Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

20 maja 2017 r.
19:57

Motor Lublin - Karpaty Krosno 3:1. Tylko trzy minuty nerwów

0 14 A A
(fot. WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłkarze Motoru Lublin zrobili swoje i w sobotę pokonali przed własną publicznością Karpaty Krosno 3:1. Gospodarze zanotowali 12 ligową wygraną w 13 spotkaniu na wiosnę. Sąsiadowi zza miedzy nie pomogła jednak Avia, która także przegrała z Garbarnią 1:3. A to oznacza, że krakowianie utrzymali fotel lidera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wynik w 26 minucie otworzył Kamil Cholerzyński, który rozpoczął zawody na środku defensywy. 28-latek świetnie uderzył z dystansu i jego bomba wylądowała w siatce. W 35 minucie powinno być 2:0, ale dosłownie centymetrów do szczęścia zabrakło Pawłowi Kaczmarkowi, który przymierzył w poprzeczkę. Do przerwy drużyna Marcina Sasala utrzymała skromne prowadzenie.

W 49 minucie mogło być 2:0. W dobrej sytuacji na wprost bramki rywali znalazł się Kamil Oziemczuk. Dopadł do piłki, uderzył, ale obrońca rywali przyjął strzał na siebie i zażegnał niebezpieczeństwo. 120 sekund później w piłkę pod swoją szesnastką nie trafił Cholerzyński. Dawid Kuliga zagrał wzdłuż pola karnego, ale nikt z kolegów nie zdołał sfinalizować akcji. To było pierwsze poważne ostrzeżenie dla żółto-biało-niebieskich i okazało się, że ostatnie.

Dosłownie po chwili Kuliga po złym wybiciu Artura Gieragi z powietrza huknął do siatki i zrobiło się 1:1. Minęło kilkadziesiąt sekund i gospodarze odzyskali prowadzenie. Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Michał Paluch, ale zanim futbolówkę złapał bramkarz z Krosna ta trafiła w rękę jednego z obrońców. Werdykt sędziego? Rzut karny. Do piłki podszedł Gieraga i zrehabilitował się za niepewną interwencję sprzed kilku minut. Pewnym strzałem z rzutu karnego zdobył swojego 12 gola w tym sezonie.

Przez moment ekipa z Krosna mogła mieć nadzieje na wywiezienie z Areny Lublin korzystnego wyniku. W 64 minucie te nadzieje rozwiał definitywnie Kaczmarek, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych lobem podwyższył na 3:1.

Drużyna Adama Fedoruka w kolejnych fragmentach starała się jeszcze coś zdziałać. Długimi fragmentami utrzymywała się przy piłce i sprawdzała czujność Pawła Sochy. Wynik nie uległ już jednak zmianie.

W następnej serii gier Motor pauzuje. Do gry w lidze wróci 3 czerwca, kiedy znowu na Arenie Lublin zmierzy się z Unią Tarnów. To będzie ostatnie domowe spotkanie w sezonie 2016/2017. W środę odbędzie się jednak finał Pucharu Polski LZPN, a piłkarze trenera Sasala zagrają z Lublinianką.

Motor Lublin – Karpaty Krosno 3:1 (1:0)

Bramki: Cholerzyński (26), Gieraga (55-z karnego), Kaczmarek (64) – Kuliga (52).

Motor: Socha – Michota, Gieraga, Cholerzyński, Słotwiński, Majkowski (82 Jurisa), Tymosiak, Kamiński (63 Szysz), Oziemczuk, Kaczmarek, Paluch (63 Stachyra).

Karpaty: Harwat – Krupa, Kołodziej, Pawlak, Kantor, Mordec, Paszek (81 Dąbek), Buszta, Kuliga, Stepankow (70 Pelc), Cempa.

Żółte kartki: Michota – Kołodziej.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Widzów: 2702.

Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rks / 21 maja 2017 o 11:26
0
gliwice
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 08:38
0
Maniek to fajny Gosc !!!!!!!!
Avatar
kibic / 21 maja 2017 o 00:15
0
Brakuje prawdziwego rasowego napastnika. Skutecznego, sprytnego, z nosem do strzelania bramek. W jakiej dobrej drużynie najlepszym strzelcem jest obrońca?? No ale Motorku walczcie do ostatniego meczu, w piłce rózne cuda już sie zdarzały w historii
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:48
0
kibic nie przesadzaj nieźle pier..ł ale co miał napisać dziennikarz? Kaczmarek jest gwiazdą to sie popisuje a wyszkoleniem odstake od reszty, mnie wk..a Paluch mie widzę sytuacji w ktorej może strzelić bramkę.. główką pudłuje, z bliska pudłuje z daleka pudłuje co to za napastnik ja się pytam???? bramki mają pod niego powiększyć???
Avatar
pytanie_do_kumatych / 20 maja 2017 o 22:46
0
kim jest ten Maniek bo nie ogarniam?
Avatar
kibic / 20 maja 2017 o 22:41
0
Jakie huknął?? Piłka spadła mu pod nogi na 6 metrze to dopełnił formalnosci. Dlaczego Kaczmarek holuje i kręci się z piłką bezproduktywanie zamiast podawać jak człowiek?? Panie sędzio z Zamościa - ten od strony trybuny głownej - czy po wyrzucie piłki z autu jest spalony???
Avatar
Adam / 20 maja 2017 o 22:17
0
Największy klub piłkarski z dziewiątego miasta w Polsce gra w 4. lidze, dla niepoznaki nazywanej trzecią. Natomiast kikludziesięciotysięczne miasteczka ze Śląska mają swoje kluby w Ekstraklasie. Państwo polskie chętnie sypie milionami na sport (i na wszystko inne) w tym regionie, tymczasem Polska Wschodnia się zwija...Nie rozumiem o co tobie chodzi,budżet państwa ma utrzymywać kluby piłkarskie ze stolic Województw?,czy moze jeszcze inaczej drużynom z miast Wojewódzkich gra w Ekstraklasie ze tak powiem należy się z urzędu tylko z tego powodu że klub jest z Łodzi,Warszawy,Gdańsk,Lublina i Wrocławia a cała reszta niech sie kopie w I II i III lidze.Ja proponuje jednak żeby o tym który klub gra w Ekstraklasie czy I lidze decydowała gra piłkarzy i pieniądze w danym klubie,awans do wyższej ligi wywalcza sie na boisku i tylko i wyłącznie na boisku i niech tak zostanie.
Największy klub piłkarski z dziewiątego miasta w Polsce gra w 4. lidze, dla niepoznaki nazywanej trzecią. Natomiast kikludziesięciotysięczne miasteczka ze Śląska mają swoje kluby w Ekstraklasie. Państwo polskie chętnie sypie milionami na sport (i na wszystko inne) w tym regionie, tymczasem Polska Wschodnia się zwija...Nie rozumiem o co tobie chodzi,budżet państwa ma utrzymywać kluby piłkarskie ze stolic Województw?,czy moze jeszcze inaczej drużynom z miast Wojewódzkich gra w Ekstraklasie ze tak powiem należy się z urzędu tylko z tego powodu ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:15
0
Miasto 350 tys mieszkańców, a na meczu "jedynej drużyny" 2702 osoby. Nie dziwię się , że ten Maniek woli torby nosić gdzies na wiosce.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:06
0
żeby coś powiedzieć trzeba coś wiedzieć (Gość 20:42) wymień mi chociaż 1 miasto kilkudzisięcio-tysięczne ze Śląska w ekstraklasie bo od sezonu 2010/2011 kiedy to Odra Wodzisłąw Śląski spadłą takowych nie było. A Odra to ok 49.000 tysięczne miasto po odłączeniu kilku dzielnic (obecnie miast) min. Radlin, Pszów, Rydułtowy. Wcześniej jeszcze był jedynie Ruch Radzionków do ok 2001 roku (chyba) w ekstraklasie który liczy ok może 16.000 mieszkańców.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:01
0
Maniek powiedział, że nawet On widzi co sędziowie wyprawiają z tymi karnymi. Jeśli nie będzie awansu to Maniek wraca na stare śmieci. Woli znowu nosić torby niż grać w IV lidze. Ten poziom nie przystaje do jego umiejętności. Jutro komunia Manka (lekko spóźniona). Msza transmitowana na stronie parafiaszarowola.pl.
Avatar
rks / 21 maja 2017 o 11:26
0
gliwice
