Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

25 lutego 2017 r.
15:56

Motor przegrał w swoim ostatnim sparingu z Siarką 1:6

81 35 A A
(fot. Fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Piłkarze Motoru w kiepskim stylu zakończyli gry kontrolne. W sobotę podopieczni trenera Marcina Sasala przegrali w swoim ostatnim sparingu z drugoligową Siarką Tarnobrzeg 1:6.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do przerwy gospodarze prowadzili 4:1. Honorową bramkę dla żółto-biało-niebieskich zdobył Kamil Majkowski w 34 minucie. Były napastnik Legii Warszawa był bardzo aktywny i mógł nawet zapisać na swoim koncie hat-tricka. Zabrakło mu jednak skuteczności. Dobrze bronił też bramkarz miejscowych, który nie dał się pokonać także w sytuacji sam na sam.

Druga połowa była już spokojniejsza. Dopiero w ostatnim kwadransie Siarka dołożyła dwa trafienia za sprawą Michała Żebrakowskiego, który skompletował hat-tricka i Marcina Stefanika. Lublinianie próbowali różnych ustawień. Mecz na lewej obronie zaczynał Patryk Szysz, a później na tę pozycję przeszedł Julian Tadrowski. Trener Sasal miał pretensje do swoich zawodników zwłaszcza, jeżeli chodzi o organizację gry w środku pola. Rywale połowę swoich bramek zdobyli po kontratakach.

– Pierwsza część spotkania była lepsza w naszym wykonaniu. Mieliśmy dobre momenty i kilka fajnych akcji. Szkoda, że nie udało się zdobyć drugiego gola – mówi trener Motoru. – Chcieliśmy stosować wysoki pressing i graliśmy otwartą piłkę. Okazuje się jednak, że nie możemy sobie na to pozwolić w pojedynku z mocnym drugoligowcem, nadal szukamy też optymalnego ustawienia – dodaje szkoleniowiec.

Chociaż po przerwie wynik długo nie ulegał zmianie, to trener Sasal miał więcej zastrzeżeń do swoich piłkarzy. – Straciliśmy gola z rzutu karnego po przypadkowej ręce, ale nie mieliśmy już tylu składnych akcji. Szwankowała gra w środku. Lepiej jednak, że to wyszło teraz, a nie w lidze. Mamy jeszcze trochę czasu, żeby wszystko przemyśleć i wybrać najlepsze ustawienie. Na pewno musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania – ocenia opiekun żółto-biało-niebieskich.

Wszystko wskazuje też na to, że na wiosnę w kadrze zespołu nie będzie już Macieja Zagórskiego, który przeniesie się do Podlasia Biała Podlaska. W sobotę zawodnik wystąpił w sparingu tej drużyny przeciwko Wiśle Puławy.

W następną sobotę o godz. 11 Motor ma wznowić rozgrywki ligowe. W pierwszym meczu ekipa z Lublina zmierzy się na wyjeździe z Sołą Oświęcim.

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 6:1 (4:1)

Bramki: Żebrakowski (15, 42, 77), Zaradny (32), Stromecki (37), Stefanik (80) – Majkowski (34).

Motor: Socha (46 Zając) – Tadrowski, Gieraga, Kursa, Szysz (46 Tymosiak) – Cholerzyński, Słotwiński (55 Martynek), Stachyra, Kaczmarek (46 Myśliwiecki), Michota (46 Kowalczyk) – Majkowski (46 Paluch).

Czytaj więcej o:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krasnystaw / 26 lutego 2017 o 18:13
0
Posłuchajcie ! Dzisiaj Maniek najpierw nosił torby (jak zawsze) no ale potem grał w sparingu. Grał mecz  w barwach Śierściuchów Borzęcin. Niby kupic go chcą ale ja wiem że nic z tego nie bedzie (kasy brak). Maniek strzelił 3 bramki (dwie w piętki i jedna z kolanka). Mówię poważnie. Zabierajcie go do Spartakusa. Uratuje wam sezon. Awans macie pewny. AVE Spartakus.
Avatar
Kgth / 26 lutego 2017 o 15:51
0
W Motorze ciągle "po staremu". Nowy prezes, nowi trenerzy a megalomania bez zmian. Ludzie zejdźcie na ziemię wreszcie! Po co wam sparingi z II-ligowcami, jak macie prawie nowy niezgrany zespół. Jak macie zgrywać formacje i zawodników, to nie z przeciwnikiem o klasę wyższym, tylko odwrotnie. Trenerze Sasal jaką szkołę kończyłeś? Zaoczny weekendowy kurs trenerski? Pogońcie tą zbieraninę i postawcie na swoich wychowanków, a nie ich rozpuszczacie po innych klubach np. Bednara do Lublinianki, Zagórski do Podlasia itd. W III lidze powinni grać zawodnicy z Lublina i województwa, a nie "przybłędy" których nikt nie chce. Avia nie ma zawodników z Polski, a wyprzedza was w tabeli. Lublinianka grała w III lidze prawie samymi swoimi i gdyby nie brak pomocy z miasta, to grała by do dzisiaj. Kto wreszcie pójdzie po rozum do głowy w lubelskim Ratuszu???
Czy Ty zainteresowałeś się tematem zanim napisałeś ten komentarz? Sparingi ustalał trener MAGNUSZEWSKI!!!! Trener Sasal ich nie zmianiał bo chciał być fair i nie burzyć komuś i przy okazji sobie przygotowań. Reszty komentarza nie czytam bo już na samym początku jest głupota to co musi być dalej? Poza tym wszyscy lubelscy znawcy piłki powiedzcie Mi dlaczego to nie Wy jesteście trenerami z licencją UEFA PRO jak trener Sasal i dlaczego tak jak On nie jesteście trenerami edukatorami w PZPN, że o trenerce w klubie nie wspomnę? Lubelska żenada włączona jak widać :D A może drużyna została ustawiona pod mecze z takimi klubami jak Wisła,Legia,Lech,a tu przychodzi grać z jakimś Cosmosem co ma gdzieś założenia taktyczne i po prostu atakuje wbijając "galaktycznym" kilka bramek?
Czy Ty zainteresowałeś się tematem zanim napisałeś ten komentarz? Sparingi ustalał trener MAGNUSZEWSKI!!!! Trener Sasal ich nie zmianiał bo chciał być fair i nie burzyć komuś i przy okazji sobie przygotowań. Reszty komentarza nie czytam bo już na samym początku jest głupota to co musi być dalej? Poza tym wszyscy lubelscy znawcy piłki powiedzcie Mi dlaczego to nie Wy jesteście trenerami z licencją UEFA PRO jak trener Sasal i dlaczego tak jak On nie jesteście trenerami edukatorami w PZPN, że o trenerce w klubie nie wspomnę? Lu... rozwiń
Avatar
Gosc / 26 lutego 2017 o 12:07
0
Żenada,  wstyd. Tak się kończy inwestycja która była jak koń na glinianych nogach. Kilka milionów złotych pieniędzy mieszkańców Lublina wyprowadzonych poprzez klub który z założenia nie będzie pial się w górę. Złe zarządzanie brak podstawowej wiedzy na temat ekonomi w prowadzeniu zespołu brak rozeznania rynku transferowego, nieudolność. Ostatnie 5 lat powinno prześwietlić CBA by znaleźć winnych roztrwonieniu pieniędzy przekazywanych przez UM. Ci ludzie powinni zapłacić i ponieść konsekwencje swojej nieudolności ewentualnie przywlaszczeniem dotacji. Gołym okiem widać że Motor vel Spartakus to przekręt.
Żenada,  wstyd. Tak się kończy inwestycja która była jak koń na glinianych nogach. Kilka milionów złotych pieniędzy mieszkańców Lublina wyprowadzonych poprzez klub który z założenia nie będzie pial się w górę. Złe zarządzanie brak podstawowej wiedzy na temat ekonomi w prowadzeniu zespołu brak rozeznania rynku transferowego, nieudolność. Ostatnie 5 lat powinno prześwietlić CBA by znaleźć winnych roztrwonieniu pieniędzy przekazywanych przez UM. Ci ludzie powinni zapłacić i ponieść konsekwencje swojej nieudolności ewentualnie przywlaszczeniem d... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 11:56
0
Hahahaha
Avatar
jan / 26 lutego 2017 o 10:41
0
Mało wam po fuzji ze Spartakusem? Widzę, że przejmowanie cudzych klubów weszło już wam w krew. Wstyd.
Avatar
K / 26 lutego 2017 o 08:37
0
Ale jest progres : 0:7 , 1:6 ...
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 01:31
0
Jednym słowem siara na całą Polskę...
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 00:11
0
a ja mówię już tyle czasu : Mańka bierzcie !!!!! Przyjdziecie z płaczem tylo może być za późno. Krasnystaw pozdrawia.
Avatar
Gość / 25 lutego 2017 o 22:10
0
Najlepsze jest to ze Miasto stworzylo warunki dla zespolu takie o ktorych moze pomarzyc 3/4 zespolow I ligowych. Miasto zrobilo swoje lecz ludzie odpowiedzialni za zmiany to juz sportowi nieudacznicy. Wszystkie pieniadze na IV Ligowy zespol !!!!! Powinny byc przekazane na szkolenie LUBELSKIEJ mlodziezy i mowie tu o wojewodztwie. Zamykane jest gimnazjum nr 16 dlaczego miasto nie utworzy tam szkoly podstawowej? Zostawi nauczycieli i zrobi Akademie Lublin ??? Wtedy moglibysmy sie rownac z innymi Akademiami w Polsce ! Za kilka lat mielibysmy swoich ktorzy za 1/2 tych poborow robili by awans za awansem. Panowie "dzialacze" troche cierpliwosci i troche rozumu. Przychodza z Polski darmozjady i jeszcze nas wysmiewaja w Polsce. Troszke rozumu
Najlepsze jest to ze Miasto stworzylo warunki dla zespolu takie o ktorych moze pomarzyc 3/4 zespolow I ligowych. Miasto zrobilo swoje lecz ludzie odpowiedzialni za zmiany to juz sportowi nieudacznicy. Wszystkie pieniadze na IV Ligowy zespol !!!!! Powinny byc przekazane na szkolenie LUBELSKIEJ mlodziezy i mowie tu o wojewodztwie. Zamykane jest gimnazjum nr 16 dlaczego miasto nie utworzy tam szkoly podstawowej? Zostawi nauczycieli i zrobi Akademie Lublin ??? Wtedy moglibysmy sie rownac z innymi Akademiami w Polsce ! Za kilka lat mielibysmy sw... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2017 o 20:29
0
Lubelak = Majkowski (Sasal's son) Sprawdzone info.
Avatar
Krasnystaw / 26 lutego 2017 o 18:13
0
Posłuchajcie ! Dzisiaj Maniek najpierw nosił torby (jak zawsze) no ale potem grał w sparingu. Grał mecz  w barwach Śierściuchów Borzęcin. Niby kupic go chcą ale ja wiem że nic z tego nie bedzie (kasy brak). Maniek strzelił 3 bramki (dwie w piętki i jedna z kolanka). Mówię poważnie. Zabierajcie go do Spartakusa. Uratuje wam sezon. Awans macie pewny. AVE Spartakus.
Avatar
Kgth / 26 lutego 2017 o 15:51
0
W Motorze ciągle "po staremu". Nowy prezes, nowi trenerzy a megalomania bez zmian. Ludzie zejdźcie na ziemię wreszcie! Po co wam sparingi z II-ligowcami, jak macie prawie nowy niezgrany zespół. Jak macie zgrywać formacje i zawodników, to nie z przeciwnikiem o klasę wyższym, tylko odwrotnie. Trenerze Sasal jaką szkołę kończyłeś? Zaoczny weekendowy kurs trenerski? Pogońcie tą zbieraninę i postawcie na swoich wychowanków, a nie ich rozpuszczacie po innych klubach np. Bednara do Lublinianki, Zagórski do Podlasia itd. W III lidze powinni grać zawodnicy z Lublina i województwa, a nie "przybłędy" których nikt nie chce. Avia nie ma zawodników z Polski, a wyprzedza was w tabeli. Lublinianka grała w III lidze prawie samymi swoimi i gdyby nie brak pomocy z miasta, to grała by do dzisiaj. Kto wreszcie pójdzie po rozum do głowy w lubelskim Ratuszu???
Czy Ty zainteresowałeś się tematem zanim napisałeś ten komentarz? Sparingi ustalał trener MAGNUSZEWSKI!!!! Trener Sasal ich nie zmianiał bo chciał być fair i nie burzyć komuś i przy okazji sobie przygotowań. Reszty komentarza nie czytam bo już na samym początku jest głupota to co musi być dalej? Poza tym wszyscy lubelscy znawcy piłki powiedzcie Mi dlaczego to nie Wy jesteście trenerami z licencją UEFA PRO jak trener Sasal i dlaczego tak jak On nie jesteście trenerami edukatorami w PZPN, że o trenerce w klubie nie wspomnę? Lubelska żenada włączona jak widać :D A może drużyna została ustawiona pod mecze z takimi klubami jak Wisła,Legia,Lech,a tu przychodzi grać z jakimś Cosmosem co ma gdzieś założenia taktyczne i po prostu atakuje wbijając "galaktycznym" kilka bramek?
