Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

29 grudnia 2016 r.
13:31

Plebiscyt Sportowiec Roku 2016: Ostatni moment na oddanie głosu

785 14 A A

Ruszyło głosowanie na sportowca 2016 roku. Najlepszy z najlepszych zostanie wybrany za pośrednictwem SMS-ów oraz kuponów drukowanych w gazecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Już po raz dwunasty wybieramy najlepszego sportowca województwa lubelskiego. Tym razem zmieniliśmy jednak nieco zasady. Oprócz 26 sportowców (lub duetów), reprezentujących kluby z regionu, nominowaliśmy także 15, którzy urodzili się w województwie lubelskim, tu stawiali swoje pierwsze sportowe kroki, a obecnie reprezentują kluby z kraju i świata. Do tej pory byli wykluczeni z naszej zabawy, teraz wreszcie możecie docenić także ich.

Głośnych nazwisk nie brakuje. Wśród nich są reprezentanci kraju. W piłce ręcznej – Kinga Achruk i Michał Szyba, koszykówce – Michał Ignerski, siatkówce – Izabela Kowalińska i Łukasz Wiśniewski czy piłce nożnej – Ariel Borysiuk i Przemysław Tytoń. Mamy też gratkę dla fanów żużla. W oczekiwaniu na powrót czarnego sportu do Lublina można głosować na Oskara Bobera i Daniela Jeleniewskiego. Ten ostatni już za kilka miesięcy będzie jeździł dla KM Cross Lublin, a w miniony sezonie był czołowym zawodnikiem pierwszoligowego Włókniarza Częstochowa.

Wciąż najważniejszą kategorią naszego plebiscytu są jednak wybory najpopularniejszego sportowca województwa lubelskiego. I tu nie brakuje wielkich gwiazd. Wreszcie osiągamy sukcesy w sportach drużynowych. Mamy mistrzynie Polski z MKS Selgros Lublin, brązowych medalistów z Azotów Puławy czy zdobywczynie Pucharu Polski – Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Docenić trzeba też piłkarzy Górnika Łęczna, którzy kolejny raz utrzymali się w piłkarskiej ekstraklasie. Można głosować także na Pawła Fajdka, który mimo niepowodzenia na na igrzyskach olimpijskich zdominował rzut motem na świecie czy coraz śmielej poczynającego sobie w prestiżowym Rajdzie Dakar Jakuba Piątka. W gronie nominowanych są również Iwona Podkościelna/Aleksandra Tecław. Niepełnosprawne kolarki Hetmana Lublin zdobywając medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro osiągnęły tak wielki sukces, że kolejny raz postanowiliśmy nominować je w głównej kategorii.

W tym roku po raz pierwszy „otworzyliśmy” kategorie dodatkowe. Do tej pory najlepszego trenera, prezesa i drużynę roku wybierała kapituła. Tym razem wszystkie głosy oddajemy w Wasze ręce. To Wy wybierzecie także najlepszego niepełnosprawnego sportowca roku.

Każdy z pewnością ma już swojego faworyta. Od poniedziałku, 2 stycznia będzie mógł oddawać na niego głosy. Każdemu sportowcowi został przyporządkowany odrębny numer (lista poniżej). Żeby oddać ważny głos w plebiscycie należy wysłać SMS pod nr 71160 o treści:

* 'SPORT. nr kandydata' (dla sportowca z województwa lubelskiego)

* 'KRAJIZAGRANICA. nr kandydata' (dla sportowca spoza województwa lubelskiego)

* 'NIEPELNOSPRAWNY. nr kandydata' (dla niepełnosprawnego sportowca)

* 'DRUZYNA. nr kandydata' (dla drużyny)

* 'TRENER. nr kandydata' (dla trenera)

* 'PREZES. nr kandydata' (dla prezesa)

Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Usługa dostępna jest wyłącznie z terenu Polski. Można też wypełnić, a następnie dostarczyć do siedziby naszej redakcji kupon, drukowany codziennie na łamach Dziennika Wschodniego. SMS-y mają wagę 5 punktów, a kupony – 10. Kupony można przysyłać do poniedziałku, 30 stycznia 2017 roku do godz. 12 w południe. Termin wysyłania SMS mija we wtorek 31 stycznia 2017 roku o godz. 12 w południe. Głosy, które wpłyną do nas po tym terminie, nie będą brane pod uwagę. Laureatów naszego plebiscytu ogłosimy 3 lutego podczas Wojewódzkiego Balu Sportowca w Hotelu Victoria.

