Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

21 grudnia 2016 r.
16:06

Leszek Bartnicki nowym prezesem Motoru Lublin

26 9 A A
Piłkarze Motoru mają nowego prezesa<br />
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
Piłkarze Motoru mają nowego prezesa
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Wszystko jest już jasne. Leszek Bartnicki w środę pożegnał się ze stanowiskiem dyrektora zarządzającego Chojniczanki Chojnice i został mianowany nowym prezesem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

We wtorek rada nadzorcza spółki Motor Lublin SA podziękowała za współpracę Waldemarowi Leszczowi, który po dwóch latach odchodzi z klubu. Dzień później potwierdziły się kolejne plotki o tym, że najpoważniejszym kandydatem na jego następcę był Bartnicki.

– Rada Nadzorcza dokonała analizy i oceny drugiego półrocza 2016 roku, na które składają się letni okres przygotowawczy oraz rozegrana runda jesienna sezonu 2016/2017. W konsekwencji zdecydowano o zmianie w zarządzie spółki poprzez odwołanie z dniem 20 grudnia pana Waldemara Leszcza. Zdecydowano o powołaniu z dniem 22 grudnia 2016 pana Leszka Bartnickiego na prezesa zarządu spółki – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Bartnicki ma 34 lata i pochodzi z Lublina. Przez wiele lat pracował jako komentator sportowy, ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w pierwszoligowej Chojniczance. Ten klub jest też niespodziewanym liderem I ligi. Nowy szef żółto-biało-niebieskich jest absolwentem ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, którą ukończył w 2006 roku. Swoje pierwsze teksty o tematyce sportowej publikował w „Tygodniku Kibica”, później pracował także w stacji nSport oraz portalu sport24.pl. Ostatnio prowadził również udycje w radiu Weekend FM.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku dojdzie także do zmiany na ławce trenerskiej Motoru. Najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia Jacka Magnuszewskiego jest Marcin Sasal, były opiekun Podbeskidzia Bielsko-Biała, reprezentacji Polski do lat 19, a ostatnio Pogoni Siedlce.

Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 16:00
0
Macie piękny stadion kibiców też macie zainteresowanie nic tylko bić się walczyć o ekstraklasę.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 22:04
0
ILE DZIECIAKOW ODESZLO Z AKADEMI BO TYLKO SARA DZIECI NIE LICZYLY SIE TYLKO SKŁADKA MA BYC JESZCZE PANA MIS....WYWALIC BO NIC NIE ROBI DLA DZIECIAKÓW TYLKO SKŁADKA SIE LICZY I UKŁADY I GRUBAS TRENER PAN WIELKI BRZO... WŁAZIK PANA MIS... TEZ POWINIEN ZMIENIC KLUB ALBO ZAMKNĄC PYSK
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 16:19
0
Niech wywalą lalusi którzy płaczą do mediów jak im źle w Motorze ! piłkarz ma robić swoje Wiedzieli do jakiego klubu przychodza i jaki jest postawiony cel. A te mernoty nie dość że nie potrafią zająć 1 miejsca to jeszcze wyplakują się że brakuje im fryzjera i manikiurzystki w klubie... Jak komuś przeszkadzają warunki gry w klubie to niech rozwiąże kontrakt za porozumieniem i szuka szczęścia w Realu albo Barcelonie ! Mało który klub na tym poziomie rozgrywkowym ma takie warunki do gry. Leszcz próbował uciec do Świdnika ale tam też go niechcieli. A jako kibic Górnika życzę wszystkiego najlepszego Motorowi, a Górnikowi szybkiego powrotu do Łęcznej tam gdzie są jego kibice i jest jego miejsce! PS Mogliście zabrać nam Oszusta - prezes z "sukcesami"
Niech wywalą lalusi którzy płaczą do mediów jak im źle w Motorze ! piłkarz ma robić swoje Wiedzieli do jakiego klubu przychodza i jaki jest postawiony cel. A te mernoty nie dość że nie potrafią zająć 1 miejsca to jeszcze wyplakują się że brakuje im fryzjera i manikiurzystki w klubie... Jak komuś przeszkadzają warunki gry w klubie to niech rozwiąże kontrakt za porozumieniem i szuka szczęścia w Realu albo Barcelonie ! Mało który klub na tym poziomie rozgrywkowym ma takie warunki do gry. Leszcz próbował uciec do Świdnika ale tam też go niechci... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 07:21
0
"dobra zmiana" dosięgła i Motor.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 01:29
0
Dodatkowo zrobić porządek w AKADEMII ci młodzi chłopcy nie mają przyszłości liczy się tylko kasa i najważniejsze SKŁADKI w zamian dla chłopców nic.
Avatar
RKS! / 21 grudnia 2016 o 22:16
0
Masz rację, Piekarski to parodia piłkarza, Król gwiazda klubów nocnych i oby wiosną nie grali w Motorze. Jedynie Tymosiak daje radę w pomocy. A ten cały Zaniewski to nie wiem jak może grać w tej lidze pomimo braku bramek.
Avatar
Andrzej, kibic RKS-u od 27 lat. / 21 grudnia 2016 o 22:14
0
Super wybór, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Jestem na każdym meczu, wiele nerwów mnie to kosztowało jesienią. Mam nadzieję, że nie znajdzie się miejsce w drużynie dla takich grubasów jak Piekarski, defensywny napastnik Zaniewski kompromitujący się swoją grą, Gieraga kasuje ogromne pieniądze i gwiazdorzy zamiast naprawiać błędy innych, Tadrowski przy nim to profesor. Trzeba postawić wiosną na młodego Kożuchowskiego, Michotą i odbudować Kamińskiego. Jedynie Kaczmarek dawał radę z tego letniego zaciągu, wróci Myśliwiecki i Szpak, Oziemczuk za nimi i w ataku mamy jakość. Trzeba tylko środek pola odbudować, trener bramkarzy też powinien się znaleźć bo kpina co wyprawiają bramkarze obecnie i po co trzymać tego alkoholika Żukowskiego. Są młodzi chłopcy w szkółce Piekutowskiego i Wierzchowskiego. Trzymam kciuki za nowego prezesa, więcej akcji dla kibiców-mało kto wie co się dzieje w klubie i marketing też trzeba poprawić!
Super wybór, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Jestem na każdym meczu, wiele nerwów mnie to kosztowało jesienią. Mam nadzieję, że nie znajdzie się miejsce w drużynie dla takich grubasów jak Piekarski, defensywny napastnik Zaniewski kompromitujący się swoją grą, Gieraga kasuje ogromne pieniądze i gwiazdorzy zamiast naprawiać błędy innych, Tadrowski przy nim to profesor. Trzeba postawić wiosną na młodego Kożuchowskiego, Michotą i odbudować Kamińskiego. Jedynie Kaczmarek dawał radę z tego letniego zaciągu, wróci Myśliwiecki i Szpak, Ozie... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 21:02
0
Chcemy awansu
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 20:07
0
Prezesi (i trenerzy) się zmieniają, Motor pozostaje... w czwartej klasie rozgrywkowej.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2016 o 16:00
