Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

5 listopada 2018 r.
7:59

Tatran Kraśniczyn – Sparta Rejowiec Fabryczny 0:7. Grała chełmska klasa okręgowa

19 15 A A
Po wyjazdowej wygranej z Tatranem Kraśniczyn Sparta Rejowiec Fabryczny umocniła się w fotelu mistrza jesieni<br />
Po wyjazdowej wygranej z Tatranem Kraśniczyn Sparta Rejowiec Fabryczny umocniła się w fotelu mistrza jesieni
(fot. RAFAŁ WILCZYŃSKI)

W meczu Orła Srebrzyszcze z Unią Białopole wygranym przez gospodarzy 10:1 sześć goli strzelił Sławomir Tatysiak. W ostatniej kolejce rundy jesiennej komplety punktów zdobyły też Sparta Rejowiec Fabryczny i Brat Siennica Nadolna. Pierwsza z drużyn została tym samym mistrzem jesieni

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Orzeł Srebrzyszcze rozbił Unię Białopole aż 10:1. – Nie spodziewałem się takiego wyniku. Aż miło było patrzeć na współpracę poszczególnych formacji w naszej drużynie. Naprawdę w tym meczu tworzyliśmy kolektyw. Mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Nie wykorzystaliśmy co najmniej trzech sytuacji stuprocentowych – mówi uradowany Adam Sikorski, prezes Orła. Była to najwyższa wygrana drużyny ze Srebrzyszcza w rozgrywkach ligi okręgowej.

Mecz miał swój podtekst. Grającym trenerem Orła jest Sebastian Kogut, drużynę Unii Białopole prowadzi jego starszy brat Waldemar.

Orzeł Srebrzyszcze – Unia Białopole 10:1 (4:0)

Bramki: S. Tatysiak (15, 30 z karnego, 68, 71 z karnego, 79, 87), A. Olender (22, 42), Bohuniuk (49, 58) – Steciuk (57).

Orzeł: Biłan – Bazela, Sz. Tatysiak (75 Nazaruk), Malinowski, K. Trusiuk (72 M. Tatysiak), Ł. Tatysiak (65 Drewiecki), S. Kogut (57 Binkiewicz), M. Olender, A. Olender, S. Tatysiak, Bohuniuk (73 Rulka).

Białopole: Wójtowicz – Bureć, Ślusarz, Romański, Buliński, Kołodziejczyk (46 K. Cor), Tabuła, Zdybel, Steciuk, Mazur, Leśnicki.

Po końcowym gwizdku gospodarze byli niepocieszeni. – W drugiej połowie zdominowaliśmy rywala, cały czas siedzieliśmy na połowie Unii. Mieliśmy swoje okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać – ubolewa prezes Spółdzielcy Zbigniew Droń. Dogodnych okazji dla miejscowych nie potrafili wykorzystać m.in. Marek Stefańczuk i Damian Osoba. Za to skuteczni byli goście z Rejowca. – Unia miała dwie kontry, które zamieniła na bramki – relacjonuje Droń. – Goście po prostu nie istnieli na boisku, a mimo to wyjechali z kompletem punktów.

– W pierwszej odsłonie graliśmy piłką i mieliśmy swoje sytuacje. W drugiej faktycznie gospodarze zepchnęli nas do defensywy. My dwukrotnie skontrowaliśmy i wróciliśmy do domu z kompletem punktów, co bardzo nas cieszy – powiedział kierownik Unii Rejowiec Marcina Palonka.

Spółdzielca Siedliszcze – Unia Rejowiec 1:2 (0:0)

Bramki: Stefańczuk (88) – Gomułka (65), Czerwiński (90).

Spółdzielca: Pawlak – Stefańczuk, Braniewski, D. Osoba, Iwaniuk, A. Osoba, Grzesiuk, Roczon (89 Orłowski), Mroczek, Lechowski, P. Pasternak (75 Antonowicz).

Rejowiec: Pastuszak – Kloc, Pawlicha, Brzezicki, Karauda (65 Górny), Kozaczuk (46 Czajka), Czerwiński, Szczepanik, Rossa, Biniuk, Gomułka (84 Kowalczyk).

