Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA MĘŻCZYZN

6 listopada 2017 r.
19:17

AZS UMCS Lublin – KS Rosa-Sport Radom 82:77. Mieli duże problemy

0 12 A A
(fot. azs.umcs.pl)

AZS UMCS Lublin dość niespodziewanie długo męczył się z Rosą-Sport Radom. Akademicy ostatecznie wygrali 82:77

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lublinianie przejęli inicjatywę nad tym spotkaniem w końcówce pierwszej połowy, kiedy odskoczyli na 7 punktów. Po zmianie stron ta przewaga urosła nawet do 13 „oczek”. W ostatniej kwarcie jednak Rosa zaczęła odrabiać straty. Zabrakło jej jednak czasu i przegrała różnicą 5 pkt. W lubelskim zespole ponownie wyróżnił się Adam Myśliwiec, zdobywca 27 pkt. – Przed meczem mieliśmy kilku kontuzjowanych graczy, m.in. Piotrek Jagoda zagrał na własną prośbę. Potrzebowaliśmy go, gdy, już w trakcie dzisiejszego spotkania, Janek Sobiech nabawił się urazu. Mateusz Prażmo też kontuzjowany, więc ten tydzień praktycznie nie trenowaliśmy ani razu pięciu na pięciu. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że to może być ciężki mecz. Musieliśmy jednak sobie z tym poradzić. Chłopaki byli zaangażowani w spotkanie, ale mieliśmy swoje problemy. Na początku daliśmy sobie rzucić ponad dwadzieścia pięć punktów w pierwszej kwarcie – to jest naszą bolączką. Fakt jest też taki, że po prostu nie mogliśmy mocno bronić, bo było nas sześciu czy siedmiu zdrowych do gry, więc żeby uniknąć kłopotów z faulami, musieliśmy bardziej asekuracyjnie podchodzić do defensywy. Brawa dla całej drużyny za postawę i za to, że wytrzymali presję – powiedział na klubowej stronie trener AZS UMCS Lublin, Przemysław Łuszczewski.

Drugi z naszych przedstawicieli na tym poziomie rozgrywkowym, TBV Start II Lublin, gładko przegrał z ŁKS AZS UŁ SG Łódź 42:75. Mimo wysokiej porażki należy wyróżnić jednak Wojciecha Matyska, autora 8 pkt. (kk)

TBV Start II Lublin – ŁKS AZS UŁ SG Łódź 42:75 (9:15, 17:19, 5: 19, 11:22)

TBV Start II: M. Uniłowski 13, Łoś 10, Matysek 8 (2x3), Kazmirowski 3 (1x3), Breś 0 oraz Wachowicz 2, Grzegorczyk 2, Nabożny 2, K. Samborski 2, Mitrut 0, Szyszkowski 0, Targosz 0.

ŁKS: Gwardecki 13 (3x3), Dominiak 10, Kochaniak 8, Świt 7 (1x3), Dróżdż 6 (1x3), Wal 5 (1x3) oraz Sil 7, Skrzypiński 6, Fabiszewski 6 (1x3), Kuczmera 5, Kujawa 2.

Sędziowali: Kusza i Tychowski. Widzów: 150.

AZS UMCS Lublin – KS Rosa-Sport Radom 82:77 (23:27, 26:15, 16:16, 17:19)

AZS UMCS: A. Myśliwiec 27 (2x3), Sobiech 16 (2x3), Wydra 14 (1x3), Marciniak 11 (1x3), Wiśniewski 10 (1x3) oraz P. Jagoda 3 (1x3), Muda 1, Nycz 0, Jaworski 0.

Rosa: Szczypiński 23 (5x3), Zwęgliński 16 (3x3), Szymański 11 (1x3), Wątroba 8, Rojek 0 oraz Golus 8 (2x3), Ziółko 8 (2x3), Nowakowski 2, Sobuta 1, Kołakowski 0.

