Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

31 marca 2019 r.
11:17

Hit wiosny. Górnik Łęczna gra z Widzewem Łódź 0:0 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Autor: Zdjęcie autora bs
0 13 A A

O godzinie 13.05 Górnik Łęczna podejmie na swoim stadionie Widzew Łódź. Przed tygodniem "zielono-czarni" przegrali w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią 1:6. Czy w starciu z czterokrotnym mistrzem Polski okażą się lepsi i zrehabilitują się przed swoimi kibicami?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

KONIEC MECZU! 

90 min. Druga połowa potrwa jeszcze trzy minuty. Zamieszanie w polu karnym i dwie żółte kartki - dla Łuszkiewicza i Wolańskiego.

86 min. Zmiana w barwach Górnika. Adrian Łuszkiewicz zmienia Krystiana Wójcika

84 min. Świderski próbował ni to strzelać ni podawać i piłkę złapał bramkarz Górnika

83 min. Wolsztyński będący w trudnej sytuacji zdołał oddać strzał głową ale Kostrzewski nie miałz nim żadnych probleów.

81 min. Kolejna zmiana w Widzewie, za Mąkę wchodzi Gibas

75 min. Składna akcja Górnika zakończona strzałem z ostrego kąta w wykonaniu  Kowalskiego, ale bardzo niecelnym

71 min. Kibice Widzewa skandują "jak nie wygracie to dziś koszulki oddacie"

67 min. Trzecia zmiana w Widzewie. Wolsztyński za Michalskiego

64 min. Stuprocentowa sytuacja dla Widzewa! Świderski z bliska głową uderzył nad poprzeczką!

63 min. Druga zmiana w szeregach gości. Świderski zmienia Mihaljevicia.

60 min. Tempo meczu spadło. Obecnie oba zespoły nie mają zbytniego pomysłu na grę

54 min. Zmiana w szeregach Widzewa. Ameyaw zmienia Radwańskiego

53 min. Podobnie jak w przed przerwą znów początkowe minuty należą do gości

48 min. Mocny strzał Dario Kristo z około 25 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką

46 min. Druga połowa rozpoczęta!

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do 20 minuty na murawie rządził Widzew, ale z czasem Górnik zaczął "odgryzać" się rywalom za sprawą kontrataków.

40 min. Strzał Cetnarskiego blokują obrońcy i Górnik rozpoczyna grę z rzutu rożnego. Po wrzutce doszło jednak do faulu w osfensywie

39 min. Widzew wyszedł z kontrą, ale znów zamiast kończyć ją strzałem zagrał piłkę do boku, a dośrodkowanie zakończyło sie niepowodzeniem. Chwilę potem Dario Kristo faulował Pawła Sasina i otrzymał żółtą kartkę.

37 min. W odpowiedzi na strzał zdecydował się Michalski, ale nie trafił w bramkę

34 min. Znów dał o sobie znać Szewczyk, który zszedł do środka i oddał mocny strzał jednak w środek bramki 

30 min. Filip Szewczyk faulowany na skrzydle. Górnik nietypowo rozegrał rzut wolny, ale nic z tego nie wyniknęło

27 min. Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gości. Od bramki zaczyna Kostrzewski

24 min. Pierwszy strzał w wykonaniu zawodników Górnika. Strzelał Robert Pisarczuk, ale bramkarz Widzewa nie miał z tym uderzeniem żadnych problemów

20 min. W dalszym ciągu Widzew w zasadzie nie schodzi z połowy łęcznian. Ci próbują grać głównie długim podaniem, ale szybko tracą futbolówkę

17 min. Kolejne dośrodkowanie Widzewa po którym obrońcy Górnika wybili piłkę na rzut rożny

14 min. Strzał z dystansu Kato, ale piłka... wylatuje na aut

11 min. Cały czas przewagę ma Widzew, ale nie potrafił udokumentować jej jakąś groźną akcją.

3 min. Kontra Widzewa zakończona faulem w środkowej strefie boiska. Goście od samego początku starają się przejąć inicjatywę na murawie

1 min. Gramy! zaczął Widzew

W bramce łęcznian stanie dziś Adrian Kostrzewski, który zastąpi Patryka Rojka.

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0

Górnik: Kostrzewski – Orłowski, Borodai, Midzierski, Szewczyk – Kowalski, Sasin, Nakrosius, Pisarczuk (64 Wójcik, 85 Łuszkiewicz) – Cetnarski – Stasiak.

