Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

5 grudnia 2012 r.
20:24
Edytuj ten wpis

Wikana-Start Lublin – UMKS Kielce 79:77, zwycięskie pudło Celeja

Autor: Zdjęcie autora KAMIL KOZIOŁ
0 5 A A
Tomasz Celej (w białym stroju) zdobył 28 punktów<br />
 (WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI)
Tomasz Celej (w białym stroju) zdobył 28 punktów
(WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI)

Wikana-Start Lublin pokonała UMKS Kielce 79:77. Dla graczy Dominika Derwisza było to czwarte zwycięstwo z rzędu odniesione we własnej hali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To nie był jednak łatwy mecz dla "czerwono-czarnych”. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia i dzięki celnym rzutom za trzy punkty Łukasza Wilczka, Tomasza Celeja oraz Marcela Wilczka prowadzili po sześciu minutach 17:4.

Wyraźna przewaga mocno rozluźniła lublinian, którzy oddali inicjatywę gościom.

Najgorsza w wykonaniu miejscowych była druga kwarta, którą przegrali aż 6:22. Prym w zespole UMKS Kielce wiedli Artur Busz i Rafał Król, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Wikany-Startu. Do przerwy przyjezdni wygrywali 41:32.

W drugiej połowie gra "czerwono-czarnych” uległa znacznej poprawie. Mimo to rywali udało dogonić się dopiero na 10 sekund przed końcem trzeciej kwarty, kiedy Marcel Wilczek dobił rzut Pawła Kowalskiego.

Ostatnia odsłona rozpoczęła się od celnego rzutu osobistego Tomasza Celeja, dzięki czemu Wikana-Start wyszła na prowadzenie. Kluczowym momentem meczu były dwa celne rzuty za trzy punkty Sebastiana Szamańskiego, po których przewaga lublinian urosła do ośmiu "oczek”.

Ostatnie minuty należały do kielczan, którzy zaczęli odrabiać straty. Na dwie sekundy przed końcową syreną "trójkę” trafił Artur Kijanowski i różnica pomiędzy obiema ekipami zmniejszyła się do zaledwie jednego punktu.

Goście szybko sfaulowali Tomasza Celeja, który wykonywał rzuty osobiste na 0,7 sek. przed zakończeniem spotkania. Doświadczony skrzydłowy trafił pierwszy rzut osobisty, a drugi specjalnie przestrzelił, aby uruchomić zegar i ostatecznie odebrać rywalom nadzieję na korzystny wynik. Kielczanie wprawdzie zebrali jeszcze piłkę, ale zabrakło im czasu na oddanie rzutu.

Wikana-Start Lublin – UMKS Kielce 79:77 (26:19, 6:22, 23:14, 24:22)

Wikana: Celej 28 (4x3).M. Wilczek 12 (1x3), Ł. Wilczek 11 (1x3), Łuszczewski 7, Sikora 6 oraz Szymański 10 (2x3), Kowalski 5, Marciniak 0, Ciechociński 0,

Kielce: Król 16 (3x3), Busz 16 (4x3), Fąfara 11 (2x3), Wróbel 8, Makuch 4 oraz Miernik 11 (1x3), Kijanowski 9 (1x3), Ka-mecki 2, Bacik 0, Tokarski 0.

Sędziowali: Tuński, Kuziora i Czchowski. Widzów: 400.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 grudnia 2012 o 08:18
0
[quote name='marek' timestamp='1354805462' post='706070']
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne
miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców.
Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że
Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły
wygrać mecz!!
Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika.
Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu,
używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!!
Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył
w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim
meczu.
Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co
myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu.
Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w
stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
[/quote]

