Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

17 grudnia 2019 r.
14:13

Wybrała się z psami na spacer, Luna zginęła od strzału. Myśliwy teraz twierdzi, że pomylił psa z dzikiem

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
787 70 A A
Anna Czeczot oczekuje, że mężczyzna starci uprawnienia myśliwskie
Anna Czeczot oczekuje, że mężczyzna starci uprawnienia myśliwskie (fot. Ewelina Burda)

Myślałem, że to dzik – tak tłumaczy zastrzelenie rasowego psa mieszkanki Dubicy myśliwy, która stanął przed sądem. – Chciałabym aby ten człowiek stracił uprawnienia myśliwskie – podkreśla z kolei Anna Czeczot, właścicielka zastrzelonego owczarka niemieckiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

We wtorek w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej ruszył proces Stanisława A., którego prokuratura oskarżyła o zastrzelenie rasowego psa przy użyciu broni myśliwskiej. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. A jego adwokat Stanisław Gerlach broniąc go, tłumaczy, że myśliwy był przekonany że to dzik.

– To był duży pies, mocno zbudowany w kłębie – zaznacza Gerlach. – Właścicielka nie powinna wypuszczać go bez smyczy i bez kagańca. Teren był objęty wirusem ASF. Poza tym, jest uchwała rady gminy Wisznice, która zakazuje właścicielom puszczania dużych psów bez smyczy – podkreśla adwokat.

Wróćmy do 4 maja. Anna Czeczot wybrała się wówczas ze swoimi trzema psami na spacer. Psiaki pobiegły przed nią i w pewnym momencie właścicielka usłyszała strzał. Na środku pola zobaczyła leżącego owczarka niemieckiego – Lunę. W odległości ok. 70 metrów od psa stał mężczyzna. Kiedy zobaczył panią Annę, zaczął się wycofywać w kierunku samochodu, po czym odjechał, choć kobieta krzyczała, by się zatrzymał. Podbiegła do Luny, ale pies już nie żył. Kula przebiła czaszkę na wylot.

– Oczekuję sprawiedliwej kary, chciałabym aby ten człowiek stracił uprawnienia myśliwskie. To co się stało, świadczy o jego niekompetencji. A w związku z tym że był to pies z rodowodem, będę domagała się też zadośćuczynienia – podkreśla pani Anna.

Co prawda, w październiku Sąd Rejonowy wydał w tej sprawie wyrok nakazowy i m.in. skazał mężczyznę go na rok ograniczenia wolności oraz wymierzył 20 godzin w miesiącu prac społecznych, ale Stanisław A. od wyroku się odwołał. – Nie wierzymy, że myśliwy z 30-letnim stażem nie odróżnił psa od dzika – zaznacza adwokat Sebastian Śniosek, pełnomocnik pokrzywdzonej. – Poza tym, brak jest informacji o obwodach kół łowieckich i polowaniach. Nawet w urzędzie gminy nie ma ogólnodostępnych informacji – podkreśla Śniosek. Dubica, gdzie został zastrzelony pies należy do obwodu łowieckiego koła Szarak 51.

Z przywołanych przez sędziego Piotra Marczyńskiego wcześniejszych wyjaśnień Stanisława A. wynika, że mężczyzna wybrał sie tego dnia z bratem do lasu, aby upolować dzika. "Byłem przekonany, że to dzik. Nie widziałem tam nikogo. Dopiero później zobaczyłem kobietę i zorientowałem się, że to mógł być pies. Przestraszyłem się i odjechałem" – przytoczył sędzia.

Jednocześnie, myśliwy przyznał, że obwody łowieckie z reguły nie są oznaczane, a jedynie ich granice. – Gdybym wiedziała, że to teren obwodu łowieckiego i odbywa się tam polowanie, nie poszłabym na spacer – przyznaje pani Anna, dodając że nigdy wcześniej z taką sytuacją sie nie spotkała. – A chodziłam na spacery z Luną ponad rok – zaznacza.