Sędziowali: Sawicki i Włodarczyk. Widzów: 200.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 08:21
0
No to słucham, a właściwie czytam. Kim jestem, o Przeznawco? Dopytam tylko, Ty oczywiście wiesz o tym, że START i AZS w bezpośrednich negocjacjach podzielił między siebie szkolenie chłopców i dziewczynek? Odnoszę takie wrażenie, że całe zło to START a wszystko co dobre to AZS. Jeśli tak jest to zakończmy dyskusję bo one mają do siebie to, że podczas dyskusji ważne są argumenty merytoryczne a nie uznaniowy. I ostatnie, jeśli nie podejmiesz próby odpowiedzi kim jestem uznaję Cię za zwykłego trolla internetowego. Hejkaaaa ;) P.S. Chociaż i tak szacunek, że wolisz żeby młodzież szkolił AZS a nie jeden z "amerykańskich" jego (chyba) wychowanków. Respect
No to słucham, a właściwie czytam. Kim jestem, o Przeznawco? Dopytam tylko, Ty oczywiście wiesz o tym, że START i AZS w bezpośrednich negocjacjach podzielił między siebie szkolenie chłopców i dziewczynek? Odnoszę takie wrażenie, że całe zło to START a wszystko co dobre to AZS. Jeśli tak jest to zakończmy dyskusję bo one mają do siebie to, że podczas dyskusji ważne są argumenty merytoryczne a nie uznaniowy. I ostatnie, jeśli nie podejmiesz próby odpowiedzi kim jestem uznaję Cię za zwykłego trolla internetowego. Hejkaaaa ;) P.S. Chociaż i tak ... rozwiń
Avatar
kol / 8 listopada 2017 o 18:46
0
Tak- mam prawo. Tak- znam się. Tak- będę pisał, to co myślę a ty nie musisz sie z tym zgadzać. A jak czytam taki bełkot, pod tytułem jesteś baranem, jesteś domorosłym znawcą, jestaś taki i owaki, to sobie myślę, że wiem kto to pisze. Uważam, że start nie powinien szkolić młodzieży, uważam, że powinien ich przejąć AZS, bo jedynie tu mają szansę na rozwój (poza oczywiście tymi uprzywilejowanymi w starcie). Uważam, że gra się po coś . Po to żeby wygrywać, po to żeby być coraz lepszym, po to, żeby zagrać kiedyś w wyższej lidze. A oni grają, bo grają. I myślę, że przyjdzie taki moment, że sami będą już tym sfrustrowani,o ile już nie są.chodzę na mecze i słyszę od rodziców chłopców grajacych w starcie, ze gdyby mięli alternatywę,juz dawno zabraliby z tego klubu dzieci. Nie maja alternatywy. I to jest ogromny problem lubelskiej koszykówki.      
Tak- mam prawo. Tak- znam się. Tak- będę pisał, to co myślę a ty nie musisz sie z tym zgadzać. A jak czytam taki bełkot, pod tytułem jesteś baranem, jesteś domorosłym znawcą, jestaś taki i owaki, to sobie myślę, że wiem kto to pisze. Uważam, że start nie powinien szkolić młodzieży, uważam, że powinien ich przejąć AZS, bo jedynie tu mają szansę na rozwój (poza oczywiście tymi uprzywilejowanymi w starcie). Uważam, że gra się po coś . Po to żeby wygrywać, po to żeby być coraz lepszym, po to, żeby zagrać kiedyś w wyższej lidze. A oni grają, bo g... rozwiń
Avatar
Tak patrzę i oczom nie wierzę / 8 listopada 2017 o 13:37
0
A gdzie Ty tam widziałeś słowo szacunek? Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem nie bardzo w szkole weszła? To skoro masz takie zajebiste zdanie jak powinna być szkolona to słuchamy, z chęcią nawet ktoś Ci za to zapłaci. A młodzież powinna miec perspektywy? Ojej dziękuję w ich imieniu. Uff super że sie zgodziłeś. A tak właściwie to przeszkadza Ci że START ma druzyne w IILM, czy że gra tam młodzież, czy że przegrywają, czy że zrezygnują (chociaz to tylko Twój domysł), czy że ktos inny tych pieniędzy nie ma, czy że co? Bo nie za bardzo rozumiem takie narzekanie żeby narzekać. Były na to pieniądze to je pozyskali. Ty im płacisz za to czy jak, że tak boli? Nie ogarniam... Takie typowe "Nie znam się ale wydaje mi się że mam zdanie to sie wypowiem bo mam prawo."
