Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

20 sierpnia 2016 r.
19:09

Hetman - Stal 1:1. Podział punktów w meczu na szczycie

0 17 A A
FOT. DW<br />
FOT. DW

W hicie kolejki w IV lidze Hetman Zamość podzielił się punktami ze Stalą Kraśnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W sobotnim hicie rozgrywek IV ligi Hetman Zamość mierzył się na swoim boisku ze Stalą Kraśnik. Oba zespoły miały przed tym meczem komplet zwycięstw i przewodziły w tabeli. 

W pierwszej połowie kibice nie doczekali się bramek. Te padły po przerwie. W 66 minucie Stal objęła prowadzenie po uderzeniu Emila Zielińskiego. Gospodarze nie chcieli jednak zanotować pierwszej porażki w obecnym sezonie i do końca dążyli do wyrównania. Ich starania nie poszły na marne bo w 83 minucie gola z rzutu karnego na wagę remisu zdobył Oleksij Rodewicz. 

 Lublinianka z pierwszą wygraną

W innym sobotnim meczu gracze z Wieniawy odnieśli pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pokonując na własnym stadionie Ładę Biłgoraj. Mecz co prawda bardzo źle rozpoczął się dla gospodarzy, bo już w 3 minucie Janusz Birut wyprowadził beniaminka na prowadzenie. Radość ekipy z Biłgoraja nie trwała jednak długo. Już w 11 minucie na listę strzelców wpisał się Erwin Sobiech i wyrównał stan rywalizacji. W drugiej połowie kibicom przypomniał o sobie Andrzej Gutek. „Weteran” ligowych boisk w 52 minucie popisał się ładnym uderzeniem po zespołowej akcji lublinian, tym samym zapewniając Lubliniance pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

Lublinianka – Łada 1945 Biłgoraj 2:1 (1:1)

Bramki: Erwin Sobiech 11′, Andrzej Gutek 52′- Janusz Birut 3′

Lublinianka: Krupa – Dzyr, Paździor, Kosiarczyk, Jezior, Okoń (75′ Marzęda), Stępień, Gutek (75′ Kamola), Sobiech (90′ Jesionek), Skoczylas, Kłyk (85′ Prus)

Łada: Szawara – Poliwka (70′ Bielak), Mazurek, Mielniczek, Myszak, Birut, Lavruk, Chmura (46′ Steskiv), Skubisz, Pyda, Dorosz

Żółta kartka: Patryk Dorosz

Sędziował: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska).

5 goli w Łęcznej

Ciekawie było także w Łęcznej, gdzie rezerwy Górnika wygrały 3:2 z Powiślakiem Końskowola. Mecz miał dość dramatyczny przebieg. Najpierw po strzale z rzutu karnego gości na prowadzenie wyprowadził Sławomir Radziszewski, a tuż przed przerwą do remisy doprowadził Dariusz Jarecki. Po zmianie stron znów do siatki trafił Radziszewski igdy wydawało się, że trzy oczka pojadą do Końskowoli najpierw do remisu doprowadził Piotr Okuniewicz, a w samej końcówce gola na wagę zwycięstwa strzelił Tytus Krylyuk. W pozostałych meczach Kłos Chełm ograł 1:0  POM Piotrowice, a Włodawianka wygrała w Werbkowicach z tamtejszym Kryształem 2:1.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 20:40
0
Kto by nie awansował, to będzie ciekawie. Jeśli można tak mówić o czwar. ..sorry piątej lidze.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 20:07
0
Awansować powinna już dawno Lublinianka ,Hetman już kiedyś awansował wyżej niż 3 liga a tymi krowami to kolega gość dał dowód swojego myślenia i pochodzenia (nieduża miejscowości z zamojskiego )wracając do tego drugiego wielkiego miasto lubelskiego ma ono o 100 osób więcej od trzeciego miasta i tym wielkim drugim jest aż od roku ..., I wszystkie te duże miasta to jeden wielki biedny wschód( bez przemysłu )
Avatar
L / 22 sierpnia 2016 o 19:53
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Awansować powinna Lublinianka. Po co wsie mają grać w III lidze? Zresztą to te Chełmianka to z Chełma Lubelskiego? Tego na wschód od Lublina? Jeśli tak to mam pytanie, czy wy tam w tym Chełmie Lubelskim macie jakiś stadion czy po prostu na pastwisku między krowami piłkę kopiecie? Jak już powiedziałem powinien awansować klub z dużego miasta jak Lublin. A jeśli będą dwa awanse to może, a niech stracę z drugiego co do wielkości miasta Lubelszczyzny czyli Hetman. Tak powinno to wyglądać.
Sorry ale wieś to jest na Lubliniance jeśli chodzi o frekwencje. Ile tam chodzi 100-200? Pytasz się o stadion w Chełmie. Nie jest taki zły. Cały w krzesełkach nie zarośnięty. A na Lubliniance jest ruina a nie stadion. Mówisz awans dla Lublina. Przecież macie już drużynę w III lidze choć potencjał jest nawet  naekstraklase. Co awansu Hetmana masz rację. Zresztą Hetman tez ma spory potencjał. Oczywiście nie taki jak Motor ale wiadomo Lublin ma sporo więcej mieszkańców niż Zamość ale w I lidze zamiast Wisły Puławy Hetman mógłby grać. Jeszcze jakby wybudowano nowy stadion to z pewnością byłby w czołówce pod względem frekwencji.
Sorry ale wieś to jest na Lubliniance jeśli chodzi o frekwencje. Ile tam chodzi 100-200? Pytasz się o stadion w Chełmie. Nie jest taki zły. Cały w krzesełkach nie zarośnięty. A na Lubliniance jest ruina a nie stadion. Mówisz awans dla Lublina. Przecież macie już drużynę w III lidze choć potencjał jest nawet  naekstraklase. Co awansu Hetmana masz rację. Zresztą Hetman tez ma spory potencjał. Oczywiście nie taki jak Motor ale wiadomo Lublin ma sporo więcej mieszkańców niż Zamość ale w I lidze zamiast Wisły Puławy Hetman mógłby g... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 16:30
0
Awansować powinna Lublinianka. Po co wsie mają grać w III lidze? Zresztą to te Chełmianka to z Chełma Lubelskiego? Tego na wschód od Lublina? Jeśli tak to mam pytanie, czy wy tam w tym Chełmie Lubelskim macie jakiś stadion czy po prostu na pastwisku między krowami piłkę kopiecie? Jak już powiedziałem powinien awansować klub z dużego miasta jak Lublin. A jeśli będą dwa awanse to może, a niech stracę z drugiego co do wielkości miasta Lubelszczyzny czyli Hetman. Tak powinno to wyglądać.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 21:20
0
Co może Chełmianka Hetmanowi odpowiadam 1 wygrać 2 przegrać 3 zremisować 4.nie ma innych !
Avatar
ZnaFca / 21 sierpnia 2016 o 19:48
0
Jerzy z Chełma..hahaha..alez sie uśmiałem ..hahahah..Chełmianka to może wiesz co zrobic Hetmanowi??hahaha..a z tą Lublinianką i Tomasovią to extra dałes hahaha
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:34
0
Wróżyć to można po dwudziestej kolejce a nie teraz.
Avatar
Jerzy z Chełma / 21 sierpnia 2016 o 19:27
0
I tak Hetman jest bez szans. Awanuje Stal, Chełmianka ewentualnie Lublinianka lub Tomasovia.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:17
0
Dziękuję za sprostowanie i cenną uwagę dodam iż nie miałem na myśli Stali Rzeszów czy też Hetman Żółkiewka zorientowani chociaż pisano z małych liter odczytali poprawnie kluby piłkarskie !
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 18:24
0
Jeśli szanujesz to Stal i Hetman a nie "stal i hetman".Poniżej jeszcze lepiej "bieście przykład ".MASAKRA.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 20:40
0
Kto by nie awansował, to będzie ciekawie. Jeśli można tak mówić o czwar. ..sorry piątej lidze.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 20:07
0
Awansować powinna już dawno Lublinianka ,Hetman już kiedyś awansował wyżej niż 3 liga a tymi krowami to kolega gość dał dowód swojego myślenia i pochodzenia (nieduża miejscowości z zamojskiego )wracając do tego drugiego wielkiego miasto lubelskiego ma ono o 100 osób więcej od trzeciego miasta i tym wielkim drugim jest aż od roku ..., I wszystkie te duże miasta to jeden wielki biedny wschód( bez przemysłu )
Avatar
L / 22 sierpnia 2016 o 19:53
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Awansować powinna Lublinianka. Po co wsie mają grać w III lidze? Zresztą to te Chełmianka to z Chełma Lubelskiego? Tego na wschód od Lublina? Jeśli tak to mam pytanie, czy wy tam w tym Chełmie Lubelskim macie jakiś stadion czy po prostu na pastwisku między krowami piłkę kopiecie? Jak już powiedziałem powinien awansować klub z dużego miasta jak Lublin. A jeśli będą dwa awanse to może, a niech stracę z drugiego co do wielkości miasta Lubelszczyzny czyli Hetman. Tak powinno to wyglądać.
Sorry ale wieś to jest na Lubliniance jeśli chodzi o frekwencje. Ile tam chodzi 100-200? Pytasz się o stadion w Chełmie. Nie jest taki zły. Cały w krzesełkach nie zarośnięty. A na Lubliniance jest ruina a nie stadion. Mówisz awans dla Lublina. Przecież macie już drużynę w III lidze choć potencjał jest nawet  naekstraklase. Co awansu Hetmana masz rację. Zresztą Hetman tez ma spory potencjał. Oczywiście nie taki jak Motor ale wiadomo Lublin ma sporo więcej mieszkańców niż Zamość ale w I lidze zamiast Wisły Puławy Hetman mógłby grać. Jeszcze jakby wybudowano nowy stadion to z pewnością byłby w czołówce pod względem frekwencji.
Sorry ale wieś to jest na Lubliniance jeśli chodzi o frekwencje. Ile tam chodzi 100-200? Pytasz się o stadion w Chełmie. Nie jest taki zły. Cały w krzesełkach nie zarośnięty. A na Lubliniance jest ruina a nie stadion. Mówisz awans dla Lublina. Przecież macie już drużynę w III lidze choć potencjał jest nawet  naekstraklase. Co awansu Hetmana masz rację. Zresztą Hetman tez ma spory potencjał. Oczywiście nie taki jak Motor ale wiadomo Lublin ma sporo więcej mieszkańców niż Zamość ale w I lidze zamiast Wisły Puławy Hetman mógłby g... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 16:30
0
Awansować powinna Lublinianka. Po co wsie mają grać w III lidze? Zresztą to te Chełmianka to z Chełma Lubelskiego? Tego na wschód od Lublina? Jeśli tak to mam pytanie, czy wy tam w tym Chełmie Lubelskim macie jakiś stadion czy po prostu na pastwisku między krowami piłkę kopiecie? Jak już powiedziałem powinien awansować klub z dużego miasta jak Lublin. A jeśli będą dwa awanse to może, a niech stracę z drugiego co do wielkości miasta Lubelszczyzny czyli Hetman. Tak powinno to wyglądać.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 21:20
0
Co może Chełmianka Hetmanowi odpowiadam 1 wygrać 2 przegrać 3 zremisować 4.nie ma innych !
Avatar
ZnaFca / 21 sierpnia 2016 o 19:48
0
Jerzy z Chełma..hahaha..alez sie uśmiałem ..hahahah..Chełmianka to może wiesz co zrobic Hetmanowi??hahaha..a z tą Lublinianką i Tomasovią to extra dałes hahaha
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:34
0
Wróżyć to można po dwudziestej kolejce a nie teraz.
Avatar
Jerzy z Chełma / 21 sierpnia 2016 o 19:27
0
I tak Hetman jest bez szans. Awanuje Stal, Chełmianka ewentualnie Lublinianka lub Tomasovia.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:17
0
Dziękuję za sprostowanie i cenną uwagę dodam iż nie miałem na myśli Stali Rzeszów czy też Hetman Żółkiewka zorientowani chociaż pisano z małych liter odczytali poprawnie kluby piłkarskie !
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 18:24
0
Jeśli szanujesz to Stal i Hetman a nie "stal i hetman".Poniżej jeszcze lepiej "bieście przykład ".MASAKRA.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 77 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.