Właścicielka nie zgadza się z tym, że nie powinna spuszczać Luny. – W miejscach gdzie pies nie stanowi zagrożenia i jeżeli reaguje na przywołanie, to mam prawo go spuszczać. A to było takie miejsce, łąki i pola dookoła. Domów nie było w pobliżu. Poza tym Luna była łagodna, wychowana z dziećmi – przekonuje właścicielka.

Na kolejnej rozprawie w styczniu mają zeznawać kolejni świadkowie. Pani Anna Czeczot ma już kolejnego owczarka, ale przyznaje, że nie chodzi już na spacery w tamto miejsce.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
janek / 17 grudnia 2019 r. o 14:25
+23
Szkoda, że własnego ***a z dzikiem nie pomylił. Tfu.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2019 r. o 14:48
+21
Rozumiem że to taka myśliwska tradycja, widzę coś co się rusza, wyciągam broń, zabijam, no a później tylko weryfikacja co ubiłem. Wydaje mi się że to miał być dzik ... dobrze że w maju poszła na spacer, bo zimą kobieta w futrze nie miała by szans ...
Avatar
KL / 17 grudnia 2019 r. o 14:34
+20
Znany jest przypadek zastrzelenia kobiety kopiącej motyką kartofle na własnym polu - pomylił ją z dzikiem.
Avatar
Janina / 17 grudnia 2019 r. o 14:37
+19
Dożywotni zakaz posiadania broni, w tym myśliwskiej (bo ślepy) oraz 10 tysi odszkodowania dla kobiety (bo ślepy a strzela = idiota)
Avatar
Gość / 17 grudnia 2019 r. o 15:00
+16
No właśnie,a gdyby jakaś kobieta ubrana w futro była w lesie to by ją zastrzelili bo przypomina dzika!?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2019 r. o 16:17
+14
Myslal czy widzial??? Tak czy siak take linia obrony jest bledna I wykretna. Ten czlowiek nigdy juz nie powinien wziac broni do reki.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2019 r. o 14:23
+13
Myśliwi to w większości zapijaczone i zakompleksione mordy. Często też należą do lokalnej "elyty" i mają w swoim towarzystwie sędziego, prokuratora, jakiegoś wójta, księdza lub innego komendanta więc spokojnie, jeszcze się chłop wybroni a niestety Pani zapłaci koszty sądowe. Taki to smutny kraj
Avatar
Myślistwo moja Pasja / 18 grudnia 2019 r. o 09:31
+12
Mimo tego że jestem myśliwym ( 12 lat w kole łowieckim w Białej Podlaskie ) to jestem za tym abyśmy my mysliwi przechodzili badania co roku . Słuch , wzrok, psychotesty i oczywiście badania psychiatrycze. Takie badanie może zapobiec tragedii. Jak widać na przykładzie tego kolegi mysliwego nie był on badany . Ma coś ze wzrokiem lub coś nie tak z głową . Badania u okulisty i u psychiatry mogą zapobiec tragedii. Odzuci się z naszego grona myśliwych jednostki niedowidzące lub chore psychiczne . Odbierze się broń takim mysliwym i bedą mogli sobie znależć inne hobby .... łowienie ryb lub zbieranie grzybow. Nie raz widzę jak na polowania zbiorowe przyjeżdżają myśliwi dziadki w wieku  65 i wiecej lat . Stoi taki dziadek mysliwy ze sztucerem, ręce mu się trzesą ( ze starości lub z naduzywania alkoholu ) i nie wiadomo co on zrobi . Albo postrzeli naganiacza lub innego mysliwego . Rozmawiałem nie raz z młodymi kolegami mysliwymi i też podzielili moje obawy , że strach polować z takimi starymi kolegami myslwymi. Jako myślywy jestem za tym aby starych mysliwych , powyżej 65 roku  zycia wyzucać z kół łowieckich . Bo to zagrożenie dawać broń do ręki takim dziadkom.  