Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

INNE

24 maja 2019 r.
19:57

MŚ U-20. Nowa Zelandia wysoko ogrywa Honduras na Arenie Lublin [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora bs
4 8 A A

Pięć goli na Arenie Lublin. W drugim meczu mistrzostw rozegranym na lubelskim stadionie Nowa Zelandia nie dała żadnych szans Hondurasowi i zwyciężyła aż 5:0

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mecz fatalnie rozpoczął się dla zespołu z Ameryki Środowej. Już w ósmej minucie Darwin Diego próbował wybić piłkę po groźnej akcji rywali, ale skierował ją do własnej bramki. Stracony gol podłamał Honduras, a Nowej Zelandii dodał skrzydeł. I w 18 minucie po świetnym podaniu z lewego skrzydła Ben Waine dołożył tylko stopę i wpakował futbolówkę do bramki. Ten sam zawodnik podwyższył na 3:0 w 27 minucie, a tym razem bramkę zdobył skutecznym strzałem głową.

Mimo wysokiego prowadzenia Nowa Zelandia po przerwie nie zamierzała spuścić z tonu. Sześć minut po wznowieniu kolejnego gola zdobył Sarpreet Signh. To nie był jednak koniec. W doliczonym czasie gry doliczonym czasie gry Nowozelandczycy dobili rywali. Po dobrej akcji i błędzie bramkarza piłkę w bramce Hondurasu umieścił Matt Conroy.

Honduras – Nowa Zelandia 0:5 (0:3)

Bramki: Diego (8-samobójcza), Waine (18, 27), Singh (51),

Honduras: J. García – Gómez, Decas, Diego, Álvarez – Cálix (61. Guevara), E. López, Baptiste, Mejía (46. Rosales) – Villafranca, Palma (66. C. Romero).

Nowa Zelandia: Woud – Elliot, Cacace, Pijnaker, Stanger – Just (83. Ebbinge), Stensness, Bell, S. Singh – McCowatt (54. Conroy), Waine (70. Wilkins).

Żółte kartki: Guevara – Wilkins.

Sędziował: A. Herrera (Venezuela).

Widzów: 4400.

e-Wydanie

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 21:11
+25
Cenzuralne słowa cisnął się na usta. Pytam się po kiego groma budowano przed stadionem parking skoro podczas imprezy na stadionie nie można z niego korzystać?! Po drugie nie można było rozdać w szkołach czy zakładach pracy biletów lublinianom??? Tak stadion byłby zapełniony cały a tak garstka kibiców.
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 22:48
+15
Stadion prawie pusty. Ile Lublin dopłaci do tej imprezy?
Avatar
Waldek / 24 maja 2019 o 22:33
+12
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv jak to cala Polska piekne ma stadiony i wielkie imprezy. A naprawde to ja nie wiem....kto za to wszystko zaplaci...za tą deficytowa impreze. 100 razy lepiej jakby w Lublinie byly mistrzostwa europy i zjechaly sie chociaz 6 pilkarskich zespolow np z Czech,Austrii,Węgier,Norwegii,Holandii i Belgii..a nie exoty afrykanskie,ktorych ogladanie w Europie nikogo nie interesuje. Moze z 2..3 mecze będą w miare ciekawe i będzie na nich troche kibiców. Restauratorzy nasi też są pewnie rozczarowani tym exotycznym euro...
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv ja... rozwiń
Avatar
Rórka / 25 maja 2019 o 05:22
+11
Nie ma to jak POkraczna propaganda. Wszystko dobre bo nasi. Dobrze, że Koziemu Grodowi nie przyznano otwarcia imprezy. Więc większa kasa zostanie w kieszeni.
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 23:01
+11
Widownia taka jak na III lidze :) Ile Żuk dołożył FIFA do tej imprezy z pieniędzy podatników? PS. Zakończmy wreszcie rządy platformersów urodzonych w gminie krasnystaw mieszkających w gminie niemce!!!!
Avatar
kjh / 24 maja 2019 o 21:33
+4
Venezuela sedzia mnie uczono Wenezuela:)
Avatar
Piotr / 25 maja 2019 o 20:42
-10
Nie ma to jak POkraczna propaganda. Wszystko dobre bo nasi. Dobrze, że Koziemu Grodowi nie przyznano otwarcia imprezy. Więc  większa kasa zostanie w kieszeni.
 Wy****aj PISowski trolu i kundlu do budy. 
Avatar
Piotr / 24 maja 2019 o 23:49
-10
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv jak to cala Polska piekne ma stadiony i wielkie imprezy. A naprawde to ja nie wiem....kto za to wszystko zaplaci...za tą deficytowa impreze. 100 razy lepiej jakby w Lublinie byly mistrzostwa europy i zjechaly sie chociaz 6 pilkarskich zespolow np z Czech,Austrii,Węgier,Norwegii,Holandii i Belgii..a nie exoty afrykanskie,ktorych ogladanie w Europie nikogo nie interesuje. Moze z 2..3 mecze będą w miare ciekawe i będzie na nich troche kibiców. Restauratorzy nasi też są pewnie rozczarowani tym exotycznym euro...
 Jakiś ty k*rwa głupi,głupi jak but udając znawce tematu na który się wypowidasz. Wiesz dlaczego Lublin dostał organizacje tej imprezy? właśnie dlatego że ma mały kameralny 15000 stadion, stadion wystarczający w pełni dla Lublina i stadion który właśnie preferuje FIFA i UEFA przy tego typu imprezach. I to my jesteśmy górą bo możemy być współ organizatorem tego typu imprezy, którą gościmy teraz i którą gościliśmy dwa lata temu wspólnie z reprezentacją Polski. Imprezę której nigdy nie zorganizują takie miasta jak Zabrze czy Białystok bo mają za mały stadion na seniorską piłkę na Światowym poziomie a z koleji za duży stadion żeby współorganizować imprezę na poziomie młodzieżowego Euro czy Mistrzostw Świata. A już reasumując od tego wszystkiego jest to dla Lublina najlepsza reklama z możliwych, nie przeliczalna na żadne pieniądze bo relacje z tej imprezy pokazuje ponad 200 państw na całym świecie. 
 Jakiś ty k*rwa głupi,głupi jak but udając znawce tematu na który się wypowidasz. Wiesz dlaczego Lublin dostał organizacje tej imprezy? właśnie dlatego że ma mały kameralny 15000 stadion, stadion wystarczający w pełni dla Lublina i stadion który właśnie preferuje FIFA i UEFA przy tego typu imprezach. I to my jesteśmy górą bo możemy być współ organizatorem tego typu imprezy, którą gościmy teraz i którą gościliśmy dwa lata temu wspólnie z reprezentacją Polski. Imprezę której nigdy nie zorganizują takie miasta jak Zabrze czy Biał... rozwiń
Avatar
Piotr / 25 maja 2019 o 20:42
-10
Nie ma to jak POkraczna propaganda. Wszystko dobre bo nasi. Dobrze, że Koziemu Grodowi nie przyznano otwarcia imprezy. Więc  większa kasa zostanie w kieszeni.
 Wy****aj PISowski trolu i kundlu do budy. 
Avatar
Rórka / 25 maja 2019 o 05:22
+11
Nie ma to jak POkraczna propaganda. Wszystko dobre bo nasi. Dobrze, że Koziemu Grodowi nie przyznano otwarcia imprezy. Więc większa kasa zostanie w kieszeni.
Avatar
Piotr / 24 maja 2019 o 23:49
-10
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv jak to cala Polska piekne ma stadiony i wielkie imprezy. A naprawde to ja nie wiem....kto za to wszystko zaplaci...za tą deficytowa impreze. 100 razy lepiej jakby w Lublinie byly mistrzostwa europy i zjechaly sie chociaz 6 pilkarskich zespolow np z Czech,Austrii,Węgier,Norwegii,Holandii i Belgii..a nie exoty afrykanskie,ktorych ogladanie w Europie nikogo nie interesuje. Moze z 2..3 mecze będą w miare ciekawe i będzie na nich troche kibiców. Restauratorzy nasi też są pewnie rozczarowani tym exotycznym euro...
 Jakiś ty k*rwa głupi,głupi jak but udając znawce tematu na który się wypowidasz. Wiesz dlaczego Lublin dostał organizacje tej imprezy? właśnie dlatego że ma mały kameralny 15000 stadion, stadion wystarczający w pełni dla Lublina i stadion który właśnie preferuje FIFA i UEFA przy tego typu imprezach. I to my jesteśmy górą bo możemy być współ organizatorem tego typu imprezy, którą gościmy teraz i którą gościliśmy dwa lata temu wspólnie z reprezentacją Polski. Imprezę której nigdy nie zorganizują takie miasta jak Zabrze czy Białystok bo mają za mały stadion na seniorską piłkę na Światowym poziomie a z koleji za duży stadion żeby współorganizować imprezę na poziomie młodzieżowego Euro czy Mistrzostw Świata. A już reasumując od tego wszystkiego jest to dla Lublina najlepsza reklama z możliwych, nie przeliczalna na żadne pieniądze bo relacje z tej imprezy pokazuje ponad 200 państw na całym świecie. 
 Jakiś ty k*rwa głupi,głupi jak but udając znawce tematu na który się wypowidasz. Wiesz dlaczego Lublin dostał organizacje tej imprezy? właśnie dlatego że ma mały kameralny 15000 stadion, stadion wystarczający w pełni dla Lublina i stadion który właśnie preferuje FIFA i UEFA przy tego typu imprezach. I to my jesteśmy górą bo możemy być współ organizatorem tego typu imprezy, którą gościmy teraz i którą gościliśmy dwa lata temu wspólnie z reprezentacją Polski. Imprezę której nigdy nie zorganizują takie miasta jak Zabrze czy Biał... rozwiń
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 23:01
+11
Widownia taka jak na III lidze :) Ile Żuk dołożył FIFA do tej imprezy z pieniędzy podatników? PS. Zakończmy wreszcie rządy platformersów urodzonych w gminie krasnystaw mieszkających w gminie niemce!!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 22:48
+15
Stadion prawie pusty. Ile Lublin dopłaci do tej imprezy?
Avatar
Waldek / 24 maja 2019 o 22:33
+12
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv jak to cala Polska piekne ma stadiony i wielkie imprezy. A naprawde to ja nie wiem....kto za to wszystko zaplaci...za tą deficytowa impreze. 100 razy lepiej jakby w Lublinie byly mistrzostwa europy i zjechaly sie chociaz 6 pilkarskich zespolow np z Czech,Austrii,Węgier,Norwegii,Holandii i Belgii..a nie exoty afrykanskie,ktorych ogladanie w Europie nikogo nie interesuje. Moze z 2..3 mecze będą w miare ciekawe i będzie na nich troche kibiców. Restauratorzy nasi też są pewnie rozczarowani tym exotycznym euro...
Już teraz wiadomo czemu przypadl Lublinowi zaszczyt org anizacji tego euro exotycznego. Jakby to urządzono na stadionie 2..3 razy wiekszym niz w Lublinie np w Poznaniu..to by bylo wstyd to puscic w tv...ze stadion caly pusty. A tak Boniek pomyslal...w Lublinie stadion mniejszy...w Lublinie nigdy nic waznego sie nie  odbywalo...to pewnie okoliczne wiesniaki sie zleca i na takie mecze...chociazby z ciekawosci jak mecz uefa wyglada..a przy okazji ociepli sie wizerunek...ze dbamy tez i o wschod Polski..a premier bedzie mogl usmiechac sie w tv ja... rozwiń
Avatar
kjh / 24 maja 2019 o 21:33
+4
Venezuela sedzia mnie uczono Wenezuela:)
Avatar
Gość / 24 maja 2019 o 21:11
+25
Cenzuralne słowa cisnął się na usta. Pytam się po kiego groma budowano przed stadionem parking skoro podczas imprezy na stadionie nie można z niego korzystać?! Po drugie nie można było rozdać w szkołach czy zakładach pracy biletów lublinianom??? Tak stadion byłby zapełniony cały a tak garstka kibiców.