Widzew: Wolański – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Pięczek – Kato, Kristo – Michalski (67 Wolsztyński),  Radwański (54 Ameyaw), Mąka (81 Gibas) – Mihaljević (64 Świderski).

Żółte kartki: ŁuszkiewiczKristo, Wolański.

Sędziował: Piotr Idzik (Poznań)

Widzów: 3219

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
On / 31 marca 2019 r. o 15:50
+2
Pytam po raz kolejny... Gdzie Qrwa do jasnego ch...a jest Essam i Wojciechowski. Qrwa co ten Smuda odpierda...a czy on nie widzi że ten caly Stasiak nawet nie nadaje się do gey jako napastnik. Qrwa Velo weźcie przestańcie już nam oczy modlić i zacznijcie podejmować decyzje co do sztabu szkoleniowego bo sie ośmieszanie. . Gornik oddał chyba tylko 3 strzaly na bramkę widzew o dziwo nic... Jak Bronilem Smudy tak terqz to bym go pogonił... A podobno takie treningo ciężkie... Chyba za ciezkie skoro nie mają zbytnio sily na bieganie...
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 15:56
+1
Kolego Essam jest po kontuzji. Wojciechowski również- jak zagra z Radomiakiem to będzie dobrze. Przyjdź na trening to zrozumisz czemu gra ten a nie ten.
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 15:42
+1
To nie trener gra tylko zawodnicy. Problem polega na tym że brakuje napastnika. Reszta drużyny zgrywa się z każdym meczem. Dziwi mnie Cetnarski czemu się nie budzi do gry. Szkoda 2 pkt. Ale nic straconego.
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 15:39
+1
Franciszek cienki chyba jesteś, trener do wymiany, broniłem ciebie, ale to był mój błąd.
Avatar
j23 / 1 kwietnia 2019 r. o 12:57
0
Nie przeżywajcie, w II lidze Górnik da radę się utrzymać
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 22:07
0
Odp tym co pisza co ty ***isz gościu. Dlatego Esaam nie gra bo: jeszcze jest kontuzjowany tak gra w 2 gim Górniku. A po drugie mamy 2 zawodnikow z piza Uni Europejskiej Egipcjanin i Ukrainiec . Polskiw przepusy zezwalaja na grę tylko jednemu obcokrajowcowi w meczu z poza Unii. Mam pytanie ktorego wystawic na najbliższe spotkanie?
Avatar
piotr / 31 marca 2019 r. o 19:18
0
Szkoda Wójcika [kontuzja] chłopak bardzo dokładnie podaje koledze prawie do nogi ,szkoda że wcześniej nie grał często jak byl zdrowy
Avatar
kibic z regionu / 31 marca 2019 r. o 17:29
0
Dlaczego Smuda nie pozwoli grać Esmanowi chociaż 30 minut w rezerwach zdrowy w 1 drużynie chory??????????.2Jak punkty stracili to teraz obrona lepiej gra
Avatar
guest / 31 marca 2019 r. o 16:50
0
Co ty pierd... Gosciu skoro Essam jest po kontuzji i taki obeznany jesteś to czego gra w rwzerwach i bramki strzela. I co Ty pierd...sz o treningu jal na treningach punktow sie nie zdobywa... A Stasiak nawet o pilke nie walczy co mówiąc dopiero o strzelaniu bramek
Avatar
Siwy / 31 marca 2019 r. o 16:25
0
Byłem widziałem i mam nadzieję szybko zapomnieć jedni i drudzy słabi jakby umęczeni treningami czy co no nie wiem
Avatar
j23 / 1 kwietnia 2019 r. o 12:57
0
Nie przeżywajcie, w II lidze Górnik da radę się utrzymać
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 22:07
0
Odp tym co pisza co ty ***isz gościu. Dlatego Esaam nie gra bo: jeszcze jest kontuzjowany tak gra w 2 gim Górniku. A po drugie mamy 2 zawodnikow z piza Uni Europejskiej Egipcjanin i Ukrainiec . Polskiw przepusy zezwalaja na grę tylko jednemu obcokrajowcowi w meczu z poza Unii. Mam pytanie ktorego wystawic na najbliższe spotkanie?
Avatar
Janusz z Areny / 31 marca 2019 r. o 19:47
-4
Wiejski klub , wiejscy kibice , wiejskie wyniki.
Avatar
piotr / 31 marca 2019 r. o 19:18
0
Szkoda Wójcika [kontuzja] chłopak bardzo dokładnie podaje koledze prawie do nogi ,szkoda że wcześniej nie grał często jak byl zdrowy
Avatar
kibic z regionu / 31 marca 2019 r. o 18:56
-1
Wreszcie  sędzia normalny ktoy nie dawał czerwieni jak poprzednicy ,tak jak mówiłem druga żułta kartka to wyrażna a nie dotyk i jest alibi aby zawodnika wyżucić w 1 lize seędziowie są o wiele normalnielsi niż w 2 lidze
Avatar
kibic z regionu / 31 marca 2019 r. o 17:29
0
Dlaczego Smuda nie pozwoli grać Esmanowi chociaż 30 minut w rezerwach zdrowy w 1 drużynie chory??????????.2Jak punkty stracili to teraz obrona lepiej gra
Avatar
guest / 31 marca 2019 r. o 16:50
0
Co ty pierd... Gosciu skoro Essam jest po kontuzji i taki obeznany jesteś to czego gra w rwzerwach i bramki strzela. I co Ty pierd...sz o treningu jal na treningach punktow sie nie zdobywa... A Stasiak nawet o pilke nie walczy co mówiąc dopiero o strzelaniu bramek
Avatar
Siwy / 31 marca 2019 r. o 16:25
0
Byłem widziałem i mam nadzieję szybko zapomnieć jedni i drudzy słabi jakby umęczeni treningami czy co no nie wiem
Avatar
Adamzagorski73@wp.pl / 31 marca 2019 r. o 16:09
-1
W Łęcznej nie ma "napadziora"z prawdziwego zdarzenia,dopiero teraz to widać najboleśniej jak brakuje Patryka Szysza w składzie czarno-zielonych.Tego samego Patryka Szysza z którego się śmiano że umie strzelać bramki tylko z rzutów karnych,co było oczywiście kłamstwem.
Avatar
Gość / 31 marca 2019 r. o 15:56
+1
Kolego Essam jest po kontuzji. Wojciechowski również- jak zagra z Radomiakiem to będzie dobrze. Przyjdź na trening to zrozumisz czemu gra ten a nie ten.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciemno na ul. Fabrycznej w Kurowie. Mieszkańcy napiszą petycję