A gdzie Ty tam widziałeś słowo szacunek? Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem nie bardzo w szkole weszła? To skoro masz takie zajebiste zdanie jak powinna być szkolona to słuchamy, z chęcią nawet ktoś Ci za to zapłaci. A młodzież powinna miec perspektywy? Ojej dziękuję w ich imieniu. Uff super że sie zgodziłeś. A tak właściwie to przeszkadza Ci że START ma druzyne w IILM, czy że gra tam młodzież, czy że przegrywają, czy że zrezygnują (chociaz to tylko Twój domysł), czy że ktos inny tych pieniędzy nie ma, czy że co? Bo nie za bardzo roz... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:29
0
Skoro każdy może mieć swoje zdanie to po co bijemy pianę. Ja ma swoje Ty masz, swoje i tyle.
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:15
0
Wróć do swojego pierwszego komentarza (tego, który zaczyna się od "Baranie"...), potem mów mi o szacunku i preferencjach klubowych. Żeby była jasność, to nie do mnie pisałeś "Baranie", bo nie ja napisałem pierwszy komentarz. Ale to szczegół. Widzę, że nadal uważasz się za mądrzejszego od kogokolwiek i niech tak zostanie. Jak mówię, kazdy może mieć swoje zdanie i ja je mam. Uważam, że młodzież w starcie powinna być szkolona. Ale nie tak. I powinna mieć perspektywy. A nie ma. I mieć nie będzie. 99 % tych chłopaków zakończy karierę, jak tylko start zrezygnuje z 2 ligi. A zrezygnuje wcześniej czy później, bo do niczego juz jak widac nie jest im ona potrzebna...
Wróć do swojego pierwszego komentarza (tego, który zaczyna się od "Baranie"...), potem mów mi o szacunku i preferencjach klubowych. Żeby była jasność, to nie do mnie pisałeś "Baranie", bo nie ja napisałem pierwszy komentarz. Ale to szczegół. Widzę, że nadal uważasz się za mądrzejszego od kogokolwiek i niech tak zostanie. Jak mówię, kazdy może mieć swoje zdanie i ja je mam. Uważam, że młodzież w starcie powinna być szkolona. Ale nie tak. I powinna mieć perspektywy. A nie ma. I mieć nie będzie. 99 % tych chłopaków zakończy ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:58
0
Z checią w takim wypadku wymienię opinię ze znawca tematu. To może piwesz mi ile zawodników Rosy jest wychowankami klubu Rosa Radom. Chciałbym też żebyś mi to zestawił z ilością wychowanków w Starcie Lublin. I od razu Ci wytłumaczę wyniki, które znajdziesz. Rosa Radom jest wzorcowym w naszym rejonie klubem na wielu płaszczyznach. Jeśli chodzi o wychowanie młodzieży to niestety ściągają utalentowanych chłopców w odpowiednim wieku z całego regionu. I dlatego, słusznie, zawsze są w czubie MP w wielu grupach wiekowych. Podpowiem Ci też następny wniosek. Rosa Radom w ten sposób robi pewnego rodzaju "selekcję" w Lublinie niestety nie mamy takich struktur więc szkolimy wszystkich którzy się zgłoszą z nadzieją, że jednego raz na jakiś czas uda się wytrenować na poziomie mistrzowskim. Swoją drogą to ciekawe, że tak psioczysz na Start i szkolenie młodzieży i jego wyniki. Ale czy nie taka jest idea szkolenia młodzieży? Żeby miali zajęcie, pasje, coś robili dla siebie i regionu. Chyba, że uważasz, że powinno sie ich rozgonić i niech stoja po blokach czy gdzieś tam... Ciekawe jest też to, że tak bardzo zapatrzyłeś się w AZS, który dokładnie tak samo szkoli dziewczyny. Mało wyników i w dodatku słabe te wyniki. To może też je trzeba by rozgonić? Po co młodzież ma mieć rozrywkę jak można by te pieniądze przenaczyć na IILM AZS i PLKK. Kto to wtedy będzie chodził na te mecze? Młodzież, na którą nie ma pieniędzy i jej nie szkolimy i nie nakręcamy ich tymsamym na kibicowanie? I ostatnia ciekawostka ale w formie pytania. Czy naprawdę nie stać Cię na kibicowanie i tak biednemu lubelskiemu sportowi, lubelskiej koszykówce ogólnie? Naprawdę uwielbienie dla jednego klubu a niechęć do drugiego są aż tak istotne? To naprawde o to chodzi? Jeśli tak to dlatego sport w Lublinie stoi tak nisko i będzie tak nisko jeszcze długie lata. Sorry taki mamy klimat... Ciągle ze sportowym pozdrowieniem
