Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

9 maja 2017 r.
15:36

Motor w sobotę gra z KSZO. Trener Sasal obejrzy mecz z trybun

0 29 A A
(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

W sobotę Motor będzie się starał przedłużyć imponującą passę zwycięstw w lidze do 12. Zadanie nie będzie łatwe, bo w meczu na szczycie lublinianie zmierzą się na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, aktualnym wiceliderem tabeli

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę żółto-biało-niebiescy pokonali 11 rywala. Tym razem Avię Świdnik 2:0. Dzięki kompletowi punktów utrzymali fotel lidera oraz trzy „oczka” przewagi nad KSZO i Garbarnią. W sobotę piłkarze trenera Marcina Sasala mogą zrobić kolejny krok w kierunku II ligi.

Wiadomo już jednak, że podczas tego arcyważnego meczu na ławce gości zabraknie pierwszego szkoleniowca. Trener Sasal przy okazji derbów z Avią został odesłany przez sędziego na trybuny, bo nie zgadzał się z decyzją o nieuznanej bramce Michała Palucha.

– Proszę mi wierzyć, to nie pierwszy raz, dlatego damy radę. Nie będę dyskutował z wydziałem dyscypliny, każdy ma swoje paragrafy. Ja myślę, że na co innego trzeba zwrócić uwagę. Pomogę drużynie, na tyle, na ile będę mógł. Mamy bardzo dobry sztab. Z Piotrkiem Zasadą rozumiemy się świetnie i sobie poradzimy – wyjaśniał na konferencji prasowej po derbach z Avią trener Sasal, który na pewno nie będzie mógł poprowadzić swojego zespołu w dwóch najbliższych spotkaniach ligowych. – Obligatoryjna kara dla szkoleniowca za usunięcie z ławki rezerwowych to dwa mecze. W zależności od tego co się wydarzyło spotkań może być jednak więcej – wyjaśnia Bożena Bator ze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Po derbach z Avią na zdrowie narzekają też Julien Tadrowski i Kamil Oziemczuk. Ten pierwszy opuścił boisko po pół godzinie gry. „Oziem” też nie do kończył spotkania. Do piątku obaj piłkarze mają trenować indywidualnie, a dzień przed spotkaniem z KSZO okaże się, czy będą mogli wystąpić. – Wszystko wyjaśni się w piątek. Mają wyjść normalnie na trening. Ich urazy nie wydawały się jakieś strasznie poważne, dlatego spodziewam się, że do Ostrowca pojedziemy w komplecie – wyjaśnia trener Sasal.

Na pewno większym problemem byłaby absencja „Julka”. Po kontuzji Radosława Kursy w zespole żółto-biało-niebieskich nie ma kolejnych, rezerwowych stoperów. Jest młody Mateusz Chyła, albo Kamil Cholerzyński, czyli nominalny pomocnik. To właśnie ten drugi w niedzielę zastąpił Tadrowskiego. I spisał się dobrze, bo Motor zaliczył piąte zero z tyłu w tej rundzie, jeżeli chodzi o ligę. – Kamil spokojnie da sobie radę. Jest alternatywą na tez pozycji, zresztą szykowaliśmy się na to już wcześniej – uspokaja szkoleniowiec żółto-biało-niebieskich.

Czytaj więcej o:

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 21:05
0
jedzesz Motor jedziesz!!!!
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 17:37
0
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 17:06
0
Jeśli już to Spartakus Lublin, a swoja droga nazwa Spartakus o wiele fajniejsza niż Motor, może warto zmienić nazwę Motor na Spartakus i nie będzie już żenujących porównań do Spartakusa bo to będzie prawdziwy Spartakus Lublin.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 16:09
0
He he dobre, Spartakus Szarowola Lublin.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 15:56
0
nakręcasz się nakręcasz a i tak całe forum ma cię w głębokim poważaniu. swoje kompleksy lecz u psychologa
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 15:06
0
Zmiana nazwy a granie na licencji obcej drużyny to co innego. Widać, że to jest dla nietktórcyh zbyt trudne do zrozumienia. Dlaczego tak to boli jak się wspomina o nazwie Spartakus, przecież to prawda. Jeżeli kotś jest prawdziwym kbicem i nosi w sercu swój klub to nie powinien zgodzić się na takie rozwiązanie. Była kiedyś Bogdanka i co zrobili prawdziwi kibice z honorem to każdy wie. Jak widać w przypadku kibiców Motoru to honoru im brak. Był Motor, jest Spartakus. AVE.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 13:57
0
To jest Spartakus Szarowola, Motoru już nie ma.
Avatar
Piter76 / 10 maja 2017 o 12:41
0
Gościu z 00.30, jesteś po prostu mądrzejszy sam od siebie :)) W sezonie 2009/2010 czyli przed fuzją ze Spartakusem, Motor spadł z 1 do 2 ligi, a następny sezon już po fuzji grał w 2 lidze. Czy z fuzją czy bez tak czy tak grałby zatem w 2 lidze. Skąd ci się zatem wzięła B-klasa w tym twoim matolskim łebku ????? Chyba z tej samej pustki co "przechSZczony" :))))) Fuzja była bo tak się opłacało (długi...) a druga strona też na tym pewnie zyskała. jak by nie chcieli to by nie sprzedawali licencji. wg cb i innych tb podobnych każda nazwa klubu powinna powodować spadek do najniższej klasy rozgrywkowej ?!?! poczytaj trochę co się dzieje we wszystkich ligach na świecie... śmieszni jesteście frustraci. pzdr dla poznaniaka 22.26. Walczysz MOTOR w Ostrowcu !!! powodzenia!
Gościu z 00.30, jesteś po prostu mądrzejszy sam od siebie :)) W sezonie 2009/2010 czyli przed fuzją ze Spartakusem, Motor spadł z 1 do 2 ligi, a następny sezon już po fuzji grał w 2 lidze. Czy z fuzją czy bez tak czy tak grałby zatem w 2 lidze. Skąd ci się zatem wzięła B-klasa w tym twoim matolskim łebku ????? Chyba z tej samej pustki co "przechSZczony" :))))) Fuzja była bo tak się opłacało (długi...) a druga strona też na tym pewnie zyskała. jak by nie chcieli to by nie sprzedawali licencji. wg cb i innych tb podobnych każda nazwa... rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 11:25
0
Frustracie idź na spacer do klubokawiarni, nie zaśmiecaj forum
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 10:13
0
a chu...z tym. Ważne że Spartakus się wzmocnił Mańkiem. Od zera do milionera. Nosił torby a teraz gra pierwsze skrzypce. Siła Biała Hooliganka czy jakoś tak te bezmózgi się drą.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 21:05
0
jedzesz Motor jedziesz!!!!
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 17:37
0
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 17:06
0
Jeśli już to Spartakus Lublin, a swoja droga nazwa Spartakus o wiele fajniejsza niż Motor, może warto zmienić nazwę Motor na Spartakus i nie będzie już żenujących porównań do Spartakusa bo to będzie prawdziwy Spartakus Lublin.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 16:09
0
He he dobre, Spartakus Szarowola Lublin.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 15:56
0
nakręcasz się nakręcasz a i tak całe forum ma cię w głębokim poważaniu. swoje kompleksy lecz u psychologa
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 15:06
0
Zmiana nazwy a granie na licencji obcej drużyny to co innego. Widać, że to jest dla nietktórcyh zbyt trudne do zrozumienia. Dlaczego tak to boli jak się wspomina o nazwie Spartakus, przecież to prawda. Jeżeli kotś jest prawdziwym kbicem i nosi w sercu swój klub to nie powinien zgodzić się na takie rozwiązanie. Była kiedyś Bogdanka i co zrobili prawdziwi kibice z honorem to każdy wie. Jak widać w przypadku kibiców Motoru to honoru im brak. Był Motor, jest Spartakus. AVE.
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 13:57
0
To jest Spartakus Szarowola, Motoru już nie ma.
Avatar
Piter76 / 10 maja 2017 o 12:41
0
Gościu z 00.30, jesteś po prostu mądrzejszy sam od siebie :)) W sezonie 2009/2010 czyli przed fuzją ze Spartakusem, Motor spadł z 1 do 2 ligi, a następny sezon już po fuzji grał w 2 lidze. Czy z fuzją czy bez tak czy tak grałby zatem w 2 lidze. Skąd ci się zatem wzięła B-klasa w tym twoim matolskim łebku ????? Chyba z tej samej pustki co "przechSZczony" :))))) Fuzja była bo tak się opłacało (długi...) a druga strona też na tym pewnie zyskała. jak by nie chcieli to by nie sprzedawali licencji. wg cb i innych tb podobnych każda nazwa klubu powinna powodować spadek do najniższej klasy rozgrywkowej ?!?! poczytaj trochę co się dzieje we wszystkich ligach na świecie... śmieszni jesteście frustraci. pzdr dla poznaniaka 22.26. Walczysz MOTOR w Ostrowcu !!! powodzenia!
Gościu z 00.30, jesteś po prostu mądrzejszy sam od siebie :)) W sezonie 2009/2010 czyli przed fuzją ze Spartakusem, Motor spadł z 1 do 2 ligi, a następny sezon już po fuzji grał w 2 lidze. Czy z fuzją czy bez tak czy tak grałby zatem w 2 lidze. Skąd ci się zatem wzięła B-klasa w tym twoim matolskim łebku ????? Chyba z tej samej pustki co "przechSZczony" :))))) Fuzja była bo tak się opłacało (długi...) a druga strona też na tym pewnie zyskała. jak by nie chcieli to by nie sprzedawali licencji. wg cb i innych tb podobnych każda nazwa... rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 11:25
0
Frustracie idź na spacer do klubokawiarni, nie zaśmiecaj forum
Avatar
Gość / 10 maja 2017 o 10:13
0
a chu...z tym. Ważne że Spartakus się wzmocnił Mańkiem. Od zera do milionera. Nosił torby a teraz gra pierwsze skrzypce. Siła Biała Hooliganka czy jakoś tak te bezmózgi się drą.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 2 2

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 7

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 39 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 12 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 137 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.