65 lat idzie się na emeryturę to i z kół łowieckich powinni też odchodzić takie dziadki. Myślistwo ( Łowiectwo ) powinno być dla nas młodych mysliwych . Staży mysliwi tylko zamieszanie robią w moim kole łowieckim . Kilku chodzi w okularach i dziwię się jak oni strzelają . Przed każdym zbiorowym polowaniem modlę się aby taki stary mysliwy nie zastrzelił naganiacza . Co do tego oskarzonego mysliwego to już nigdy nie powinien nawet bronii do reki wziąść . Tylko zakałę przynosi innym mysliwym . Przez takich jak ten pseudo mysliwi mamy taką złą opinię . Mimo , że jestem mysliwym to jestem za tym aby sąd skazał tego kolegę myslwego na więzienie bez zawieszenia . Odsieję się tych mysliwych , którzy nie są przygotowani psychicznie do tego aby nosić broń. Myslistwo i Łowiectwo to nie tylko strzelanie do wszyskiego co się rusza. 
Mimo tego że jestem myśliwym ( 12 lat w kole łowieckim w Białej Podlaskie ) to jestem za tym abyśmy my mysliwi przechodzili badania co roku . Słuch , wzrok, psychotesty i oczywiście badania psychiatrycze. Takie badanie może zapobiec tragedii. Jak widać na przykładzie tego kolegi mysliwego nie był on badany . Ma coś ze wzrokiem lub coś nie tak z głową . Badania u okulisty i u psychiatry mogą zapobiec tragedii. Odzuci się z naszego grona myśliwych jednostki niedowidzące lub chore psychiczne . Odbierze się broń takim mysliwym i bedą ... rozwiń
Avatar
Mi / 18 grudnia 2019 r. o 08:58
+12
Mało ze powinien stracić uprawnienia myśliwskie to i prawo jazdy. Skoro jest tak ślepy ze z odległości około 50 metrów myli psa z dzikiem to stanowi realne zagrożenie dla ludzi. A prawda taka ze to zwykła ***, której matka ziemia nosić nie powinna. Dobrze wiedział do jakiego zwierzęcia strzela ale to morderca który jak widać nie potrafi wytropić dzikiej zwierzyny wiec swoje potrzeby mordowania realizuje na psach.
Avatar
D / 17 grudnia 2019 r. o 14:28
+12
A co by było, gdyby pomylił dzika z człowiekiem? To nie pierwszy taki przypadek, że z rąk myśliwego ginie niewinne zwierze. W mojej opinii jest zwykłym śmieciem społecznym i powinien zostać zutylizowany.
Avatar
Odyniec / 19 grudnia 2019 r. o 13:38
0
Zastrzelił by człowieka i też by powiedział że myślał że to dzik. No ku@wa jemu to już nawet ordynator zakładu psychiatrycznego nie pomoże. Nic tylko zamknąć go dożywotnio w wariatkowie. Bo zacznie strzelać do ludzi, pozabija ludzi i będzie się tłumaczył że myślał że to wataha dzikow, że pomylił ludzi z dzika i.
Avatar
Dąbrowa / 19 grudnia 2019 r. o 10:46
-1
Niech się Pani nie martwi . Ten mysliwy na pewno straci uprawnienia mysliwego. Jeżeli zostanie skazany ( a to jest pewne na 100%) to zostaną mu odebrane prawa mysliwego, zostanie wyj*bany z PZŁ na zbity pysk. Będzie miał tez zakaz posiadania broni palnej. Według prawa bedzie KRYMINALISTĄ a polskie prawo zabrania posiadania broni palnej ludziom karanym i KRYMINALISTOM. Nawet na tym forum jego koledzy mysliwi piszą , że nie chcą go w swoim gronie mysliwych i w PZŁ . Boją się razem z nim polować bo jak myli dzika z psem to może i pomyli człowieka z jeleniem i zastrzeli kolegę mysliwego. Nie dziwię się , że myśliwi nie chcą z nim polować i boją się .
Niech się Pani nie martwi . Ten mysliwy na pewno straci uprawnienia mysliwego. Jeżeli zostanie skazany ( a to jest pewne na 100%) to zostaną mu odebrane prawa mysliwego, zostanie wyj*bany z PZŁ na zbity pysk. Będzie miał tez zakaz posiadania broni palnej. Według prawa bedzie KRYMINALISTĄ a polskie prawo zabrania posiadania broni palnej ludziom karanym i KRYMINALISTOM. Nawet na tym forum jego koledzy mysliwi piszą , że nie chcą go w swoim gronie mysliwych i w PZŁ . Boją się razem z nim polować bo jak myli dzika z psem to może i pomyli człowie... rozwiń
Avatar
Członek PZŁ / 19 grudnia 2019 r. o 09:26
0
