Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

1 lutego 2016 r.
20:44

Rezerwy Startu Lublin lepsze od MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl

0 11 A A
FOT. STARTLUBLIN.PL
FOT. STARTLUBLIN.PL

Lublinianie jeszcze kilka dni temu z pewnością nie byli faworytem tego spotkania. Okazało się jednak, że drużyna rezerw w poniedziałek zostanie poważnie wzmocniona zawodnikami z Tauron Basket Ligi. A to pomogło pokonać ekipę z Przemyśl.a dosyć pewnie - 89:74

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W drużynie Bartłomieja Pietrzaka zagrali m.in. Paweł Kowalski i Jan Grzeliński. Obaj spisali się wyśmienicie. „Kowal” zdobył 29 punktów i zebrał dziesięć piłek. Grzeliński zanotował czternaście punktów i aż szesnaście asyst.

Sam mecz był bardzo ciekawy. Lublinianie chociaż kontrolowali boiskowe wydarzenia, to przez długi okres nie mogli być pewni zwycięstwa. Sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się dopiero na początku czwartej kwarty, kiedy Start zdobył osiem punktów z rzędu i odskoczył rywalom na szesnaście „oczek”.

Dzięki tej wiktorii rezerwy „czerwono-czarnych” wciąż mają szanse na awans do fazy play-off.

Start II Lublin – MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 89:74 (29:20, 22:22, 17:17. 21:15)

Start: Kowalski 29 (6x3), A. Myśliwiec 21, Czujkowski 15 (3x3), Grzeliński 14, Ciechociński 4 oraz B. Pelczar 3 (1x3), Hałas 3 (1x3), Opas 0, Samborski 0.

Gimbaskets2: Bal 15 (2x3), Płocica 14, Krzywdziński 13 (1x3), W. Majka 11, Mikołajko 9 (1x3) oraz Stefanowicz 4, Skafiriak 3, Kuśmierz 3 (1x3), K. Majka 2, , Dratwa 0.

Sędziowali: Krupiński i Pacek. Widzów: 300.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 09:45
0
jeśli AZS, ktory jest w czubie tabeli jest sztucznym tworem, to co powiedzieć o Starcie??? Trzeba wziąć 2/3 najlepszych zawodników ze startu do azs- u i stworzyc drużyne 1 ligową, a reszte startu rozgonić i nie wydawac na to naszych pieniędzy!!!
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 09:23
0
Bardziej sztucznego tworu niż start drugi nie ma i nie było w naszym mieście panie prezesie....
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 07:11
0
Piszecie , żę azs taki super w 2 lidze - kto ze składy azs-u ma szanse grać w poważny basket odp. nikt !!!! Sztuczny twór ojca zawodnika Pana SSSSST.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 23:10
0
Rozumiem ze niektore kluby maja druzyny w kilku szczeblach ligowych - w przypadku Startu jest to bez sensu , chyba ze Start 2 jest tylko po to zeby pan prezes ogrywal swojego syna....
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 21:17
0
Pelczar jak masz jeszcze resztki honoru to odejdź.
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 20:09
0
panie pelczar panu juz dziekujemy swoje pan zes juz "wydoił " z miasta i pokazujesz gdzie start jest 2 liga i to z armia zaciezną a nie TBL , popatrz za miedze do AZS-u zajmij sie pan czym innym bo nie nadajesz sie do koszykówki a juz tym bardziej do wspołpracy z ludzmi z tym swoim bucowatym ego niech koszykówka zajma sie ludzie którzy cos w niej osiagneli a takich mamy w lubllinie sporo A Pan Prezydent niech tez otworzy oczy co w tym "tworze" START SA sie dzieje i na co tam ładować miejska kase ?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 15:40
0
tylko koszykarki i koszykarze AZS nie zawodzą. Czas o tym pomyśleć Panowie, ktorzy w miescie zajmujecie sie koszykówką. Dajcie juz odpocząc Pelczarowi. Niech to weżmie w swoje ręce ktoś, kto zbierze lubelskich koszykarzy i bedzie 1 liga na wysokim poziomie... Byle nie Pelczar !!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 14:53
0
Lubelska koszykówka to AZS
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 12:55
0
pamietam jak Pelczar na początku sezonu mówił, że w 2 lidze będzie ogrywała się lubelska młodzież... No to się ogrywa... Czujkowski (ani młody ani z Lublina), Grzeliński (spoza Lublina) - ale trzeba powiedzieć, że gdyby nie on, to ten mecz by był znowu w plecy, bo start 2 nie ma dobrego rozgrywającego- no i Kowalski lat ze 33, czyli młodzieżą dawno juz nie jest. Spójrzcie na statystyki, ile grała LUBELSKA MŁODZIEŻ (nie licze Ciechocińskiego i Myśliwca, bo oni mieli ogrywac sie w ekstraklasie). Może ktos policzy minuty tej młodzieży... Załosne to jest... Gdzie sa ludzie którzy zajmuja się lubelską koszykówką? widza to???
pamietam jak Pelczar na początku sezonu mówił, że w 2 lidze będzie ogrywała się lubelska młodzież... No to się ogrywa... Czujkowski (ani młody ani z Lublina), Grzeliński (spoza Lublina) - ale trzeba powiedzieć, że gdyby nie on, to ten mecz by był znowu w plecy, bo start 2 nie ma dobrego rozgrywającego- no i Kowalski lat ze 33, czyli młodzieżą dawno juz nie jest. Spójrzcie na statystyki, ile grała LUBELSKA MŁODZIEŻ (nie licze Ciechocińskiego i Myśliwca, bo oni mieli ogrywac sie w ekstraklasie). Może ktos policzy minuty tej młodzieży... Załosn... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 09:10
0
pan redaktor widać liże ...czemu nie pisałeś o ostatnich 10 meczach - jak w łeb dostają raz za razem ?!
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 09:45
0
jeśli AZS, ktory jest w czubie tabeli jest sztucznym tworem, to co powiedzieć o Starcie??? Trzeba wziąć 2/3 najlepszych zawodników ze startu do azs- u i stworzyc drużyne 1 ligową, a reszte startu rozgonić i nie wydawac na to naszych pieniędzy!!!
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 09:23
0
Bardziej sztucznego tworu niż start drugi nie ma i nie było w naszym mieście panie prezesie....
Avatar
Gość / 5 lutego 2016 o 07:11
0
Piszecie , żę azs taki super w 2 lidze - kto ze składy azs-u ma szanse grać w poważny basket odp. nikt !!!! Sztuczny twór ojca zawodnika Pana SSSSST.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 23:10
0
Rozumiem ze niektore kluby maja druzyny w kilku szczeblach ligowych - w przypadku Startu jest to bez sensu , chyba ze Start 2 jest tylko po to zeby pan prezes ogrywal swojego syna....
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 21:17
0
Pelczar jak masz jeszcze resztki honoru to odejdź.
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 20:09
0
panie pelczar panu juz dziekujemy swoje pan zes juz "wydoił " z miasta i pokazujesz gdzie start jest 2 liga i to z armia zaciezną a nie TBL , popatrz za miedze do AZS-u zajmij sie pan czym innym bo nie nadajesz sie do koszykówki a juz tym bardziej do wspołpracy z ludzmi z tym swoim bucowatym ego niech koszykówka zajma sie ludzie którzy cos w niej osiagneli a takich mamy w lubllinie sporo A Pan Prezydent niech tez otworzy oczy co w tym "tworze" START SA sie dzieje i na co tam ładować miejska kase ?
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 15:40
0
tylko koszykarki i koszykarze AZS nie zawodzą. Czas o tym pomyśleć Panowie, ktorzy w miescie zajmujecie sie koszykówką. Dajcie juz odpocząc Pelczarowi. Niech to weżmie w swoje ręce ktoś, kto zbierze lubelskich koszykarzy i bedzie 1 liga na wysokim poziomie... Byle nie Pelczar !!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 14:53
0
Lubelska koszykówka to AZS
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 12:55
0
pamietam jak Pelczar na początku sezonu mówił, że w 2 lidze będzie ogrywała się lubelska młodzież... No to się ogrywa... Czujkowski (ani młody ani z Lublina), Grzeliński (spoza Lublina) - ale trzeba powiedzieć, że gdyby nie on, to ten mecz by był znowu w plecy, bo start 2 nie ma dobrego rozgrywającego- no i Kowalski lat ze 33, czyli młodzieżą dawno juz nie jest. Spójrzcie na statystyki, ile grała LUBELSKA MŁODZIEŻ (nie licze Ciechocińskiego i Myśliwca, bo oni mieli ogrywac sie w ekstraklasie). Może ktos policzy minuty tej młodzieży... Załosne to jest... Gdzie sa ludzie którzy zajmuja się lubelską koszykówką? widza to???
pamietam jak Pelczar na początku sezonu mówił, że w 2 lidze będzie ogrywała się lubelska młodzież... No to się ogrywa... Czujkowski (ani młody ani z Lublina), Grzeliński (spoza Lublina) - ale trzeba powiedzieć, że gdyby nie on, to ten mecz by był znowu w plecy, bo start 2 nie ma dobrego rozgrywającego- no i Kowalski lat ze 33, czyli młodzieżą dawno juz nie jest. Spójrzcie na statystyki, ile grała LUBELSKA MŁODZIEŻ (nie licze Ciechocińskiego i Myśliwca, bo oni mieli ogrywac sie w ekstraklasie). Może ktos policzy minuty tej młodzieży... Załosn... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2016 o 09:10
0
pan redaktor widać liże ...czemu nie pisałeś o ostatnich 10 meczach - jak w łeb dostają raz za razem ?!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 0 0

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 0

Pijany kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 9 4

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 3 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 5

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 20 8

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 6

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 6 3

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia.