Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

2 listopada 2019 r.
13:23

Motor Lublin - Wisłoka Dębica 1:0 (zapis relacji na żywo)

6 22 A A
(fot. Krzysztof Mazur)

Motor Lublin pokonał u siebie Wisłokę Dębica 1:0. Mecz był wyrównany, ale po przerwie gospodarze zasłużyli na trzy punkty.

Relacja na żywo

automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

90+3' Sędzia kończy zawody. Wisłoka naciskała w końcówce, ale nie byla w stanie wyrównać.

90+1' Groźna akcja Wisłoki. Gwiazda zagrywa płasko w pole karne, a tam uderza Łanucha, ale wcześniej i tak był faul.

90' Pogramy 3 minuty dłużej.

89' Faul w ataku i piłka dla Wisłoki.

88' Rymek wyprowadza kontrę, ale jego podanie za bardzo wyrzuca kolegę do boku. Po chwili Maks Cichocki zmienia Piotra Darmochwała.

86' Groźnie pod bramką Motoru po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale sędzia przerywa grę i piłka dla gospodarzy.

85' Kartka dla Grunta i zmiana - Kruczkowski za Kumocha.

84' Michota efektownie piętą, ale ostatecznie traci piłkę. A przy linii bocznej czeka Rafał Kruczkowski.

80' 1:0! Akcja Piotra Darmochwała na skrzydle, a piłkę do siatki z bliska kieruje rezerwowy Michał Grunt!

79' Lubera zmienia Sojdę.

77' Groźna kontra Wisłoki, ale akcję rywali faulem przerywa Łukasik i ogląda żółtą kartkę.

75' Piłka do Grunta w pole karne, ale napastnik nie zdołał oddać strzału, obrońcy byli szybsi.

74' Michał Grunt za Michała Palucha.

70' Rymek za Nowaka. Dwie, kolejne zmiany także w ekipie gości

69' Indywidualna akcja Gwiazdy, ale jego strzał zablokowany.

67' Szymon Gwiazda zmienia Krystiana Wilka.

66' Świetna akcja do linii końcowej Michoty, wrzutka, a tam na wprost bramki głową uderza Duda. Niestety, prosto w bramkarza.

65' Agesywnie Duda, ale bramkarz szybszy.

63' Przerwa w grze, na murawie leży jeden z piłkarzy gości. Przymierzany nie tak dawno temu do Motoru Jan Pelc za chwilę wróci jednak na boisko.

62' Minęło kilkadziesiąt sekund i Kunca raz jeszcze dostaje piłkę na wolne pole, uderza z ostrego kąta jednak tylko w boczną siatkę. Piłkarze trenera Hajdo nie schodzą z połowy rywali, ale nie mogą wpakować piłki do siatki.

61' Znowu szansa, ale ponownie Kunca zablokowany.

59' Motor naciska, kolejny rzut rożny. Znowu zbyt lekko.

58' Duda dopada do piłki przed polem karnym i strzela, a po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny.

58' Po akcji Darmochwała strzela Kunca, ale w ostatniej chwili dobrze blokuje Dominik Cabała. Rzut rożny dla Motoru jednak przyjezdni znowu wychodzą z opresji i wybijają piłkę.

57' Strzał z dystansu zablokowany, piłka rękach Libery.

54' Rzut rożny dla Motoru. Centra na bliższy słupek i wybija Wisłoka. Poprawka też nie przechodzi przez pierwszego obrońcę gości. Cała akcja kończy się strzałem Rafała Grodzickiego, ale niecelnym strzałem.

50' Strzał Palucha broni bramkarz Wisłoki. A na trybunach "Motorze zmiana trenera". W tym temacie pojawił się także transparent.

48' Na otwarcie drugiej odsłony szybka akcja Motoru skrzydłem jednak sędzia podnosi chorągiewkę.

46' Ruszyła druga połowa.

45+4' Koniec pierwszej połowy.

45+4' Emocje na koniec pierwszej połowy. Najpierw Strączek broni w sytuacji sam na sam, a po chwili Duda zauważył, że bramkarz rywali nie był na posterunku. Próbował strzału z połowy boiska, ale Tomasz Libera w porę wrócił między słupki.

45+3' Nieporozumienie w szeregach Motoru, podanie w aut i połka dla przyjezdnych.

45+2' Michota przerywa akcję gości faulem.