REGULAMIN PLEBISCYTU SPORTOWIEC ROKU 2016

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

1. Natalia Aleksiejenko, tenis stołowy, AZS UMCS Lublin

2. Grzegorz Bonin, piłka nożna, Górnik Łęczna

3. Kateryna Dorogobuzowa, koszykówka, Pszczółka AZS UMCS Lublin

4. Joanna Drabik, piłka ręczna, MKS Selgros Lublin

5. Ilona Działa, taekwondo, Lewart Lubartów

6. Paweł Fajdek, lekkoatletyka, Agros Zamość

7. Rafał Fedaczyński, lekkoatletyka, AZS UMCS Lublin

8. Katarzyna Feledyn, podnoszenie ciężarów, Wisła Puławy

9. Weronika Gawlik, piłka ręczna, MKS Selgros Lublin

10. Jakub Kalinowski, taekwondo, KAT Kraśnik

11. Ewelina Kamczyk, piłka nożna, GKS Górnik Łęczna

12. Nick Kellogg, koszykówka, TBV Start Lublin

13. Adrian Kowal, boks, Olimp Lublin

14. Agnieszka Kowalska, piłka ręczna, MKS Selgros Lublin

15. Przemysław Krajewski, piłka ręczna, Azoty Puławy

16. Katarzyna Krawczyk, zapasy, Cement-Gryf Chełm

17. Filip Maciejuk, kolarstwo, Pogoń Mostostal Puławy

18. Justyna Marciniak, karate tradycyjne, LKKT Lublin

19. Paula Mocior, sporty sylwetkowe, Aesthetic Lublin

20. Dominika Owczarzak, koszykówka, Pszczółka AZS UMCS Lublin

21. Jakub Piątek, sporty motorowe, KM Cross Lublin

22. Mateusz Pielach, piłka nożna, Wisła Puławy

23. Mateusz Pisarski, zapasy, LMKS Krasnystaw

24. Iwona Podkościelna/Aleksandra Tecław, kolarstwo, Hetman Lublin

25. Jan Świtkowski, pływanie, Skarpa Lublin

26. Kinga Kołosińska/Monika Brzostek, siatkówka plażowa, AZS UMCS Lublin

NASI W KRAJU I ZA GRANICĄ

1. Kinga Achruk, piłka ręczna, Kraśnik, Buducnost Podgorica

2. Oskar Bober, żużel, Lublin, Orzeł Łódź

3. Ariel Borysiuk, piłka nożna, Biała Podlaska, Legia Warszawa/Queens Park Rangers

4. Konrad Czerniak, pływanie, Puławy, AZS AWF Katowice/AZS UMCS Lublin

5. Michał Ignerski, koszykówka, Lublin, Acqua Vitasnella Cantu

6. Daniel Jeleniewski, żużel, Lublin, Włókniarz Częstochowa

7. Jakub Karolak, koszykówka, Lublin, Trefl Sopot

8. Katarzyna Kiedrzynek, piłka nożna, Lublin, Paris Saint Germain

9. Izabela Kowalińska, siatkówka, Świdnik, Chemik Police/ŁKS Łódź

10. Jarosław Niezgoda, piłka nożna, Poniatowa, Ruch Chorzów

11. Arleta Podolak, judo, Zamość, Czarni Bytom

12. Michał Szyba, piłka ręczna, Lublin, Kadetten Schaffhausen

13. Katarzyna Trzeciak, koszykówka, Lublin, MKK Siedlce

14. Przemysław Tytoń, piłka nożna, Zamość, Vfb Stuttgart/Deportivo La Coruna

15. Łukasz Wiśniewski, siatkówka, Włodawa, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

