Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

3 kwietnia 2017 r.
7:54

Start i SPS Eko Różanka nie zwalniają tempa, wyniki 14 kolejki chełmskiej okręgówki

0 4 A A

Udana inauguracja rundy rewanżowej na boiskach w Krasnymstawie, Rejowcu i Siennicy Nadolnej. Podział punktów w meczach Hetmana Żółkiewka ze Spartą Rejowiec Fabryczny oraz Ogniwa Wierzbica z Unią Białopole

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mistrz jesieni Start Krasnystaw rozpoczął rundę rewanżową od mocnego uderzenia. W meczu derbowym rozbił Ruch Izbica 6:0. – Chyba nasi zawodnicy przestraszyli się lidera i stąd taki wysoki wynik. Z drugiej strony trzeba przyznać rację, że Strat był zdecydowanie lepszy – powiedział kierownik Ruchu Marcin Antoniak. – W drugiej połowie już dominowaliśmy. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni nasze zwycięstwo byłoby bardziej okazałe – stwierdził nowy szkoleniowiec Startu Daniel Krakiewicz.

Start Krasnystaw – Ruch Izbica 6:0 (2:0)

Bramki: P. Wójcik (35, 50, 55), M. Wójcik (7 z karnego, 67), Sadowski (89).

Start: Ryć – Wojciechowski, Łuczyn (55 Nowakowski), Saj, Lenard, Szponar (65 Sadowski), Kowalski (55 Iwan), P. Wójcik, Dworucha, Bodziak (46 Bednarek), M. Wójcik.

Ruch: Pastuszak – Liszka, Nizioł (46 Kornaś), Fornal (75 Pawelec), Michał Śliwa (60 Jasiński), Wójciuk, Hopko, Lewandowski, Maciej Śliwa, Gałka.

Wicelider z Różanki nie miał problemów, by pokonać Granicę Dorohusk. Goście prowadzili do przerwy tylko 1:0. Po zmianie stron dorzucili kolejne dwa trafienia i było po meczu. – Byliśmy lepsi, stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych – podsumował Antoni Kruk, kierownik SPS Eko Różanka.

– Graliśmy z silnym przeciwnikiem. Już pierwsze spotkanie pokazało, że przed nami sporo pracy. Mamy młody zespół, który potrzebuje ogrania – stwierdził po końcowym gwizdku trener Granicy Arkadiusz Słomka.

Granica Dorohusk – SPS Eko Rożanka 0:3 (0:1)

Bramki: Bramki: Jędrzejuk (39), J. Gołąb (50), Skorupski (90).

Granica: Kopeć – Furmanik (72 Kozak), Ruszkiewicz, Niemiec, Biniuk (20 Sokołowski), Słomka, Swatek, Fedoruk (70 Giedz), Miksza (60 Zagoła), Szymczuk, Łabędzki.

Różanka: Witkowski – K. Mikulski (46 E. Mikulski), M. Żakowski(82 Bornus), Jędrzejuk, Kruk (24 M. Gołąb), J. Gołąb, Jankowski, Magdysh, Łobko (75 D. Żakowski), Skorupski, Romaniuk.

Odnieśliśmy cenne, jak najbardziej zasłużone zwycięstwo – mówił uradowany szkoleniowiec Brata Siennica Nadolna Andrzej Krawiec. Jego podopieczni nie byli zbyt gościnni i ograli Tatrana Kraśniczyn 3:0.

– W pierwej połowie Brat był od nas lepszy. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Szkoda, że nie udało nam się strzelić choćby jednego gola – ubolewa Lucjan Fedak, prezes Tatrana.

Brat Siennica Nadolna – Tatran Krasniczyn 3:0 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Kister (7), Wędzina (40 z karnego), Suduł (70 z karnego).

Czerwona kartka: Sebastian Stasiuk (Tatran) za faul w 37 min.

Brat: Kowalski – Ćwirta (74 Wojciechowski), Kociuba, Jopek, M. Szadura, Arkadiusz Kister, Arnold Kister (46 K. Szadura), Wędzina (70 Gdak), Szczepaniuk (55 Drapsa), Suduł, P. Szadura.

Tatran: Sprzypa – S. Stasiuk, Błaszczak, P. Mazurek, A. Stasiuk (75 Korszun), Kniażuk, Smorga, Tymicki, K. Mazurek, Barzał (69 M. Sawczuk), P. sawczuk (70 Mróz).

