Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

28 kwietnia 2019 r.
15:29

Kolejna bolesna porażka Górnika

Autor: Zdjęcie autora bs
0 18 A A
Piłkarze Górnika wracają z Pruszkowa bez punktów<br />
<br />
Piłkarze Górnika wracają z Pruszkowa bez punktów

(fot. Mirosław Trembecki)

Górnik po bezbarwnej grze przegrał na wyjeździe ze Zniczem 0:2. Gospodarze wyszli na prowadzenie przed przerwą, a w drugiej połowie piłkę do własnej siatki skierował Tomasz Midzierski. Na domiar złego łęcznianie kończyli mecz w osłabieniu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zespół trenera Marcina Broniszewskiego po środowej porażce z Pogonią Siedlce jechał do Pruszkowa już tylko z matematycznymi szansami na awans i szkoleniowiec „zielono-czarnych” dokonał kilku korekt w składzie. Do wyjściowej jedenastki wrócił Paweł Sasin, a szansę gry od pierwszych minut dostali również Szymon Klepacki i Bartłomiej Kukułowicz.

Wspomniane zmiany nie dały jednak zbyt wiele bo już w 14 minucie Paweł Tarnowski wpadł w pole karne łęcznian i trafił na 1:0 dla miejscowych. W odpowiedzi kilka chwil później z dystansu huknął Korczakowski, ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Znicza. Przed przerwą z rzutu wolnego uderzał jeszcze Jakub Kowalski jednak piłka odbita od muru przeleciała kilkanaście centymetrów obok słupka.

Po zmianie stron gospodarze starali się pilnować skromnej zaliczki i mecz toczył się głównie w środku pola. I w 62 minucie po jednym ze starć z zawodnikiem rywali drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartę zobaczył Donatas Nakrosius. Miejscowi błyskawicznie wykorzystali grę w przewadze 120 sekund później. Tarnowski zagrał piłkę z prawej strony boiska, a próbujący wybijać ją Tomasz Midzierski skierował ją do własnej bramki czym kompletnie zaskoczył Adriana Kostrzewskiego i spotkanie zakończyło się pewną wygraną ekipy z Pruszkowa.

Kolejny mecz drużyna z Łęcznej rozegra w niedzielę. 5 maja zmierzy się u siebie z Siarką Tarnobrzeg.

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:0 (1:0)

Bramki: Tarnowski (14), Midzierski (64-samobójcza).

Znicz: Misztal – Czarnowski, Bochenek, Rybak, Wrześniewski, Zjawiński, Machalski (77 Faliszewski), Małachowski, Smoleń, Tarnowski (70 Stromecki), Rackiewicz (73 Pyrka).

Górnik: Kostrzewski – Midzierski, Klepacki, Sasin (59 Pisarczuk), Mroczek (46 Stasiak), Kukułowicz, Nakrosius, Korczakowski, Borodai, Kowalski (79 Pigiel), Dzięgielewski (71 Jodłowski).

Żółte kartki: Machalski – Nakrosius, Midzierski, Kukułowicz. Czerwona kartka: Nakrosius (62-za dwie żółte).

Sędziował: Albert Różycki (Łódź). Widzów: 320.