NIEPEŁNOSPRAWNY SPORTOWIEC ROKU

NIEPEŁNOSPRAWNY SPORTOWIEC ROKU

1. Mateusz Bartnik, pływanie, Start Lublin

2. Adam Dudka, łucznictwo, Start Lublin

3. Iwona Podkościelna/Aleksandra Tecław, kolarstwo, Hetman Lublin

4. Marcin Polak/Michał Ładosz, kolarstwo, Hetman Lublin

5. Piotr Sawicki, łucznictwo, Start Lublin

DRUŻYNA ROKU

1. Azoty Puławy

2. Górnik Łęczna

3. MKS Selgros Lublin

4. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

5. Wisła Puławy

TRENER ROKU

1. Piotr Kasperek, SMS Lublin/AZS UMCS Lublin

2. Piotr Mazurkiewicz, GKS Górnik Łęczna

3. Krzysztof Szewczyk, Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

4. Sabina Włodek, MKS Selgros Lublin

5. Jacek Ziarkowski, Avia Świdnik

PREZES ROKU

1. Dariusz Gaweł, AZS UMCS Lublin

2. Artur Kapelko, Górnik Łęczna SA

3. Arkadiusz Pelczar, TBV Start Lublin

4. Piotr Więckowski, KM Cross Lublin

5. Jerzy Witaszek, Azoty Puławy

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 stycznia 2017 o 09:03
+1
reeyou redooieyou
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 14:38
0
Ten, który się sFajdał do BULU jest wystawiany w plebiscycie? Kto go zaproponował? To są chyba jakieś ODMĘTY szaleństwa!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 19:23
0
Kapelko prezesem roku hahahahahahaha.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 10:42
0
Tylko po co powielacie plebiscut Kuriera Lubelskiego?
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 20:45
0
Jak ma się rozwijać sport na Lubelszczyźnie, gdy zarząd LSM likwiduje ostatnie trawiaste boiska na zabetonowanych osiedlach. Mieszkańcy os. Sienkiewicza RATUJMY nasze osiedle! PROTESTUJMY! Bierzmy przykład z obywatelskiej postawy mieszkańców os. Piastowskiego, którzy przeciwstawili się nieprzemyślanej decyzji budowy tzw "domu seniora" na ostatnim zielonym boisku. Na os. Sienkiewicza sprawa jest być może poważniejsza, bo usytuowanie tzw "domu seniora" na boisku w centrum osiedla praktycznie bez dojazdu zagraża bezpieczeństwu dzieci z pobliskiej szkoły SP 38 i mieszkańców osiedla również seniorów.
Jak ma się rozwijać sport na Lubelszczyźnie, gdy zarząd LSM likwiduje ostatnie trawiaste boiska na zabetonowanych osiedlach. Mieszkańcy os. Sienkiewicza RATUJMY nasze osiedle! PROTESTUJMY! Bierzmy przykład z obywatelskiej postawy mieszkańców os. Piastowskiego, którzy przeciwstawili się nieprzemyślanej decyzji budowy tzw "domu seniora" na ostatnim zielonym boisku. Na os. Sienkiewicza sprawa jest być może poważniejsza, bo usytuowanie tzw "domu seniora" na boisku w centrum osiedla praktycznie bez dojazdu zagraża bezpieczeńst... rozwiń
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 19:50
0
Fajdek ?????? ten się ładnie sfajdał tak że smród z Brazylii na Lubelszczyznę dotarł zanim on stamtąd sam wrócił.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 11:11
0
Fajdek faworytem..... chyba was poklepało. Patrząc na wyniki nie widzę tego.....
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 11:09
0
Fajdka trzeba było nie dawać na listę bo jak przegra w głosowaniu to znowu się popłacze....
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 08:13
0
a po co i za co nagradzać prezesów...???????????
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 07:11
0
Paweł Fajdek.... ten co płacze jak mu nie wyjdzie? Na takich lamenciarzy nie głosuję.
Avatar
Gość / 13 stycznia 2017 o 14:38
0
Ten, który się sFajdał do BULU jest wystawiany w plebiscycie? Kto go zaproponował? To są chyba jakieś ODMĘTY szaleństwa!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 19:23
0
Kapelko prezesem roku hahahahahahaha.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 10:42
0
Tylko po co powielacie plebiscut Kuriera Lubelskiego?
Avatar
Gość / 9 stycznia 2017 o 09:03
+1
reeyou redooieyou
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 20:45
0
Jak ma się rozwijać sport na Lubelszczyźnie, gdy zarząd LSM likwiduje ostatnie trawiaste boiska na zabetonowanych osiedlach. Mieszkańcy os. Sienkiewicza RATUJMY nasze osiedle! PROTESTUJMY! Bierzmy przykład z obywatelskiej postawy mieszkańców os. Piastowskiego, którzy przeciwstawili się nieprzemyślanej decyzji budowy tzw "domu seniora" na ostatnim zielonym boisku. Na os. Sienkiewicza sprawa jest być może poważniejsza, bo usytuowanie tzw "domu seniora" na boisku w centrum osiedla praktycznie bez dojazdu zagraża bezpieczeństwu dzieci z pobliskiej szkoły SP 38 i mieszkańców osiedla również seniorów.
Jak ma się rozwijać sport na Lubelszczyźnie, gdy zarząd LSM likwiduje ostatnie trawiaste boiska na zabetonowanych osiedlach. Mieszkańcy os. Sienkiewicza RATUJMY nasze osiedle! PROTESTUJMY! Bierzmy przykład z obywatelskiej postawy mieszkańców os. Piastowskiego, którzy przeciwstawili się nieprzemyślanej decyzji budowy tzw "domu seniora" na ostatnim zielonym boisku. Na os. Sienkiewicza sprawa jest być może poważniejsza, bo usytuowanie tzw "domu seniora" na boisku w centrum osiedla praktycznie bez dojazdu zagraża bezpieczeńst... rozwiń
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 19:50
0
Fajdek ?????? ten się ładnie sfajdał tak że smród z Brazylii na Lubelszczyznę dotarł zanim on stamtąd sam wrócił.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 11:11
0
Fajdek faworytem..... chyba was poklepało. Patrząc na wyniki nie widzę tego.....
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 11:09
0
Fajdka trzeba było nie dawać na listę bo jak przegra w głosowaniu to znowu się popłacze....
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 08:13
0
a po co i za co nagradzać prezesów...???????????
Avatar
Gość / 3 stycznia 2017 o 07:11
0
Paweł Fajdek.... ten co płacze jak mu nie wyjdzie? Na takich lamenciarzy nie głosuję.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie usuną figur z pomnika, ale zmienią napis. Przez ustawę dekomunizacyjną