Unia Rejowiec – Vitrum Wola Uhruska 8:2

Ogniwo Wierzbica – Unia Bialopole 1:1 (1:1)

Bramki: Kozina (44) – Bureć (17).

Czerwona kartka: Sebastian Kogut (Białopole) w 68 minucie, za faul.

Ogniwo: Zagraba – Szanfisz, Pilipczuk, Nowaczek, Sobczuk (65 Gałecki), Kłos (60 Stańczuk), M. Kołtun, Nadolsi (60 K. Hanc), Krupski (85 Nyszko). P. Bąk, Kozina.

Białopole: Wikło – Bureć, Leśnicki (65 Nazaruk), Kogut, Zdybel, Zwolak (65 Tabuła), Jabłoński, S. Łukaszewski, Komosa (75 J. Łukaszewski), Ciołek (87 Fedec), Tukiendorf.

W spotkaniu czołowych drużyn chełmskiej klasy okręgowej kibice w Żółkiewce obejrzeli aż cztery gole, po dwa dla każdego z zespołów. Miejscowy Hetmana podzielił się punktami ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:2

Coraz trudniejsza roni się sytuacja outsidera Spółdzielcy. Gospodarze nie dali rady Frassatimeu. – Przez pierwsze 20 minut dotrzymywaliśmy kroku rywalowi. Później już było tylko gorzej – powiedział prezes Spółdzielcy Zbigniew Droń.

Spółdzielca Siedliszcze – Frassati Fajsławice 1:3 (1:1)

Bramki: Lechowski (21) – Adamiak (16, 82), Olech (53).

Spółdzielca: Pawlak – Grzesiuk, D. Osoba, Łaska, Wróblewski, Szczecki, Ciemięga, D. Orłowski (63 Iwaniuk), Lechowski, Stefańczuk, P. Pasternak (55 Jędruszak).