Z checią w takim wypadku wymienię opinię ze znawca tematu. To może piwesz mi ile zawodników Rosy jest wychowankami klubu Rosa Radom. Chciałbym też żebyś mi to zestawił z ilością wychowanków w Starcie Lublin. I od razu Ci wytłumaczę wyniki, które znajdziesz. Rosa Radom jest wzorcowym w naszym rejonie klubem na wielu płaszczyznach. Jeśli chodzi o wychowanie młodzieży to niestety ściągają utalentowanych chłopców w odpowiednim wieku z całego regionu. I dlatego, słusznie, zawsze są w czubie MP w wielu grupach wiekowych. Podpowiem Ci też następny ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:28
0
koszykarze z Radomia (zawyczaj w meczu biorą udział dwie drużyny...). O 3 klasy lepsi od tych ze startu... i pamiętaj, że są w lublinie jeszcze inni ludzie poza Tobą, którzy znaja się na koszykówce (sory taki mamy klimat)...
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 08:17
0
POdaj mi nazwiska tych graczy z AZS którzy mają 17, 18, 19 lat, poproszę Każdy ma prawo do wielu rzeczy, tylko czy warto z niego korzystać? Masz też prawo wbić sobie nóż w oko, zrobisz to? Z "prawem do" jest tak, że warto się zastwnowić czy korzystanie z niego nie dotknie kogoś innego... zapamiętaj może Ci się w życiu pryzdać. Czekam na nazwiska :)
Avatar
Gość / 7 listopada 2017 o 12:19
0
tylko po co ich ogrywać, jak oni juz dalej nic nie osiągną? byłeś na meczu azsu z radomiem? to byś zobaczył koszykarzy w wieku tych ze startu (dokładnie takim samym - 17, 18, 19 lat). To przepaść... I jeszcze jedno. każdy ma prawo krytykować, jak widzi, że jest źle. A w starcie jest źle. I w ekstraklasie i 2 lidze...
Avatar
Gość / 7 listopada 2017 o 09:20
0
Szkolenie Baranie to nie wygrywanie tylko ogrywanie. A podczas ogrywania najcześciej się przegrywa. Szczególnie jak skład jest mocno mocno młody. Więcej rozsądku i regionalnej solidarności a nie klubowej solidarności. Chociaż elementem ogrywania jest też czytanie niepochlebnych komentarzy domorosłych znawców dyscypliny. Ze sportowym pozdrowieniem
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 08:21
0
No to słucham, a właściwie czytam. Kim jestem, o Przeznawco? Dopytam tylko, Ty oczywiście wiesz o tym, że START i AZS w bezpośrednich negocjacjach podzielił między siebie szkolenie chłopców i dziewczynek? Odnoszę takie wrażenie, że całe zło to START a wszystko co dobre to AZS. Jeśli tak jest to zakończmy dyskusję bo one mają do siebie to, że podczas dyskusji ważne są argumenty merytoryczne a nie uznaniowy. I ostatnie, jeśli nie podejmiesz próby odpowiedzi kim jestem uznaję Cię za zwykłego trolla internetowego. Hejkaaaa ;) P.S. Chociaż i tak szacunek, że wolisz żeby młodzież szkolił AZS a nie jeden z "amerykańskich" jego (chyba) wychowanków. Respect
No to słucham, a właściwie czytam. Kim jestem, o Przeznawco? Dopytam tylko, Ty oczywiście wiesz o tym, że START i AZS w bezpośrednich negocjacjach podzielił między siebie szkolenie chłopców i dziewczynek? Odnoszę takie wrażenie, że całe zło to START a wszystko co dobre to AZS. Jeśli tak jest to zakończmy dyskusję bo one mają do siebie to, że podczas dyskusji ważne są argumenty merytoryczne a nie uznaniowy. I ostatnie, jeśli nie podejmiesz próby odpowiedzi kim jestem uznaję Cię za zwykłego trolla internetowego. Hejkaaaa ;) P.S. Chociaż i tak ... rozwiń
Avatar
kol / 8 listopada 2017 o 18:46
0
Tak- mam prawo. Tak- znam się. Tak- będę pisał, to co myślę a ty nie musisz sie z tym zgadzać. A jak czytam taki bełkot, pod tytułem jesteś baranem, jesteś domorosłym znawcą, jestaś taki i owaki, to sobie myślę, że wiem kto to pisze. Uważam, że start nie powinien szkolić młodzieży, uważam, że powinien ich przejąć AZS, bo jedynie tu mają szansę na rozwój (poza oczywiście tymi uprzywilejowanymi w starcie). Uważam, że gra się po coś . Po to żeby wygrywać, po to żeby być coraz lepszym, po to, żeby zagrać kiedyś w wyższej lidze. A oni grają, bo grają. I myślę, że przyjdzie taki moment, że sami będą już tym sfrustrowani,o ile już nie są.chodzę na mecze i słyszę od rodziców chłopców grajacych w starcie, ze gdyby mięli alternatywę,juz dawno zabraliby z tego klubu dzieci. Nie maja alternatywy. I to jest ogromny problem lubelskiej koszykówki.      