45' Sędzia dolicza cztery minuty.

45' Łanucha z dystansu, ale bardzo niecelnie.

44' Niezła akcja Nowaka, ale piłka ostatecznie w rękach bramkarza rywali.

42' Znowu przerwa w grze, na murawie leży jeden z graczy gości. Pechowcem tym razem Krystian Wilk, który zastąpił kontuzjowanego Pawła Remuta.

40' Kartka dla Palucha.

38' Faul Wisłoki pod swoim polem karnym i kartka dla Łanuchy. Po centrze w pole karne dobre piąstkowanie bramkarza.

37' Dobra akcja Marcina Michoty na skrzydle, który pełni dzisiaj rolę kapitana, ale wywalczył tylko aut.

35' Strzał Kumocha zablokowany. Od kilku minut gospodarze dominują, ale na razie bez efektu bramkowego.

33' Kociołek w polu karnym, ale goście wyjaśniają sytuację.

32' Faulowany na lewym skrzydle Nowak. Kolejna okazja na dośrodkowanie dla Motoru.

30' W końcu dobra akcja gospodarzy! Seria podań i do sytuacji dochodzi Dominik Kunca, ale Słowak pechowo trafia w poprzeczkę!

28' Seria prostych strat w środku pola, raz w wykonaniu, raz drugich.

27' Rozegranie na krótko i wrzutka, ale prosto w ręce bramkarza Wisłoki.

26' Będzie rzut rożny dla Motoru.

26' Kolejny atak żółto-biało-niebieskich łatwo rozbita przez defensywę przeciwnika.

24' Duda ustawia piłkę przed polem karnym Wisłoki. Szansa na pierwszy strzał! Uderzenie z około 25 metrów nad bramką. Bramkarz przyjezdnych mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem.

22' Dużo lepsze dośrodkowanie, ale dobre piąstkowanie Rafałą Strączka.

21' Aut dla gości na wysokości pola karnego Motoru. A po chwili faul i szansa na drugie dośrodkowanie.

20' Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Wisłokę, ale Sojda powstrzymany przez obronę Motoru.

19' Faul Fedana na Nowaku, rzut wolny dla Motoru.

18' Ładnie chodziła teraz piłka w ataku pozycyjnym Wisłoki. A po stracie od razu szybki pressing przeciwników.

16' Faul Sławomira Dudy, będzie rzut wolny dla Wisłoki i szansa na dośrodkowanie. Stałe fragmenty grą są mocną stroną gości, ale nie tym razem - fatalne rozegranie i zero zagrożenia.

14' Piłka na lewe skrzydło do Adama Nowaka, ale sędzia podnosi chorągiewkę i przerywa akcję ekipy z Lublina.

11' Zmiana w drużynie rywali, ale Michał Paluch wraca do gry z opatrunkiem na głowie. To dobra wiadomość, bo bez najlepszego strzelca byłoby trudniej przełamać najlepszą defensywę w grupie czwartej.

9' Spięcie w środku boiska, piłkarze obu ekip leżą na murawie, potrzebna pomoc medyczna.

8' Darmochwał znowu naciskał rywali, ale ponownie nic z tego nie wyszło. Od bramki zaczyna Wisłoka.

7' Goście z Dębicy w tym sezonie stracili tylko trzy bramki na wyjeździe, ale na razie wcale nie koncentrują się tylko i wyłącznie na defensywie - często goszczą na połowie Motoru. Aktywna jest zwłaszcza prawa strona beniaminka.

5' Piotra Darmochwał czyhał na błąd bramkarza lub ostatniego obrońcy rywali, ostatecznie golkiper wybija piłkę na aut.

5' Dobra interwencja defensywy Motoru, nie ma nawet rzutu rożnego dla Wisłoki.

1' Gramy!

----------------------------

Gospodarze w dwóch ostatnich meczach dopisali do swojego konta tylko punkt. Z kolei rywale nie przegrali od ośmiu kolejek, a od pięciu spotkań z rzędu nie stracili nawet gola. Efekt? Wisłoka wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli. Beniaminek wyprzedza obecnie Motor o trzy punkty.

----------------------------

Motor Lublin - Wisłoka Dębica 1:0 (0:0)

Bramki: Grunt (80).

Motor: Strączek - Michota, Łukasik, Grodzicki, Gruszkowski, Kunca, Kumoch, Duda, Nowak (70 Rymek), Darmochwał, Paluch (74 Grunt).