Frassati: M. Czajka – Madeja, Lipa, P. Przebirowski, M. Baran, Chruściel (85 Kasperek), Robak, A. Czajka (46 Olech), Adamiak (90 + 1 Młynarczyk), S. Baran (72 Skorek), Stefaniak.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 19:26
0
Zazdrościsz że taka drużyna jak EKO Różana szybko się rozwija i może tak szybko po 3 sezonach grania na seniorskim poziomie awansować do IV ligi, dlatego tak gadasz. Ja kibicuje Włodawiance i EKO i bardzo bym się cieszył(pewnie nie tylko ja) jak bym w naszym powiecie były dwie drużyny które będą grać na tym poziomie. A co do stadionu to jeśli nawet EKO by się nie udało swój stadion przystosować do wymogów IV ligowych to myślę że miasto Włodawa nie robiło by problemu z wynajęciem stadionu, bo to jest stadion MOSIRu a nie Włodawianki. Przypominam że jak EKO grało jeszcze w "A" klasie i remontowało swój stadion to grali trzy mecze na stadionie we Włodawie. Pozdrawiam
Zazdrościsz że taka drużyna jak EKO Różana szybko się rozwija i może tak szybko po 3 sezonach grania na seniorskim poziomie awansować do IV ligi, dlatego tak gadasz. Ja kibicuje Włodawiance i EKO i bardzo bym się cieszył(pewnie nie tylko ja) jak bym w naszym powiecie były dwie drużyny które będą grać na tym poziomie. A co do stadionu to jeśli nawet EKO by się nie udało swój stadion przystosować do wymogów IV ligowych to myślę że miasto Włodawa nie robiło by problemu z wynajęciem stadionu, bo to jest stadion MOSIRu a nie Włodawianki. Przypomi... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 22:40
0
Takie życie teraz wszystko jest eko, ale na pewno nie jakieś eko różanka. No proszę was ludzie chyba nie wierzycie że jakieś eko awansuje i nie wiadomo po co, gdzie będzie grało? Na jak długo wystarczy kasy? Czy ten sponsor jest na tyle...odważny żeby pchać kasę, która nigdy się nie zwróci? A ci, którzy u niego grają mają niezły ubaw, że znaleźli takiego "sponsora" co tyle płaci za tak niską ligę. Jest to ewenement na cały kraj. Tylko zazdrościć tym chłopakom co "doją" taką kasę w tak niskiej lidze. Jedno jest pewne, że jeżeli jakimś cudem uda się awansować, to z całą pewnością nie będą grali u nas we Włodawie, bo we Włodawie tylko WŁODAWIANKA!!! A takie chodzą plotki, że za kasę można wszystko i że będą grali we Włodawie...
Takie życie teraz wszystko jest eko, ale na pewno nie jakieś eko różanka. No proszę was ludzie chyba nie wierzycie że jakieś eko awansuje i nie wiadomo po co, gdzie będzie grało? Na jak długo wystarczy kasy? Czy ten sponsor jest na tyle...odważny żeby pchać kasę, która nigdy się nie zwróci? A ci, którzy u niego grają mają niezły ubaw, że znaleźli takiego "sponsora" co tyle płaci za tak niską ligę. Jest to ewenement na cały kraj. Tylko zazdrościć tym chłopakom co "doją" taką kasę w tak niskiej lidze. Jedno jest pewne, że j... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 17:52
0
Gdzie leży ta "słynna" Różanka ? Jakoś nie kojarzę !
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 17:44
0
EKO!EKO!EKO!
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2017 o 19:26
0
Zazdrościsz że taka drużyna jak EKO Różana szybko się rozwija i może tak szybko po 3 sezonach grania na seniorskim poziomie awansować do IV ligi, dlatego tak gadasz. Ja kibicuje Włodawiance i EKO i bardzo bym się cieszył(pewnie nie tylko ja) jak bym w naszym powiecie były dwie drużyny które będą grać na tym poziomie. A co do stadionu to jeśli nawet EKO by się nie udało swój stadion przystosować do wymogów IV ligowych to myślę że miasto Włodawa nie robiło by problemu z wynajęciem stadionu, bo to jest stadion MOSIRu a nie Włodawianki. Przypominam że jak EKO grało jeszcze w "A" klasie i remontowało swój stadion to grali trzy mecze na stadionie we Włodawie. Pozdrawiam
Zazdrościsz że taka drużyna jak EKO Różana szybko się rozwija i może tak szybko po 3 sezonach grania na seniorskim poziomie awansować do IV ligi, dlatego tak gadasz. Ja kibicuje Włodawiance i EKO i bardzo bym się cieszył(pewnie nie tylko ja) jak bym w naszym powiecie były dwie drużyny które będą grać na tym poziomie. A co do stadionu to jeśli nawet EKO by się nie udało swój stadion przystosować do wymogów IV ligowych to myślę że miasto Włodawa nie robiło by problemu z wynajęciem stadionu, bo to jest stadion MOSIRu a nie Włodawianki. Przypomi... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 22:40
0
Takie życie teraz wszystko jest eko, ale na pewno nie jakieś eko różanka. No proszę was ludzie chyba nie wierzycie że jakieś eko awansuje i nie wiadomo po co, gdzie będzie grało? Na jak długo wystarczy kasy? Czy ten sponsor jest na tyle...odważny żeby pchać kasę, która nigdy się nie zwróci? A ci, którzy u niego grają mają niezły ubaw, że znaleźli takiego "sponsora" co tyle płaci za tak niską ligę. Jest to ewenement na cały kraj. Tylko zazdrościć tym chłopakom co "doją" taką kasę w tak niskiej lidze. Jedno jest pewne, że jeżeli jakimś cudem uda się awansować, to z całą pewnością nie będą grali u nas we Włodawie, bo we Włodawie tylko WŁODAWIANKA!!! A takie chodzą plotki, że za kasę można wszystko i że będą grali we Włodawie...
Takie życie teraz wszystko jest eko, ale na pewno nie jakieś eko różanka. No proszę was ludzie chyba nie wierzycie że jakieś eko awansuje i nie wiadomo po co, gdzie będzie grało? Na jak długo wystarczy kasy? Czy ten sponsor jest na tyle...odważny żeby pchać kasę, która nigdy się nie zwróci? A ci, którzy u niego grają mają niezły ubaw, że znaleźli takiego "sponsora" co tyle płaci za tak niską ligę. Jest to ewenement na cały kraj. Tylko zazdrościć tym chłopakom co "doją" taką kasę w tak niskiej lidze. Jedno jest pewne, że j... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 17:52
0
Gdzie leży ta "słynna" Różanka ? Jakoś nie kojarzę !
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2017 o 17:44
0
EKO!EKO!EKO!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 28 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 25 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 155 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 419 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 10 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43
8. Ruch 21 30 62-51
9. Ogniwo 21 27 37-43
10. Granica 21 22 33-56
11. Spółdzielca 21 21 39-56
12. Orzeł 21 21 36-72
13. Tatran 21 19 38-61
14. Hutnik 21 2 31-119

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.