Z naszego Koła Łowieckiego byśmy go wyrzucili natychmiast  z hukiem!!!! Nie potrzeba nam w Kole Łowieckim  ślepych i niedowidzących. . Jak myli dzika z psem to strach jest z nim polować . Zastrzeli na polowaniu zbiorowym  naganiacza i tylko kłopotów narobi i tragedii. PZŁ nie potrzebuje w swoich szeregach takich ludzi !!!!! Niech sobie kupi okulary -10 dioprii , radziłbym też położyć się temu koledze mysliwemu w zakladzie psychiatrycznym i zbadać się pod kątem umysłowym.  Niech sobie te okulary kupi , niech bierze te leki , które przepisze mu psychiatra a o polowaniach niech zapomni !!!! Nie chcemy go w naszym mysliwskim gronie !!!!!!
Z naszego Koła Łowieckiego byśmy go wyrzucili natychmiast  z hukiem!!!! Nie potrzeba nam w Kole Łowieckim  ślepych i niedowidzących. . Jak myli dzika z psem to strach jest z nim polować . Zastrzeli na polowaniu zbiorowym  naganiacza i tylko kłopotów narobi i tragedii. PZŁ nie potrzebuje w swoich szeregach takich ludzi !!!!! Niech sobie kupi okulary -10 dioprii , radziłbym też położyć się temu koledze mysliwemu w zakladzie psychiatrycznym i zbadać się pod kątem umysłowym.  Niech sobie te okulary kupi , niech bierze te leki , które przepisze m... rozwiń
Avatar
Myśliwy / 19 grudnia 2019 r. o 07:53
+4
Myśliwy może oddać strzał przy 100 % pewności do czego strzela. Na polu ciężko pomylić psa z dzikiem. Tymbardziej że używa optyki. Ukarać go dla przykładu. Bo tacy myśliwi szargają imię naszego stowarzyszenia.
Avatar
Szymek / 18 grudnia 2019 r. o 22:34
-7
Myślę, że tak jak myśliwego trzeba ukarać panią, która pomimo zakazu wchodzi do lasu, puszcza luzem psa tak jakby on nie mógł przenosić wirusa. Niech służby zajmą się psami, które biegają po lasach i są puszczane luzem na wioskach i terenach miejskich w zagrożonych obszarach? I niech o tym pomyślą wszyscy krzykacze.
Avatar
Wariat / 18 grudnia 2019 r. o 20:09
0
Dziadek w wieku 65 lat i więcej Do Myślistwo moja pasja Do wymienionych obowiązkowych badań należy dołączyć sprawdzian z ortografii , gramatyki oraz interpunkcji !
 Dziadku tak się dzieje jak się nic nie czyta a pisze. Zwłasza pisze gdy się z głowy, a jak mawiał Salomon z próżnego w puste nie nalejesz.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2019 r. o 19:36
0
Dziadek w wieku 65 lat i więcej Do Myślistwo moja pasja Do wymienionych obowiązkowych badań należy dołączyć sprawdzian z ortografii , gramatyki oraz interpunkcji !
Avatar
Wariat / 18 grudnia 2019 r. o 19:11
0
Dobrze ma nasrane pod sufitem jak pomylił dzika z psem. Kto mu dał broń do ręki. Jemu już nawet oddział zamknięty nie pomoże. Zamknąć na 10 lat w psychiatryku i obserwować jak leży w kaftanie bezpieczeństwa.
 Dawaj Antoni dawaj - powiąż jeszcze sprawę z pedofilią kleru.
Avatar
Ks. Antoni / 18 grudnia 2019 r. o 18:11
-2
Dobrze ma nasrane pod sufitem jak pomylił dzika z psem. Kto mu dał broń do ręki. Jemu już nawet oddział zamknięty nie pomoże. Zamknąć na 10 lat w psychiatryku i obserwować jak leży w kaftanie bezpieczeństwa. 
Avatar
Robson / 18 grudnia 2019 r. o 18:10
+7
Też jestem myśliwym i często poluje w pobliżu mojej miejscowości ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy strzelać do psów. Kiedyś można było dokonać odstrzału wałęsających sie psów ale prawo sie zmieniło. Myśliwy który zastrzelił psa z odległości 70 m napewno doskonale wiedział do czego strzela, przecież był wyposażony w świetną optykę. Takich ludzi powinno eliminować sie z PZŁ bo tylko psują dobre imię i wizerunek stowarzyszenia. Jestem za karaniem takich ludzi i wykluczaniem ze Związku.
Zobacz wszystkie komentarze 70

