Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor: Zdjęcie autora Kamil Kozioł
8 18 A A
(fot. stalkrasnik.pl)

Stal Poniatowa wznowi rozgrywki bez większych wzmocnień. W klubie postanowiono zaufać piłkarzom, którzy decydowali o jej sile jesienią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mecze sparingowe pokazały, ze ta decyzja ma szansę się obronić. Podopieczni Zbigniewa Wójcika prezentowali w nich piłkę efektowną, która z pewnością przyciągnie kibiców na trybuny. Czasami może ich nawet przyprawić o palpitacje serca. Tak jak rozegrany niedawno sparing ze Spartą Rejowiec Fabryczny, który zakończył się remisem 8:8. Do przerwy przedstawiciel lubelskiej klasy okręgowej przegrywał 1:5, a później było już nawet 1:6. Stali udało się jednak zdobyć aż 7 bramek w 20 min i wyjść na prowadzenie. W końcówce lider chełmskiej „okręgówki” wyrównał, a sędzia chwilę później zakończył mecz. – Ciężko jest komentować taki mecz, bo przy każdej naszej akcji ofensywnej pachniało bramką. Niestety, było podobnie również, kiedy przeciwnik był w natarciu. Mój zespół musi nauczyć się rozsądnej gry defensywnej – mówi Zbigniew Wójcik. W sobotę z postawą w obronie było już trochę lepiej, bo Stal przegrała z czwartoligową Włodawianką Włodawa tylko 2:3. Gole dla ekipy z Poniatowej zdobywali Karol Strug i Paweł Pikula.

Kibice w Poniatowej w rundzie wiosennej zobaczą praktycznie niezmieniony zespół. Mimo że w zimie wydawało się, że w klubie dojdzie do pewnych roszad, to ostatecznie postanowiono na stabilizację. Zrezygnowano nawet z pozyskania bramkarza, który miał być konkurencją dla stojącego między słupkami w pierwszej rundzie Kacpra Rybarczyka. – Chcemy dać mu szanse i sprawić, że będzie to dla Stali bramkarz na lata. Dlatego staramy się pozyskać specjalnego trenera dla golkiperów – mówi Wójcik. Przypomnijmy, że Rybarczyk to spory talent – ma dopiero 19-lat, a już wzbudza zainteresowanie klubów z wyższych lig. W przeszłości był nawet na testach w Wiśle Płock.

Jaki cel stawia Wójcik przed swoją drużyną? – Wygrywać każdy najbliższy mecz. Co nam to da, to przekonamy się dopiero na koniec sezonu – mówi szkoleniowiec. Kibice jednak z utęsknieniem czekają na powrót swoich ulubieńców na salony. Przypomnijmy, że w przeszłości Stal grała nawet w drugiej lidze. W czyśćcu jakim dla tak zasłużonego klubu jest „okręgówka” spędza już piąty sezon. – Wszystko okaże się po pierwszych kolejkach. Mierzymy się w nich m.in. z Sygnałem Lublin, Mazowszem Stężyca czy Granitem Bychawa – mówi Wójcik.

 

