Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

2 listopada 2019 r.
22:14

Avia – Korona II 2:1. Lider znowu bez punktów

0 13 A A
(fot. MKS AVIA ŚWIDNIK)

Piłkarze Łukasza Mierzejewskiego pokonali w sobotę najlepszą drużynę grupy czwartej Koronę II Kielce 2:1. Bohaterem gospodarzy po raz kolejny był Wojciech Białek, który zdobył obie bramki i w sumie ma już na koncie 11 goli

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Żółto-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli zawody. Już w piątej minucie w szesnastce gości faulowany był Bartosz Mroczek. Werdykt sędziego? Rzut karny. Piłkę na „wapnie” oczywiście ustawił Białek i po chwili otworzył wynik sobotnich zawodów.

Kolejne fragmenty pierwszej odsłony nie były już tak bardzo udane. Mimo wszystko Avia dowiozła korzystny wynik do przerwy. Gospodarze bardzo dobrze weszli także w drugą połowę i mieli sporo szans, żeby poprawić rezultat. Po godzinie gry Arkadiusz Górka próbował szczęścia po strzale głową. Niedługo później sam przed bramkarzem rywali znalazł się Dominik Maluga jednak i jemu nie udało się trafić na 2:0.

Ci sami piłkarze zmarnowali po jeszcze jednej, świetnej okazji. Najpierw Górka główkował z trzech metrów, ale kapitalnie spisał się bramkarz. Po chwili po uderzeniu Malugi golkiper Korony II interweniował na linii. Kiedy do końca meczu pozostawał kwadrans wreszcie się udało. Białek na raty wpakował piłkę do siatki. Minęło 180 sekund i „Biały” powinien mieć na koncie hat-tricka, a świdniczanie pewne trzy punkty. Niestety, napastnik gospodarzy zmarnował „setkę”, a to zemściło się w końcówce.

Po kontrowersyjnym rzucie karnym ekipa z Kielc złapała kontakt i do końcowego gwizdka naciskała rywala. Na więcej żółto-niebiescy już jednak nie pozwolili i lider poniósł kolejną porażkę. A Piotr Prędota i jego koledzy po czterech meczach bez kompletu punktów znowu wywalczyli pełną pulę.

– Po trochę słabszej pierwszej połowie druga była już na takim poziomie, jakiego bym sobie życzył. Stwarzaliśmy sporo czystych sytuacji po przerwie i wynik mógł być bardziej korzystny. Po karnym na 2:1 wkradła się nerwowość. Z naszej perspektywy tego karnego nie powinni jednak być. Korona nas jednak przycisnęła, ale najważniejsze, że trzy punkty zostały w Świdniku. Graliśmy z młodym zespołem, ale piłkarsko dojrzałym.

Avia Świdnik – Korona II Kielce 2:1 (1:0)

Bramki: Białek (5-z karnego, 76) – Sowiński (88-z karnego).

Avia: Szelong – Kukułowicz, Głaz, Górka, Kuliga, Kołodziej, Wójcik (82 Partyka), Maluga, Mroczek (78 Ozimek), Białek, Prędota.

Korona II: Osobiński – Kloc, Prętnik, Lisowski, Piróg, Dziubek (46 Jopkiewicz), Petrović (46 Górski), Sewerzyński (46 Seweryś), Więckowski, Sowiński, Szałas (70 Chudecki).

Żółte kartki: Wójcik, Kukułowicz, Partyka, Mroczek, Szelong – Dziubek, Petrović, Górski, Chudecki.

Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).

e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 22:53
+12
Brawo Avia!, w zimie wzmocnienia i walczyć o awans. W tej lidze nie ma się kogo bać!
Avatar
kibic / 3 listopada 2019 o 01:26
+7
Co Avia by zrobiła bez Wojtka????? I tak od lat
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 o 08:55
+6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik.Dzisiaj Avia była od was zdecydowanie lepsza,a niech wasz zawodnik wraca do zdrowia.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej... rozwiń
Avatar
PS / 3 listopada 2019 o 11:43
+6
Brawo AVIA!!! Tak trzymać ,teraz bardzo mocni przeciwnicy Hutnik i Wisłoka. Ale można powalczyć z nimi. Tylko AVIA!!!
Avatar
do Koronki / 4 listopada 2019 o 14:11
+5
Piłkarzyk, trener czy ten grubasek na trybunach? Zejdź na ziemie człowieku, przegraliście, bo byliście dużo słabsi - tyle.
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 o 12:50
+3
Dawno nie było tak słabej 3 ligi jak w tym rrokuoku .
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 o 20:04
+2
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.[/quote]   [quote]Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ma co sie spinac,bo jak sobie obejrzysz powórkę to sporo ci wyjasni.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 o 17:52
+2
I sędziowie nie pomogli.... Brawo Avia eeaaooo...
Avatar
fks / 6 dni temu o 00:18
0
koronka zamknij japę! Nawet w meczu ze znienawidzownym Motorem sędzia wam pomógł, więc usznujcie to, że nie uznano motorowi prawidłowo strzelonych bramek. Morda w kubeł "scyzory"!
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 23:45
0
Jak to nie ma kogo się bać ...A śparagus z za styrty już 6 lat awansuje...
Avatar
fks / 6 dni temu o 00:18
0
koronka zamknij japę! Nawet w meczu ze znienawidzownym Motorem sędzia wam pomógł, więc usznujcie to, że nie uznano motorowi prawidłowo strzelonych bramek. Morda w kubeł "scyzory"!
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 o 20:04
+2
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.[/quote]   [quote]Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ma co sie spinac,bo jak sobie obejrzysz powórkę to sporo ci wyjasni.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ... rozwiń
Avatar
do Koronki / 4 listopada 2019 o 14:11
+5
Piłkarzyk, trener czy ten grubasek na trybunach? Zejdź na ziemie człowieku, przegraliście, bo byliście dużo słabsi - tyle.
Avatar
koronka / 4 listopada 2019 o 13:31
-3
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 o 08:55
+6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik.Dzisiaj Avia była od was zdecydowanie lepsza,a niech wasz zawodnik wraca do zdrowia.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej... rozwiń
Avatar
koronka / 4 listopada 2019 o 08:35
-6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 o 17:52
+2
I sędziowie nie pomogli.... Brawo Avia eeaaooo...
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 o 14:19
-2
Jak Lewy w Bayernie
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 o 12:50
+3
Dawno nie było tak słabej 3 ligi jak w tym rrokuoku .
Avatar
PS / 3 listopada 2019 o 11:43
+6
Brawo AVIA!!! Tak trzymać ,teraz bardzo mocni przeciwnicy Hutnik i Wisłoka. Ale można powalczyć z nimi. Tylko AVIA!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2019 r. 0 0

Centrum Medical Orkana powstało w Lublinie. Najpierw zdrowie, potem uroda

Centrum Medical Orkana powstało w Lublinie. Najpierw zdrowie, potem uroda 0 0

Medycyna estetyczna, a także fizjoterapia, ortopedia i punkt pielęgniarski. W Lublinie działa już centrum Medical Orkana. To nowa marka SPA Orkana nie tylko dla tych, którzy chcą poprawić urodę.

Azoty Puławy przegrały z Gwardią Opole w rzutach karnych

Azoty Puławy przegrały z Gwardią Opole w rzutach karnych 0 1

Bardzo emocjonujące zawody obejrzeli w środowy wieczór kibice w Puławach. Niestety, po końcowym gwizdku nie mogli być zadowoleni. Azoty przegrały z Gwardią Opole w rutach karnych 2:4. Po godzinie zaciętej walki był remis 34:34

Opole Lubelskie: Długi weekend pełen pijaków za kółkiem

Opole Lubelskie: Długi weekend pełen pijaków za kółkiem 0 2

Podczas minionego „długiego weekendu” policjanci z Opola Lubelskiego złapali pięciu amatorów jazdy „na bani”.

W Łęcznej posadzili 8,5 metrową lipę. Jedno takie drzewo oczyszcza powietrze jak 500 małych sadzonek
galeria

W Łęcznej posadzili 8,5 metrową lipę. Jedno takie drzewo oczyszcza powietrze jak 500 małych sadzonek 35 7

Ma 8,5 metra wysokości i ponad 50 centymetrów przekroju pnia. Lipa drobnolistna posadzona we wtorek w Łęcznej oczyszcza powietrze jak 500 małych sadzonek powszechnie używanych do nasadzeń w miastach.

Agata Passent w Chełmskiej Bibliotece Publicznej
14 listopada 2019, 18:00

Agata Passent w Chełmskiej Bibliotece Publicznej 0 3

W czwartek gościem Chełmskiej Biblioteki Publicznej będzie pisarka i felietonistka Agata Passent.

Nowe boisko w Lubartowie już otwarte [zdjęcia]
galeria

Nowe boisko w Lubartowie już otwarte [zdjęcia] 5 0

Wielofunkcyjne boisko przy ul. Batalionów Chłopskich zostało oficjalnie otwarte. – Cieszymy się bardzo z tej inwestycji, o którą zabiegaliśmy wspólnie z radnymi. To będzie boisko otwarte dla wszystkich mieszkańców – mów Krzysztof Paśnik, burmistrz Lubartowa.

Gaz ziemny ogrzeje mieszkańców Radzynia Podlaskiego

Gaz ziemny ogrzeje mieszkańców Radzynia Podlaskiego 0 1

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim zbuduje elektrociepłownię gazową. Dostało na ten cel ponad 3,5 mln zł unijnego dofinansowania.

Lublin: Radna prosi o zajęcie się drzewami na tym osiedlu. Zagrażają mieszkańcom?

Lublin: Radna prosi o zajęcie się drzewami na tym osiedlu. Zagrażają mieszkańcom? 27 13

O pilne zajęcie się drzewami w pobliżu ul. Nadbystrzyckiej i Glinianej apeluje do prezydenta jedna z miejskich radnych. Przekonuje, że rozrośnięte drzewa utrudniają wywóz śmieci, zacieniają budynki, krzywią jezdnie i chodniki, a także zagrażają przechodniom. Czy zanosi się na dużą wycinkę?

Znamy zasady sprzedaży karnetów na mecze Speed Car Motoru Lublin na nowy sezon [cennik]

Znamy zasady sprzedaży karnetów na mecze Speed Car Motoru Lublin na nowy sezon [cennik] 8 7

Speed Car Motor Lublin ujawnił ceny karnetów na kolejny sezon oraz zasady ich sprzedaży. Zaszły duże zmiany w porównaniu do poprzednich rozgrywek. Sprzedaż całosezonowych wejściówek na domowe mecze „Koziołków” ruszy 20 listopada

Korki z ulicy Diamentowej w Lublinie szybko nie znikną. Urzędnicy się tłumaczą

Korki z ulicy Diamentowej w Lublinie szybko nie znikną. Urzędnicy się tłumaczą 3 29

Nie mieliśmy na to wpływu – tak miejscy urzędnicy tłumaczą kumulację utrudnień w ruchu na ul. Diamentowej.

MKS Perła – Start Elbląg 33:23. Na przerwę z kompletem punktów

MKS Perła – Start Elbląg 33:23. Na przerwę z kompletem punktów 0 0

MKS Perła Lublin bardzo łatwo ograł EKS Start Elbląg 33:23. Teraz w rozgrywkach nastąpi wielotygodniowa przerwa. Podopieczne Roberta Lisa udadzą się na nią z kompletem punktów

Sylwester Tułajew: Cieszę się, że przez kolejne cztery lata mogę być ambasadorem regionu w Sejmie
film

Sylwester Tułajew: Cieszę się, że przez kolejne cztery lata mogę być ambasadorem regionu w Sejmie 0 5

Z Sylwestrem Tułajewem rozmawialiśmy przed pierwszym posiedzeniem Sejmu nowej kadencji.