Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

10 stycznia 2017 r.
15:21

Rewolucja kadrowa w Motorze. Nowi piłkarze na pierwszym treningu (zdjęcia)

1 17 A A
Zgodnie z planem Kamil Majkowski pojawił się na wtorkowym treningu Motoru<br />
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI
Zgodnie z planem Kamil Majkowski pojawił się na wtorkowym treningu Motoru
FOT. MACIEJ KACZANOWSKI

Aż dziewięciu zawodników odejdzie zimą z Motoru. W tym gronie są tacy piłkarze, jak: Damian Falisiewicz, Rafał Król, czy Piotr Piekarski

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Już wcześniej z żółto-biało-niebieskimi pożegnali się: Damian Szpak i Patryk Szysz. W poniedziałek umowę rozwiązał Łukasz Zaniewski, a we wtorek rano zrobił to Rafał Król.

Po półrocznym pobycie z Lublina wyjeżdża także Yasuhiro Kato. Jeszcze we wtorek, a także w środę prezes Leszek Bartnicki miał się spotkać z czwórką kolejnych graczy, których dni w zespole są policzone. To: Damian Falisiewicz, Piotr Piekarski, Iwan Dykij oraz Krzysztof Żukowski.

Na razie można się spodziewać dwóch nowych zawodników. Na wtorkowych, pierwszych zajęciach mają się zameldować: Radosław Kursa (ostatnio pierwszoligowy MKS Kluczbork) oraz Kamil Majkowski (niemal 10 lat temu Legia Warszawa, a w rundzie jesiennej czwartoligowi Błękitni Raciąż).

Kursa 12 stycznia będzie obchodził 28 urodziny. Na koncie ma pięć występów w ekstraklasie, w koszulce Widzewa Łódź. Sezon 2014/2015 kończył w trzecioligowej Lubliniance, a przez ostatnie 1,5 roku reprezentował barwy drużyny z Kluczborka. W tym czasie zdążył rozegrać 19 spotkań na boiskach I ligi. To będzie dla niego trzecia przygoda z Motorem.

Majkowski obecnie 27-latek kiedyś był uznawany za duży talent. Zadebiutował nawet w Legii. Kłopoty ze zdrowiem spowodowały jednak, że występował w coraz niższych klasach. W poprzednich rozgrywkach zdobył dla trzecioligowych Błękitnych 20 goli w 31 meczach. Nie uratował jednak drużyny przed spadkiem. Został w zespole i w IV lidze także imponował skutecznością.

– Kamil debiutował w Legii za czasów Jana Urbana. Występował także w reprezentacji Polski do lat 19. Wyhamowały go kontuzje, ale ostatnio zdobywał sporo bramek. W tym sezonie ma już na koncie 20 goli w 15 meczach – mówi Leszek Bartnicki, prezes Motoru.

Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 19:05
0
RKS = Ruski Klub Sikutów motor Lublin haha
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 11:08
0
Toż to już 1/2 paki na Real Madryt obiecywany Motorowi przez dusigrosza BUŃKA.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2017 o 08:28
0
jaki motor jaki rks jacy robotnicy ???? jak już to rolnicy z Szarowli Motor już dawno się skończył teraz jest Spartakus !
Avatar
Zbyszek B. / 11 stycznia 2017 o 04:39
0
Król Rafał on ma aspiracje na ekstraklase jeszcze będziecie płakać Kiedyś grywalem z Rafałem w Krasniku pod Blokiem on ma zajebista technikę Rafał Nie martw się jesteś Najlepszy 
Avatar
Xyz / 10 stycznia 2017 o 21:30
0
Bardzo dobrze,że Król out ,on juz dawno powinien wyleciec z Motoru za sianie zamętu w szatni.Żukowski to tez już relikt przeszłosci, Fala dzieki za te lata dla Motoru i rajdy prawa stroną,choc ostatni sezon pokazal,ze Twoje lata w Motorze sie skonczyly....Jak narazie wietrzenie szatni na duży plus,teraz tylko oby trafione  transfery,a nie kolejni z nadwaga i brakiem umiejetnosci
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 20:55
0
Mam jedno pytanie do fanów Lublinianki. Ilu Was jest? Na meczach jakoś krucho! Kto wyłoży miliony na klub bez kibiców? Tak Motor to RKS. Czyli Robotniczy. Co macie do robotników byłych lub obecnych? Jeżeli otrzymywaliście wynagrodzenia do 1989 roku to nie były one " komusze"? Jesteście inni? To właśnie w Motorze grali ci z nizin społecznych , w Lubliniance zwykle dzieci prominentów. Wiem coś o tym. Macie za złe to,że Motor grał na najwyższym szczeblu? W ostatnim czasie oba kluby się dogadują i życzę im dalszej współpracy. Boli Was to? Przyjemne były derby na Arenie. Czy ktoś na Waszych kibiców gwizdał? Czy autor postu był na tych meczach? Chyba nie. Najlepszego.
Mam jedno pytanie do fanów Lublinianki. Ilu Was jest? Na meczach jakoś krucho! Kto wyłoży miliony na klub bez kibiców? Tak Motor to RKS. Czyli Robotniczy. Co macie do robotników byłych lub obecnych? Jeżeli otrzymywaliście wynagrodzenia do 1989 roku to nie były one " komusze"? Jesteście inni? To właśnie w Motorze grali ci z nizin społecznych , w Lubliniance zwykle dzieci prominentów. Wiem coś o tym. Macie za złe to,że Motor grał na najwyższym szczeblu? W ostatnim czasie oba kluby się dogadują i życzę im dalszej współpracy. Boli Was ... rozwiń
Avatar
Wgw / 10 stycznia 2017 o 18:54
0
W Lublinie tylko lublinianki kibicujące drużynie Motoru Lublin !
Avatar
LUBELAK / 10 stycznia 2017 o 18:42
0
W LUBLINIE TYLKO LUBLINIANKA !!!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 18:17
0
9 odchodzi, przychodzi 2.. znowu będzie zbierania na ostatnią chwilę. Trener nie zdąży ich zgrać. Ten sezon i tak praktycznie stracony. Dac czas trenerowi. Trzeba zrobić ekipe na sezony 2018-2020
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 17:58
0
Dajcie sobie spokój z tym komunistycznym reliktem. Inwestujcie w prawdziwą Dumę Lublina Lublinianke. Na siłę robienie z Traktoru wizytówki Lublina. Klub Bieruta i lubelskiego "proletariatu" obecnie "pracującego" na trzy zmiany w Alkoholach Świata. Motor to żużel a sekcja piłkarska to sztuczny twór który wyrósł na nienawiści komunistów to przedwojennej "burżuazyjnej" Polski. Tej Polski, w której Unia Lublin zapisała się złotymi zgłoskami. Marzy mi się powrót WKS Unia Lublin do polskiej piłki nożnej. Może wrócą piękne chwilę i doczekam się meczu polskiej ekstraklasy WKS Unia Lubin - LKS Pogoń Lwów.
Dajcie sobie spokój z tym komunistycznym reliktem. Inwestujcie w prawdziwą Dumę Lublina Lublinianke. Na siłę robienie z Traktoru wizytówki Lublina. Klub Bieruta i lubelskiego "proletariatu" obecnie "pracującego" na trzy zmiany w Alkoholach Świata. Motor to żużel a sekcja piłkarska to sztuczny twór który wyrósł na nienawiści komunistów to przedwojennej "burżuazyjnej" Polski. Tej Polski, w której Unia Lublin zapisała się złotymi zgłoskami. Marzy mi się powrót WKS Unia Lublin do polskiej piłki nożnej. Może wrócą p... rozwiń
