Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

7 grudnia 2019 r.
12:50

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku

0 16 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Rozmowa z Mirosławem Hajdą, trenerem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Zakończyliście rok serią pięciu zwycięstw z rzędu. Chcieliście przełożyć mecz z Wisłą Puławy, ale ostatecznie spotkanie doszło do skutku i chyba wyszło wam to na dobre?

– Patrząc po końcowym wyniku, to na pewno tak. Runda była ciężka z punktu widzenia psychicznego, zarówno dla sztabu trenerskiego, jak i zawodników. Nikt nam nie pomagał tak, jak byśmy chcieli, ale to już jest historia. Musieliśmy się przebijać i udowadniać pewne rzeczy, żeby na koniec wyszło na nasze. Pokazaliśmy problemy w zespole, z którymi musieliśmy sobie poradzić. Z Wisłą rzeczywiście nie chcieliśmy grać, ale po ostatnim spotkaniu ligowym trzeba było wprowadzić dużo luzu, śmiechu oraz zabawy w treningach, żeby trudy ciężkiej rundy z nas zeszły. Myślę, że to się udało i postawiliśmy tylko kropkę nad „i”.

  • Tydzień wcześniej, na koniec ligowych zmagań dogoniliście lidera tabeli. Może być pan chyba zadowolony, że po oddaniu się do dyspozycji zarządu po porażce z Jutrzenką Giebułtów jednak nie stracił pan pracy?

– Jestem zadowolony z wyniku i z drużyny. O resztę chyba trzeba by było zapytać prezesa i działaczy. Trzeba jednak pamiętać, że uciekło nam parę głupich punktów. Między innymi chodzi mi o remis z Koroną II Kielce na Arenie Lublin, w meczu, w którym sędziowie nie uznali nam prawidłowo strzelonych bramek. Podobnie było z golem zdobytym przeciwko Hutnikowi Kraków. Na pewno wszystko nam szło jak po grudzie, zwłaszcza na początku sezonu. Aczkolwiek nigdy nie jest łatwo, gdy tworzy się nowy zespół i trzeba wszystko budować, a jeszcze przy okazji wygrywać. Pokazaliśmy jednak, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu i gramy do końca na dobrym poziomie motorycznym oraz piłkarskim. Dlatego kończymy rundę w dobrych humorach, choć czeka nas ciężka praca zimą.

  • Czy to była dla pana najtrudniejsza runda w roli trenera?

– Pod względem pracy to nie. Natomiast pod kątem całej otoczki… Cóż, pewnych rzeczy się nie spodziewałem, ale tak to bywa w życiu.

  • Mimo wszystko, kibice nie nawołują już na stadionie do pańskiej dymisji…

– Nie będę tych spraw komentował. Mamy koniec rundy i każdy sobie dopowie, to, co chce i widzi. Ja więcej na ten temat mówić nie chcę.

  • Co było dla pana momentem zwrotnym w trakcie pierwszej części sezonu?

– Pewna sytuacja, do której miałem się już nie odnosić. To było bardzo ważne, bo podejmując określoną decyzję, „zrobiliśmy” szatnię. I tylko dzięki temu możemy rozmawiać o minionej rundzie w sposób pozytywny. Zespół na pewno widzi, że nie ma „świętych krów” i wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od tego, co osiągnęliśmy. Teraz wszystko może pójść tylko w dobrym kierunku.

  • Jak długo będzie trwał okres roztrenowania?

– W poniedziałek mieliśmy zajęcia na siłowni, a we wtorek, środę oraz czwartek badania. Potem od 11-12 grudnia mamy odbudowę siłową, która będzie trwać do świąt. Po świętach zawodnicy będą mieli do wykonania pracę indywidualną, która potrwa do 13 stycznia. I do godziny 12 mailowo mają przesyłać nam informacje, że wszyscy wykonali swoje zadania. Zaś 13 stycznia rozpoczniemy okres przygotowawczy całą kadrą zespołu, a potem zaczną się sparingi. Będziemy w nich grać praktycznie z samymi drugoligowcami, czyli z zespołami, od których warto czasami dostać lanie, choć wcale nie twierdzę, że tak będzie. Z takich meczów można wyciągać wiele pozytywnych wniosków.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wacek / 7 grudnia 2019 r. o 18:41
+39
SpeedCar używa tej nazwy i barw tylko w celach marketingowych. Jest w Polsce jeszcze np. Motor Lubawa. Czy to znaczy, że ma coś wspólnego z lubelskim Motorem? Nie! P.S. dla jasności, drużyna piłkarska też używa tej nazwy z powodów marketingowych. Miasto wykupiło licencję na grę w II lidze od właściciela klubu z Szarowoli. I dobrze miasto zrobiło, bo ten prawdziwy Motor grałby wtedy w lidze okręgowej.
Avatar
NOWY / 7 grudnia 2019 r. o 17:34
+36
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 Jestem nowy na forum . Może mi ktoś napisać co to za debil i co to za brednie wypisuje. A może to forum dla pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych.
 Jestem nowy na forum . Może mi ktoś napisać co to za debil i co to za brednie wypisuje. A może to forum dla pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych. rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 18:12
+13
Szamanowi oczywiście
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 18:10
+12
Krowa narobiła mu na zryty łeb I tyle
Avatar
V.Corleone z Rodziną / 9 grudnia 2019 r. o 12:13
+3
Szamana nie ma - jego syn także nie istnieje - obu , powtarzam obu już z nami nie ma. Jeden robi za karmę dla karpi w zalewie zemborzyckim(notabene piękne miejsce) A drugi sprzedany jako tancerka gogo doznał nieszczęśliwego wypadku i obecnie przebywa w abramowicach....stamtąd również pisze do nas swoje komentarze gdyż przepisy zabraniają odcinać Internet pacjentom...sprawdziliśmy nr IP. Podobno wystąpic ma w programie The Voice z utworem "Już mi niosą kaftan z wenflonem". Pozdrawiam FORZA MOTOR V.
Avatar
Sławek. / 7 grudnia 2019 r. o 23:03
+2
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 O szman vel rolnik z Michowa wypłynął ze styrty szmat pod Bełżycami. Otóż mylisz się co do mnie.Nie chodzę w dresach tylko w sutannie. Nie mam ubytków w uzębieniu ponieważ na Kasę Chorych wstawiłem sobię cały "garnitur" zębów, łapię "deszczówkę" a więc mam wody pod dostatek. A jeśli chodzi o odżywianie to również nie trafiłeś ponieważ regularnie uczęszczam na posiłki do Brata Alberta. Jasno z tego wynika że jesteś kłamcą i nie masz żadnej kuli. Szkoda mi ciebię i tej twojej wybujałej wyobrazni. Zapraszam na Wigilię dla samotnych do Brata Alberta.Może tam zrozumiesz jak niekulturalne jest twoje zachowanie. A tak na marginesie to ładni cię zminusowali internauci.
 O szman vel rolnik z Michowa wypłynął ze styrty szmat pod Bełżycami. Otóż mylisz się co do mnie.Nie chodzę w dresach tylko w sutannie. Nie mam ubytków w uzębieniu ponieważ na Kasę Chorych wstawiłem sobię cały "garnitur" zębów, łapię "deszczówkę" a więc mam wody pod dostatek. A jeśli chodzi o odżywianie to również nie trafiłeś ponieważ regularnie uczęszczam na posiłki do Brata Alberta. Jasno z tego wynika że jesteś kłamcą i nie masz żadnej kuli. Szkoda mi ciebię i tej twojej wybujałej wyobrazni. Zapraszam n... rozwiń
Avatar
Gość. / 7 grudnia 2019 r. o 15:55
+1
Sławek jak kpisz i szydzisz z czyjejś śmierci i olbrzymiej tragedii dla rodziny to może wypowiedz się o tym: 21.09.2019 Jutrzenka Giebułtów - Motor Lublin 1:0 a może 14.08.2016 Cosmos Nnowotaniec - Motor Lublin 2:1
 Szaman nie miał rodziny. Ktoś taki "uzdolniony" musi być sam. Chyba że za rodzinę uważasz "tęczowych".
Avatar
POkwit / 8 grudnia 2019 r. o 10:34
0
Nie matura a chęć szczera zrobią z nasiego Motoru lidera. I 2 liga będzie nasi.
Avatar
RKS / 8 grudnia 2019 r. o 12:12
-2
Trenerze po co wygadywać takie kłamstwa? nie ma święty?ch krów ? a Rafał Grodzicki
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 15:13
-9
Sławek jak kpisz i szydzisz z czyjejś śmierci i olbrzymiej tragedii dla rodziny to może wypowiedz się o tym: 21.09.2019 Jutrzenka Giebułtów - Motor Lublin 1:0 a może 14.08.2016 Cosmos Nnowotaniec - Motor Lublin 2:1
Avatar
V.Corleone z Rodziną / 9 grudnia 2019 r. o 12:13
+3
Szamana nie ma - jego syn także nie istnieje - obu , powtarzam obu już z nami nie ma. Jeden robi za karmę dla karpi w zalewie zemborzyckim(notabene piękne miejsce) A drugi sprzedany jako tancerka gogo doznał nieszczęśliwego wypadku i obecnie przebywa w abramowicach....stamtąd również pisze do nas swoje komentarze gdyż przepisy zabraniają odcinać Internet pacjentom...sprawdziliśmy nr IP. Podobno wystąpic ma w programie The Voice z utworem "Już mi niosą kaftan z wenflonem". Pozdrawiam FORZA MOTOR V.
Avatar
RKS / 8 grudnia 2019 r. o 12:12
-2
Trenerze po co wygadywać takie kłamstwa? nie ma święty?ch krów ? a Rafał Grodzicki
Avatar
POkwit / 8 grudnia 2019 r. o 10:34
0
Nie matura a chęć szczera zrobią z nasiego Motoru lidera. I 2 liga będzie nasi.
Avatar
Sławek. / 7 grudnia 2019 r. o 23:03
+2
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 O szman vel rolnik z Michowa wypłynął ze styrty szmat pod Bełżycami. Otóż mylisz się co do mnie.Nie chodzę w dresach tylko w sutannie. Nie mam ubytków w uzębieniu ponieważ na Kasę Chorych wstawiłem sobię cały "garnitur" zębów, łapię "deszczówkę" a więc mam wody pod dostatek. A jeśli chodzi o odżywianie to również nie trafiłeś ponieważ regularnie uczęszczam na posiłki do Brata Alberta. Jasno z tego wynika że jesteś kłamcą i nie masz żadnej kuli. Szkoda mi ciebię i tej twojej wybujałej wyobrazni. Zapraszam na Wigilię dla samotnych do Brata Alberta.Może tam zrozumiesz jak niekulturalne jest twoje zachowanie. A tak na marginesie to ładni cię zminusowali internauci.
 O szman vel rolnik z Michowa wypłynął ze styrty szmat pod Bełżycami. Otóż mylisz się co do mnie.Nie chodzę w dresach tylko w sutannie. Nie mam ubytków w uzębieniu ponieważ na Kasę Chorych wstawiłem sobię cały "garnitur" zębów, łapię "deszczówkę" a więc mam wody pod dostatek. A jeśli chodzi o odżywianie to również nie trafiłeś ponieważ regularnie uczęszczam na posiłki do Brata Alberta. Jasno z tego wynika że jesteś kłamcą i nie masz żadnej kuli. Szkoda mi ciebię i tej twojej wybujałej wyobrazni. Zapraszam n... rozwiń
Avatar
Rafał / 7 grudnia 2019 r. o 20:14
-13
Wypowiedź tytułowa nie świadczy dobrze o logicznosci trenera. "Możemy pójść tylko w dobrym kierunku". Nieprawda - możecie pójść także w złym kierunku. A - jak mówił Kazimierz Górski - możecie wygrać, przegrać lub zremisować. Dziękuję, pozdrawiam
Avatar
Wacek / 7 grudnia 2019 r. o 18:41
+39
SpeedCar używa tej nazwy i barw tylko w celach marketingowych. Jest w Polsce jeszcze np. Motor Lubawa. Czy to znaczy, że ma coś wspólnego z lubelskim Motorem? Nie! P.S. dla jasności, drużyna piłkarska też używa tej nazwy z powodów marketingowych. Miasto wykupiło licencję na grę w II lidze od właściciela klubu z Szarowoli. I dobrze miasto zrobiło, bo ten prawdziwy Motor grałby wtedy w lidze okręgowej.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 18:12
+13
Szamanowi oczywiście
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 18:10
+12
Krowa narobiła mu na zryty łeb I tyle
Avatar
NOWY / 7 grudnia 2019 r. o 17:34
+36
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 Jestem nowy na forum . Może mi ktoś napisać co to za debil i co to za brednie wypisuje. A może to forum dla pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych.
 Jestem nowy na forum . Może mi ktoś napisać co to za debil i co to za brednie wypisuje. A może to forum dla pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych. rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2019 r. o 16:48
-33
Szaman jestes!!! Super.