Wisłoka: Libera - Cabała, Remut (11 Wilk, 67 Gwiazda), Pelc, Król, Prokop (70 Maik), Łanucha, Fedan, Hus, Siedlik (70 Domański), Sojda (79 Lubera).

Żółte kartki: Paluch, Łukasik, Grunt - Łanucha, Fedan.

Sędziuje: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).

Widzów: 1847.

e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 13:28
+13
Kto decyduje, że na czwartym poziomie rozgrywek, mecz jest przy oświetleniu? Czy nie można grać wcześniej? Kto za to płaci i ile?!
Avatar
Tim / 2 listopada 2019 o 14:49
+11
Klękajcie narody Real Szarowola gra dzisiaj swój kolejny mecz o utrzymanie w 4 lidze.
Avatar
Koyot / 2 listopada 2019 o 22:17
+8
Mam pytanie do kibiców Motoru. Co Wy właściwie macie do trenera Hajdo? Od kilku lat opuściłem tylko kilka meczów i szczerze powiem, że nie mając wcale rewelacyjnych piłkarzy Motor gra przynajmniej przyzwoicie. Nie dobrze ale przyzwoicie. I to kim? Obok kilku dobrych piłkarzy w obecnym składzie jest kilku mocno przeciętnych zawodników. I oni wciąż grają przyzwoicie. Skład w poprzednich dwóch sezonach był lepszy i co? Wiemy co. A Hajdo dostał drużynę z łapanki tuż przed sezonem. Piłkarze byli przebrani przez kluby I i II ligi. Macie do niego pretensje za to, że Góralczyk czy Sasal mieli po dwóch zawodników na pozycję i nie zrobili nic więcej? A Hajdo wynajduje Łukasików, zmienia pozycje Gruszkowskiemu, gra juniorem na srodku obrony i mając w drużynie trzech środkowych obrońców i dwóch napastników montuje drużynę, która zaczyna grać? Komuyś przeszkadza, że zaczyna być dobrze? Na prawdę jesteście kibicami? To wypisujcie transparenty z żądaniami transferów w zimie. Wypisujcie transparenty, żeby dotacja z miasta szła na drużynę, a nie, jak teraz, żeby im kazali grać przy sztucznym świetle tylko po to, żeby kasa z dotacji szła do MOSiRu a Żuczek mógł się pochwalić, że wspiera klub, a tak na prawdę przepuszcza przez Motor kasę, żeby MOSiR nie przynosił aż tak dużych strat. Bo MOSiR przynosi największe straty ze wszystkich spółeki miejskich wliczając na przykłąd MPK. Idźcie pod Ratusz i żądajcie żeby pieniądze od miasta szły tam gdzie trzeba. Żeby na ważnych stanowiskach w klubie byli ludzie ze środowiska ze znajomościami i umiejętnościami, a nie jakieś Majki. Tym się zajmijcie. Tymi co dymają klub w biały dzień, albo lepiej przy sztucznym oświetleniu. Bo trener Hajdo wydaje się być wśród nie zawodników jedną z niewielu osób na swoim miejscu. A może to personalna rozgrywka kilku ważniaków spośród kibiców? No, to co Wy na to?
Mam pytanie do kibiców Motoru. Co Wy właściwie macie do trenera Hajdo? Od kilku lat opuściłem tylko kilka meczów i szczerze powiem, że nie mając wcale rewelacyjnych piłkarzy Motor gra przynajmniej przyzwoicie. Nie dobrze ale przyzwoicie. I to kim? Obok kilku dobrych piłkarzy w obecnym składzie jest kilku mocno przeciętnych zawodników. I oni wciąż grają przyzwoicie. Skład w poprzednich dwóch sezonach był lepszy i co? Wiemy co. A Hajdo dostał drużynę z łapanki tuż przed sezonem. Piłkarze byli przebrani przez kluby I i II ligi. Macie do niego... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 18:26
+8
Pytanie do redakcji: czy jutro będzie relacja "na żywo" z meczu Stali Kraśnik? To przecież najwyżej sklasyfikowana drużyna z Lubelszczyzny. Więc skoro dziś jest relacja z meczu niżej sklasyfikowanego Motoru... Jeśli relacji nie będzie to proponuję zmienić nazwę z "Dziennik Wschodni" na "Dziennik Lublina". Przynajmniej będzie uczciwie.