0
Macie piękny stadion kibiców też macie zainteresowanie nic tylko bić się walczyć o ekstraklasę.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 22:04
0
ILE DZIECIAKOW ODESZLO Z AKADEMI BO TYLKO SARA DZIECI NIE LICZYLY SIE TYLKO SKŁADKA MA BYC JESZCZE PANA MIS....WYWALIC BO NIC NIE ROBI DLA DZIECIAKÓW TYLKO SKŁADKA SIE LICZY I UKŁADY I GRUBAS TRENER PAN WIELKI BRZO... WŁAZIK PANA MIS... TEZ POWINIEN ZMIENIC KLUB ALBO ZAMKNĄC PYSK
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 16:19
0
Niech wywalą lalusi którzy płaczą do mediów jak im źle w Motorze ! piłkarz ma robić swoje Wiedzieli do jakiego klubu przychodza i jaki jest postawiony cel. A te mernoty nie dość że nie potrafią zająć 1 miejsca to jeszcze wyplakują się że brakuje im fryzjera i manikiurzystki w klubie... Jak komuś przeszkadzają warunki gry w klubie to niech rozwiąże kontrakt za porozumieniem i szuka szczęścia w Realu albo Barcelonie ! Mało który klub na tym poziomie rozgrywkowym ma takie warunki do gry. Leszcz próbował uciec do Świdnika ale tam też go niechcieli. A jako kibic Górnika życzę wszystkiego najlepszego Motorowi, a Górnikowi szybkiego powrotu do Łęcznej tam gdzie są jego kibice i jest jego miejsce! PS Mogliście zabrać nam Oszusta - prezes z "sukcesami"
Niech wywalą lalusi którzy płaczą do mediów jak im źle w Motorze ! piłkarz ma robić swoje Wiedzieli do jakiego klubu przychodza i jaki jest postawiony cel. A te mernoty nie dość że nie potrafią zająć 1 miejsca to jeszcze wyplakują się że brakuje im fryzjera i manikiurzystki w klubie... Jak komuś przeszkadzają warunki gry w klubie to niech rozwiąże kontrakt za porozumieniem i szuka szczęścia w Realu albo Barcelonie ! Mało który klub na tym poziomie rozgrywkowym ma takie warunki do gry. Leszcz próbował uciec do Świdnika ale tam też go niechci... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 07:21
0
"dobra zmiana" dosięgła i Motor.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 01:29
0
Dodatkowo zrobić porządek w AKADEMII ci młodzi chłopcy nie mają przyszłości liczy się tylko kasa i najważniejsze SKŁADKI w zamian dla chłopców nic.
Avatar
RKS! / 21 grudnia 2016 o 22:16
0
Masz rację, Piekarski to parodia piłkarza, Król gwiazda klubów nocnych i oby wiosną nie grali w Motorze. Jedynie Tymosiak daje radę w pomocy. A ten cały Zaniewski to nie wiem jak może grać w tej lidze pomimo braku bramek.
Avatar
Andrzej, kibic RKS-u od 27 lat. / 21 grudnia 2016 o 22:14
0
Super wybór, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Jestem na każdym meczu, wiele nerwów mnie to kosztowało jesienią. Mam nadzieję, że nie znajdzie się miejsce w drużynie dla takich grubasów jak Piekarski, defensywny napastnik Zaniewski kompromitujący się swoją grą, Gieraga kasuje ogromne pieniądze i gwiazdorzy zamiast naprawiać błędy innych, Tadrowski przy nim to profesor. Trzeba postawić wiosną na młodego Kożuchowskiego, Michotą i odbudować Kamińskiego. Jedynie Kaczmarek dawał radę z tego letniego zaciągu, wróci Myśliwiecki i Szpak, Oziemczuk za nimi i w ataku mamy jakość. Trzeba tylko środek pola odbudować, trener bramkarzy też powinien się znaleźć bo kpina co wyprawiają bramkarze obecnie i po co trzymać tego alkoholika Żukowskiego. Są młodzi chłopcy w szkółce Piekutowskiego i Wierzchowskiego. Trzymam kciuki za nowego prezesa, więcej akcji dla kibiców-mało kto wie co się dzieje w klubie i marketing też trzeba poprawić!
Super wybór, wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Jestem na każdym meczu, wiele nerwów mnie to kosztowało jesienią. Mam nadzieję, że nie znajdzie się miejsce w drużynie dla takich grubasów jak Piekarski, defensywny napastnik Zaniewski kompromitujący się swoją grą, Gieraga kasuje ogromne pieniądze i gwiazdorzy zamiast naprawiać błędy innych, Tadrowski przy nim to profesor. Trzeba postawić wiosną na młodego Kożuchowskiego, Michotą i odbudować Kamińskiego. Jedynie Kaczmarek dawał radę z tego letniego zaciągu, wróci Myśliwiecki i Szpak, Ozie... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 21:02
0
Chcemy awansu
Avatar
Gość / 21 grudnia 2016 o 20:07
0
Prezesi (i trenerzy) się zmieniają, Motor pozostaje... w czwartej klasie rozgrywkowej.