Szanowny Panie Marku
tu nie chodzi o pomstowanie zawodników. Marnuje się potencjał tej drużyny, a życzymy im jak najlepiej!!! dzieje się tak dla tego, że dowodzi nimi nieudolny sztab. Zawodnicy są OK. Czy szczypka czy Król i inni. Ma Pan troche lat i na nie jednym meczu w swoim życiu był. Chodzi o postawę trenera. Proszę sobie wyobrazić i postawić się w miejscu zawodnika, który nie jest jednym z tych co Derwisz ich może ruszyć - jest zmiana i co ? każdy wchodzący na zmianę, z pozostałych modli się, żeby nie schrzanić żadnej akcji bo co ? bo po 20 sek może zejść na ławę. Chore !!! Chore !!! Hala prawie świeci pustkami bo bilet po 12 zł a i na tych dowodzących szkoda patrzeć.... Myśli Pan że to chodzi o fantastyczność Kielc w ostatnich minutach 4 kwarty ? nie, to chodzi o to, że zawodnicy powinni mieć zakaz dopuszczania to takich sytuacji, że dwa razy z rzędu przeciwnik w ostatnich sekundach trafia za 3, doprowadzając prawie do remisu. Tak się składa, że od małego gram w kosza i miałem dobrych trenerów, wiem co to jest krycie indywidualne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, jeśli zawodnicy nie wiedzą, że trzeba kryć szczelnie to powinien im przypomnieć o tym trener .... tak trener który myśli chłodną głową a nie gorącą... ot o co chodzi Panie Marku. Gdyby w Lublinie byli kiepscy kibice, trybuny świeciłyby pustkami, a tak nie jest. Są tacy wśród kibiców, którzy będą narzekać, są tacy którzy będą chwalić, nie można tak generalizować. Niech na koniec Pan odpowie, czy gdziekolwiek indziej w Polsce jest taki klub, w którym to po spadku z ligi wyższej do niższej sztab trenerski zostaje na stołku ?? pozdrawiam Panie Marku
[quote name='marek' timestamp='1354805462' post='706070']
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych... rozwiń
Avatar
marek / 6 grudnia 2012 o 15:51
0
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne
miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców.
Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że
Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły
wygrać mecz!!
Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika.
Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu,
używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!!
Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył
w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim
meczu.
Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co
myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu.
Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w
stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,... rozwiń
Avatar
józef z lasu / 6 grudnia 2012 o 08:53
0
stoje ta trybunach a Pani z ochrony, która nie ma pojęcia o koszykówce mówi - słabi są ci nasi.... to pół biedy, w jaki sposób ona to powiedziała !!!!!
wystarczyło dwie minuty, żeby kielce ograły te druzyne prowadzoną przez tego nieudacznika !! dobrze, że za bilet nie płaciłem.
Avatar
bick / 5 grudnia 2012 o 22:04
0
start nie zasłuzył na zadna wygrana a najlepiej o tym swiadczy jak kielce przesuwali w 2 kwarcie obrone, robili co chieli, start stracil kilkanascie punktow z rzedu a ten geniusz na lawce nie wzial czasu!!!! ten daszek dla kielc równiez bez komentarza. zal du..e sciska. krol moze grac i rzucac po kilkanascie punktow, a zawodnicy ktorzy przychodza za niego ledwo okazuja sie lepsi!!
Avatar
co za burdel / 5 grudnia 2012 o 20:55
0
banda nieudaczników którym los na mikołaja zafundował prezent w postaci wygranego meczu ! CIEKAWE JAK NIEDAWNO ZWOLNIONY KRÓL , KTÓRY TO NIE MIAŁ CZASU NA TRENINGI MOŻE I RZUCA PO TYLE PUNKTÓW W INNEJ DRUŻYNIE ?! gdzie ta wasza klasa i te wasze orły by tak dać grac kielcom we własnej hali ?????????????
Avatar
Gość / 7 grudnia 2012 o 08:18
0
[quote name='marek' timestamp='1354805462' post='706070']
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne
miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców.
Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że
Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły
wygrać mecz!!
Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika.
Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu,
używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!!
Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył
w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim
meczu.
Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co
myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu.
Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w
stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
[/quote]

