Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

18 grudnia 2017 r.
7:52

Prezes Górnika apeluje do kibiców: Wróćcie na stadion

0 25 A A
Górnika Łęczna wiosną czeka zażarta walka o utrzymanie. Dlatego piłkarze potrzebują wsparcia swoich kibiców
Górnika Łęczna wiosną czeka zażarta walka o utrzymanie. Dlatego piłkarze potrzebują wsparcia swoich kibiców (fot. Maciej Kaczanowski)

Zawodnicy Górnika przebywają na urlopach, a do treningów wrócą na początku stycznia. Zielono-czarni przerwę w rozgrywkach spędzą w strefie spadkowej. – Czeka nas jeden z najważniejszych okresów przygotowawczych – przyznaje Veljko Nikitović, prezes łęcznian

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O rundzie jesiennej zielono-czarni chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy w 19 meczach zdobył 19 punktów. Po letnim exodusie tylko niepoprawni optymiści mogli myśleć, że drużyna będzie walczyć o awans. Miejsce pod kreską jest jednak rozczarowaniem. – Kompletując drużynę latem mieliśmy ciężką sytuację, bo kadry innych zespołów były już pozamykane – mówi Nikitović, który przejmując stery w Górniku ściągnął wielu młodych, polskich piłkarzy.

Wzmocnienia zimą są jednak koniecznością. Widać, że w zespole brakuje przede wszystkim gracza odpowiedzialnego za wykańczanie akcji. Grzegorz Bonin jesienią dwoił się i troił, ale co z tego skoro większości jego zagrań nikt nie potrafił zakończyć celnym strzałem do siatki. – Górnik potrzebuje dwóch środkowych pomocników, skrzydłowego, a także napastnika i obrońcę – wylicza prezes zielono-czarnych – Wiemy, że Sergiusz Prusak nie będzie bronił wiecznie, choć był to wyróżniający się zawodnik Górnika. Z drugiej strony są Rafał Kosznik, Paweł Sasin, Łukasz Tymiński czy Dariusz Jarecki, od których oczekujemy więcej. Chcieliśmy, by starsi gracze pociągnęli za sobą młodzież, z której w mojej opinii będziemy mieć jeszcze pociechę – przekonuje prezes Górnika.

Zimą w kadrze mają pojawić się więc nowe twarze. I jak przekonują w Łęcznej znajdą się na to środki, bo sytuacja finansowa jest coraz lepsza. – Sprawiliśmy, że otoczenie wokół klubu się trochę poprawiło. Przekształciliśmy akademię w fundację, która kształci młodych sportowców. Ta praca została zaakceptowana przez naszego głównego sponsora Lubelski Węgiel Bogdanka, a my bardzo się cieszymy z tego, co dostajemy z kopalni – mówi Sebastian Buczak, członek zarządu Górnika.