W poprzedniej kolejce drużyna z Siennicy Nadolnej po wyjazdowej przegranej z Frassatim Fajsławice straciła przodownictwo w tabeli. W weekend zespół grającego trenera Andrzeja Ignaciuka odbił sobie porażkę wygraną nad beniaminkiem z Suchawy. Agros nie miał wiele do powiedzenia i już po trzech kwadransach przegrywał 0:2. – Był to mecz bez historii. Czerwona kartka dla rywali nie miała żadnego znaczenia dla końcowego wyniku. Szkoda tylko, że nie rozstrzygnęliśmy spotkania już w pierwszej połowie, a mieliśmy ku temu kilka okazji – spokojnie powinniśmy prowadzić 6:0. A tak, musieliśmy biegać przez całe spotkanie i walczyć o zwycięstwo – mówi grający trener Brata Andrzej Ignaciuk.

– Nie mieliśmy wiele do powiedzenia w spotkaniu z Bratem. Praktycznie oddaliśmy mecz bez walki – podsumował prezes Agrosu Robert Wójcik.

Brat Siennica Nadolna – Agros Suchawa 3:0 (2:0)

Bramki: Szczepaniuk (33, 82), Suduł (39).

Czerwona kartka: Łukasz Namczuk (Agros) w 68 min, za drugą żółtą.

Brat: Pypa – Pachuta (60 K. Jopek), Wędzina (70 Malinowski), D. Jopek (46 K. Szadura), Szczepaniuk, Ignaciuk (84 Kniażuk), Arnold Kister, Arkadiusz Kister, Urbański, Suduł, P. Szadura (73 Nowicki).

Agros: M. Namczuk – Lejko, K. Staszewski, B. Staszewski, Ł. Namczuk, Wasylik (75 Szczepaniak), Boczuliński, Duda, Hrycak, Krawczuk (68 Gruszczyński), Andrejuk (82 S. Staszewski).

Lider nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem outsidera z Kraśniczyna. Miejscowi trzymali się dzielnie w pierwszej odsłonie, w której przegrywali tylko 0:2. Po zmianie stron dominacja gości była już zdecydowana. Wygrywając z Tatranem Sparta została mistrzem jesieni. – W zimowej przerwie musimy pomyśleć nad wzmocnieniami – zapowiada Lucjan Fedak, prezes Tatrana.

Tatran Kraśniczyn – Sparta Rejowiec Fabryczny 0:7 (0:2)

Bramki: Kasperek (8, 65), Hawerczuk (20), Bielak (60), Głowacki (72, 76), M. Kość (81).

W 67 min Mateusz Kość (Sparta) nie wykorzystał rzutu karnego – strzał obronił bramkarz Tatrana.

Tatran: Wyrostek – Kowalczyk, J. Szeniak, Zdunek, Sadlak, P. Sawczuk, Niedrowski (46 M. Sawczuk), Frącek, D. Szeniak, Tymicki, Błaszczak.

Sparta: Podlipny – Kasperek (82 Kiejda), Bodys, Rutkowski, Bielak, Oleksiejuk (58 Głowacki), Hawerczuk (58 M. Terlecki), Rossa (71 Janiszewski), Martyn, Wójcik, Barabasz (63 M. Kość).

Z bagażem sześciu goli odesłali Granicę Dorohusk piłkarze Ruchu Izbica. Miejscowi zwyciężyli 6:1, a mogli jeszcze wyżej. – Do 2:0 Granica jeszcze się trzymała. Nasi zawodnicy pokazali w drugiej połowie jak gra się z kontry. Trzy z czterech bramek padły właśnie po takim rozwiązaniu – mówi Marcin Antoniak, kierownik Ruchu Izbica.

– Indywidualne błędy sprawiły, że przegraliśmy tak wysoko. Zabrakło nam też skuteczności – ocenia Marek Grzywna grający trener Granicy Dorohusk.

Ruch Izbica – Granica Dorohusk 6:1 (2:0)

Bramki: Malczewski (5, 29), Gałka (49, 55), Lewadowski (83), I. Pawlak (72) – Maliszewski (62).