Szanowny Panie Marku
tu nie chodzi o pomstowanie zawodników. Marnuje się potencjał tej drużyny, a życzymy im jak najlepiej!!! dzieje się tak dla tego, że dowodzi nimi nieudolny sztab. Zawodnicy są OK. Czy szczypka czy Król i inni. Ma Pan troche lat i na nie jednym meczu w swoim życiu był. Chodzi o postawę trenera. Proszę sobie wyobrazić i postawić się w miejscu zawodnika, który nie jest jednym z tych co Derwisz ich może ruszyć - jest zmiana i co ? każdy wchodzący na zmianę, z pozostałych modli się, żeby nie schrzanić żadnej akcji bo co ? bo po 20 sek może zejść na ławę. Chore !!! Chore !!! Hala prawie świeci pustkami bo bilet po 12 zł a i na tych dowodzących szkoda patrzeć.... Myśli Pan że to chodzi o fantastyczność Kielc w ostatnich minutach 4 kwarty ? nie, to chodzi o to, że zawodnicy powinni mieć zakaz dopuszczania to takich sytuacji, że dwa razy z rzędu przeciwnik w ostatnich sekundach trafia za 3, doprowadzając prawie do remisu. Tak się składa, że od małego gram w kosza i miałem dobrych trenerów, wiem co to jest krycie indywidualne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, jeśli zawodnicy nie wiedzą, że trzeba kryć szczelnie to powinien im przypomnieć o tym trener .... tak trener który myśli chłodną głową a nie gorącą... ot o co chodzi Panie Marku. Gdyby w Lublinie byli kiepscy kibice, trybuny świeciłyby pustkami, a tak nie jest. Są tacy wśród kibiców, którzy będą narzekać, są tacy którzy będą chwalić, nie można tak generalizować. Niech na koniec Pan odpowie, czy gdziekolwiek indziej w Polsce jest taki klub, w którym to po spadku z ligi wyższej do niższej sztab trenerski zostaje na stołku ?? pozdrawiam Panie Marku
[quote name='marek' timestamp='1354805462' post='706070']
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych... rozwiń
Avatar
marek / 6 grudnia 2012 o 15:51
0
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,nie wiem,czy jest jakieś inne
miasto w Polsce,które ma tak kiepskich kibiców.
Jakiś gościu chwali się,że nie zapłacił za bilet,jednocześnie narzeka na poziom meczu.Inny żałuje,że
Start nie przegrał,bo rzekomo był gorszy a takie Kielce były tak fantastyczne,że w dwie minuty mogły
wygrać mecz!!
Żal czytać takie komentarze!Ale to jest takie miasto,taka mentalność,taka specyfika.
Prezes Novum pan Gospodarek w programie sportowym,zamiast tłumaczyć nędzne wyniki jego zespołu,
używa sobie na Starcie Wikanie,mówiąc o antypropagandzie koszykówki w I lidze!!!
Kubuś Karolak póki co odszedł do MKS Dąbrowa Górnicza i dla tego zespołu najwięcej punktów zdobył
w meczu z klubem z jego rodzinnego miasta.Rafał Król zdobył najwięcej punktów dla Kilelc w ostatnim
meczu.
Za dawnych czasów a mam trochę lat,zawodnicy tacy, byliby wytupani i wygwizdani,niezależnie co
myśli się o aktualnym trenerze swojego zespołu.
Nie dośc,że hala świeci pustkami,to na mecze przychodzą mendy,które tylko narzekają i nie są w
stanie dopingować w choćby najmniejszym stopniu swojego zespołu.
Kiedy czytam te wpisy "kibiców" pomstujących na swój zespół po wygranym meczu, to nachodzi mnie
smutna refleksja.
Niezależnie od braku kompetencji trenera Derwisza,wy życzycie temu zespołowi jak najgorzej.
Król jest ok! kiedy gra w barwach rywali.Wcześniej on i inni zawodnicy,nieważne czy pochodzący
z Lublina,czy z poza regionu, to są waszym zdaniem bardzo słabi zawodnicy.
Doceniacie ich kiedy grają już w innych barwach.
Możecie na Derwiszu wieszać psy! Ale nie uprawiajcie sadomasochizmu,... rozwiń
Avatar
józef z lasu / 6 grudnia 2012 o 08:53
0
stoje ta trybunach a Pani z ochrony, która nie ma pojęcia o koszykówce mówi - słabi są ci nasi.... to pół biedy, w jaki sposób ona to powiedziała !!!!!
wystarczyło dwie minuty, żeby kielce ograły te druzyne prowadzoną przez tego nieudacznika !! dobrze, że za bilet nie płaciłem.
Avatar
bick / 5 grudnia 2012 o 22:04
0
start nie zasłuzył na zadna wygrana a najlepiej o tym swiadczy jak kielce przesuwali w 2 kwarcie obrone, robili co chieli, start stracil kilkanascie punktow z rzedu a ten geniusz na lawce nie wzial czasu!!!! ten daszek dla kielc równiez bez komentarza. zal du..e sciska. krol moze grac i rzucac po kilkanascie punktow, a zawodnicy ktorzy przychodza za niego ledwo okazuja sie lepsi!!
Avatar
co za burdel / 5 grudnia 2012 o 20:55
0
banda nieudaczników którym los na mikołaja zafundował prezent w postaci wygranego meczu ! CIEKAWE JAK NIEDAWNO ZWOLNIONY KRÓL , KTÓRY TO NIE MIAŁ CZASU NA TRENINGI MOŻE I RZUCA PO TYLE PUNKTÓW W INNEJ DRUŻYNIE ?! gdzie ta wasza klasa i te wasze orły by tak dać grac kielcom we własnej hali ?????????????
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota na Zachodnim. Trwają prace na nowym przystanku PKP [zdjęcia]
galeria

Sobota na Zachodnim. Trwają prace na nowym przystanku PKP [zdjęcia] 0 0

Mimo chłodu trwają prace na nowym przystanku kolejowym Lublin Zachodni, na którym - przynajmniej teoretycznie - już w następną niedzielę (15 grudnia) powinien stanąć pierwszy pociąg osobowy

"Na placu budowy panuje straszny bałagan". Budują wiadukt, ale śmiecić nie powinni
Alarm 24
galeria

"Na placu budowy panuje straszny bałagan". Budują wiadukt, ale śmiecić nie powinni 0 3

Po naszej interwencji PKP-PLK wezwało wykonawcę modernizacji linii kolejowej nr 7 do oczyszczenia terenu przy wiadukcie w Czesławicach z zalegających w tym miejscu odpadów. Informację o problemie z utrzymaniem czystości otrzymaliśmy od czytelnika.

Kto korzystał z darmowej reklamy w kinie? Dyrektor Chełmskiego Domu Kultury tłumaczyła się z nieprawidłowości

Kto korzystał z darmowej reklamy w kinie? Dyrektor Chełmskiego Domu Kultury tłumaczyła się z nieprawidłowości 0 2

Po raz pierwszy w historii chełmskiego samorządu sprawa takiego kalibru została wprowadzona na obrady sesji Rady Miasta, a głos zabrała sama zainteresowana Małgorzata Paździor-Król. Dyrektor ChDK tłumaczyła się z porozumień z kontrahentami domu kultury, którym placówka zapewniała przez ostatnie lata reklamę w kinie.

Ruch Społeczny Kobiet na Działalności kontra ZUS. Przedsiębiorcze matki postawiły się urzędnikom
Magazyn

Ruch Społeczny Kobiet na Działalności kontra ZUS. Przedsiębiorcze matki postawiły się urzędnikom 23 7

Nawet kilkaset tysięcy złotych musiałyby zwrócić właścicielki firm - także z naszego województwa - po tegorocznych kontrolach ZUS. Zdaniem urzędników korzystały ze świadczeń, które im się nie należały.

Spektakl dla dzieci "Skejciołek" w Warsztatach Kultury
8 grudnia 2019, 14:30

Spektakl dla dzieci "Skejciołek" w Warsztatach Kultury 0 0

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5a) zapraszają najmłodszych widzów wraz z opiekunami na pokaz spektaklu "Skejciołek", który odbędzie się 8 grudnia o godz. 14.30.

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku 0 4

Rozmowa z Mirosławem Hajdą, trenerem Motoru Lublin

Wypadek pod Puławami. Mężczyzna przygnieciony przez pień upadającego drzewa
galeria

Wypadek pod Puławami. Mężczyzna przygnieciony przez pień upadającego drzewa 13 5

W piątek w Bronowicach (gm. Puławy) 45-letni mężczyzna został przygnieciony przez pień upadającego drzewa. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

W Zalewie Zemborzyckim znaleziono ciało zaginionego mężczyzny. Strażacy i policjanci szukają drugiego
galeria

W Zalewie Zemborzyckim znaleziono ciało zaginionego mężczyzny. Strażacy i policjanci szukają drugiego 30 7

Trwa akcja poszukiwawcza na Zalewie Zemborzyckim. Policjanci i strażacy szukali tam od rana dwóch zaginionych mężczyzn. Ciało jednego z nich już udało się znaleźć.