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 08:38
0
Maniek to fajny Gosc !!!!!!!!
Avatar
kibic / 21 maja 2017 o 00:15
0
Brakuje prawdziwego rasowego napastnika. Skutecznego, sprytnego, z nosem do strzelania bramek. W jakiej dobrej drużynie najlepszym strzelcem jest obrońca?? No ale Motorku walczcie do ostatniego meczu, w piłce rózne cuda już sie zdarzały w historii
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:48
0
kibic nie przesadzaj nieźle pier..ł ale co miał napisać dziennikarz? Kaczmarek jest gwiazdą to sie popisuje a wyszkoleniem odstake od reszty, mnie wk..a Paluch mie widzę sytuacji w ktorej może strzelić bramkę.. główką pudłuje, z bliska pudłuje z daleka pudłuje co to za napastnik ja się pytam???? bramki mają pod niego powiększyć???
Avatar
pytanie_do_kumatych / 20 maja 2017 o 22:46
0
kim jest ten Maniek bo nie ogarniam?
Avatar
kibic / 20 maja 2017 o 22:41
0
Jakie huknął?? Piłka spadła mu pod nogi na 6 metrze to dopełnił formalnosci. Dlaczego Kaczmarek holuje i kręci się z piłką bezproduktywanie zamiast podawać jak człowiek?? Panie sędzio z Zamościa - ten od strony trybuny głownej - czy po wyrzucie piłki z autu jest spalony???
Avatar
Adam / 20 maja 2017 o 22:17
0
Największy klub piłkarski z dziewiątego miasta w Polsce gra w 4. lidze, dla niepoznaki nazywanej trzecią. Natomiast kikludziesięciotysięczne miasteczka ze Śląska mają swoje kluby w Ekstraklasie. Państwo polskie chętnie sypie milionami na sport (i na wszystko inne) w tym regionie, tymczasem Polska Wschodnia się zwija...Nie rozumiem o co tobie chodzi,budżet państwa ma utrzymywać kluby piłkarskie ze stolic Województw?,czy moze jeszcze inaczej drużynom z miast Wojewódzkich gra w Ekstraklasie ze tak powiem należy się z urzędu tylko z tego powodu że klub jest z Łodzi,Warszawy,Gdańsk,Lublina i Wrocławia a cała reszta niech sie kopie w I II i III lidze.Ja proponuje jednak żeby o tym który klub gra w Ekstraklasie czy I lidze decydowała gra piłkarzy i pieniądze w danym klubie,awans do wyższej ligi wywalcza sie na boisku i tylko i wyłącznie na boisku i niech tak zostanie.
Największy klub piłkarski z dziewiątego miasta w Polsce gra w 4. lidze, dla niepoznaki nazywanej trzecią. Natomiast kikludziesięciotysięczne miasteczka ze Śląska mają swoje kluby w Ekstraklasie. Państwo polskie chętnie sypie milionami na sport (i na wszystko inne) w tym regionie, tymczasem Polska Wschodnia się zwija...Nie rozumiem o co tobie chodzi,budżet państwa ma utrzymywać kluby piłkarskie ze stolic Województw?,czy moze jeszcze inaczej drużynom z miast Wojewódzkich gra w Ekstraklasie ze tak powiem należy się z urzędu tylko z tego powodu ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:15
0
Miasto 350 tys mieszkańców, a na meczu "jedynej drużyny" 2702 osoby. Nie dziwię się , że ten Maniek woli torby nosić gdzies na wiosce.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:06
0
żeby coś powiedzieć trzeba coś wiedzieć (Gość 20:42) wymień mi chociaż 1 miasto kilkudzisięcio-tysięczne ze Śląska w ekstraklasie bo od sezonu 2010/2011 kiedy to Odra Wodzisłąw Śląski spadłą takowych nie było. A Odra to ok 49.000 tysięczne miasto po odłączeniu kilku dzielnic (obecnie miast) min. Radlin, Pszów, Rydułtowy. Wcześniej jeszcze był jedynie Ruch Radzionków do ok 2001 roku (chyba) w ekstraklasie który liczy ok może 16.000 mieszkańców.
Avatar
Gość / 20 maja 2017 o 22:01
0
Maniek powiedział, że nawet On widzi co sędziowie wyprawiają z tymi karnymi. Jeśli nie będzie awansu to Maniek wraca na stare śmieci. Woli znowu nosić torby niż grać w IV lidze. Ten poziom nie przystaje do jego umiejętności. Jutro komunia Manka (lekko spóźniona). Msza transmitowana na stronie parafiaszarowola.pl.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 9

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 50 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.