Ruch: Sowa – Lewadowski (85 Kryłowicz), Wlizło, J. Antoniak (68 Fornal), Gałka (85 Stępniak), Jasiński, Nizioł, Maciej Śliwa, Hopko, Malczewski (53 S. Swatowski), I. Pawlak.

Granica: Kopeć – Świderski, Giedz (80 Daniluk), Piotrowski, Słomka, Michał Grzywna, Olęder, Furmanik, Maliszewski, Marek Grzywna, Sokołowski (74 Krupa).

Hetman Żółkiewka – Start-Regent Pawłów 4:0 (2:0)

Bramki: Sawicki (6, 59), Rycerz (9), Grzegórski (49).

Czerwona kartka: Damian Kozioł (Start-Regent) w 30 min za niesportowe zachowanie.

W 55 mi Michał Rycerz nie wykorzystał rzutu karnego – przestrzelił.

Hetman: Ścibak – Wanielista (85 Książek), Krzysztoń, Więczkowski, Rycerz, Puchala, Grzegórski, Sawicki, Dąbrowski, Małek, Widz.

Start-Regent: Klin – Żukowski, Maliński, Rossa, Kamil Kister (55 Karauda), M. Chybiak, Rasiński (75 Dudek), Miazga (55 Ozon), Kozioł, Rutkowski (86 Kiedrzynek), Góra (63 Korzeniowski).

Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice 4:3 (3:2)

Bramki: Nowaczek (5), Knot (12 z karnego), Stańczuk (25), Krupski (85) – Skorek (34), Pluta (38), Korzeniewski (58).

W 65 min Sławomir Skorupski (Ogniwo) nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Frassatiego Michał Czajka.

Ogniwo: Tkaczyk – Kłos (55 Krupski), Pilipczuk, Misiura, Sobczuk, Szanfisz, Skorupski, Nowaczek, Knot, Stańczuk (74 Remiś), Bąk (88 Siwek).