Wiosną kibice mają zobaczyć zdecydowanie lepiej grającą drużynę. Jesienią piłkarze nie zachęcili fanów do tego by licznie stawiali się na stadionie. Dodatkowo część z nich nadal ma w pamięci grę na Arenie Lublin. – Trochę nas boli sprawa frekwencji na trybunach. Mieszkam w Łęcznej i mam świadomość tego, że ludzie mogą się czuć obrażeni za to, że ktoś zabrał im Górnika do Lublina. Jednak teraz znowu jesteśmy w Łęcznej. Wróćcie na stadion. Nie ma się co obrażać. Było, minęło. Usiądziemy i wspólnie porozmawiamy. Musimy być razem – apeluje prezes łęcznian. – Chcielibyśmy widzieć jak najwięcej mieszkańców na trybunach – dzieci, ich rodziców czy obecnych i byłych górników – mówi Nikitović. – Nie od dziś wiadomo, że kibice to dwunasty zawodnik. – uzupełnia Buczak.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibic / 1 stycznia 2018 o 13:52
0
Byłem na kilku meczach w tym sezonie i powiem szczerze tak słabego Górnika nie było już od wielu lat oczy bolały od oglądania tej kopaniny.Większość piłkarzy ma problem aby z 10 metrów trafić w światło bramki.Żal oglądać tych pseudo kopaczy którzy udają że grają w piłkę.Nie dziwię się że tak mało ludzi przychodzi na mecze bo to trzeba mieć naprawdę  mocne nerwy aby co dwa tygodnie oglądać takie dziadostwo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 17:16
0
Wrócę na stadion jak Górnik wróci na Arenę.
Avatar
WGW / 20 grudnia 2017 o 16:30
0
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***gornik-leczna.com/6831-raport-frekwencji-arenie-lublin-9-04-17/.  co to twoich słów że ktoś bluzgał na klub się nie zgodzę, nie było czegoś takiego były tylko hasła: "bo tylko świnie chodzą na mecze w lublinie". jak możesz komuś wytykać, że ktoś nie pomaga klubowi jak nie masz o czymś bladego pojęcia. nawet nie wiesz w jakim stopniu fantycy byli zaangażowni w rozmowy miedzy klubem a kopalnią. co do obecnej frekwencji to może zapodasz jakieś liczby w celu popracia swoich słów???? jakieś statystyki dla porównania frekwencji z Łęcznej z innymi stadionami?? ile raz wspierałeś górnik na wyjeździe, ile raz wsparłeś kasę klubu kupując karnet??? a może jesteś takim typem kibica, który w momencie gdy jego drużyna przegrywa zawija się ze stadionu 5-10 minut przed końcem spotkania??
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 07:45
0
To zacznijcie porządnie grać, a z kibicami nie będzie problemu
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 06:34
0
Ty na caps locku po tym komentarzu to cała Polska śmieje się z Ciebie. Zerowa wiedza na temat Górnika a januszowych komantów broniących kapelki i gry w Lublinie pełno. Przecież każdy wie że mimo ekstraklasy w Lublinie frekwencja była na tym samym poziomie co teraz na I lidze w Łęcznej. Proszę również pamiętać o 7mln długów które zostały wygenerowane za czasów waszego ulubieńca.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 22:48
0
WGW BUHAHAHAH. KOLEŻKO JAK MOŻESZ PISAĆ ŻE W GÓRNIK WIERZYSZ SKORO CAŁY ZESZŁY SEZON BLUZGAŁEŚ NA KLUB. JAK NIE ZNASZ SŁÓW ZNACZENIA TO SIĘ NIE POSŁUGUJ. PRAWDA JEST TAKA ŻE NIC NIE POMOGLIŚCIE KLUBOWI W TRUDNYM MOMENCIE I TERAZ ZRESZTĄ TEŻ NIE POMAGACIE. GDZIE TE TŁUMY NA STADIONIE W ŁĘCZNEJ???? CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 18:54
0
Nie zaslugujecie na nic wiecej niz spadek. Oplowacie Goscia ktory dal wam ekstraklase mimo usilnych prob zagaszania pilki w łecznej przez wlodarzy kopalni. Wybor vela na prezeza jest kolejnym krokiem w tym kierunku tym razem skutecznym. Velo rozwali klub. I nie bedzie to wina LW
Avatar
Red / 19 grudnia 2017 o 18:52
0
Velo - to Ty piszesz? 
Avatar
Trach / 19 grudnia 2017 o 18:51
0
A nie przypadkiem sponsor kazał grać w Lublinie?
Avatar
LLE / 19 grudnia 2017 o 03:19
0
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego pojęcia w jakim bagnie ten kłamczuch zostawił klub i jakie kwiatki wyszły na światło dzienne. Velo z Buczakiem powili wszystko prostują, ale na wszystko potrzeba czasu. W tym sezonie każdy zdawał sobie z tego sprawę, że będzie ostre zaciskanie pasa i walka o utrzymanie, jesteśmy tego świadomi ale będziemy trwać przy tym klubie czy wam to się podoba czy nie. WGW
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego p... rozwiń
Avatar
Kibic / 1 stycznia 2018 o 13:52
0
Byłem na kilku meczach w tym sezonie i powiem szczerze tak słabego Górnika nie było już od wielu lat oczy bolały od oglądania tej kopaniny.Większość piłkarzy ma problem aby z 10 metrów trafić w światło bramki.Żal oglądać tych pseudo kopaczy którzy udają że grają w piłkę.Nie dziwię się że tak mało ludzi przychodzi na mecze bo to trzeba mieć naprawdę  mocne nerwy aby co dwa tygodnie oglądać takie dziadostwo.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 17:16
0
Wrócę na stadion jak Górnik wróci na Arenę.
Avatar
WGW / 20 grudnia 2017 o 16:30
0
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***gornik-leczna.com/6831-raport-frekwencji-arenie-lublin-9-04-17/.  co to twoich słów że ktoś bluzgał na klub się nie zgodzę, nie było czegoś takiego były tylko hasła: "bo tylko świnie chodzą na mecze w lublinie". jak możesz komuś wytykać, że ktoś nie pomaga klubowi jak nie masz o czymś bladego pojęcia. nawet nie wiesz w jakim stopniu fantycy byli zaangażowni w rozmowy miedzy klubem a kopalnią. co do obecnej frekwencji to może zapodasz jakieś liczby w celu popracia swoich słów???? jakieś statystyki dla porównania frekwencji z Łęcznej z innymi stadionami?? ile raz wspierałeś górnik na wyjeździe, ile raz wsparłeś kasę klubu kupując karnet??? a może jesteś takim typem kibica, który w momencie gdy jego drużyna przegrywa zawija się ze stadionu 5-10 minut przed końcem spotkania??
z kogo się śmieje?? nikt nie opluwa kibiców górnika z lublina, ale jak możecie się nimi mienić  chcą zmieniać jego święte symbole, jego torzsamość?? przed sezonem wypisywaliście, że ściągnięcie górnika do lbn to frekwencja rzędu 10 tysięcy na mecz i kompletu na meczach z legią, lechem i wisła?? co z tego wyszło ?? lipa frekwencja na średnim poziomie 3300 osób na mecz mniejsza o 760 osób niż frekwencja z poprzedniego sezonu ekstraklasy w Łęcznej, a w przypadku tych samych zespołów mniejsza aż o 930 osób. dokładniejsze statystyki masz na : ***... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 07:45
0
To zacznijcie porządnie grać, a z kibicami nie będzie problemu
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 06:34
0
Ty na caps locku po tym komentarzu to cała Polska śmieje się z Ciebie. Zerowa wiedza na temat Górnika a januszowych komantów broniących kapelki i gry w Lublinie pełno. Przecież każdy wie że mimo ekstraklasy w Lublinie frekwencja była na tym samym poziomie co teraz na I lidze w Łęcznej. Proszę również pamiętać o 7mln długów które zostały wygenerowane za czasów waszego ulubieńca.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 22:48
0
WGW BUHAHAHAH. KOLEŻKO JAK MOŻESZ PISAĆ ŻE W GÓRNIK WIERZYSZ SKORO CAŁY ZESZŁY SEZON BLUZGAŁEŚ NA KLUB. JAK NIE ZNASZ SŁÓW ZNACZENIA TO SIĘ NIE POSŁUGUJ. PRAWDA JEST TAKA ŻE NIC NIE POMOGLIŚCIE KLUBOWI W TRUDNYM MOMENCIE I TERAZ ZRESZTĄ TEŻ NIE POMAGACIE. GDZIE TE TŁUMY NA STADIONIE W ŁĘCZNEJ???? CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 18:54
0
Nie zaslugujecie na nic wiecej niz spadek. Oplowacie Goscia ktory dal wam ekstraklase mimo usilnych prob zagaszania pilki w łecznej przez wlodarzy kopalni. Wybor vela na prezeza jest kolejnym krokiem w tym kierunku tym razem skutecznym. Velo rozwali klub. I nie bedzie to wina LW
Avatar
Red / 19 grudnia 2017 o 18:52
0
Velo - to Ty piszesz? 
Avatar
Trach / 19 grudnia 2017 o 18:51
0
A nie przypadkiem sponsor kazał grać w Lublinie?
Avatar
LLE / 19 grudnia 2017 o 03:19
0
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego pojęcia w jakim bagnie ten kłamczuch zostawił klub i jakie kwiatki wyszły na światło dzienne. Velo z Buczakiem powili wszystko prostują, ale na wszystko potrzeba czasu. W tym sezonie każdy zdawał sobie z tego sprawę, że będzie ostre zaciskanie pasa i walka o utrzymanie, jesteśmy tego świadomi ale będziemy trwać przy tym klubie czy wam to się podoba czy nie. WGW
Oj boli Was Górnik w Łęcznej boli... Mieliście ludzie swoje 5 minut i z zapowiadnych tłumów na arenie nic nie wyszło... Prawda jest tak, że gdzie są wyniki tam i będzie lepsza frekwencja, miejsce Górnika jest w Łęcznej i powinniście to zrozumieć i zaakceptować raz na zawsze. Walczyliśmy o swoje i wywalczyliśmy, gdyby nie nasza postawa po tożsamości klubu jaki powstał w 1979 roku już prawi nic by nie zostało. Mielibyśmy GKS Bogdanke z gumisiowym logo i meczami w Lublinie. Piszecie, że Velo może nosić torbę za kapeluszem, a nie macie bladego p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 3

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 5 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 26 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 79 6

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 2 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 19 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 560 79

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

FORTUNA I LIGA
10. KOLEJKA

Wyniki:

Garbarnia Kraków - Chojniczanka 1:2
Stal Mielec - GKS Jastrzębie 0:0
Warta Poznań - Raków Częstochowa 0:2
Bytovia - Wigry Suwałki 1:1
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:0
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1