Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

IV LIGA LUBELSKA

1 kwietnia 2017 r.
18:51

IV liga: Stal lepsza od Hetmana, Chełmianka zatrzymana w Tomaszowie

0 12 A A
(fot. STALKRASNIK.PL)

Mecze na szczycie tabeli IV ligi nie zawiodły. Stal Kraśnik postawiła się Hetmanowi i pokonała ekipę z Zamościa 2:1. Potknęła się również prowadząca Chełmianka, która bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Tomasovią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Spotkanie w Kraśniku rozpoczęło się od bramki doskonale znanego w tym mieście Filipa Drozda. Najlepszy snajper rozgrywek otworzył swoje konto w starciu z byłymi kolegami już w 10 minucie. – Wolałbym nie robić krzywdy mojej poprzedniej drużynie, ale taka jest piłka i gram teraz dla Hetmana, a my bardzo potrzebujemy przełamania – mówił przed pierwszym gwizdkiem Drozd.

I to właśnie on otworzył wynik. Jeszcze przed przerwą wyrównał Rafał Król. W 65 minucie były gracz Motoru popisał się świetnym strzałem z rzutu wolnego i dał swojej drużynie prowadzenie. Gospodarze nie oddali go już do samego końca i mogli świętować drugie zwycięstwo na wiosnę. Hetman w czterech meczach uzbierał za to ledwie cztery punkty. Po kolejnym, kiepskim wyniku do dymisji podał się trener Krzysztof Rysak i na pewno nie będzie już prowadził drużyny.

Chełmianka też nie miała łatwej przeprawy w Tomaszowie Lubelskim. Ostatnie 10 minut biało-zieloni kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Michała Wołosa. Dowieźli jednak remis do końcowego gwizdka.

W innych meczach Powiślak Końskowola prowadził z Górnikiem II Łęczna 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2. LKS Milanów też trzymał się dzielnie w starciu z Polesiem Kock, ale goście zdążyli jeszcze zdobyć cztery gole. Bohaterem był Nikola Durkalewcz, który ustrzelił... hat-tricka.

SOBOTNIE WYNIKI

Stal Kraśnik – Hetman Zamość 2:1 (1:1)

Bramki: Król (28, 65) – Drozd (10).

Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna 1:2 ()

Bramki: Ponurek (21-samobójcza) – Dźwigała (56), Poźniak (86-z karnego)

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Chełmianka 0:0

LKS Milanów – Polesie Kock 0:4 (0:0)

Bramki: Adamczuk (64), Durkalewicz (66, 67, 70).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ryba / 2 kwietnia 2017 r. o 18:43
0
Czekamy na dymisje dyrektora sportowego Hetmana- on balagani najbardziwj. Pomysly o zatrudnianiu fachowca z Legii do grup mlodziezowych za 10000 zl miesiecznie plus nowi kandydaci na trenera to pomysly rodem z Koniuch. Pytam dla kogo robi sie dobrze jezeli w Zamosciu tworzy sie szkolke Legii? To jest dzialanie dla dobra Hetmana? Lubu dubu...
Avatar
kibic / 2 kwietnia 2017 r. o 16:45
0
hehehe to w Hetmanie jest dyrektor sportowy???? Niezbędna i konieczna osoba na 5 poziomie rozgrywek heheheh To teraz już wiem dlaczego oni nie awansują
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 09:31
0
Nie ma co narzekać cieszmy się meczami mamy Wisłę z Puław wysoko może Motor w końcu się przedrze a potem czekamy może Chełm może Zamość ale inne miasto lub miasteczko problem to brak mocnego sponsora !
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 02:58
0
Dyrektor sportowy ...ale siara...pompujecie sie sami pseudo fachowcy...w 4 lidze dyrektor sportowy???sztab szkoleniowy???popieprzylo wam sie w glowach...ale ktos na to pozwala...i w takich okolicznosciach wy smiecie liczyc na powaznego sponsora???Wieczerzak..bez tytulow..zwykly instruktor..a jakie mial wymiki...a tu DYREKTOR SPORTOWY....HAHHAHA
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 01:07
0
Zamość ma to na co go stać nie płacz człowieku tylu kibiców w Zamościu a w swoim czasie nic nie uczyniono aby ratować klub przed likwidacją , tak każdy może pobiadolić !
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 00:45
0
Milanów-wstyd jak ch......a dla bialskiej okregówki!
Avatar
z / 2 kwietnia 2017 r. o 00:12
0
Jakiej Stali, jakiej Tomasovii. Zapomnieliście, że III a w zasadzie IV liga jest składającą się z czterech województw. Na to trzeba pieniędzy. Obecnie Chełmianka i Hetman mieliby pieniądze na grę w III lidze. Do góry musza iść drużyny jak najlepsze pod każdym aspektem, lepsza to wizytówka dla lubelskiego. A niektórym zawisnym kibicom pewnych klubów to się w głowach poprzewracało, że mogą z Hetmanem grać w jednej lidze albo nawet wyżej mimo tego że Hetman przez długi czas grał wyżej. Podniecacie się na derby z Hetmanem ale ludzie w Zamościu już niekoniecznie. W Zamościu liczni kibice widzieć zespoły z tradycjami piłkarskich, sukcesami i kibicami. Pytajcie kibiców klubów z wyższych lig czy nie chcieliby Hetmana aby grał z ich drużynami w jednej lidze. Ale ostrożnie bo odpowiedźi cieżko możecie znieść gdyz w tych odpowiedziach nie będzie nazw waszych klubów a będzie Hetman i tu was będzie boleć.
Jakiej Stali, jakiej Tomasovii. Zapomnieliście, że III a w zasadzie IV liga jest składającą się z czterech województw. Na to trzeba pieniędzy. Obecnie Chełmianka i Hetman mieliby pieniądze na grę w III lidze. Do góry musza iść drużyny jak najlepsze pod każdym aspektem, lepsza to wizytówka dla lubelskiego. A niektórym zawisnym kibicom pewnych klubów to się w głowach poprzewracało, że mogą z Hetmanem grać w jednej lidze albo nawet wyżej mimo tego że Hetman przez długi czas grał wyżej. Podniecacie się na derby z Hetmanem ale ludzie w Zamościu j... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 00:06
0
Wieczerzak niech wróci
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 r. o 23:25
0
Rysak podal sie do dymisji a co z reszta fachowcow? Co z dyrektorem sportowym ktory chodzi jak paw po stadionie i burczy na wszystkich- ma jeszcze jakies pomysly rodem z Koniuch?
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 r. o 22:51
0
Przepraszam koledzy a Hetman to kiedy ma awansować jak już tak planujemy ?
Avatar
Ryba / 2 kwietnia 2017 r. o 18:43
0
Czekamy na dymisje dyrektora sportowego Hetmana- on balagani najbardziwj. Pomysly o zatrudnianiu fachowca z Legii do grup mlodziezowych za 10000 zl miesiecznie plus nowi kandydaci na trenera to pomysly rodem z Koniuch. Pytam dla kogo robi sie dobrze jezeli w Zamosciu tworzy sie szkolke Legii? To jest dzialanie dla dobra Hetmana? Lubu dubu...
Avatar
kibic / 2 kwietnia 2017 r. o 16:45
0
hehehe to w Hetmanie jest dyrektor sportowy???? Niezbędna i konieczna osoba na 5 poziomie rozgrywek heheheh To teraz już wiem dlaczego oni nie awansują
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 09:31
0
Nie ma co narzekać cieszmy się meczami mamy Wisłę z Puław wysoko może Motor w końcu się przedrze a potem czekamy może Chełm może Zamość ale inne miasto lub miasteczko problem to brak mocnego sponsora !
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 02:58
0
Dyrektor sportowy ...ale siara...pompujecie sie sami pseudo fachowcy...w 4 lidze dyrektor sportowy???sztab szkoleniowy???popieprzylo wam sie w glowach...ale ktos na to pozwala...i w takich okolicznosciach wy smiecie liczyc na powaznego sponsora???Wieczerzak..bez tytulow..zwykly instruktor..a jakie mial wymiki...a tu DYREKTOR SPORTOWY....HAHHAHA
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 01:07
0
Zamość ma to na co go stać nie płacz człowieku tylu kibiców w Zamościu a w swoim czasie nic nie uczyniono aby ratować klub przed likwidacją , tak każdy może pobiadolić !
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 00:45
0
Milanów-wstyd jak ch......a dla bialskiej okregówki!
Avatar
z / 2 kwietnia 2017 r. o 00:12
0
Jakiej Stali, jakiej Tomasovii. Zapomnieliście, że III a w zasadzie IV liga jest składającą się z czterech województw. Na to trzeba pieniędzy. Obecnie Chełmianka i Hetman mieliby pieniądze na grę w III lidze. Do góry musza iść drużyny jak najlepsze pod każdym aspektem, lepsza to wizytówka dla lubelskiego. A niektórym zawisnym kibicom pewnych klubów to się w głowach poprzewracało, że mogą z Hetmanem grać w jednej lidze albo nawet wyżej mimo tego że Hetman przez długi czas grał wyżej. Podniecacie się na derby z Hetmanem ale ludzie w Zamościu już niekoniecznie. W Zamościu liczni kibice widzieć zespoły z tradycjami piłkarskich, sukcesami i kibicami. Pytajcie kibiców klubów z wyższych lig czy nie chcieliby Hetmana aby grał z ich drużynami w jednej lidze. Ale ostrożnie bo odpowiedźi cieżko możecie znieść gdyz w tych odpowiedziach nie będzie nazw waszych klubów a będzie Hetman i tu was będzie boleć.
Jakiej Stali, jakiej Tomasovii. Zapomnieliście, że III a w zasadzie IV liga jest składającą się z czterech województw. Na to trzeba pieniędzy. Obecnie Chełmianka i Hetman mieliby pieniądze na grę w III lidze. Do góry musza iść drużyny jak najlepsze pod każdym aspektem, lepsza to wizytówka dla lubelskiego. A niektórym zawisnym kibicom pewnych klubów to się w głowach poprzewracało, że mogą z Hetmanem grać w jednej lidze albo nawet wyżej mimo tego że Hetman przez długi czas grał wyżej. Podniecacie się na derby z Hetmanem ale ludzie w Zamościu j... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2017 r. o 00:06
0
Wieczerzak niech wróci
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 r. o 23:25
0
Rysak podal sie do dymisji a co z reszta fachowcow? Co z dyrektorem sportowym ktory chodzi jak paw po stadionie i burczy na wszystkich- ma jeszcze jakies pomysly rodem z Koniuch?
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2017 r. o 22:51
0
Przepraszam koledzy a Hetman to kiedy ma awansować jak już tak planujemy ?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miasto movie: "Nadal kryję się z paleniem"
19 sierpnia 2020, 20:30

Miasto movie: "Nadal kryję się z paleniem"

"Nadal kryję się z paleniem" to tytuł filmu, który będzie można zobaczyć w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 7a) 19 sierpnia o godz. 20.30.

Lublin: Osiedle Botanik poczeka na wyrok. Deweloper chce zabudować teren pomiędzy blokami

Lublin: Osiedle Botanik poczeka na wyrok. Deweloper chce zabudować teren pomiędzy blokami

Dopiero w październiku może zostać rozstrzygnięty sądowy spór między deweloperem, który chce zabudować teren wśród bloków na os. Botanik a władzami miasta, które nie pozwoliły na tę inwestycję. Precedensowa w skali Lublina sprawa od miesięcy czeka na rozpatrzenie w warszawskim sądzie

Czwarte wzmocnienie Wisły Puławy

Czwarte wzmocnienie Wisły Puławy

Do tej pory do Puław przenosili się zawodnicy ofensywni. We wtorek Duma Powiśla pozyskała jednak nowego obrońcę – Lukasa Kubana. Czech ostatnio był zawodnikiem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

Dzieci również zmagają się z koronawirusem. "Cały czas uczymy się tej choroby"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Dzieci również zmagają się z koronawirusem. "Cały czas uczymy się tej choroby"

Dzieci teoretycznie miały być bezpieczne. Okazuje się, że też zmagają się z COVID-19. Pojawiają się u nich objawy, których lekarze się nie spodziewali. Mali pacjenci w szpitalu mierzą się też z samotnością i strachem.

Lublin: Młodzi Białorusini poparli swoich rodaków protestujących w ich ojczyźnie [zdjęcia]
galeria

Lublin: Młodzi Białorusini poparli swoich rodaków protestujących w ich ojczyźnie [zdjęcia]

Kilkudziesięciu młodych Białorusinów manifestowało we wtorek na pl. Litewskim w Lublinie w "Akcji solidarności z narodem białoruskim". Nie zgadzają się oni z wynikami niedzielnych wyborów prezydenckich i wspierają protestujących rodaków. - Jesteśmy tu, dlatego że wszyscy wiedzą, co się dzieje na Białorusi. To straszne - mówili uczestnicy zgromadzenia.

Motor Lublin ma nowego młodzieżowca

Motor Lublin ma nowego młodzieżowca

Ósmy transfer żółto-biało-niebieskich przed sezonem 2020/2021. Tym razem do zespołu trenera Mirosława Hajdy dołączył obrońca Michał Bogacz (Zagłębie Lubin).

Mimo pandemii mieszkania drożeją

Mimo pandemii mieszkania drożeją

Przez pierwsze trzy miesiące epidemii, używane mieszkania w dużych miastach znacznie podrożały. Przeciętnie o blisko 12 proc. w skali roku – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez Bank Centralny. Deweloperzy też żądają za mieszkania wyraźnie wyższych stawek niż przed rokiem.