Frassati: M. Czajka – K. Baran, P. Przebirowski, K. Błaziak, Pluta (65 Walicki), Olech, Chruściel, A. Czajka (82 Węgrzyn), Młynarczyk, Korzeniewski (70 Smyk), Skorek.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 08:32
+11
kierunkowy do Bialopola? 1-10 :D
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 08:30
+11
Unia Białopole a co to się porobiło?
Avatar
kro / 5 listopada 2018 o 23:45
+5
...to nie jest śmieszna liga...pomyślcie..! Wystarczy żeby ten nasz CHOZPN zaczął podnosić rangę naszych rozgrywek, żeby promował tą ligę i przedewszystkim szanował, bo ci prezesi, kierownicy, trenerzy łoża na nich nie małe pieniadze...i co w zamian...??nic...jak zaden niedźwiadek nie zdobędzie czegos znaczącego to i nagród wartościowych nie ma dla zwyciezco poszczególnych kategorii wiekowych młodzik, trampkarz, junior senior! wiadomo junior senior sama promocja awansu wyzej jest najlepszym wyroznieniem...ale taki mlody adept....!!no prosze was panowie ze związku...czy tak dużo kosztuje 16-18 kompltow stroi albo toreb sportowych!!!???gdzie zakładajac ze myslicie na zaś, kupilibyście tego typu sprzetu sztuk 10 to kazdy sprzedawca dałby wam taka stawke ze zaplacilibyscie jak za 7!!! i macie problem z głowy...bo te puchary kupione w ostatniej chwili w sklepie na rogu albo pozostłosci z czwartkó LA to juz lekka przesada, młody adept pilki nozenj a dostaje medal który nie ma w sobie nic co by swiadczylo jaka to dyscyplina sportu..masakra!!zastanówcie sie czasem...inna sprawa co to za zwyczaj wreczac puchary druzynom na poczatku nowych sezonów!!???kto to wymyslij!!??przeciez nie zawsze na nastepny sezon druzyna jest w tym samy m sklądzie osobowym!!! ludzie wygrali cos dajcie im odrazu po zakonczonych zawodach, przeciez prowadzicie statystyki kto ile punktow bramke cos mozna wczesniej juz miec przygotowane mamy 21 wiek mozna sie porozumiec telefonicznie w sprawie jakis rozstrzygniec i zaltwic to normalnie..dla tyh mlodych dzieciakow to cala frajda..wygrali mecz zajeli 1,2,3 miejsce w lidze na koniec i odrazu ciach medal puchar zdjecie z kolegami z trenerem, radosc rodzicow itd itp...nie..nie..??!!zle cos mowie?!! bo przepraszam ale podawanie przez prezesa albo inna osobe z klubu medali dla druzyny zeby prezes gdzies tam rozdal na trenngu albo co jak nikt nie widzi i nie ma tej calej otoczki to juz nie etyczne!!!DLATEGO POWTARZM...ZAJMIJCIE SIE PROMOCJI TEJ LIGII BO MIEDZY INNYMI WASZA BIERNOSC SIADCZY ZE JEST POSTRZEGANA TAK A NIE INACZEJ....ze sportowym pozdrowieniem...kibic, rodzic, obserwator:)
...to nie jest śmieszna liga...pomyślcie..! Wystarczy żeby ten nasz CHOZPN zaczął podnosić rangę naszych rozgrywek, żeby promował tą ligę i przedewszystkim szanował, bo ci prezesi, kierownicy, trenerzy łoża na nich nie małe pieniadze...i co w zamian...??nic...jak zaden niedźwiadek nie zdobędzie czegos znaczącego to i nagród wartościowych nie ma dla zwyciezco poszczególnych kategorii wiekowych młodzik, trampkarz, junior senior! wiadomo junior senior sama promocja awansu wyzej jest najlepszym wyroznieniem...ale taki mlody adept....!!no prosze ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2018 o 13:36
+4
Brawo panie Tatysiak. 44 lata i taka forma
Avatar
dorohuskjakis / 5 listopada 2018 o 23:53
+4
...doklądnie..! jak to moze tak byc ze co roku spada tylko jedna druzyna..co z tego ze  w A klasie bedzie mniej  okregowka jest wyzej i ona ma byc bardziej atrakcjniejsza od A klasy toz to logiczne panowie leśne dziadki!!! a tu co mamy??!!od 3-4 lat po 10 koelejkach wiadomo kto z ligii spadnie!!!masakra jak tu trzymac jakis poziom jak niema meczow  tylko jest piknik country...bo przeciez jedna spada!! i wiadomo przewaznie kto to juz po mowie 8-10 kolejkacch!!! jak to ma byc silnijesza liga!!!??? jak taka unia rejowiec ma wziac sie do roboty ..co z tego ze zaczynaja od 3 lat beznadziejnie sezon jak terminarz maja taki ze wygraja ostatnie 3-4 mecze i juz zapewniaja soie utrzymanie..bo ta jedna jest taka buraczana ze oldboye włodawianki i husaria by ich wypunktowała!! zastanowcie sie tam czasem na tych waszych zlotach.....zaraz swietna gala i znowu sie bedziecie pucować....i wymyslac konkursy na poszczegolne pozycje i wybirac to na zasadzie ej dobra wy juz macie bramkarza i napastnika to djcie tamtym zeby tez cos mieli!!!!heehheh albo to jest wybór najlepszych albo oglosmy zwyciezcami jestescie wy wszyscy bo dzieki wam nasz interes sie kreci!!! i kazdemu po medaliku:D troche wyobrazni panowie....