e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 20:30
+5
Zauważyliście ze Facebook Gornika milczy o dzisiejszym meczu
Avatar
kibic / 28 kwietnia 2019 o 16:10
+4
Sadczuk w zimie decydował o przyjęciu tej zbieraniny do klubu. Od zarządu trzeba zacząć - wszyscy wypier.... z klubu. Wszyscy!!!!!
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 15:59
+4
JEB...NE FLETY BEZ JAJ... I co teraz zarzad zrobi... Powtórzę po raz kolejny WSZYSCY WYPIERDA....Ć ALE TO WSZYSCY... Qrwa ile mozna patrzec na takie dozynanie tego klubu... Panie Prezesie Wasil to Pan karty rozdaje wiec powinien Pan pogonić to bydło które rozpiepsza ten klub od trzech sezonów a nawet od czterech... Dlaczego nikt nie poniesie konsekfencji roztrwaniania pieniędzy która kopalnia wyklada na zespół... Jak chcą tak zarabiać to qrwa dawać ich na dół i w tedy zobaczą ile potu i krwi idzie na tych gwizdorów, kierowników i trenerów... Ja pier...le ile można... Już nawet kibice co sa z tym klubem od lat 80 czy 90 mają tak czarne wizje że nie wiem czy na kolejnych meczach oorucz ławki rezerwowych bedzie ktos jeszcze Czy Prezes Sadczuk ma zamiar dalej znosić to wszystko czy jak wszyscy ma to widocznie poprostu W DOOPIE
JEB...NE FLETY BEZ JAJ... I co teraz zarzad zrobi... Powtórzę po raz kolejny WSZYSCY WYPIERDA....Ć ALE TO WSZYSCY... Qrwa ile mozna patrzec na takie dozynanie tego klubu... Panie Prezesie Wasil to Pan karty rozdaje wiec powinien Pan pogonić to bydło które rozpiepsza ten klub od trzech sezonów a nawet od czterech... Dlaczego nikt nie poniesie konsekfencji roztrwaniania pieniędzy która kopalnia wyklada na zespół... Jak chcą tak zarabiać to qrwa dawać ich na dół i w tedy zobaczą ile potu i krwi idzie na tych gwizdorów, kierowników i trenerów...... rozwiń
Avatar
Filip / 28 kwietnia 2019 o 18:38
+3
Motor dostał w Sieniawie 1:0 i prysł mit o POtędze nasiego Motoru.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 16:03
+3
To jest podstawa aby to towarzystwo dokładnie rozliczyć i pogonić, żadnej litości bo gorszej sytuacji już być nie może!
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2019 o 07:59
+2
Jak z klubu zrobić pośmiewisko? Zatrudnić Smude z Broniszewskim
Avatar
Florek / 28 kwietnia 2019 o 19:59
+2
Tak jest na pewno. Bo jak inaczej mozna nazwać to co się dzieję. Klub który ma chyba drugi budrzet w lidze i zktorym może smialo myśleć o awansie jest doprowadzany do ruiny. Widać ewidentnie po tym jak prezes kopalni rozdziela kasę pomiędzy drużyny i zawodników z woj. lubelskiego, że jeżeli zaczęli by grać to mogliby liczyć na naprawdę dobrą kasę ktorej mogliby pozazdrościć nawet w ekstraklasie. A tak to wyjdzie z tego dooopa. WIDAĆ OD KILKU SPOTKAŃ A W ZASADZIE OD POCZĄTKU RUNDY ŻE CAŁOŚĆ LECZYNSKUCH DZIAŁACZY GÓRNIKA MA KIBICOW GŁĘBOKO W POWAŻANIU I TYLE...Te prośby i nawolywania zebysmy wspierali piłkarzy żeby przychodzić na mecze hehe i teraz co... 
Tak jest na pewno. Bo jak inaczej mozna nazwać to co się dzieję. Klub który ma chyba drugi budrzet w lidze i zktorym może smialo myśleć o awansie jest doprowadzany do ruiny. Widać ewidentnie po tym jak prezes kopalni rozdziela kasę pomiędzy drużyny i zawodników z woj. lubelskiego, że jeżeli zaczęli by grać to mogliby liczyć na naprawdę dobrą kasę ktorej mogliby pozazdrościć nawet w ekstraklasie. A tak to wyjdzie z tego dooopa. WIDAĆ OD KILKU SPOTKAŃ A W ZASADZIE OD POCZĄTKU RUNDY ŻE CAŁOŚĆ LECZYNSKUCH DZIAŁACZY GÓRNIKA MA KIBICOW GŁĘBOKO W P... rozwiń
Avatar
Ja / 28 kwietnia 2019 o 19:41
+2
A może klub doją wszyscy od byle pracownika do rady nadzorczej. Dopóki od koryta nie odczepi się tych łęczyńskich pseudo działaczy to będzie jak będzie. O ekstraklasie zapomnijcie . Kapelko dał więcej niż mógł a teraz spijamy zważoną śmietankę.