Tak- mam prawo. Tak- znam się. Tak- będę pisał, to co myślę a ty nie musisz sie z tym zgadzać. A jak czytam taki bełkot, pod tytułem jesteś baranem, jesteś domorosłym znawcą, jestaś taki i owaki, to sobie myślę, że wiem kto to pisze. Uważam, że start nie powinien szkolić młodzieży, uważam, że powinien ich przejąć AZS, bo jedynie tu mają szansę na rozwój (poza oczywiście tymi uprzywilejowanymi w starcie). Uważam, że gra się po coś . Po to żeby wygrywać, po to żeby być coraz lepszym, po to, żeby zagrać kiedyś w wyższej lidze. A oni grają, bo g... rozwiń
Avatar
Tak patrzę i oczom nie wierzę / 8 listopada 2017 o 13:37
0
A gdzie Ty tam widziałeś słowo szacunek? Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem nie bardzo w szkole weszła? To skoro masz takie zajebiste zdanie jak powinna być szkolona to słuchamy, z chęcią nawet ktoś Ci za to zapłaci. A młodzież powinna miec perspektywy? Ojej dziękuję w ich imieniu. Uff super że sie zgodziłeś. A tak właściwie to przeszkadza Ci że START ma druzyne w IILM, czy że gra tam młodzież, czy że przegrywają, czy że zrezygnują (chociaz to tylko Twój domysł), czy że ktos inny tych pieniędzy nie ma, czy że co? Bo nie za bardzo rozumiem takie narzekanie żeby narzekać. Były na to pieniądze to je pozyskali. Ty im płacisz za to czy jak, że tak boli? Nie ogarniam... Takie typowe "Nie znam się ale wydaje mi się że mam zdanie to sie wypowiem bo mam prawo."
A gdzie Ty tam widziałeś słowo szacunek? Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem nie bardzo w szkole weszła? To skoro masz takie zajebiste zdanie jak powinna być szkolona to słuchamy, z chęcią nawet ktoś Ci za to zapłaci. A młodzież powinna miec perspektywy? Ojej dziękuję w ich imieniu. Uff super że sie zgodziłeś. A tak właściwie to przeszkadza Ci że START ma druzyne w IILM, czy że gra tam młodzież, czy że przegrywają, czy że zrezygnują (chociaz to tylko Twój domysł), czy że ktos inny tych pieniędzy nie ma, czy że co? Bo nie za bardzo roz... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:29
0
Skoro każdy może mieć swoje zdanie to po co bijemy pianę. Ja ma swoje Ty masz, swoje i tyle.
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 11:15
0
Wróć do swojego pierwszego komentarza (tego, który zaczyna się od "Baranie"...), potem mów mi o szacunku i preferencjach klubowych. Żeby była jasność, to nie do mnie pisałeś "Baranie", bo nie ja napisałem pierwszy komentarz. Ale to szczegół. Widzę, że nadal uważasz się za mądrzejszego od kogokolwiek i niech tak zostanie. Jak mówię, kazdy może mieć swoje zdanie i ja je mam. Uważam, że młodzież w starcie powinna być szkolona. Ale nie tak. I powinna mieć perspektywy. A nie ma. I mieć nie będzie. 99 % tych chłopaków zakończy karierę, jak tylko start zrezygnuje z 2 ligi. A zrezygnuje wcześniej czy później, bo do niczego juz jak widac nie jest im ona potrzebna...
Wróć do swojego pierwszego komentarza (tego, który zaczyna się od "Baranie"...), potem mów mi o szacunku i preferencjach klubowych. Żeby była jasność, to nie do mnie pisałeś "Baranie", bo nie ja napisałem pierwszy komentarz. Ale to szczegół. Widzę, że nadal uważasz się za mądrzejszego od kogokolwiek i niech tak zostanie. Jak mówię, kazdy może mieć swoje zdanie i ja je mam. Uważam, że młodzież w starcie powinna być szkolona. Ale nie tak. I powinna mieć perspektywy. A nie ma. I mieć nie będzie. 99 % tych chłopaków zakończy ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:58
0