...doklądnie..! jak to moze tak byc ze co roku spada tylko jedna druzyna..co z tego ze  w A klasie bedzie mniej  okregowka jest wyzej i ona ma byc bardziej atrakcjniejsza od A klasy toz to logiczne panowie leśne dziadki!!! a tu co mamy??!!od 3-4 lat po 10 koelejkach wiadomo kto z ligii spadnie!!!masakra jak tu trzymac jakis poziom jak niema meczow  tylko jest piknik country...bo przeciez jedna spada!! i wiadomo przewaznie kto to juz po mowie 8-10 kolejkacch!!! jak to ma byc silnijesza liga!!!??? jak taka unia rejowiec ma wziac sie do roboty ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 18:48
+3
Podzielam opinie że mecze z udziałem ogniwo są pomijane w relacjach dziennika.cieszę się że widzę to nie tylko ja.jestem zażenowany czytając opisy spotkań,znajdując mecze z udziałem ogniwo gdzieś na końcu a będąc w czołówce grało z rywalem z góry tabeli.czy wy tam w redakcji tego nie widzicie.czy zadzwozić do kierowników drużyny innych jest łatwiej lub wybrać się na mecz?
Avatar
Pozdrawiam / 5 listopada 2018 o 16:42
+3
Czy to prawda ze kilku piłkarzy sparty szykuję sie na przeprowadzkę do Krasnegostawu?
Avatar
Piękno_nizszych_lig / 5 listopada 2018 o 14:23
+3
Sparta faworyzowana nie tylko na boisku, ale i w mediach.. Nic nie znaczący mecz z outsiderem ligi wygrany 7-0, stawia ich wyżej niż zdewastowana Unia przez Orła, niż ponoć najpiękniejszy mecz rundy w Wierzbicy. SZOK
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 13:14
+3
Mecz kolejki ogniwo-frassati. Niespodziewany Pogrom orła. A Wy dajecie tytuł że sparta wygrywa 7-0
Avatar
Gość / 6 listopada 2018 o 08:40
+2
...na czym miałaby polegać taka promocja...!!??? proste...np. na zakończenie kazdej rundy jesiennej i wiosennej zorganizowanie regularnie turniej jednodniowy , 4 reprezentacje ligi okregowej chełm, zamość, lublin, biała podlaska!..jest promocja ...jest spotkaja sie zawodnicy, zmierza w meczu miedzy soba inne myslenie sie właczy dla ludzi z danych okregów! inne postrzeganie itd itp. czas jest bo jak widzimy aura dopisuje ostatnimi czasy nawet do konca listopada i to nie jest zaden problem. drugi pomysl..tez wydaje mi sie prosty wiec dlaczego nie poruszany...mianowicie..wiadomo nasze polskie realia na nizszym poziomie sa takiez ze ponad 4 miesiace czekam na start ligii!!...wiadomo z liga orlika w tym czasie bylby problem bo nie wszysycy maja i nie wszysyc dbaja o nie w zimie(odszniezanie itp), ale nawet ta liga halowa gdzie nie jestem zwolennikiem wogole kopania na hali, ale jesli juz nawet, mozna przeciez stworzyc cykl takiej ligii galowej w okresie grudzien/styczen, wtedy wszystkie zespoly sa zmobilizowane i nie wyskakuja z tego rytmu ligowego , ruszaja sie, sa aktywni i lepiej poznije im wrocic do treningów , przygotoewan itd....wiadomo zaraz sie zacznie a dojazdy , transport itd...spokojnie mozna podzielic to na kilka okrgow i poprostu regularnie w zimie grac miedzy soba, nawet na tych orlikach gdzie sa osoby dbajace w tym czasie o nie, nie ma problemu...napewno duzo by dało....zaraz powiecie jest tkkf, ale umowmy sie tam graja przewaznie miejscowi z chełma i najblizszych okolic..pomysłow byłoby wiecej ale trzeba chciec sie nad nimi pochylic i cos działąć...ale jak to zimą wiadomo , najlepiej jak w *** cieplo a reszta ....niech sobie radzi
...na czym miałaby polegać taka promocja...!!??? proste...np. na zakończenie kazdej rundy jesiennej i wiosennej zorganizowanie regularnie turniej jednodniowy , 4 reprezentacje ligi okregowej chełm, zamość, lublin, biała podlaska!..jest promocja ...jest spotkaja sie zawodnicy, zmierza w meczu miedzy soba inne myslenie sie właczy dla ludzi z danych okregów! inne postrzeganie itd itp. czas jest bo jak widzimy aura dopisuje ostatnimi czasy nawet do konca listopada i to nie jest zaden problem. drugi pomysl..tez wydaje mi sie prosty wiec dlaczeg... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2018 o 13:36