Ciemno na ul. Fabrycznej w Kurowie. Mieszkańcy napiszą petycję

Intensywny ruch, brak chodnika i oświetlenia - to problemy, z którymi zmagają się mieszkańcy ul. Fabrycznej w Kurowie. Pieniędzy na szybkie spełnienie ich oczekiwań lokalne samorządy nie mają. Szansą na budowę latarni byłaby unijna dotacja, ale nowy nabór na wymianę oświetlenia nie został jeszcze ogłoszony.

Powtórka do matury z Teatrem Osterwy
24 kwietnia 2021, 19:00

Powtórka do matury z Teatrem Osterwy

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza młodzież na internetowy pokaz spektaklu "Nad Niemnem", który będzie można zobaczyć na platformie VOD instytucji w niedzielę, 25 kwietnia o godz. 12.

Restauratorzy chcą pracować. Apelują do rządu o otwarcie ogródków

Restauratorzy chcą pracować. Apelują do rządu o otwarcie ogródków

Restauratorzy liczą, że będą mogli rozpocząć przyjmować gości w ogródkach i apelują w tej sprawie do rządu. Na razie jednak deklaracje polityków nie mogą ich napawać optymizmem.

Dominik Kubera o sezonie 2021 w Motorze Lublin: Jestem gotowy do jazdy

Dominik Kubera o sezonie 2021 w Motorze Lublin: Jestem gotowy do jazdy

Dominik Kubera znalazł się w awizowanym składzie na piątkowy mecz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. – Jestem gotowy do jazdy w Motorze Lublin – deklaruje 22-latek

Łuków: Rusza remont oczyszczalni ścieków

Łuków: Rusza remont oczyszczalni ścieków

Łukowska spółka rozpoczyna modernizację oczyszczalni ścieków. Zarząd podpisał właśnie umowy z wykonawcami.

Lublin. Szczepienie z ulicy? Małe szanse

Lublin. Szczepienie z ulicy? Małe szanse

Część pacjentów rezygnuje ze szczepień przeciwko COVID-19, a inni „polują” na wcześniejsze terminy. Najbardziej zdeterminowani czekają przed punktami szczepień.