Nie usuną figur z pomnika, ale zmienią napis. Przez ustawę dekomunizacyjną 0 0

Figury żołnierzy z pomnika „Ku Chwale Żołnierza Polskiego” nie będą usunięte, lecz zostaną odnowione. W związku z tzw. ustawą dekomunizacyjną zmienione zostaną natomiast napisy na cokole monumentu i płycie Grobu Nieznanego Żołnierza

6. Spotkania z Kulturą Żydowską. Rusza Pardes Festival w Kazimierzu Dolnym! (program)
22 sierpnia 2018, 0:00

6. Spotkania z Kulturą Żydowską. Rusza Pardes Festival w Kazimierzu Dolnym! (program) 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz szósty w Kazimierzu Dolnym Fundacja Spichlerz Kultury zorganizuje Spotkania z Kulturą Żydowską - Pardes Festival. Tegoroczna edycja tej wyjątkowej imprezy odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia.

Śmierć na plebanii. Przyczyną była zazdrość?
film

Śmierć na plebanii. Przyczyną była zazdrość? 6 0

Anna W. zakochała się w księdzu. Odrzucona miłość przerodziła się w złość. Doszło do tragedii. Prokuratura zarzuca 38-latce zabójstwo.

Wernisaż: "Król Duch. Tryptyk drohobycki cz. II w Lublinie"
17 sierpnia 2018, 19:00

Wernisaż: "Król Duch. Tryptyk drohobycki cz. II w Lublinie" 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 17 sierpnia o godz. 19 przy ul. Bernardyńskiej 12 odbędzie się wernisaż prac Piotra Łucjana połączony z koncertem zespołu Trio Cantabile.

Dzisiaj grają III i IV liga, startują też dwie okręgówki

Dzisiaj grają III i IV liga, startują też dwie okręgówki 1 0

To będzie prawdziwa piłkarska środa. Drugą kolejkę rozegrają nasi trzecioligowcy, sezon rozpocznie IV liga, a także lubelska i bialska klasa okręgowa. Drugą serię gier zaplanowano również w zamojskiej klasie okręgowej

Budynek hamowni wkrótce zniknie. Co powstanie w jego miejscu?

Budynek hamowni wkrótce zniknie. Co powstanie w jego miejscu? 7 0

W przyszłym tygodniu rozpocznie się rozbiórka budynku hamowni na kampusie Politechniki Lubelskiej. Do marca 2020 roku w tym miejscu ma powstać uczelniane Centrum Technologii Informatycznych i Lingwistyki Technicznej

Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology na Moście Kultury
13 sierpnia 2018, 16:00

Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology na Moście Kultury 0 0

Co Gdzie Kiedy. W przedostatni weekend sierpnia na Moście Kultury (Most im. Lutosławskiego) tradycyjnie nie zabraknie koncertów i warsztatów. Wśród gwiazd, które uświetnią imprezę, będą Floson, Urbanski, Paul Kwitek i Freenology.