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Groźny wypadek z udziałem dwóch aut. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne

Lubelskie: Groźny wypadek z udziałem dwóch aut. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne

Jedna osoba zginęła, a trzy kolejne są ranne - to bilans wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem w Kocku.

Nie wybiera się koloru "szalupy ratunkowej". Powstała fundacja, która edukuje o szczepieniach
Magazyn

Nie wybiera się koloru "szalupy ratunkowej". Powstała fundacja, która edukuje o szczepieniach

Wierzymy głęboko, że twarde dane i rzeczowa argumentacja broni się sama w wielu przypadkach – rozmowa z Anną Denslow, współzałożycielką Fundacji „Szczepienia – rozwiewamy wątpliwości”, która propaguje rzetelne informacje na temat szczepień, w tym przeciwko COVID-19.

Mieszkańcy tej miejscowości boją się korzystać z bieżącej wody. "Przekroczona zawartość niklu"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Mieszkańcy tej miejscowości boją się korzystać z bieżącej wody. "Przekroczona zawartość niklu"

Od kilku miesięcy mieszkańcy podwrocławskiej Sobótki boją się korzystać z wody płynącej z kranów. Coraz więcej osób skarży się na dolegliwości żołądkowe i problemy skórne.

Wirusolog o liczbie zakażeń koronawirusem w Polsce: Jesteśmy w okresie stabilizacji

Wirusolog o liczbie zakażeń koronawirusem w Polsce: Jesteśmy w okresie stabilizacji

Po kolejnym wzroście liczby zakażeń koronawirusem jesteśmy w okresie stabilizacji - powiedział w sobotę PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Podkreślił, że rozwój sytuacji będzie zależał od ruchliwości obywateli, w szczególności podczas majówki.

Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik 1:1. Mogli nawet wygrać

Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik 1:1. Mogli nawet wygrać

Niepokonany w tym roku rywal, który dodatkowo wygrał pięć meczów z rzędu. Niewielu stawiało w sobotę na Stal Kraśnik w starciu z Podhalem Nowy Targ. A tymczasem drużyna Marcina Wróbla sprawiła niespodziankę i wywiozła z trudnego terenu jeden punkt po remisie 1:1. Co ciekawe, niebiesko-żółci zdobyli pierwszego gola w lidze od około… 350 minut.

Pogrzeb królewski, ale prywatny. Rodzina pożegnała księcia Filipa
film

Pogrzeb królewski, ale prywatny. Rodzina pożegnała księcia Filipa

Windsor, Wielka Brytania. Rodzina królewska pożegnała zmarłego księcia Filipa. Uroczystości ze względu na epidemię były skromne, uczestniczyło w nich zaledwie 30 osób. Książę spoczął w królewskiej krypcie na zamku w Windsorze.

Regulamin, kosze, a może fotopułapka? Chcą uprzątnięcia terenów zielonych w Lubartowie

Regulamin, kosze, a może fotopułapka? Chcą uprzątnięcia terenów zielonych w Lubartowie

22 osoby podpisały się pod petycją do burmistrza Lubartowa z prośbą o uprzątnięcie terenów zielonych przy kilku ulicach. Problem wraca po każdej zimie. Jak go rozwiązać?