IPN odnalazł kolejne szczątki w Lublinie. „Metoda katyńska”
zdjęcia
galeria

IPN odnalazł kolejne szczątki w Lublinie. „Metoda katyńska”

To szczątki dziewięciu osób. Zostały odnalezione podczas kolejnych poszukiwań na ternie cmentarza przy ul. Unickiej w Lublinie.

Co wywąchał dron w Łukowie? Są wyniki kontroli

Co wywąchał dron w Łukowie? Są wyniki kontroli

Miasto ma już wyniki kontroli jakości powietrza. Kilka tygodni temu nad łukowskimi domami latał dron.

Lublin. Miasto utworzy punkt szczepień. Wiadomo gdzie będzie

Lublin. Miasto utworzy punkt szczepień. Wiadomo gdzie będzie

W hali lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich powstanie punkt szczepień uruchamiany przez miasto ze szpitalem wojskowym. Dzisiaj na jego utworzenie zgodził się wojewoda

Z pożaru koło Zamościa nie udało się uratować mężczyzny, ale strażacy zajęli się jego psem

Z pożaru koło Zamościa nie udało się uratować mężczyzny, ale strażacy zajęli się jego psem

Nie żyje 62-letni mężczyzna. Strażacy nie mieli szans na jego uratowanie. Pomogli jednak zwierzęciu, które zatruło się tlenkiem węgla.

Zamiast dzwonić do lekarza, wola zapytać panią magister w aptece

Zamiast dzwonić do lekarza, wola zapytać panią magister w aptece

85 proc. pacjentów uważa, że apteki są teraz bardziej dostępne niż przychodnie i chętnie zamiast z teleporady lekarskiej zwracają się po pomoc do farmaceuty. Pandemia przyczyniła się do wzrostu zaufania społecznego do przedstawicieli tego zawodu. Może to teraz być wykorzystane w procesie szczepień przeciw Covid-19.

Wypadek w Turce. Trzy osoby ranne
aktualizacja

Wypadek w Turce. Trzy osoby ranne

Wypadek na trasie Lublin – Łęczna. Policja kieruje ruchem.

Ciężka sprawa. Próbowali ukraść głaz ważący 3,5 tony

Ciężka sprawa. Próbowali ukraść głaz ważący 3,5 tony

Już przygotowali lawetę, ale wystraszył ich sąsiad właściciele kamienia.

Powrót dzieci do szkół. Jest możliwa data, ale nie dla wszystkich regionów

Powrót dzieci do szkół. Jest możliwa data, ale nie dla wszystkich regionów

Mam nadzieję, że od poniedziałku 26 kwietnia uczniowie klas I-III, przynajmniej w wielu regionach wrócą do szkoły - powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

O dzieciach w czasie edukacji zdalnej
21 kwietnia 2021, 19:00

O dzieciach w czasie edukacji zdalnej

W środę, 21 kwietnia o godz. 19 na Facebooku odbędzie się wykład Anny Czołnik poświęcony edukacji dzieci w czasie nauki zdalnej.

II LIGA
26. KOLEJKA

Wyniki:

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1-2
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1-3
Garbarnia Kraków - Chojniczanka 2-1
Znicz Pruszków - GKS Katowice 1-0
Błękitni Stargard  - Sokół Ostróda 3-1
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 3-4
Śląsk II - Bytovia Bytów 3-2
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 0-0
KKS Kalisz - Motor Lublin 1-1

Tabela:

1. Górnik 24 54 49-19
2. GKS Katowice 24 53 46-24
3. Chojniczanka 25 47 43-24
4. Skra 25 45 38-23
5. Wigry 24 43 33-23
6. Śląsk II 24 38 38-32
7. Stal Rzeszów 25 38 40-38
8. KKS 24 35 33-27
9. Sokół 25 33 35-36
10. Garbarnia 23 32 30-33
11. Motor 24 31 27-26
12. Pogoń 25 30 42-42
13. Bytovia 25 29 34-36
14. Znicz 25 26 24-41
15. Błękitni 25 26 26-50
16. Lech II 24 24 35-45
17. Hutnik 25 24 29-53
18. Olimpia G. 25 23 23-42
19. Olimpia E. 25 22 26-37

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.