Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

2 listopada 2019 r.
22:14

Avia – Korona II 2:1. Lider znowu bez punktów

0 13 A A
(fot. MKS AVIA ŚWIDNIK)

Piłkarze Łukasza Mierzejewskiego pokonali w sobotę najlepszą drużynę grupy czwartej Koronę II Kielce 2:1. Bohaterem gospodarzy po raz kolejny był Wojciech Białek, który zdobył obie bramki i w sumie ma już na koncie 11 goli

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Żółto-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli zawody. Już w piątej minucie w szesnastce gości faulowany był Bartosz Mroczek. Werdykt sędziego? Rzut karny. Piłkę na „wapnie” oczywiście ustawił Białek i po chwili otworzył wynik sobotnich zawodów.

Kolejne fragmenty pierwszej odsłony nie były już tak bardzo udane. Mimo wszystko Avia dowiozła korzystny wynik do przerwy. Gospodarze bardzo dobrze weszli także w drugą połowę i mieli sporo szans, żeby poprawić rezultat. Po godzinie gry Arkadiusz Górka próbował szczęścia po strzale głową. Niedługo później sam przed bramkarzem rywali znalazł się Dominik Maluga jednak i jemu nie udało się trafić na 2:0.

Ci sami piłkarze zmarnowali po jeszcze jednej, świetnej okazji. Najpierw Górka główkował z trzech metrów, ale kapitalnie spisał się bramkarz. Po chwili po uderzeniu Malugi golkiper Korony II interweniował na linii. Kiedy do końca meczu pozostawał kwadrans wreszcie się udało. Białek na raty wpakował piłkę do siatki. Minęło 180 sekund i „Biały” powinien mieć na koncie hat-tricka, a świdniczanie pewne trzy punkty. Niestety, napastnik gospodarzy zmarnował „setkę”, a to zemściło się w końcówce.

Po kontrowersyjnym rzucie karnym ekipa z Kielc złapała kontakt i do końcowego gwizdka naciskała rywala. Na więcej żółto-niebiescy już jednak nie pozwolili i lider poniósł kolejną porażkę. A Piotr Prędota i jego koledzy po czterech meczach bez kompletu punktów znowu wywalczyli pełną pulę.

– Po trochę słabszej pierwszej połowie druga była już na takim poziomie, jakiego bym sobie życzył. Stwarzaliśmy sporo czystych sytuacji po przerwie i wynik mógł być bardziej korzystny. Po karnym na 2:1 wkradła się nerwowość. Z naszej perspektywy tego karnego nie powinni jednak być. Korona nas jednak przycisnęła, ale najważniejsze, że trzy punkty zostały w Świdniku. Graliśmy z młodym zespołem, ale piłkarsko dojrzałym.

Avia Świdnik – Korona II Kielce 2:1 (1:0)

Bramki: Białek (5-z karnego, 76) – Sowiński (88-z karnego).

Avia: Szelong – Kukułowicz, Głaz, Górka, Kuliga, Kołodziej, Wójcik (82 Partyka), Maluga, Mroczek (78 Ozimek), Białek, Prędota.

Korona II: Osobiński – Kloc, Prętnik, Lisowski, Piróg, Dziubek (46 Jopkiewicz), Petrović (46 Górski), Sewerzyński (46 Seweryś), Więckowski, Sowiński, Szałas (70 Chudecki).

Żółte kartki: Wójcik, Kukułowicz, Partyka, Mroczek, Szelong – Dziubek, Petrović, Górski, Chudecki.

Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 r. o 22:53
+12
Brawo Avia!, w zimie wzmocnienia i walczyć o awans. W tej lidze nie ma się kogo bać!
Avatar
kibic / 3 listopada 2019 r. o 01:26
+7
Co Avia by zrobiła bez Wojtka????? I tak od lat
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 r. o 08:55
+6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik.Dzisiaj Avia była od was zdecydowanie lepsza,a niech wasz zawodnik wraca do zdrowia.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej... rozwiń
Avatar
PS / 3 listopada 2019 r. o 11:43
+6
Brawo AVIA!!! Tak trzymać ,teraz bardzo mocni przeciwnicy Hutnik i Wisłoka. Ale można powalczyć z nimi. Tylko AVIA!!!
Avatar
do Koronki / 4 listopada 2019 r. o 14:11
+5
Piłkarzyk, trener czy ten grubasek na trybunach? Zejdź na ziemie człowieku, przegraliście, bo byliście dużo słabsi - tyle.
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 r. o 12:50
+3
Dawno nie było tak słabej 3 ligi jak w tym rrokuoku .
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 r. o 20:04
+2
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.[/quote]   [quote]Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ma co sie spinac,bo jak sobie obejrzysz powórkę to sporo ci wyjasni.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 r. o 17:52
+2
I sędziowie nie pomogli.... Brawo Avia eeaaooo...
Avatar
fks / 8 listopada 2019 r. o 00:18
0
koronka zamknij japę! Nawet w meczu ze znienawidzownym Motorem sędzia wam pomógł, więc usznujcie to, że nie uznano motorowi prawidłowo strzelonych bramek. Morda w kubeł "scyzory"!
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 r. o 23:45
0
Jak to nie ma kogo się bać ...A śparagus z za styrty już 6 lat awansuje...
Avatar
fks / 8 listopada 2019 r. o 00:18
0
koronka zamknij japę! Nawet w meczu ze znienawidzownym Motorem sędzia wam pomógł, więc usznujcie to, że nie uznano motorowi prawidłowo strzelonych bramek. Morda w kubeł "scyzory"!
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 r. o 20:04
+2
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.[/quote]   [quote]Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ma co sie spinac,bo jak sobie obejrzysz powórkę to sporo ci wyjasni.
 Człowieku zejdz na ziemie,nikt tu sie nie napina,po prostu w tym dniu Avia była od was lepsza i zasłużenie wygrała.To że gracie juniorami to ja o tym wiem,a że pierwsz druzyna grała w tym samym dniu to nie dostaliscie wsparcia.A jak chcesz sobie zobaczyć sytacje z karnym to masz skrót tutaj: ***avia-swidnik.pl/pilka-nozna/mecze/skrot-meczu/skrot-meczu-z-korona/?fbclid=IwAR1-spq8QHPqAw9XaGzgKDUk50_0yqUnc0SYH7T8WUy9anjOYcXz2UkHpFo   Dalej twierdzisz że karny był?Trzeba mieć troche obiektywizmu w tym co piszesz.Pozdrawiam i nie ... rozwiń
Avatar
do Koronki / 4 listopada 2019 r. o 14:11
+5
Piłkarzyk, trener czy ten grubasek na trybunach? Zejdź na ziemie człowieku, przegraliście, bo byliście dużo słabsi - tyle.
Avatar
koronka / 4 listopada 2019 r. o 13:31
-3
Żeby mógł być taki "wymiar kary" jak w twoim pobożnym życzeniu to najpierw trzeba umieć strzelić gola.Nie bardzo wychodziło, a w KORONIE sami juniorzy i to na dokładkę w 70% drugi skład   hehe. Karny "z twojego kapelusza" to był chyba wyrzut sumienia WASZEGO sędziego za ten faul na zawodniku KRONY, którego "zapomniał" odgwizdać. NIE BYŁ TO WASZ HONOROWY MECZ, żebyś nie wiem jak się PUSZYŁ i NADYMAŁ ...pozdrawiam.
Avatar
normalny / 4 listopada 2019 r. o 08:55
+6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej sprawiedliwy wynik.Dzisiaj Avia była od was zdecydowanie lepsza,a niech wasz zawodnik wraca do zdrowia.
 Jak dobrze pamietam to Wy nie wybiliście piłki,a zaraz potem ją straciliście i poszła kontra.Jesli chcemy sie czepiac to;sędzia boczny machał wszystkie spalone Avii nawet jak stał spózniony trzy metry za lina obrony.Ten sam sędzia nie widział jak wasz bramkarz wybił piłke zza lini bramkowej gdzie powinien byc gol.Nie wspomne o głównym który dał wam karnego z kapelusza(dosłownie) wprowadzając od razu wku...nie na ławce i  trybunach.Tak naprawdę 2:1 to najniższy wymiar kary,bo powinniście przegrać 4:0/4:1 i to byłby najbardziej... rozwiń
Avatar
koronka / 4 listopada 2019 r. o 08:35
-6
Jakoś dziwnie nikt nie wspomina o tym, że sędzia "przeoczył" fakt, że na murawie leżał sfaulowany  i nieprzytomny zawodnik Korony, który do dziś jest w szpitalu w Lublinie. W cywilizowanym świecie w takiej sytuacji wykopuje się piłkę poza boisko, lub sędzia zatrzymuje grę, a AVIA stworzyła sobie "kontrę " z której padła druga bramka. Jeszcze ktoś z was śmie pisać, że sędziowie nie pomogli, BO POMOGLI WAM. Cieszcie się ze zwycięstwa, gratuluje postawy i kibicoma przede wszystkim ZAWODNIKOM. Ktoś z wami też tak ZAGRA. pozdrawiam.
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 r. o 17:52
+2
I sędziowie nie pomogli.... Brawo Avia eeaaooo...
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 r. o 14:19
-2
Jak Lewy w Bayernie
Avatar
Gość / 3 listopada 2019 r. o 12:50
+3
Dawno nie było tak słabej 3 ligi jak w tym rrokuoku .
Avatar
PS / 3 listopada 2019 r. o 11:43
+6
Brawo AVIA!!! Tak trzymać ,teraz bardzo mocni przeciwnicy Hutnik i Wisłoka. Ale można powalczyć z nimi. Tylko AVIA!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Ma zabić wszystkie swoje zwierzęta - 37 tysięcy norek. Odszkodowania nie dostanie