Granit Bychawa – Lublinianka 5:0. Nokaut w pierwszej połowie

Granit Bychawa – Lublinianka 5:0. Nokaut w pierwszej połowie

Rywalizacja w grupie mistrzowskiej Hummel IV ligi rozpoczęła się od meczu Granitu Bychawa z Lublinianką. Podopieczni Dariusza Bodaka w tym roku na razie nie zachwycali, dlatego faworytem byli gospodarze. I wywiązali się z tej roli znakomicie, bo łatwo ograli rywali. Już po 42 minutach było 4:0. W drugiej połowie gospodarze dorzucili jeszcze jedną bramkę

2127 rzutów, 870 celnych. Kto zachwycił, a kto zawiódł w Pszczółce Start Lublin?
Magazyn

2127 rzutów, 870 celnych. Kto zachwycił, a kto zawiódł w Pszczółce Start Lublin?

Epickie boje, występ w Koszykarskiej Lidze Mistrzów i 45,6 procent skuteczności z gry zawodników. A kto wykonał 90 rzutów osobistych i spudłował tylko 3 razy? Pszczółka Start Lublin zakończyła sezon na szóstym miejscu. Czas na podsumowanie.

Były więzień obozu skrytykował powołanie B. Szydło do Rady Muzeum Auschwitz-Birkenau. "Wszyscy są zdziwieni"
film

Były więzień obozu skrytykował powołanie B. Szydło do Rady Muzeum Auschwitz-Birkenau. "Wszyscy są zdziwieni"

Warszawa. Członkowie Rady Muzeum Auschwitz-Birkenau rezygnują z zasiadania w tym gremium w proteście przeciwko powołaniu do Rady byłej premier Beaty Szydło. To ich zdaniem upolitycznianie organu, który nadzoruje działalność placówki.

Lublin Jazz Festiwal po raz 12. w lipcu
12 lipca 2021, 0:00

Lublin Jazz Festiwal po raz 12. w lipcu

Poznaliśmy termin tegorocznej odsłony Lublin Jazz Festiwal. Centrum Kultury poinformowało, że ten cieszący się dużą popularnością festiwal dla wielbicieli jazzu odbędzie się w dniach 12-18 lipca.

Lublin: W poniedziałek znów pojedziemy ul. Lipową
galeria

Lublin: W poniedziałek znów pojedziemy ul. Lipową

W poniedziałek ul. Lipowa ma zostać otwarta dla ruchu, nie tylko dla komunikacji miejskiej. Z objazdów wrócą trolejbusy i część autobusów. Równocześnie drogowcy zamkną odcinek ul. Okopowej, a część ruchu przejmą ul. Chopina i Sztajna

Ekspert: Mamy prawdopodobnie początek końca trzeciej fali pandemii

Ekspert: Mamy prawdopodobnie początek końca trzeciej fali pandemii

Mamy prawdopodobnie początek końca trzeciej fali pandemii – ocenił w rozmowie z PAP dr Michał Sutkowski. Podkreślił, że nie oznacza to, że jest dobrze, szczególnie w szpitalach, a do maja liczba zgonów będzie najprawdopodobniej duża.

Parchatka się doczekała. Powstaje nowy chodnik

Parchatka się doczekała. Powstaje nowy chodnik

Trwają prace przy długo oczekiwanym drugim etapie budowy chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 824 w Parchatce koło Puław.

Najpierw muzyka, potem reszta świata. Zeszli się ze sobą w latach 90., płytę nagrali 30 lat później
Magazyn
film

Najpierw muzyka, potem reszta świata. Zeszli się ze sobą w latach 90., płytę nagrali 30 lat później

– W ogóle nie przejmowaliśmy się czymś takim jak sformalizowanie tego, co my robimy. Tym żyliśmy, to była najważniejsza rzecz w naszym życiu, nasz skarb. Tak jest do dzisiaj – mówi Krzysztof Grabań, basista grupy Sezamkova z Dęblina.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!