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 19:05
0
RKS = Ruski Klub Sikutów motor Lublin haha
Avatar
Gość / 12 stycznia 2017 o 11:08
0
Toż to już 1/2 paki na Real Madryt obiecywany Motorowi przez dusigrosza BUŃKA.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2017 o 08:28
0
jaki motor jaki rks jacy robotnicy ???? jak już to rolnicy z Szarowli Motor już dawno się skończył teraz jest Spartakus !
Avatar
Zbyszek B. / 11 stycznia 2017 o 04:39
0
Król Rafał on ma aspiracje na ekstraklase jeszcze będziecie płakać Kiedyś grywalem z Rafałem w Krasniku pod Blokiem on ma zajebista technikę Rafał Nie martw się jesteś Najlepszy 
Avatar
Xyz / 10 stycznia 2017 o 21:30
0
Bardzo dobrze,że Król out ,on juz dawno powinien wyleciec z Motoru za sianie zamętu w szatni.Żukowski to tez już relikt przeszłosci, Fala dzieki za te lata dla Motoru i rajdy prawa stroną,choc ostatni sezon pokazal,ze Twoje lata w Motorze sie skonczyly....Jak narazie wietrzenie szatni na duży plus,teraz tylko oby trafione  transfery,a nie kolejni z nadwaga i brakiem umiejetnosci
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 20:55
0
Mam jedno pytanie do fanów Lublinianki. Ilu Was jest? Na meczach jakoś krucho! Kto wyłoży miliony na klub bez kibiców? Tak Motor to RKS. Czyli Robotniczy. Co macie do robotników byłych lub obecnych? Jeżeli otrzymywaliście wynagrodzenia do 1989 roku to nie były one " komusze"? Jesteście inni? To właśnie w Motorze grali ci z nizin społecznych , w Lubliniance zwykle dzieci prominentów. Wiem coś o tym. Macie za złe to,że Motor grał na najwyższym szczeblu? W ostatnim czasie oba kluby się dogadują i życzę im dalszej współpracy. Boli Was to? Przyjemne były derby na Arenie. Czy ktoś na Waszych kibiców gwizdał? Czy autor postu był na tych meczach? Chyba nie. Najlepszego.
Mam jedno pytanie do fanów Lublinianki. Ilu Was jest? Na meczach jakoś krucho! Kto wyłoży miliony na klub bez kibiców? Tak Motor to RKS. Czyli Robotniczy. Co macie do robotników byłych lub obecnych? Jeżeli otrzymywaliście wynagrodzenia do 1989 roku to nie były one " komusze"? Jesteście inni? To właśnie w Motorze grali ci z nizin społecznych , w Lubliniance zwykle dzieci prominentów. Wiem coś o tym. Macie za złe to,że Motor grał na najwyższym szczeblu? W ostatnim czasie oba kluby się dogadują i życzę im dalszej współpracy. Boli Was ... rozwiń
Avatar
Wgw / 10 stycznia 2017 o 18:54
0
W Lublinie tylko lublinianki kibicujące drużynie Motoru Lublin !
Avatar
LUBELAK / 10 stycznia 2017 o 18:42
0
W LUBLINIE TYLKO LUBLINIANKA !!!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 18:17
0
9 odchodzi, przychodzi 2.. znowu będzie zbierania na ostatnią chwilę. Trener nie zdąży ich zgrać. Ten sezon i tak praktycznie stracony. Dac czas trenerowi. Trzeba zrobić ekipe na sezony 2018-2020
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 17:58
0
Dajcie sobie spokój z tym komunistycznym reliktem. Inwestujcie w prawdziwą Dumę Lublina Lublinianke. Na siłę robienie z Traktoru wizytówki Lublina. Klub Bieruta i lubelskiego "proletariatu" obecnie "pracującego" na trzy zmiany w Alkoholach Świata. Motor to żużel a sekcja piłkarska to sztuczny twór który wyrósł na nienawiści komunistów to przedwojennej "burżuazyjnej" Polski. Tej Polski, w której Unia Lublin zapisała się złotymi zgłoskami. Marzy mi się powrót WKS Unia Lublin do polskiej piłki nożnej. Może wrócą piękne chwilę i doczekam się meczu polskiej ekstraklasy WKS Unia Lubin - LKS Pogoń Lwów.
Dajcie sobie spokój z tym komunistycznym reliktem. Inwestujcie w prawdziwą Dumę Lublina Lublinianke. Na siłę robienie z Traktoru wizytówki Lublina. Klub Bieruta i lubelskiego "proletariatu" obecnie "pracującego" na trzy zmiany w Alkoholach Świata. Motor to żużel a sekcja piłkarska to sztuczny twór który wyrósł na nienawiści komunistów to przedwojennej "burżuazyjnej" Polski. Tej Polski, w której Unia Lublin zapisała się złotymi zgłoskami. Marzy mi się powrót WKS Unia Lublin do polskiej piłki nożnej. Może wrócą p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelscy terytorialsi dostaną nową broń