Tragedia w Szczyrku. Kto odpowie za śmierć ośmiu osób?
Wideo
film

Tragedia w Szczyrku. Kto odpowie za śmierć ośmiu osób? 0 0

Wybuch gazu zrównał ich dom z ziemią. Zginęło osiem osób - dwa małżeństwa oraz czwórka dzieci. Najmłodsze z nich miało trzy lata. Co było przyczyną tragedii, która wstrząsnęła całym krajem?

Lubelskie: Martwy mężczyzna znaleziony w altance działkowej

Lubelskie: Martwy mężczyzna znaleziony w altance działkowej 42 2

Jeden z policjantów włodawskiej komendy odnalazł podczas czynności służbowych mężczyznę, który nie dawał oznak życia.

Wisła i Azoty Puławy wzięły udział w akcji Szlachetna Paczka [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Wisła i Azoty Puławy wzięły udział w akcji Szlachetna Paczka [zdjęcia, wideo] 0 1

Kluby sportowe z Puław ponownie przyłączyły się do akcji Szlachetna Paczka. Zakupy dla potrzebujących robili zarówno szczypiorniści Azotów Puławy, jak i piłkarze Wisły.

Ofiar szukali w gazecie z ogłoszeniami. Jeden ze skazanych to były policjant i kandydat na radnego

Ofiar szukali w gazecie z ogłoszeniami. Jeden ze skazanych to były policjant i kandydat na radnego 9 9

Zakończył się proces grupy, oskarżonej o wyłudzanie mieszkań od ludzi w trudnej sytuacji finansowej. Wszyscy zostali skazani na kary więzienia. Wśród oskarżonych jest były policjant i kandydat na radnego.

Marcin Wroński gościem DDK Węglin
8 grudnia 2019, 17:00

Marcin Wroński gościem DDK Węglin 0 1

W ramach cyklu "Spis Treści", 8 grudnia o godz. 17 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zorganizowane zostanie spotkanie z autorem kryminałów Marcinem Wrońskim.

Charytatywny Bieg Mikołajów w Puławach
8 grudnia 2019, 11:00

Charytatywny Bieg Mikołajów w Puławach 0 0

Fundacja BezMiar zaprasza na Charytatywny Bieg Mikołajów, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 11 w Puławach. Start przy Pałacu Czartoryskich.

Kierowca opla jechał bardzo dziwnie. Błyskawiczna reakcja, policjant zajechał mu drogę

Kierowca opla jechał bardzo dziwnie. Błyskawiczna reakcja, policjant zajechał mu drogę 5 5

Szybka i zdecydowana reakcja policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zakończyła niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy.

ENERGA BASKET LIGA MĘŻCZYZN
9. KOLEJKA

Wyniki:

Stelmet Zielona Góra - King Szczecin 108:85
Start Lublin - GTK Gliwice 78:72
Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 73:82
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 77:81
Astoria Bydgoszcz - Arka Gdynia 72:81
BM Slam Stal Ostrów - Trefl Sopot 89:71
Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław 96:85
Hydro Truck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 96:76

Tabela:

1. Polski Cukier 9 17 802:677
2. Stelmet 9 16 864:737
3. Start 9 16 756:731
4. Anwil 9 15 858:772
5. Arka 9 15 717:656
6. Trefl 9 15 744:752
7. King 9 14 788:781
8. Hydro Truck 9 14 730:764
9. Dąbrowa G. 9 13 780:854
10. Śląsk 9 12 779:789
11. Spójnia 9 12 693:719
12. Gliwice 9 12 774:807
13. Ostrów Wlkp. 9 12 694:728
14. Astoria 9 12 775:814
15. Legia 9 11 707:781
16. Polpharma 9 10 723:822

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.