Z checią w takim wypadku wymienię opinię ze znawca tematu. To może piwesz mi ile zawodników Rosy jest wychowankami klubu Rosa Radom. Chciałbym też żebyś mi to zestawił z ilością wychowanków w Starcie Lublin. I od razu Ci wytłumaczę wyniki, które znajdziesz. Rosa Radom jest wzorcowym w naszym rejonie klubem na wielu płaszczyznach. Jeśli chodzi o wychowanie młodzieży to niestety ściągają utalentowanych chłopców w odpowiednim wieku z całego regionu. I dlatego, słusznie, zawsze są w czubie MP w wielu grupach wiekowych. Podpowiem Ci też następny wniosek. Rosa Radom w ten sposób robi pewnego rodzaju "selekcję" w Lublinie niestety nie mamy takich struktur więc szkolimy wszystkich którzy się zgłoszą z nadzieją, że jednego raz na jakiś czas uda się wytrenować na poziomie mistrzowskim. Swoją drogą to ciekawe, że tak psioczysz na Start i szkolenie młodzieży i jego wyniki. Ale czy nie taka jest idea szkolenia młodzieży? Żeby miali zajęcie, pasje, coś robili dla siebie i regionu. Chyba, że uważasz, że powinno sie ich rozgonić i niech stoja po blokach czy gdzieś tam... Ciekawe jest też to, że tak bardzo zapatrzyłeś się w AZS, który dokładnie tak samo szkoli dziewczyny. Mało wyników i w dodatku słabe te wyniki. To może też je trzeba by rozgonić? Po co młodzież ma mieć rozrywkę jak można by te pieniądze przenaczyć na IILM AZS i PLKK. Kto to wtedy będzie chodził na te mecze? Młodzież, na którą nie ma pieniędzy i jej nie szkolimy i nie nakręcamy ich tymsamym na kibicowanie? I ostatnia ciekawostka ale w formie pytania. Czy naprawdę nie stać Cię na kibicowanie i tak biednemu lubelskiemu sportowi, lubelskiej koszykówce ogólnie? Naprawdę uwielbienie dla jednego klubu a niechęć do drugiego są aż tak istotne? To naprawde o to chodzi? Jeśli tak to dlatego sport w Lublinie stoi tak nisko i będzie tak nisko jeszcze długie lata. Sorry taki mamy klimat... Ciągle ze sportowym pozdrowieniem
Z checią w takim wypadku wymienię opinię ze znawca tematu. To może piwesz mi ile zawodników Rosy jest wychowankami klubu Rosa Radom. Chciałbym też żebyś mi to zestawił z ilością wychowanków w Starcie Lublin. I od razu Ci wytłumaczę wyniki, które znajdziesz. Rosa Radom jest wzorcowym w naszym rejonie klubem na wielu płaszczyznach. Jeśli chodzi o wychowanie młodzieży to niestety ściągają utalentowanych chłopców w odpowiednim wieku z całego regionu. I dlatego, słusznie, zawsze są w czubie MP w wielu grupach wiekowych. Podpowiem Ci też następny ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 10:28
0
koszykarze z Radomia (zawyczaj w meczu biorą udział dwie drużyny...). O 3 klasy lepsi od tych ze startu... i pamiętaj, że są w lublinie jeszcze inni ludzie poza Tobą, którzy znaja się na koszykówce (sory taki mamy klimat)...
Avatar
Gość / 8 listopada 2017 o 08:17
0
POdaj mi nazwiska tych graczy z AZS którzy mają 17, 18, 19 lat, poproszę Każdy ma prawo do wielu rzeczy, tylko czy warto z niego korzystać? Masz też prawo wbić sobie nóż w oko, zrobisz to? Z "prawem do" jest tak, że warto się zastwnowić czy korzystanie z niego nie dotknie kogoś innego... zapamiętaj może Ci się w życiu pryzdać. Czekam na nazwiska :)
Avatar
Gość / 7 listopada 2017 o 12:19
0
tylko po co ich ogrywać, jak oni juz dalej nic nie osiągną? byłeś na meczu azsu z radomiem? to byś zobaczył koszykarzy w wieku tych ze startu (dokładnie takim samym - 17, 18, 19 lat). To przepaść... I jeszcze jedno. każdy ma prawo krytykować, jak widzi, że jest źle. A w starcie jest źle. I w ekstraklasie i 2 lidze...
Avatar
Gość / 7 listopada 2017 o 09:20
0
Szkolenie Baranie to nie wygrywanie tylko ogrywanie. A podczas ogrywania najcześciej się przegrywa. Szczególnie jak skład jest mocno mocno młody. Więcej rozsądku i regionalnej solidarności a nie klubowej solidarności. Chociaż elementem ogrywania jest też czytanie niepochlebnych komentarzy domorosłych znawców dyscypliny. Ze sportowym pozdrowieniem
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 3 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 6 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 2

