Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor: Zdjęcie autora grom
0 4 A A
(fot. Patrycja Kwitek)

Trener Marek Grzywna: nie pamiętam, abyśmy byli na tak dobrej pozycji, a jeśli już kiedyś tak było, to na pewno nie za mojego pobytu w Granicy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pod okiem trenera Marka Grzywny drużyna z przygranicznej miejscowości wygrała osiem spotkań, jedno zremisowała i doznała czterech porażek. Tym samym na koncie zgromadziła 25 punktów w 13. spotkaniach. – Wynik mógł być jeszcze lepszy – przyznaje szkoleniowiec. – Najbardziej żal mi dwóch spotkań. Pierwszym jest mecz z Tatranem Kraśniczyn, w którym tylko zremisowaliśmy 2:2. Mieliśmy sporo okazji do przechylenia szali na korzyść. Drugim jest wyjazdowa potyczka z Ogniwem Wierzbica. Przegraliśmy ją 0:2 mimo że nie graliśmy źle i mieliśmy swoje sytuacje strzeleckie. Gdybyśmy dodali sześć punktów bylibyśmy znacznie bliżej lidera niż jesteśmy.

Twórcami wysokiej czwartej lokaty jest drużyna, która stanowi mieszankę młodości z doświadczeniem. – Okrzepliśmy przez kilka ostatnich sezonów. Nasza młodzież dojrzała do walki o najlepsze wyniki. Pamiętajmy też, że ważną rolę odegrali doświadczeni zawodnicy, którzy byli naszym wzmocnieniem. Mam na myśli Damiana Komosę, Grzegorza Świderskiego, Patryka Gierczyka i grającego prezesa Arkadiusza Słomkę. Także nasi wychowankowie ograli się przy doświadczonych piłkarzach. Doświadczenia nabrali Patryk Furmanik i Michał Sokołowski. Kadrowo wyglądamy naprawdę nieźle – przekonuje opiekun Granicy.

Osiągnięcia zespołu doceniła także Kapituła VIII Gali Piłkarskiej ChOZPN. Wśród wyróżnionych w kategorii „Najlepszy bramkarz Klasy Okręgowej” znalazł się golkiper Granicy Piotr Kopeć. Wśród wyróżnionych działaczy 2018 roku był prezes klubu Arkadiusz Słomka, a wśród samorządowców – Wójt Gminy Dorohusk Wojciech Sawa. Granica otrzymała także specjalny puchar od chełmskiego związku z okazji 50-lecia istnienia.

Trener Grzywna ma bardzo ambitny plan na rundę rewanżową. – Dojrzeliśmy już do wygrywania z każdym i wiosną chcemy uniknąć porażek. Chcemy też poprawić swoją dotychczasową pozycję. Miejsce na podium jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Trzecim zadaniem będzie gra bardziej ofensywna. Planujemy przejść na ustawienie z trzema obrońcami. Jesienią w niektórych spotkaniach już testowaliśmy taki scenariusz – zapowiada trener Grzywna.

Przygotowania do rundy rewanżowej Granica rozpocznie 14 stycznia. Zespół ma już zaplanowane gry kontrolne.

Plan sparingów: 23 lutego – Chełmianka Chełm (Juniorzy Starsi) * 2 marca – Unia Rejowiec * 10 marca – Pławanice Kamień * 13 marca – Victoria Żmudź * 16 marca – Orzeł Srebrzyszcze * 23 marca – Unia Białopole.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 02:05
Trenerze!!!! Mecz z Ogniwem graliscie u siebie!!! Ogniwo wygrało jak najbardziej zasłużenie, nie wiem skąd te żale o tamten mecz.
Avatar
Fan / 19 grudnia 2018 r. o 14:33
Ponieważ w sezonie 14/15 trener Marek nie był w drużynie Granicy :)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 08:42
Trener Marek Grzywna: nie pamiętam, abyśmy byli na tak dobrej pozycji, a jeśli już kiedyś tak było, to na pewno nie za mojego pobytu w Granicy??? Przecież w sezonie 2014/2015 zajęli pierwsze miejsce i grali w 4 lidze i spadli, to jak można nie pamiętać.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 09:50
Panowie dacie radę trzymam kciuki o walkę o podium
Avatar
Gość / 21 grudnia 2018 r. o 02:05
Trenerze!!!! Mecz z Ogniwem graliscie u siebie!!! Ogniwo wygrało jak najbardziej zasłużenie, nie wiem skąd te żale o tamten mecz.
Avatar
Fan / 19 grudnia 2018 r. o 14:33
Ponieważ w sezonie 14/15 trener Marek nie był w drużynie Granicy :)
Avatar
Gość / 18 grudnia 2018 r. o 08:42
Trener Marek Grzywna: nie pamiętam, abyśmy byli na tak dobrej pozycji, a jeśli już kiedyś tak było, to na pewno nie za mojego pobytu w Granicy??? Przecież w sezonie 2014/2015 zajęli pierwsze miejsce i grali w 4 lidze i spadli, to jak można nie pamiętać.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2018 r. o 09:50
Panowie dacie radę trzymam kciuki o walkę o podium
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Ostatnie mecze w grupie B zakończyły się bez niespodzianki. Dalej grają Anglia i USA. Pierwsza z ekip bez większych problemów ograła Walię 3:0. Drugie spotkanie pomiędzy Amerykanami i Iranem zakończyło się wynikiem 1:0, a „złotego” gola zdobył Christian Pulisić.

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów
zdjęcia
galeria

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów

Po ponad sześciu latach płk Tadeusz Nastarowicz pożegnał się z funkcją dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Od 1 grudnia będzie dowodził słynną 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich.

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia
Zdjęcia
galeria

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Lublin, które rozdano już po raz czternasty.

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Leszek Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości zostanie nowym posłem z województwa lubelskiego. Dotychczasowy radny sejmiku województwa ślubowanie złoży podczas środowego posiedzenia Sejmu.

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Maciej Z. stanie przed sądem i będzie odpowiadał za wydarzenia z jesieni 2019 roku. Wtedy właśnie rzucił się na szczeniaka o imieniu Koks.

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
13. KOLEJKA

Wyniki:

Frassati Fajsławice - Włodawianka 1-2
Brat Siennica Nadolna - Spółdzielca Siedliszcze 5-2
Kłos Gmina Chełm - Hetman Żółkiewka 3-0
Unia Rejowiec - Ruch Izbica 2-0
Granica Dorohusk - Unia Białopole 0-0
Znicz Siennica Różana - Ogniwo Wierzbica 0-8
Orzeł Srebrzyszcze - Victoria Żmudź 1-4
Hetman Żółkiewka - Victoria Żmudź 0-3
Unia Białopole - Włodawianka 2-6

Tabela:

1. Kłos 13 32 31-9
2. Ogniwo 13 31 49-14
3. Włodawianka 13 31 47-22
4. Unia R. 13 28 43-16
5. Ruch 13 28 29-13
6. Spółdzielca 13 18 13-21
7. Brat 13 16 23-33
8. Granica 13 15 22-21
9. Victoria 13 15 30-40
10. Hetman 13 13 32-34
11. Unia B. 13 11 30-37
12. Orzeł 13 11 22-41
13. Frassati 13 11 22-35
14. Znicz 13 3 14-71

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!