglądu prawda? Czy w/g Związku wszystko będzie w należytym porządku jeśli dzięki takim działaniom drużyna Sygnału uzyska awans , czy na tym polega "duch sportu" czy to wszystko dobrze wpływa na wizerunek LZPN i jak to wytłumaczyć klubom które zostały prawdopodobnie w ten sposób oszukane na takie działania chyba przyzwolenia nie będzie? Środowisko sportowe jest tą sprawą mocno zainteresowane proszę wierzyć.
Szanowny Panie Redaktorze , Panie Przewodniczący Wydziału Gier,czy taka sytuacja jak podrabianie kart zdrowia wymaga protestu drużyny przeciwnej czy może takie działania powinny być ścigane z urzędu , z tego co wiem to do kart zdrowia drużyna przeciwna nie ma wglądu prawda? Czy w/g Związku wszystko będzie w należytym porządku jeśli dzięki takim działaniom drużyna Sygnału uzyska awans , czy na tym polega "duch sportu" czy to wszystko dobrze wpływa na wizerunek LZPN i jak to wytłumaczyć klubom które zostały prawdopodobnie w ten sposó... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 20:15
0
jeśli Sygnał mówi że karty wygasły między meczami to niech okaże te co wygasły prosta sprawa a Lzpn powinien to dokładnie sprawdzić i przykładnie ukarać a nie zamiatać pod dywan bo to klub z Lublina, mam nadzieję że dziennikarze sprawę wyjaśnią do końca choćby ze względu na kluby które zostały oszukane przez Sygnał i jego pseudo działaczy, sprawą zainteresuje inne media żeby nie było.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 16:37
0
Dlaczego plajtują kluby?.Odpowiedź jest jedna :Związek piłkarski wyciąga z klubów coraz więcej kasy.Nie może być tak,że przy transferach opłaty są 600 ,1200 zł od zawodnika.Aby promować piłkę muszą to być opłaty symboliczne po 60 zł po 120 zł.Zgłoszenie zawodników kosztuje,różne weryfikacje boisk( na rok,może na 2 lata-kosztuje).Weryfikatorzy jeżdżą dziennie po kilku klubach w wakacje i kasują.Na meczach kasują sędziowie,obserwatorzy,doją te biedne kluby a przez to ich GMINY. Za kartki płać i płacz.Trzeba sobie zadać pytanie kto tu dla kogo jest.NALEŻY NATYCHMIAST OBNIŻYĆ KOSZTY WSZYSTKIM KLUBOM,bo ZWIĄZEK BĘDZIE SIĘ MIAŁ ZA DOBRZE. Oni nie wiedzą co z kasą robić.Oni tylko biorą i nic w zamian nie dają. KIEDY się te kluby wreszcie obudzą i zastrajkują nie wychodząc na boisku w paru kolejkach po kolei.
Dlaczego plajtują kluby?.Odpowiedź jest jedna :Związek piłkarski wyciąga z klubów coraz więcej kasy.Nie może być tak,że przy transferach opłaty są 600 ,1200 zł od zawodnika.Aby promować piłkę muszą to być opłaty symboliczne po 60 zł po 120 zł.Zgłoszenie zawodników kosztuje,różne weryfikacje boisk( na rok,może na 2 lata-kosztuje).Weryfikatorzy jeżdżą dziennie po kilku klubach w wakacje i kasują.Na meczach kasują sędziowie,obserwatorzy,doją te biedne kluby a przez to ich GMINY. Za kartki płać i płacz.Trzeba sobie zadać pytanie kto tu dla kogo ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 13:24
0
Ważność kart wygasła między meczami????hehe, dobre, przecież jest data badania, wiadomo, że grali na tych kartach wcześniej, ciekawe co na to Związek, a wybory blisko...zobaczymy.
Avatar
X / 11 czerwca 2016 o 13:34
0
PROPONUJĘ ABY KARTY ZDROWIA DRUŻYNY DOSTARCZAŁY PRZED KAŻDĄ RUNDĄ DO ZWIĄZKU W CELU WERYFIKACJI. ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDY KONTUZJOWANY ZAWODNIK(KONTUZJA ZGŁOSZONA DO SĘDZIEGO) POWINIEN PO WYLECZENIU JEJ PRZEDSTAWIĆ NOWE ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 16:32
0
Nie ma problemu także z dwoma okręgówkami w LZPN . PO PROSTU MISTRZOWIE GRAJĄ BARAŻ O CZWARTE MIEJSCE KTÓRE DAJE AWANS DO IV LIGII. Panie Kondradzie jakie to jest proste a większe pieniądze dla związku, gdyż w wyższej klasie wszystkie opłaty są większe.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 13:18
0
POWIĘKSZYĆ NIŻSZE LIGI TAK JAK TO ROBICIE DLA IV LIGII. DLACZEGO przez JAKĄŚ REFORMĄ NA GÓRZE MUSZĄ CIERPIEĆ CI NA DOLE? Spadkowicze będą mieli problemy ze środkami z gmin,niższa klasa niższe dotacje co grozi wycofaniem się większości klubów z rozgrywek. Proszę Pana Przewodniczącego o rozważenie tej sprawy!
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:34
0
Środowisko sportowe jest mocno zainteresowane dogłębnym wyjaśnieniem całej sprawy a nie tylko jednego meczu bo wszystko wskazuje że dokumenty drużyny sygnału nie były w porządku w meczach rozegranych wcześniej , czy Związek akceptuje takie zachowania,które robione są za przyzwoleniem znanego trenera w środowisku sportowym, pytań może być wiele ale odpowiedż powinna być tylko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 07:26