Avatar
Palipies / 2 listopada 2019 o 13:59
+7
Cały świat wstrzymał oddech, bo Wielki Motor dzisiaj gra!
Avatar
)*^&9 / 2 listopada 2019 o 17:13
+6
No to zaraz wiejskie burki będą się wyżywać. Psy szczekają a karawana idzie dalej.  Pozdro dla szmana vel rolnika z Michowa założyciela "styrty" pod Bełżycami.
 Slawku nie kompromituj się już więcej. Szanuje Cię jak każdego człowieka z upośledzeniem,ale wszystko ma granice. Znasz Ty  chociaż etymologie tego powiedzenia o karawanie? Pochodzi ono z arabskiego i nie chodzi w nim o kozy. Przytłoczyło?
Avatar
Bergamo / 2 listopada 2019 o 14:57
+6
No to zaraz wiejskie burki będą się wyżywać. Psy szczekają a karawana idzie dalej.  Pozdro dla szmana vel rolnika z Michowa założyciela "styrty" pod Bełżycami.
 O. Jest niezawodny dziad z Kośminka, mistrz w trzepaniu i hodowli kóz do. Nie idziesz wąsie na mecz z wnukami? 
Avatar
Cxxxx / 2 listopada 2019 o 15:00
+4
Na pewno nie ty , idź pasaj swoje kozy gdzie indziej leszczu .
 SŁAWUŚ. Przecież to ty jesteś starym dziadem i leszczykiem, wielbicielem kóz wszelakich. Nie trzepiesz dzisiaj? 
Avatar
jajo / 2 listopada 2019 o 17:38
+3
"Seria prostych strat w środku pola, raz w wykonaniu, raz drugich." To musi być bardzo ciekawy meczyk!
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 17:36
+3
"Seria prostych strat w środku pola, raz w wykonaniu, raz drugich."
Avatar
jan / 3 listopada 2019 o 06:43
-2
Ja płacę Ty płacisz ten Pan obok też płaci - w czynaszch i innych opłtach bo Lublin to bardzo bogate miasto tylko 1,5 mld zadłużenia więc stać nas na mecze przy sztucznym oświetleniu i murawie za 700 tyś. Real Szarowola nie bedzię się przecież kopał na klepiskach w dzień.
Avatar
Koyot / 2 listopada 2019 o 22:17
+8
Mam pytanie do kibiców Motoru. Co Wy właściwie macie do trenera Hajdo? Od kilku lat opuściłem tylko kilka meczów i szczerze powiem, że nie mając wcale rewelacyjnych piłkarzy Motor gra przynajmniej przyzwoicie. Nie dobrze ale przyzwoicie. I to kim? Obok kilku dobrych piłkarzy w obecnym składzie jest kilku mocno przeciętnych zawodników. I oni wciąż grają przyzwoicie. Skład w poprzednich dwóch sezonach był lepszy i co? Wiemy co. A Hajdo dostał drużynę z łapanki tuż przed sezonem. Piłkarze byli przebrani przez kluby I i II ligi. Macie do niego pretensje za to, że Góralczyk czy Sasal mieli po dwóch zawodników na pozycję i nie zrobili nic więcej? A Hajdo wynajduje Łukasików, zmienia pozycje Gruszkowskiemu, gra juniorem na srodku obrony i mając w drużynie trzech środkowych obrońców i dwóch napastników montuje drużynę, która zaczyna grać? Komuyś przeszkadza, że zaczyna być dobrze? Na prawdę jesteście kibicami? To wypisujcie transparenty z żądaniami transferów w zimie. Wypisujcie transparenty, żeby dotacja z miasta szła na drużynę, a nie, jak teraz, żeby im kazali grać przy sztucznym świetle tylko po to, żeby kasa z dotacji szła do MOSiRu a Żuczek mógł się pochwalić, że wspiera klub, a tak na prawdę przepuszcza przez Motor kasę, żeby MOSiR nie przynosił aż tak dużych strat. Bo MOSiR przynosi największe straty ze wszystkich spółeki miejskich wliczając na przykłąd MPK. Idźcie pod Ratusz i żądajcie żeby pieniądze od miasta szły tam gdzie trzeba. Żeby na ważnych stanowiskach w klubie byli ludzie ze środowiska ze znajomościami i umiejętnościami, a nie jakieś Majki. Tym się zajmijcie. Tymi co dymają klub w biały dzień, albo lepiej przy sztucznym oświetleniu. Bo trener Hajdo wydaje się być wśród nie zawodników jedną z niewielu osób na swoim miejscu. A może to personalna rozgrywka kilku ważniaków spośród kibiców? No, to co Wy na to?