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obcy / 13 marca 2019 o 17:14
+3
Poniatowa , takie ładne miasteczko , a takie brzydkie wpisy na tak zasłużony klub.
Avatar
Ciekawy świata / 11 marca 2019 o 11:58
+3
Rafaelo jakiego masz na myśli trenera z potencjałem?
Avatar
Haha / 11 marca 2019 o 11:05
+3
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
Avatar
ELF / 14 marca 2019 o 08:29
+2
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko  w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej  jako  jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL"  NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT .  KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie  tj 6-tym grają  Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje " pięcio" ", dziesięcio" letnie ! To jest wstyd i hańba. Jak Pani Stefanek postawiła na swoich 'PRZYDUPASÓW" i " NIEUDACZNIKÓW" KLUB SPADAŁ DO DOŁU Z ROKU NA ROK  A ona  nadal i DALEJ SERWOWAŁA PO 300  TYS. ROCZNIE. Następny "***k" Wyroślak KTÓRY SWOJEGO CIENIA SIĘ BAŁ,  dalej im sprzyjał, to go póżniej załatwili razem na czele z "prezesem" KLUBU  PRZY WYBORACH , dlamnie mnie człowiek który reprezentować może tylko kolegów z TOWARZYSTWA "SB"  i "TW" Pytam po co ten zarząd, kto ich rozlicza, kto ich sprawdza. Myślę że CI ludzie chociaż nie chcę ich obrażać ,ale jak nie mam kompentencji to odchodzę a nie ciągną  już chyba z dziesięć lat i bez żadnego awansu. Przecież to jest bardzo proste , jeżeli klub jest MKS i jest dotowany przez miasto to jest całą gminę, to przejmuje władzę i on kieruje klubem przez zatrudnienie tylko Prezesa z kompentencją i daje mu zadanie a jak tego nie spełni do jest do odstrzału bo nie sprostał zadaniu, a tak panowie jako "stowarzyszenie" które, co cztery lata wybiera się między sobą  i tak dalej ...............  i dalej.... bez żadnych konsekwencji  i rozliczeń z wydawania naszych pieniędzy . Jeżeli chcecie podyskutować na temat naszej ulubionej "STALI" TO PROSZĘ O KOMENTARZAE ALE PROSZĘ BEZ UBLIŻANIA ,TO MOŻE KTOŚ TO ZAUWAŻY I MOŻE ZACZNIE się CIĄGNIĘCIE NASZEJ "STAL" DO GÓRY.  Obecnie  działacz PIS-U , BYŁY PIŁKARZ "STALI" sympatyk  i  KIBIC  "Stali".
 Ale Pan śmiesznie pisze -BYŁY PIŁKARZ ' STALI"sympatyk i KIBIC działacz PIS-U  ,a obecny ZARZĄD to Członkowie i Sympatycy Pana Ugrupowania .
 Ale Pan śmiesznie pisze -BYŁY PIŁKARZ ' STALI"sympatyk i KIBIC działacz PIS-U  ,a obecny ZARZĄD to Członkowie i Sympatycy Pana Ugrupowania . rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 21:13
+1
Panie kolego Stal przez piec ostanich lat miala budzet 135 tys. na caly klub. Wiec jezeli uzyska pan pelna widze o finansach i ilosci grup trenujacych w klubie to zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam
Avatar
RAJCA / 14 marca 2019 o 19:32
0
STABILIZACJA COFAJĄCA SIĘ DO TYŁU
Avatar
zzzzzzz / 11 marca 2019 o 13:15
0
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie  i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
 to sam pisz pod nazwiskiem jak taki cwaniak jestes
Avatar
GRUBA ŚWINIA / 10 marca 2019 o 21:36
0
NIKT NIE CHCIAŁ PRZYJŚĆ DO STALI A NIE STAWIANIE NA "ZASŁUŻONYCH". BĘDZIECIE LATA W TEJ LIDZE BO ZAWSZE WAM KTOŚ O PUNKT ODJEDZIE. ŚMIESZNY KLUB
Avatar
KIBIC / 10 marca 2019 o 20:47
0
STABILIZACJA z taką kasą następne PIĘĆ lat.
Avatar
Gość / 10 marca 2019 o 20:26
-1
PIĘĆ LAT NA " 6 " POZIOMIE Z KASĄ CO ROKU OKOŁO 200 TYŚ.ZŁ. TO ŚMIECHU WARTE. CHYBA NIE MA W POLSCE TAKIEGO KLUBU Z TAKIM BUDŻETEM NA TYM POZIOMIE ROZGRYWEK!!
Avatar
RAJCA / 14 marca 2019 o 19:32
0
STABILIZACJA COFAJĄCA SIĘ DO TYŁU
Avatar
ELF / 14 marca 2019 o 08:29
+2
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko  w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej  jako  jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL"  NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT .  KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie  tj 6-tym grają  Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje " pięcio" ", dziesięcio" letnie ! To jest wstyd i hańba. Jak Pani Stefanek postawiła na swoich 'PRZYDUPASÓW" i " NIEUDACZNIKÓW" KLUB SPADAŁ DO DOŁU Z ROKU NA ROK  A ona  nadal i DALEJ SERWOWAŁA PO 300  TYS. ROCZNIE. Następny "***k" Wyroślak KTÓRY SWOJEGO CIENIA SIĘ BAŁ,  dalej im sprzyjał, to go póżniej załatwili razem na czele z "prezesem" KLUBU  PRZY WYBORACH , dlamnie mnie człowiek który reprezentować może tylko kolegów z TOWARZYSTWA "SB"  i "TW" Pytam po co ten zarząd, kto ich rozlicza, kto ich sprawdza. Myślę że CI ludzie chociaż nie chcę ich obrażać ,ale jak nie mam kompentencji to odchodzę a nie ciągną  już chyba z dziesięć lat i bez żadnego awansu. Przecież to jest bardzo proste , jeżeli klub jest MKS i jest dotowany przez miasto to jest całą gminę, to przejmuje władzę i on kieruje klubem przez zatrudnienie tylko Prezesa z kompentencją i daje mu zadanie a jak tego nie spełni do jest do odstrzału bo nie sprostał zadaniu, a tak panowie jako "stowarzyszenie" które, co cztery lata wybiera się między sobą  i tak dalej ...............  