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 24 20

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 7 16

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 2 10

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 6 11

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 3 15

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 27 15

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 60 9

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 2

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 7 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 1

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

II LIGA MĘŻCZYZN
26 kolejka

Wyniki:

Żubry Białystok -  Rosa Radom 70:84
Sokół Ostrów Maz. - AZS UJK Kielce 76:95
Hutnik Warszawa - TBV Start II Lublin 105:55
Tur Bielsk Podl.  - Dziki Warszawa 72:81
AZS UMCS Lublin  - Legia II Warszawa 81:44
Stal Stalowa Wola  - Syntex Księżak Łowicz 71:97
ŁKS AZS Łódź -  pauza

Tabela:

1. Syntex Łowicz 24 43 2074 - 1749
2. AZS UMCS Lublin 24 42 1896 - 1676
3. Żubry 24 41 2033 - 1736
4. ŁKS Łódź 24 40 1950 - 1802
5. Rosa II Radom 24 39 1985 - 1711
6. Stal Stalowa Wola 24 38 1846 - 1782
7. Hutnik Warszawa 24 37 2028 - 1985
8. AZS Kielce 24 35 1953 - 1909
9. Tur Bielsk Podl. 24 33 1902 - 1895
10. TBV II Start Lublin 24 33 1691 - 2063
11. Dziki Warszawa 24 32 1698 - 1895
12. Sokół 24 29 1718 - 2050
13. Legia II Warszawa 24 26 1538 - 2059

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.