Mam pytanie do kibiców Motoru. Co Wy właściwie macie do trenera Hajdo? Od kilku lat opuściłem tylko kilka meczów i szczerze powiem, że nie mając wcale rewelacyjnych piłkarzy Motor gra przynajmniej przyzwoicie. Nie dobrze ale przyzwoicie. I to kim? Obok kilku dobrych piłkarzy w obecnym składzie jest kilku mocno przeciętnych zawodników. I oni wciąż grają przyzwoicie. Skład w poprzednich dwóch sezonach był lepszy i co? Wiemy co. A Hajdo dostał drużynę z łapanki tuż przed sezonem. Piłkarze byli przebrani przez kluby I i II ligi. Macie do niego... rozwiń
Avatar
gość / 2 listopada 2019 o 20:43
0
Poznanoak a  cóz to za taktyka jeden na jeden? Byłem na meczu, Motor taktycznie bardzo dobrze .Wiłsoka w drugiej połowie bez sztycha. Cóz brakuje wykończenia bo kilka akcji Motoru i w pierwszej a  wszególności drugiej połowie mogły dac łatwa wygraną. Bardzo dobry mecz Kumocha i Dudy . Myslę ,że warto dać szansę Michocie bo zostawił dzisiaj kupę zdrowia na boisku jak prawdziwy kapitan a nie gwiador Brzyski od machania rekami. 
Avatar
poznaniak z lub...... / 2 listopada 2019 o 19:59
-2
Jedyny pozytyw to kondycyjnie   ostatnie30 minut Motor  jest dobrze przygotowany????ale taktyki jeden na 1 trudno szukać jak i szybkości zwrotności dobrze że kibice powiedzieli co myślą o trenerze niech wreszcie wezmie się za Myślenie ,taktyke i trenerke  Motor ma jeszce 4 punkty straty do Hutnika i tu jest problem .Uwaga na sędziów oni często podkładają nogi ?pilkarzom Motoru 
Avatar
poznaniak z lub...... / 2 listopada 2019 o 19:52
0
Jedyny pozytyw to kondycyjnie   ostatnie30 minut Motor  jest dobrze przygotowany????ale taktyki jeden na 1 trudno szukać jak i szybkości zwrotności dobrze że kibice powiedzieli co myślą o trenerze niech wreszcie wezmie się za Myślenie ,taktyke i trenerke  Motor ma jeszce 4 punkty straty do Hutnika i tu jest problem .Uwaga na sędziów oni często podkładają nogi ?pilkarzom Motoru 
Avatar
Kingry / 2 listopada 2019 o 19:05
0
Dobrze napisane.
Avatar
Gość. / 2 listopada 2019 o 18:43
-4
Pytanie do redakcji: czy jutro będzie relacja "na żywo" z meczu Stali Kraśnik? To przecież najwyżej sklasyfikowana drużyna z Lubelszczyzny. Więc skoro dziś jest relacja z meczu niżej sklasyfikowanego Motoru... Jeśli relacji nie będzie to proponuję zmienić nazwę z "Dziennik Wschodni" na "Dziennik Lublina". Przynajmniej będzie uczciwie.
 Będzie relacja w "Głosie Kraśnika"
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 18:26
+8
Pytanie do redakcji: czy jutro będzie relacja "na żywo" z meczu Stali Kraśnik? To przecież najwyżej sklasyfikowana drużyna z Lubelszczyzny. Więc skoro dziś jest relacja z meczu niżej sklasyfikowanego Motoru... Jeśli relacji nie będzie to proponuję zmienić nazwę z "Dziennik Wschodni" na "Dziennik Lublina". Przynajmniej będzie uczciwie.
Avatar
jajo / 2 listopada 2019 o 17:38
+3
"Seria prostych strat w środku pola, raz w wykonaniu, raz drugich." To musi być bardzo ciekawy meczyk!
Avatar
Gość / 2 listopada 2019 o 17:36
+3
"Seria prostych strat w środku pola, raz w wykonaniu, raz drugich."