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Domu Słów (ul. Żmigród 1 / Królewska 17) odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Mazut, Palcolor i TPPS.

Odnowiony ford mustang galopuje z emocjami

Odnowiony ford mustang galopuje z emocjami 0 0

Brak mu ogłady, ale swą pierwotną dzikością potrafi czarować. Odnowiony ford mustang wciąga, jak seks. Po pierwszym razie trudno zapomnieć. I to na długie lata.

Pół gminy bez czystej wody. W wodociągu wykryto groźne bakterie
Alarm 24

Pół gminy bez czystej wody. W wodociągu wykryto groźne bakterie 10 4

Blisko 2 tysiące mieszkańców gminy Janowiec ma problem z wodą. W dwóch wodociągach wykryto bakterie z grupy coli i enterokoków. – Informacja o skażeniu wody poszła za późno. Pojawiła się dopiero w poniedziałek, a przez cały weekend piliśmy wodę! – denerwują się mieszkańcy, którzy poinformowali nas o sprawie.

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek „Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko”

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek „Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko” 1 0

Trochę wstyd, ale zanim sięgnąłem po tę książkę, wydaną już po śmierci Jerzego Vetulaniego, nie miałem pojęcia jak ciekawy naukowcem był profesor. Zagłębiając się w lekturę tym bardziej byłem zaskoczony: jak bezpośrednio, bez niepotrzebnych niedomówień ale i jak pięknie można mówić o seksie. Jednej z najpiękniejszych rzeczy jaka nas w życiu spotyka.

Święto Marii w Domu Kuncewiczów w Kazimierzu Dolnym
18 sierpnia 2018, 15:00

Święto Marii w Domu Kuncewiczów w Kazimierzu Dolnym 0 0

W dniach 18-19 sierpnia w oddziale Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym - Dom Kuncewiczów, odbędzie się święto Marii Kuncewiczowej. Organizatorzy szykują atrakcje, a wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Lubelskie: Kierowcy się niecierpliwią, dlaczego ekspresowa S12 jeszcze nie została otwarta?
Alarm 24
film

Lubelskie: Kierowcy się niecierpliwią, dlaczego ekspresowa S12 jeszcze nie została otwarta? 39 12

Nadal nie znamy terminu oddania do użytku 12 kilometrów S12. W czwartek na miejsce po raz kolejny przyjadą inspektorzy z wojewódzkiego nadzoru. Wtedy zapadnie decyzja o ewentualnym warunkowym dopuszczeniu trasy do ruchu.

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku
12 października 2018, 16:00

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku 3 0

Co Gdzie Kiedy. Nie w listopadzie, jak dotychczas, ale w październiku odbędzie się XIX edycja Festiwalu Fantastyki Falkon. Nie zmieni się lokacja - tradycyjnie impreza dla miłośników fantastyki odbędzie się w siedzibie Targów Lublin.

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza 59 8

Już w październiku zakończą się prace w Centrum Handlowym Plaza. Zmieni się układ pasażu. Przybędzie też nowe wejście. Jedną ze zmian będzie otwarcie nowej, całodobowej siłowni. Ale to nie jedyne centrum handlowe w Lublinie, gdzie otwiera się tego typu klub.

Sport EXTRA

LOTTO Ekstraklasa
4. KOLEJKA

Wyniki:

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:1
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:0
Wisła Kraków - Wisła Płock 1:1
Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Jagiellonia

Tabela:

1. Piast 3 9 6-2
2. Lech 3 9 5-1
3. Zagłębie L. 3 6 6-4
4. Jagiellonia 3 6 3-1
5. Górnik 3 5 5-3
6. Lechia 3 5 2-1
7. Śląsk 3 4 4-3
8. Korona 3 4 4-4
9. Wisła K. 3 4 2-2
10. Legia 3 4 3-4
11. Zagłębie S. 3 3 5-4
12. Miedż 3 3 3-5
13. Arka 3 2 0-2
14. Wisła P. 3 1 3-5
15. Cracovia 3 1 1-5
16. Pogoń 3 0 0-6

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.