Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W czwartek rano na terenie kopalni kruszywa w Rokitnie koparka przygniotła 59-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.
Rodzice wyjechali na weekend majowy, a ich syn zorganizował w domu imprezę. Okazało się, że dobrał sobie złe towarzystwo do zabawy
Dwaj mężczyźni zakończyli swoją jazdę skuterem na ogrodzeniu. Byli pijani
Od dzisiejszego wieczora zamknięty będzie wjazd na pl. Zamkowy. Barierki staną tu o godz. 20. Utrudnienia związane są z zaplanowanymi na piątek obchodami Dnia Strażaka. Zmiany dotkną również ul. Podzamcze, Kowalskiej i Lubartowskiej.
We wtorek rano hrubieszowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 28-latek miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie i znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.
Łukowscy policjanci od początku majowego weekendu zatrzymali prawo jazdy jedenastu piratom drogowym. Rekordzista jechał z prędkością 145 km/h w terenie zabudowanym.
Na terenie gminy Serokomla w powiecie łukowskim policjanci odzyskali dwa skradzione quady. Wkrótce mundurowi zwrócą je właścicielowi.
Około południa w Zemborzycach Tereszyńskich doszło do zderzenia opla astra z busem, którym jechało 15 osób.
Od piątku na drogach woj. lubelskiego doszło do 17 wypadków, w tym czterech ze skutkiem śmiertelnym, 27 osób zostało rannych. Policjanci odnotowali także 272 kolizje. Podczas policyjnych kontroli zatrzymanych zostało 80 nietrzeźwych kierujących.
Policja szuka świadków potrącenia pieszej na ul. Długosza w Lublinie. Do wypadku doszło 11 kwietnia przy skrzyżowaniu z ul. Popiełuszki. Kobieta trafiła do szpitala, a kierowca uciekł.
Tragiczny wypadek w Gminnym Stoku (pow. parczewski). Rowerzysta zginął pod kołami samochodu. Na miejscu są utrudnienia.
W Dęblinie przy ul. Stawskiej samochód wypadł z drogi i dachował. 19-latek, który kierował autem nie odniósł obrażeń.
29-latek z Lublina odpowie za rasistowską napaść. Rzucił się na Nigeryjczyka z okrzykiem „Polska dla Polaków”. Szybko został jednak znokautowany przez przechodnia, po czym trafił w ręce policjantów.
Tragiczny wypadek w Dęblinie w okolicy wiaduktu kolejowego przy ul. Warszawskiej. 39-latek wszedł na tory i zginął potrącony przez pociąg.
Nie żyje 78-letnia mieszkanka Suchowoli (powiat radzyński), którą zaatakował pies. Wczoraj ciało kobiety odnalazła jej córka. Prawdopodobnie przyczyną zgonu było wykrwawienie.
Do wypadku doszło w sobotę po godz. 12 w miejscowości Wisznice na drodze krajowej nr 63 (odcinek Sławatycze – Radzyń Podlaski)
Uwaga Kierowcy! Zmienia się pierwszeństwo na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Ducha. Zmiana została wprowadzona na stałe
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było najprawdopodobniej przyczyną piątkowego wypadku w miejscowości Laski w pow. parczewskim.
Miasto ogłosiło przetargi na trzy duże inwestycje drogowe: budowę ul. Dywizjonu 303 od Kunickiego do Wrotkowskiej, dwupoziomowe skrzyżowanie Diamentowej z Krochmalną i przebudowę Abramowickiej. Wszystko ma być gotowe na maj 2019 r.. Nie wszystko zachwyci kierowców
Ciężarówka wjechała w barierę w Woli Przybysławskiej na drodze S17