0
Szanowny Panie Redaktorze , Panie Przewodniczący Wydziału Gier,czy taka sytuacja jak podrabianie kart zdrowia wymaga protestu drużyny przeciwnej czy może takie działania powinny być ścigane z urzędu , z tego co wiem to do kart zdrowia drużyna przeciwna nie ma wglądu prawda? Czy w/g Związku wszystko będzie w należytym porządku jeśli dzięki takim działaniom drużyna Sygnału uzyska awans , czy na tym polega "duch sportu" czy to wszystko dobrze wpływa na wizerunek LZPN i jak to wytłumaczyć klubom które zostały prawdopodobnie w ten sposób oszukane na takie działania chyba przyzwolenia nie będzie? Środowisko sportowe jest tą sprawą mocno zainteresowane proszę wierzyć.
Szanowny Panie Redaktorze , Panie Przewodniczący Wydziału Gier,czy taka sytuacja jak podrabianie kart zdrowia wymaga protestu drużyny przeciwnej czy może takie działania powinny być ścigane z urzędu , z tego co wiem to do kart zdrowia drużyna przeciwna nie ma wglądu prawda? Czy w/g Związku wszystko będzie w należytym porządku jeśli dzięki takim działaniom drużyna Sygnału uzyska awans , czy na tym polega "duch sportu" czy to wszystko dobrze wpływa na wizerunek LZPN i jak to wytłumaczyć klubom które zostały prawdopodobnie w ten sposó... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 20:15
0
jeśli Sygnał mówi że karty wygasły między meczami to niech okaże te co wygasły prosta sprawa a Lzpn powinien to dokładnie sprawdzić i przykładnie ukarać a nie zamiatać pod dywan bo to klub z Lublina, mam nadzieję że dziennikarze sprawę wyjaśnią do końca choćby ze względu na kluby które zostały oszukane przez Sygnał i jego pseudo działaczy, sprawą zainteresuje inne media żeby nie było.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 16:37
0
Dlaczego plajtują kluby?.Odpowiedź jest jedna :Związek piłkarski wyciąga z klubów coraz więcej kasy.Nie może być tak,że przy transferach opłaty są 600 ,1200 zł od zawodnika.Aby promować piłkę muszą to być opłaty symboliczne po 60 zł po 120 zł.Zgłoszenie zawodników kosztuje,różne weryfikacje boisk( na rok,może na 2 lata-kosztuje).Weryfikatorzy jeżdżą dziennie po kilku klubach w wakacje i kasują.Na meczach kasują sędziowie,obserwatorzy,doją te biedne kluby a przez to ich GMINY. Za kartki płać i płacz.Trzeba sobie zadać pytanie kto tu dla kogo jest.NALEŻY NATYCHMIAST OBNIŻYĆ KOSZTY WSZYSTKIM KLUBOM,bo ZWIĄZEK BĘDZIE SIĘ MIAŁ ZA DOBRZE. Oni nie wiedzą co z kasą robić.Oni tylko biorą i nic w zamian nie dają. KIEDY się te kluby wreszcie obudzą i zastrajkują nie wychodząc na boisku w paru kolejkach po kolei.
Dlaczego plajtują kluby?.Odpowiedź jest jedna :Związek piłkarski wyciąga z klubów coraz więcej kasy.Nie może być tak,że przy transferach opłaty są 600 ,1200 zł od zawodnika.Aby promować piłkę muszą to być opłaty symboliczne po 60 zł po 120 zł.Zgłoszenie zawodników kosztuje,różne weryfikacje boisk( na rok,może na 2 lata-kosztuje).Weryfikatorzy jeżdżą dziennie po kilku klubach w wakacje i kasują.Na meczach kasują sędziowie,obserwatorzy,doją te biedne kluby a przez to ich GMINY. Za kartki płać i płacz.Trzeba sobie zadać pytanie kto tu dla kogo ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2016 o 13:24
0
Ważność kart wygasła między meczami????hehe, dobre, przecież jest data badania, wiadomo, że grali na tych kartach wcześniej, ciekawe co na to Związek, a wybory blisko...zobaczymy.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 81 14

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 24 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA
26 KOLEJKA

Wyniki:

Avia II - POM Piotrowice 0:0
Sokół - Polesie 0:3
Stal - Piaskovia 3:0
Sygnał - Opolanin 3:2
Tur - Orion 2:1
Orzeł - Wisła II 1:8
Garbarnia - Janowianka 1:3
GKS Niemce - Granit 1:6

Tabela:

1. Wisła II 26 64 112-29
2. POM 26 53 60-19
3. Polesie 26 52 55-29
4. Stal 26 44 59-34
5. Granit 26 42 41-27
6. Sokół 26 38 43-46
7. Orion 26 37 35-36
8. Opolanin 26 35 50-50
9. Piaskovia 26 35 37-63
10. Avia II 26 33 36-45
11. Tur 26 32 35-44
12. Sygnał 26 30 54-69
13. Janowianka 26 29 40-57
14. Orzeł 26 22 40-78
15. GKS Niemce 26 21 26-51
16. Garbarnia 26 17 30-76

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN