Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Michał Grzesiak z Polskiego Cukru Pszczółka Start Lublin występuje w barwach reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy U-18.
Kolejne pokazy głośnego "Ryngrafu", Teatr Seniora, a także spotkanie z teatrem K.T.O. z Krakowa - to propozycje Centrum Kultury na weekend.
Na 15 przystankach mają się pojawić automaty do sprzedaży biletów zamawiane przez Zarząd Transportu Miejskiego, którego przetarg obejmuje też 25 automatów do zamontowania w pojazdach.
W domach przy kilkunastu ulicach w Lublinie nie ma energii elektrycznej. Znany jest termin usunięcia awarii.
Ukraińsko-białoruskie porachunki - jak się okazuje wojna za naszą wschodnią granicą wywołuje skrajne emocje także w Polsce. Przed sądem stanie Ukrainiec, którego prokuratura Rejonowa w Lubartowie oskarżyła o zaatakowanie nożem obywatela Białorusi. Za to, że ten miał negować udział Białorusi w konflikcie zbrojnym.
Już w najbliższy weekend MKS FunFloor Perła Lublin rozegra pierwsze mecze sparingowe. Do hali Globus zawitają Piotrcovia Piotrków Trybunalski oraz słowacka Iuventa Michalovce
Ciężkie chwile czekają dzisiaj kierowców przejeżdżających przez skrzyżowanie ul. Jana Pawła II z Nadbystrzycką. Światła nie działają w jeszcze jednym punkcie Lublina.
Policyjny śmigłowiec, drony, strażacy na łodziach, płetwonurkowie z grupy poszukiwawczej, wojsko. Od 24 lipca nie ma dnia, w którym nie prowadzone byłyby poszukiwania zaginionego Szymona Masarskiego. Student Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie poszedł nad Wieprz i przepadł bez śladu.