+4
Brawo panie Tatysiak. 44 lata i taka forma
Avatar
Gość / 6 listopada 2018 o 08:40
+2
...na czym miałaby polegać taka promocja...!!??? proste...np. na zakończenie kazdej rundy jesiennej i wiosennej zorganizowanie regularnie turniej jednodniowy , 4 reprezentacje ligi okregowej chełm, zamość, lublin, biała podlaska!..jest promocja ...jest spotkaja sie zawodnicy, zmierza w meczu miedzy soba inne myslenie sie właczy dla ludzi z danych okregów! inne postrzeganie itd itp. czas jest bo jak widzimy aura dopisuje ostatnimi czasy nawet do konca listopada i to nie jest zaden problem. drugi pomysl..tez wydaje mi sie prosty wiec dlaczego nie poruszany...mianowicie..wiadomo nasze polskie realia na nizszym poziomie sa takiez ze ponad 4 miesiace czekam na start ligii!!...wiadomo z liga orlika w tym czasie bylby problem bo nie wszysycy maja i nie wszysyc dbaja o nie w zimie(odszniezanie itp), ale nawet ta liga halowa gdzie nie jestem zwolennikiem wogole kopania na hali, ale jesli juz nawet, mozna przeciez stworzyc cykl takiej ligii galowej w okresie grudzien/styczen, wtedy wszystkie zespoly sa zmobilizowane i nie wyskakuja z tego rytmu ligowego , ruszaja sie, sa aktywni i lepiej poznije im wrocic do treningów , przygotoewan itd....wiadomo zaraz sie zacznie a dojazdy , transport itd...spokojnie mozna podzielic to na kilka okrgow i poprostu regularnie w zimie grac miedzy soba, nawet na tych orlikach gdzie sa osoby dbajace w tym czasie o nie, nie ma problemu...napewno duzo by dało....zaraz powiecie jest tkkf, ale umowmy sie tam graja przewaznie miejscowi z chełma i najblizszych okolic..pomysłow byłoby wiecej ale trzeba chciec sie nad nimi pochylic i cos działąć...ale jak to zimą wiadomo , najlepiej jak w *** cieplo a reszta ....niech sobie radzi
...na czym miałaby polegać taka promocja...!!??? proste...np. na zakończenie kazdej rundy jesiennej i wiosennej zorganizowanie regularnie turniej jednodniowy , 4 reprezentacje ligi okregowej chełm, zamość, lublin, biała podlaska!..jest promocja ...jest spotkaja sie zawodnicy, zmierza w meczu miedzy soba inne myslenie sie właczy dla ludzi z danych okregów! inne postrzeganie itd itp. czas jest bo jak widzimy aura dopisuje ostatnimi czasy nawet do konca listopada i to nie jest zaden problem. drugi pomysl..tez wydaje mi sie prosty wiec dlaczeg... rozwiń
Avatar
dorohuskjakis / 5 listopada 2018 o 23:53
+4
...doklądnie..! jak to moze tak byc ze co roku spada tylko jedna druzyna..co z tego ze  w A klasie bedzie mniej  okregowka jest wyzej i ona ma byc bardziej atrakcjniejsza od A klasy toz to logiczne panowie leśne dziadki!!! a tu co mamy??!!od 3-4 lat po 10 koelejkach wiadomo kto z ligii spadnie!!!masakra jak tu trzymac jakis poziom jak niema meczow  tylko jest piknik country...bo przeciez jedna spada!! i wiadomo przewaznie kto to juz po mowie 8-10 kolejkacch!!! jak to ma byc silnijesza liga!!!??? jak taka unia rejowiec ma wziac sie do roboty ..co z tego ze zaczynaja od 3 lat beznadziejnie sezon jak terminarz maja taki ze wygraja ostatnie 3-4 mecze i juz zapewniaja soie utrzymanie..bo ta jedna jest taka buraczana ze oldboye włodawianki i husaria by ich wypunktowała!! zastanowcie sie tam czasem na tych waszych zlotach.....zaraz swietna gala i znowu sie bedziecie pucować....i wymyslac konkursy na poszczegolne pozycje i wybirac to na zasadzie ej dobra wy juz macie bramkarza i napastnika to djcie tamtym zeby tez cos mieli!!!!heehheh albo to jest wybór najlepszych albo oglosmy zwyciezcami jestescie wy wszyscy bo dzieki wam nasz interes sie kreci!!! i kazdemu po medaliku:D troche wyobrazni panowie....
...doklądnie..! jak to moze tak byc ze co roku spada tylko jedna druzyna..co z tego ze  w A klasie bedzie mniej  okregowka jest wyzej i ona ma byc bardziej atrakcjniejsza od A klasy toz to logiczne panowie leśne dziadki!!! a tu co mamy??!!od 3-4 lat po 10 koelejkach wiadomo kto z ligii spadnie!!!masakra jak tu trzymac jakis poziom jak niema meczow  tylko jest piknik country...bo przeciez jedna spada!! i wiadomo przewaznie kto to juz po mowie 8-10 kolejkacch!!! jak to ma byc silnijesza liga!!!??? jak taka unia rejowiec ma wziac sie do roboty ... rozwiń
Avatar
kro / 5 listopada 2018 o 23:45
+5
...to nie jest śmieszna liga...pomyślcie..! Wystarczy żeby ten nasz CHOZPN zaczął podnosić rangę naszych rozgrywek, żeby promował tą ligę i przedewszystkim szanował, bo ci prezesi, kierownicy, trenerzy łoża na nich nie małe pieniadze...i co w zamian...??nic...jak zaden niedźwiadek nie zdobędzie czegos znaczącego to i nagród wartościowych nie ma dla zwyciezco poszczególnych kategorii wiekowych młodzik, trampkarz, junior senior! wiadomo junior senior sama promocja awansu wyzej jest najlepszym wyroznieniem...ale taki mlody adept....!!no prosze was panowie ze związku...czy tak dużo kosztuje 16-18 kompltow stroi albo toreb sportowych!!!???gdzie zakładajac ze myslicie na zaś, kupilibyście tego typu sprzetu sztuk 10 to kazdy sprzedawca dałby wam taka stawke ze zaplacilibyscie jak za 7!!! i macie problem z głowy...bo te puchary kupione w ostatniej chwili w sklepie na rogu albo pozostłosci z czwartkó LA to juz lekka przesada, młody adept pilki nozenj a dostaje medal który nie ma w sobie nic co by swiadczylo jaka to dyscyplina sportu..masakra!!zastanówcie sie czasem...inna sprawa co to za zwyczaj wreczac puchary druzynom na poczatku nowych sezonów!!???kto to wymyslij!!??przeciez nie zawsze na nastepny sezon druzyna jest w tym samy m sklądzie osobowym!!! ludzie wygrali cos dajcie im odrazu po zakonczonych zawodach, przeciez prowadzicie statystyki kto ile punktow bramke cos mozna wczesniej juz miec przygotowane mamy 21 wiek mozna sie porozumiec telefonicznie w sprawie jakis rozstrzygniec i zaltwic to normalnie..dla tyh mlodych dzieciakow to cala frajda..wygrali mecz zajeli 1,2,3 miejsce w lidze na koniec i odrazu ciach medal puchar zdjecie z kolegami z trenerem, radosc rodzicow itd itp...nie..nie..??!!zle cos mowie?!! bo przepraszam ale podawanie przez prezesa albo inna osobe z klubu medali dla druzyny zeby prezes gdzies tam rozdal na trenngu albo co jak nikt nie widzi i nie ma tej calej otoczki to juz nie etyczne!!!DLATEGO POWTARZM...ZAJMIJCIE SIE PROMOCJI TEJ LIGII BO MIEDZY INNYMI WASZA BIERNOSC SIADCZY ZE JEST POSTRZEGANA TAK A NIE INACZEJ....ze sportowym pozdrowieniem...kibic, rodzic, obserwator:)
...to nie jest śmieszna liga...pomyślcie..! Wystarczy żeby ten nasz CHOZPN zaczął podnosić rangę naszych rozgrywek, żeby promował tą ligę i przedewszystkim szanował, bo ci prezesi, kierownicy, trenerzy łoża na nich nie małe pieniadze...i co w zamian...??nic...jak zaden niedźwiadek nie zdobędzie czegos znaczącego to i nagród wartościowych nie ma dla zwyciezco poszczególnych kategorii wiekowych młodzik, trampkarz, junior senior! wiadomo junior senior sama promocja awansu wyzej jest najlepszym wyroznieniem...ale taki mlody adept....!!no prosze ... rozwiń
Avatar
kib / 5 listopada 2018 o 22:04
-3
Śmieszna ta liga ...
Avatar
Frpg / 5 listopada 2018 o 19:09
+1
Start ogólnie to ma chęć na 4 pilkarzy z Białopola a co z tego wyjdzie zobaczymy
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 18:48
+3
Podzielam opinie że mecze z udziałem ogniwo są pomijane w relacjach dziennika.cieszę się że widzę to nie tylko ja.jestem zażenowany czytając opisy spotkań,znajdując mecze z udziałem ogniwo gdzieś na końcu a będąc w czołówce grało z rywalem z góry tabeli.czy wy tam w redakcji tego nie widzicie.czy zadzwozić do kierowników drużyny innych jest łatwiej lub wybrać się na mecz?
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 18:31
+1
...do KRASNEGOSTAWU idą , ale prawdopodobnie Mazur z Białopola i Stańczuk z Wierzbicy, ale to nie oficjalne! zresztą Starcik ma się dobrze:)
Avatar
Pozdrawiam / 5 listopada 2018 o 16:42
+3
Czy to prawda ze kilku piłkarzy sparty szykuję sie na przeprowadzkę do Krasnegostawu?
Avatar
Piękno_nizszych_lig / 5 listopada 2018 o 14:23
+3
Sparta faworyzowana nie tylko na boisku, ale i w mediach.. Nic nie znaczący mecz z outsiderem ligi wygrany 7-0, stawia ich wyżej niż zdewastowana Unia przez Orła, niż ponoć najpiękniejszy mecz rundy w Wierzbicy. SZOK
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach 9 5