Rośnie liczba ognisk ASF. Dzika wypatrzą drony i żołnierze

Rośnie liczba ognisk ASF. Dzika wypatrzą drony i żołnierze

W kraju jest 47 ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF), z czego 31 w województwie lubelskim. W ciągu ostatnich dni pojawiło się sześć nowych

Teatr w Ogrodzie. "Pytamy widzów czy bajka ma być wesoła czy smutna"

Teatr w Ogrodzie. "Pytamy widzów czy bajka ma być wesoła czy smutna"

Rozmowa z Bogusławem Byrskim, aktorem lubelskiego Teatru Andersena, który już 15 lat tworzy autorskie spektakle

Wycinka 100-letniego pomnika przyrody. „Mnie tego drzewa jest szkoda najbardziej"
Alarm24
galeria

Wycinka 100-letniego pomnika przyrody. „Mnie tego drzewa jest szkoda najbardziej"

Wszystko było zgodnie z prawem, ale „złość i zażenowanie" pozostały. Jedna z mieszkanek gminy Wojciechów powiadomiła nas o piątkowej wycince ponad 100-letniego dębu, który był pomnikiem przyrody. Dyrektor szkoły w Łubkach wyjaśnia, dlaczego była to konieczność

Miał ponad 3 promile i siedział za kierownicą. Kobieta zabrała mu kluczyki

Miał ponad 3 promile i siedział za kierownicą. Kobieta zabrała mu kluczyki

- Wielkie brawa i szacunek od wszystkich policjantów naszej komendy. Takie zachowanie zasługuje na najwyższe uznanie i pochwałę - mówi aspirant Jolanta Babicz z krasnostawskiej komendy do 33-latki, która nie tylko wypatrzyła na drodze pijanego kierowcę, ale zabrała mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę. Potem wezwała policjantów.-

IV liga: Włodawianka kontra Huragan, Tomasovia i Opolanin liczą na kolejne zwycięstwa

IV liga: Włodawianka kontra Huragan, Tomasovia i Opolanin liczą na kolejne zwycięstwa

Intensywnego początku sezonu w IV lidze ciąg dalszy. Już w środę zostanie rozegrana trzecia seria gier. W grupie pierwszej bez wątpienia meczem kolejki będzie starcie we Włodawie. Tamtejsza Włodawianka zmierzy się z Huraganem Międzyrzec Podlaski (godz. 17).

Improwizacja w Próbie Cafe
16 sierpnia 2020, 19:00

Improwizacja w Próbie Cafe

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 19 w Próbie Cafe (ul. Grodzka 5a) zostanie zaprezentowany spektakl improwizowany "Tryptak" w wykonaniu Impro Teatru Bezczelnego.

Lubelskie: Nowe zakażenia, zwiększa się liczba ozdrowieńców. Aktualna sytuacja epidemiologiczna
galeria

Lubelskie: Nowe zakażenia, zwiększa się liczba ozdrowieńców. Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Dzisiaj odnotowano 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim. Do tej pory pozytywne wyniki badań wskazały infekcję wirusem SARS-CoV-2 u 1136 osób. Jak przedstawia się aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie? Stan na 11 sierpnia.

Koronawirus: Rosja, USA i Rumunia. Tam nie polecimy z Polski [pełna lista krajów]

Koronawirus: Rosja, USA i Rumunia. Tam nie polecimy z Polski [pełna lista krajów]

USA, Meksyk, Bośnia i Hercegowina, Rosja, Królestwa Arabii Saudyjskiej czy Rumunia. Między innymi do tych krajów nie będą wykonywane loty z Polski. Pełną listę opublikowano na stronie internetowej rządu.

IV LIGA LUBELSKA
16. KOLEJKA

Wyniki:

Opolanin Opole Lubelskie - Bizon Jeleniec 2-1
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac 2-0
Lublinianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola przełożony
Orlęta Łuków - Stat Krasnystaw 3-1
POM Iskra Piotrowice - Włodawianka 2-3
Lewart Lubartów - Huczwa 5:0
GRUPA II - 
Unia Białopole - Grom Różaniec 0-4
Kłos Gmina Chełm - Świdniczanka 0-1
Victoria Żmudź - Granit Bychawa 3-0
Gryf Gmina Zamość - Huczwa Tyszowce 2-1
Unia Hrubieszów - Tomasovia 1-3
Kryształ Werbkowice - Łada 1945 Biłgoraj 6-0

Tabela:

1. Huragan 2 6 6-0
2. Opolanin 2 6 6-1
3. Lublinianka 2 3 5-3
4. Powiślak 1 3 3-2
5. Bizon 2 3 3-3
6. Lutnia 2 3 3-3
7. Włodawianka 2 3 4-4
8. Start 2 3 2-3
9. Orlęta 2 3 3-5
10. Górnik II 1 0 0-1
11. POM Iskra 2 0 3-6
12. Sparta 2 0 0-7

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.