Avatar
Reya / 28 kwietnia 2019 o 18:28
+2
Czy świat się zawali jak Górnik będzie miał solidną drużynę w 2 lidze? Chyba nie i po co ta mowa jak mawiał Ś.p Wiech.
Avatar
ja / 28 kwietnia 2019 o 18:25
+2
Czepiacie się zarządu, skauta a zawodnicy. To jest ich praca oni biorą za grę pieniądze co z nimi, wszystko ok. Banda nierobów, chodzących ze smarfonami a gra w piłkę g... ich obchodzi.
 Właśnie od tego jest zarząd zeby zatrudniać pracowników a nie nierobów. Czyli moze zarząd to też nieroby. No albo nieudacznicy dojący kasę z klubu
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2019 o 07:59
+2
Jak z klubu zrobić pośmiewisko? Zatrudnić Smude z Broniszewskim
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 20:30
+5
Zauważyliście ze Facebook Gornika milczy o dzisiejszym meczu
Avatar
Florek / 28 kwietnia 2019 o 19:59
+2
Tak jest na pewno. Bo jak inaczej mozna nazwać to co się dzieję. Klub który ma chyba drugi budrzet w lidze i zktorym może smialo myśleć o awansie jest doprowadzany do ruiny. Widać ewidentnie po tym jak prezes kopalni rozdziela kasę pomiędzy drużyny i zawodników z woj. lubelskiego, że jeżeli zaczęli by grać to mogliby liczyć na naprawdę dobrą kasę ktorej mogliby pozazdrościć nawet w ekstraklasie. A tak to wyjdzie z tego dooopa. WIDAĆ OD KILKU SPOTKAŃ A W ZASADZIE OD POCZĄTKU RUNDY ŻE CAŁOŚĆ LECZYNSKUCH DZIAŁACZY GÓRNIKA MA KIBICOW GŁĘBOKO W POWAŻANIU I TYLE...Te prośby i nawolywania zebysmy wspierali piłkarzy żeby przychodzić na mecze hehe i teraz co... 
Tak jest na pewno. Bo jak inaczej mozna nazwać to co się dzieję. Klub który ma chyba drugi budrzet w lidze i zktorym może smialo myśleć o awansie jest doprowadzany do ruiny. Widać ewidentnie po tym jak prezes kopalni rozdziela kasę pomiędzy drużyny i zawodników z woj. lubelskiego, że jeżeli zaczęli by grać to mogliby liczyć na naprawdę dobrą kasę ktorej mogliby pozazdrościć nawet w ekstraklasie. A tak to wyjdzie z tego dooopa. WIDAĆ OD KILKU SPOTKAŃ A W ZASADZIE OD POCZĄTKU RUNDY ŻE CAŁOŚĆ LECZYNSKUCH DZIAŁACZY GÓRNIKA MA KIBICOW GŁĘBOKO W P... rozwiń
Avatar
Ja / 28 kwietnia 2019 o 19:41
+2
A może klub doją wszyscy od byle pracownika do rady nadzorczej. Dopóki od koryta nie odczepi się tych łęczyńskich pseudo działaczy to będzie jak będzie. O ekstraklasie zapomnijcie . Kapelko dał więcej niż mógł a teraz spijamy zważoną śmietankę.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 18:59
0
W aktualnej sutuacji na ostatnie trzy kolejki wystawilbym maksymalna ilosc mlodziezowcow aby zarobic jak najwieksze piniadze w Pro Junior System. Kasa bedzie potrzebna na oplacanie zimowuch kontraktow chociazby takich jak ze smuda czy cetnarski
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2019 o 18:59
+1
Biawo Siarowola awons pewny.!!!!! ha ha ha..Potega Siarowoli...
Avatar
Filip / 28 kwietnia 2019 o 18:38
+3
Motor dostał w Sieniawie 1:0 i prysł mit o POtędze nasiego Motoru.
Avatar
Reya / 28 kwietnia 2019 o 18:28
+2
Czy świat się zawali jak Górnik będzie miał solidną drużynę w 2 lidze? Chyba nie i po co ta mowa jak mawiał Ś.p Wiech.
Avatar
ja / 28 kwietnia 2019 o 18:25
+2
Czepiacie się zarządu, skauta a zawodnicy. To jest ich praca oni biorą za grę pieniądze co z nimi, wszystko ok. Banda nierobów, chodzących ze smarfonami a gra w piłkę g... ich obchodzi.
 Właśnie od tego jest zarząd zeby zatrudniać pracowników a nie nierobów. Czyli moze zarząd to też nieroby. No albo nieudacznicy dojący kasę z klubu
Avatar
Górnik dołowy / 28 kwietnia 2019 o 18:25
+2
Panowie cz Wy myślicie, że oprócz Was ktoś te bzdury na forum jeszcze czyta? Szkoda piany.