Dwoje kierowców może mówić o naprawdę dużym szczęściu – przez swoją nieuwagę zderzyli się z pociągami. Skończyło się tylko na strachu i na zniszczonych pojazdach

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin
24 listopada 2018, 19:00
film

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 24 listopada o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert w ramach projektu Alameda.

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek 0 0

Nie było przełamania w Chełmie. Drużyna Artura Bożyka zanotowała właśnie ósmy z rzędu mecz bez zwycięstwa. Biało-zieloni przegrali w sobotę u siebie z Wisłą Sandomierz 0:1

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja
galeria

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja 0 0

W meczu cyklu Rugby Europe Trophy sezonu 2018/2019 Polska przegrała z Holandią 0:49. Była to pierwsza porażka Biało-Czerwonych po zwycięstwach z Czechami i Litwą. Mimo przegranej nasza reprezentacja utrzymała prowadzenie w tabeli

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia]
galeria

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia] 108 9

Pierwszy śnieg spadł dzisiaj na ulice Lublina. Miejskie służby od razu ruszyły do pracy i na ulice wyjechały solarki. Na intensywne opady białego puchu będziemy musieli jeszcze poczekać

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 4

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 17 8

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 2 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 1 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 1

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 3

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 223 27

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 2

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
13. KOLEJKA

Wyniki:

Spółdzielca Siedliszcze - Unia Rejowiec 1:2
Cukrownik Brat - Agros Suchawa 3:0
Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice 4:3
Orzeł Srebrzyszcze - Unia Białopole 10:1
Tatran Kraśniczyn - Sparta Rejowiec 0:7
Hetman Żółkiewka - Start Pawłów 4:0
Ruch Izbica - Granica Dorohusk 6:1

Tabela:

1. Sparta 13 34 47-9
2. Brat 13 31 45-14
3. Ogniwo 13 27 44-27
4. Granica 13 25 30-27
5. Frassati 13 23 45-30
6. Orzeł 13 19 40-30
7. Unia Białopole 13 17 30-29
8. Spółdzielca 13 16 18-22
9. Ruch 13 16 37-35
10. Hetman 13 15 21-36
11. Unia Rejowiec 13 14 20-27
12. Agros 13 11 15-30
13. Start 13 10 22-51
14. Tatran 13 5 18-65

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.