Czy Ty zainteresowałeś się tematem zanim napisałeś ten komentarz? Sparingi ustalał trener MAGNUSZEWSKI!!!! Trener Sasal ich nie zmianiał bo chciał być fair i nie burzyć komuś i przy okazji sobie przygotowań. Reszty komentarza nie czytam bo już na samym początku jest głupota to co musi być dalej? Poza tym wszyscy lubelscy znawcy piłki powiedzcie Mi dlaczego to nie Wy jesteście trenerami z licencją UEFA PRO jak trener Sasal i dlaczego tak jak On nie jesteście trenerami edukatorami w PZPN, że o trenerce w klubie nie wspomnę? Lu... rozwiń
Avatar
Gosc / 26 lutego 2017 o 12:07
0
Żenada,  wstyd. Tak się kończy inwestycja która była jak koń na glinianych nogach. Kilka milionów złotych pieniędzy mieszkańców Lublina wyprowadzonych poprzez klub który z założenia nie będzie pial się w górę. Złe zarządzanie brak podstawowej wiedzy na temat ekonomi w prowadzeniu zespołu brak rozeznania rynku transferowego, nieudolność. Ostatnie 5 lat powinno prześwietlić CBA by znaleźć winnych roztrwonieniu pieniędzy przekazywanych przez UM. Ci ludzie powinni zapłacić i ponieść konsekwencje swojej nieudolności ewentualnie przywlaszczeniem dotacji. Gołym okiem widać że Motor vel Spartakus to przekręt.
Żenada,  wstyd. Tak się kończy inwestycja która była jak koń na glinianych nogach. Kilka milionów złotych pieniędzy mieszkańców Lublina wyprowadzonych poprzez klub który z założenia nie będzie pial się w górę. Złe zarządzanie brak podstawowej wiedzy na temat ekonomi w prowadzeniu zespołu brak rozeznania rynku transferowego, nieudolność. Ostatnie 5 lat powinno prześwietlić CBA by znaleźć winnych roztrwonieniu pieniędzy przekazywanych przez UM. Ci ludzie powinni zapłacić i ponieść konsekwencje swojej nieudolności ewentualnie przywlaszczeniem d... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 11:56
0
Hahahaha
Avatar
jan / 26 lutego 2017 o 10:41
0
Mało wam po fuzji ze Spartakusem? Widzę, że przejmowanie cudzych klubów weszło już wam w krew. Wstyd.
Avatar
K / 26 lutego 2017 o 08:37
0
Ale jest progres : 0:7 , 1:6 ...
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 01:31
0
Jednym słowem siara na całą Polskę...
Avatar
Gość / 26 lutego 2017 o 00:11
0
a ja mówię już tyle czasu : Mańka bierzcie !!!!! Przyjdziecie z płaczem tylo może być za późno. Krasnystaw pozdrawia.
Avatar
Gość / 25 lutego 2017 o 22:10
0
Najlepsze jest to ze Miasto stworzylo warunki dla zespolu takie o ktorych moze pomarzyc 3/4 zespolow I ligowych. Miasto zrobilo swoje lecz ludzie odpowiedzialni za zmiany to juz sportowi nieudacznicy. Wszystkie pieniadze na IV Ligowy zespol !!!!! Powinny byc przekazane na szkolenie LUBELSKIEJ mlodziezy i mowie tu o wojewodztwie. Zamykane jest gimnazjum nr 16 dlaczego miasto nie utworzy tam szkoly podstawowej? Zostawi nauczycieli i zrobi Akademie Lublin ??? Wtedy moglibysmy sie rownac z innymi Akademiami w Polsce ! Za kilka lat mielibysmy swoich ktorzy za 1/2 tych poborow robili by awans za awansem. Panowie "dzialacze" troche cierpliwosci i troche rozumu. Przychodza z Polski darmozjady i jeszcze nas wysmiewaja w Polsce. Troszke rozumu
Najlepsze jest to ze Miasto stworzylo warunki dla zespolu takie o ktorych moze pomarzyc 3/4 zespolow I ligowych. Miasto zrobilo swoje lecz ludzie odpowiedzialni za zmiany to juz sportowi nieudacznicy. Wszystkie pieniadze na IV Ligowy zespol !!!!! Powinny byc przekazane na szkolenie LUBELSKIEJ mlodziezy i mowie tu o wojewodztwie. Zamykane jest gimnazjum nr 16 dlaczego miasto nie utworzy tam szkoly podstawowej? Zostawi nauczycieli i zrobi Akademie Lublin ??? Wtedy moglibysmy sie rownac z innymi Akademiami w Polsce ! Za kilka lat mielibysmy sw... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2017 o 20:29
0
Lubelak = Majkowski (Sasal's son) Sprawdzone info.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 9 8

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 1

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 9 8

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 4

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 1

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 3 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 38 8

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 30 5

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 47 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.