Lubelskie. Ma zabić wszystkie swoje zwierzęta - 37 tysięcy norek. Odszkodowania nie dostanie

37 tysięcy norek Damiana Kamińskiego z Wisznic wciąż żyje, chociaż służby weterynaryjne nakazały ich wybicie. Niewykluczone, że hodowca pozwie państwo polskie, bo nie przysługuje mu odszkodowanie.

Moda męska – eleganckie chinosy

Moda męska – eleganckie chinosy

Podejście i praca nad swoim indywidualnym stylem ubierania jest niezwykle ważne w obecnych czasach. Ludzie wyrażają swój charakter i upodobania poprzez wybierane elementy garderoby. Liczą się nie tylko dodatki, ale także kroje i kolory na które decydujemy się na co dzień. Dobrze ubrany mężczyzna wygląda elegancko na co dzień oraz profesjonalnie w pracy. Odpowiednio zestawione ubrania podkreślą atuty sylwetki i ukryją ewentualne jej mankamenty. Aby wyglądać schludnie należy pamiętać nie tylko o wyprasowaniu koszuli, ale również o odpowiednim dobraniu wzorów czy kolorów, by nie wyglądać zbyt krzykliwie.

Słaby start młodzieżowców Motoru Lublin w półfinałach DMPJ

Słaby start młodzieżowców Motoru Lublin w półfinałach DMPJ

Młodzi żużlowcy Motoru Lublin mieli niewiele do powiedzenia w pierwszym półfinałowym turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywanym na torze nad Bystrzycą. We wtorek zajęli trzecie miejsce, wyraźnie przegrywając z drużynami z Częstochowy i Wrocławia

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online
28 lipca 2021, 19:00

O śpiewach z Polesia Lubelskiego online

To będzie już piąte spotkanie z cyklu "Kobiety" realizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. 28 lipca o godz. 19 na profilu Facebook Jarmarku Jagiellońskiego poznamy członkinie zespołu "Jutrzenka".

Lublin: Nocny pożar na Starym Mieście. Lokatorkę uratowali sąsiedzi

Lublin: Nocny pożar na Starym Mieście. Lokatorkę uratowali sąsiedzi

Zatruta dymem kobieta trafiła do szpitala z płonącego mieszkania na Starym Mieście. O jej życie walczyli strażacy. Pozostali lokatorzy kamienicy wrócili już do swoich mieszkań.

Lubelskie. 18-latek wszedł pod jadącą lokomotywę, zginął na miejscu

Lubelskie. 18-latek wszedł pod jadącą lokomotywę, zginął na miejscu

18-latek wtargnął w nocy na tory kolejowe i został potrącony przez jadącą lokomotywę. Nastolatek zginął na miejscu.

Stal Kraśnik buduje zupełnie nowy zespół

Stal Kraśnik buduje zupełnie nowy zespół

Sprawdzany, co słychać u kolejnego spadkowicza. Tym razem chodzi o Stal Kraśnik. Niebiesko-żółci mają nowego prezesa, trenera i będą mieli zupełnie nowy zespół. Najbliższe lata klub chce poświecić na odbudowę drużyny, a o jej sile mają coraz bardziej stanowić zawodnicy z Kraśnika i okolic.

Bunt związkowców w szpitalu psychiatrycznym w Radecznicy. Nie chcą połączenia z placówką w Lublinie

Bunt związkowców w szpitalu psychiatrycznym w Radecznicy. Nie chcą połączenia z placówką w Lublinie

Jeśli nie pomogą pokojowe formy sprzeciwu, nie wykluczamy strajku – zapowiadają związkowcy z wojewódzkiego szpitala psychiatrycznego w Radecznicy. Nie zgadzają się na przejęcie ich placówki przez Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie

Kiermasz Rękodzieła w Puławach
1 sierpnia 2021, 10:00

Kiermasz Rękodzieła w Puławach

Klub Twórców Ludowych w Puławach zaprasza do odwiedzenia kolejnego w te wakacje Kiermaszu Rękodzieła. Najbliższa odsłona inicjatywy odbędzie się 1 sierpnia w godz. 10-17 na placu przed Domem Chemika.

Jest pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!

Jest pierwszy medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!

Wioślarska czwórka podwójna - Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann - wywalczyły ostatniej nocy czasu polskiego srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jest to pierwszy sukces biało-czerwonej reprezentacji na tej imprezie

Anoreksja coraz większym problemem wśród nastolatków. "Nie czułam, że robię sobie krzywdę"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Anoreksja coraz większym problemem wśród nastolatków. "Nie czułam, że robię sobie krzywdę"

Anoreksja, bulimia, kompulsywne zajadanie stanowią wśród nastolatków olbrzymi problem. Sytuację pogorszył jeszcze lockdown. - Chciałam być idealna. Idealną córką, uczennicą, koszykarką, żeglarką, tancerką – opowiada jedna z bohaterek naszego reportażu.

Malina, owoc pożądania producentów i łakomy kąsek dla złodziei. Rekordowe ceny na skupie

Malina, owoc pożądania producentów i łakomy kąsek dla złodziei. Rekordowe ceny na skupie

Rekordowo wysoka cena za maliny. Kilogram tych owoców w skupie oscyluje na poziomie 12-13 złotych za kilogram. Okazuje się, że tak wysoka cena wcale nie musi oznaczać dobrych wiadomości dla producentów. Problemem jest brak pracowników na plantacjach. A także… złodzieje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 lipca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 lipca 2021 roku

Biała Podlaska: Plac przy ul. Zagrodowej z nazwą Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku?

Biała Podlaska: Plac przy ul. Zagrodowej z nazwą Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku?

Radni Zjednoczonej Prawicy chcą nazwać teren przy ulicy Zagrodowej placem Ofiar Pacyfikacji Sielczyka 1944 roku. Jest już projekt uchwały w tej sprawie.

Puławy walczą o stół Marszałka. Mamy odpowiedź ministerstwa

Puławy walczą o stół Marszałka. Mamy odpowiedź ministerstwa

Zaskoczenie i dezaprobata, że komuś taki pomysł przyszedł do głowy – Towarzystwo Przyjaciół Puław reaguje na artykuł Dziennika Wschodniego o sprawie przenosin stołu związanego Józefem Piłsudskim z Pałacu Czartoryskich w Puławach do Muzeum w Sulejówku.

III LIGA, GRUPA IV
42. KOLEJKA - KONIEC SEZONU

Wyniki:

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola 2-2
Wisła Sandomierz - Hetman Zamość 5-2