i dalej.... bez żadnych konsekwencji  i rozliczeń z wydawania naszych pieniędzy . Jeżeli chcecie podyskutować na temat naszej ulubionej "STALI" TO PROSZĘ O KOMENTARZAE ALE PROSZĘ BEZ UBLIŻANIA ,TO MOŻE KTOŚ TO ZAUWAŻY I MOŻE ZACZNIE się CIĄGNIĘCIE NASZEJ "STAL" DO GÓRY.  Obecnie  działacz PIS-U , BYŁY PIŁKARZ "STALI" sympatyk  i  KIBIC  "Stali".
 Ale Pan śmiesznie pisze -BYŁY PIŁKARZ ' STALI"sympatyk i KIBIC działacz PIS-U  ,a obecny ZARZĄD to Członkowie i Sympatycy Pana Ugrupowania .
 Ale Pan śmiesznie pisze -BYŁY PIŁKARZ ' STALI"sympatyk i KIBIC działacz PIS-U  ,a obecny ZARZĄD to Członkowie i Sympatycy Pana Ugrupowania . rozwiń
Avatar
mieszkaniec P= / 13 marca 2019 o 20:41
-2
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej jako jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL" NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT . KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie tj 6-tym grają Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje " pięcio" ", dziesięcio" letnie ! To jest wstyd i hańba. Jak Pani Stefanek postawiła na swoich 'PRZYDUPASÓW" i " NIEUDACZNIKÓW" KLUB SPADAŁ DO DOŁU Z ROKU NA ROK A ona nadal i DALEJ SERWOWAŁA PO 300 TYS. ROCZNIE. Następny "***k" Wyroślak KTÓRY SWOJEGO CIENIA SIĘ BAŁ, dalej im sprzyjał, to go póżniej załatwili razem na czele z "prezesem" KLUBU PRZY WYBORACH , dlamnie mnie człowiek który reprezentować może tylko kolegów z TOWARZYSTWA "SB" i "TW" Pytam po co ten zarząd, kto ich rozlicza, kto ich sprawdza. Myślę że CI ludzie chociaż nie chcę ich obrażać ,ale jak nie mam kompentencji to odchodzę a nie ciągną już chyba z dziesięć lat i bez żadnego awansu. Przecież to jest bardzo proste , jeżeli klub jest MKS i jest dotowany przez miasto to jest całą gminę, to przejmuje władzę i on kieruje klubem przez zatrudnienie tylko Prezesa z kompentencją i daje mu zadanie a jak tego nie spełni do jest do odstrzału bo nie sprostał zadaniu, a tak panowie jako "stowarzyszenie" które, co cztery lata wybiera się między sobą i tak dalej ............... i dalej.... bez żadnych konsekwencji i rozliczeń z wydawania naszych pieniędzy . Jeżeli chcecie podyskutować na temat naszej ulubionej "STALI" TO PROSZĘ O KOMENTARZAE ALE PROSZĘ BEZ UBLIŻANIA ,TO MOŻE KTOŚ TO ZAUWAŻY I MOŻE ZACZNIE się CIĄGNIĘCIE NASZEJ "STAL" DO GÓRY. Obecnie działacz PIS-U , BYŁY PIŁKARZ "STALI" sympatyk i KIBIC "Stali".
Ma Pan racje to najładniejsze miasteczko w dolinie chodelskiej a może na wyżnie lubelskiej jako jedno z najmłodszych miast w woj. lubelskim . Klub "STAL" NIE DŁUGO BĘDZIE MIAŁ 70 LAT . KTO ZMARNOWAŁ CAŁY DOROBEK KLUBU , który do końca lat 2000 r. był czwartą lub piątą siłą lubelszczyzny, od tego nie można sobie przejść obojętnie, bo to skandal przy takich dotacjach od miasta, to woła o pomstwę do nieba. Na tym poziomie tj 6-tym grają Z NASZĄ "STALA" wioski" , "kolonie". oraz kluby które mają tradycje... rozwiń
Avatar
obcy / 13 marca 2019 o 17:14
+3
Poniatowa , takie ładne miasteczko , a takie brzydkie wpisy na tak zasłużony klub.
Avatar
Edek / 11 marca 2019 o 16:59
-2
To jest dramat ten klub liga okregowa tyle lat i nic tak zostanie derby z opolem lub belzycami szczyto marzeń prezes zamiast myśleć to sprzedaje śmierdzące łachy i stare trepy w zadymioniej jamie .
Avatar
zzzzzzz / 11 marca 2019 o 13:15
0
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie  i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
 to sam pisz pod nazwiskiem jak taki cwaniak jestes
Avatar
RKS / 11 marca 2019 o 12:09
-2
Jedyny trener jaki był z potencjałem to Komor :)
Avatar
Ciekawy świata / 11 marca 2019 o 11:58
+3
Rafaelo jakiego masz na myśli trenera z potencjałem?
Avatar
Haha / 11 marca 2019 o 11:05
+3
Czego nikt imieniem i nazwiskiem nie podpisze tylko ***...e cioty wypisuje pod pseudinimem gość a najwięcej maja do powiedzenia...powinny was psy ruch....C a a tak to siedzicie i ***ic.......e głupoty banda pojebo....w
Avatar