Lubelscy terytorialsi dostaną nową broń 0 0

W przyszłym roku lubelscy terytorialsi dostaną nową broń. Będą to polskie moździerze LMP-2017.

Najmniej i najbardziej zadłużone gminy i miasta w woj. lubelskim

Najmniej i najbardziej zadłużone gminy i miasta w woj. lubelskim 1 2

Ani złotówki długu nie ma zaledwie jedno spośród 42 miast naszego województwa. To Świdnik. Spośród wszystkich 213 gmin zadłużonych nie jest tylko 10. Najwięcej do spłacenia ma samorząd Lublina, którego dług wynosi prawie tyle, co łączne zadłużenie wszystkich pozostałych gmin z województwa

Mocne, świąteczne granie w Puławach
26 grudnia 2018, 20:30

Mocne, świąteczne granie w Puławach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na głośny, metalowy koncert w drugi dzień świąt, 26 grudnia o godz. 20.30.

To pierwszy bankomat tego typu w Polsce. "Pracownicy austriackiej firmy byli zaskoczeni..."

To pierwszy bankomat tego typu w Polsce. "Pracownicy austriackiej firmy byli zaskoczeni..." 7 5

Końskowola Mieszkańcy mogą już korzystać z jednego z najnowcześniejszych modeli bankomatów w Polsce. Urządzenie zamontowano przy ul. Pożowskiej na zlecenie miejscowego Banku Spółdzielczego. Kolejny sprzęt tego rodzaju trafi na Rynek w Kazimierzu Dolnym. Maszyna umożliwia wpłaty i wypłaty gotówki.

Sylwester miejski 2018/19 w Lublinie: Już wiemy, kto wystąpi

Sylwester miejski 2018/19 w Lublinie: Już wiemy, kto wystąpi 37 7

Znamy szczegóły plenerowej imprezy sylwestrowej, która tym razem będzie zorganizowana na dwóch scenach ustawionych na końcach deptaka Krakowskiego Przedmieścia. Z jednej strony wystąpią DJ-e z Litwy, z drugiej znani już w Lublinie rodzimi muzycy. Okazuje się, że będzie też trzecia, ze sztukmistrzami

Prapremiera polska spektaklu "Marleni" Teatru Starego
12 stycznia 2019, 12:00

Prapremiera polska spektaklu "Marleni" Teatru Starego 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 12 stycznia o godz. 19 w Teatrze Starym odbędzie się uroczysta prapremiera polska spektaklu Marleni na podstawie sztuki Thei Dorn. Przedstawienie reżyseruje Mikołaj Grabowski.

Sąsiadka zamieniła ich życie w horror. Lokatorzy wyprowadzają się
film

Sąsiadka zamieniła ich życie w horror. Lokatorzy wyprowadzają się 0 3

Jeden z bloków w podwarszawskim Karczewie wyludnia się. Lokatorzy wyprowadzają się, bo nie chcą żyć z uciążliwą sąsiadką. Dlaczego od lat nikt nie potrafi rozwiązać problemu?

25 lat politologii UMCS. Uniwersytet podpisał umowę na budowę nowej siedziby
galeria

25 lat politologii UMCS. Uniwersytet podpisał umowę na budowę nowej siedziby 14 5

Chyba najmilszą niespodziankę władzom Wydziału Politologii UMCS w Lublinie, jego pracownikom i studentom przygotował rektor tej uczelni prof. Stanisław Michałowski. – Dwa dni temu podpisaliśmy z firmą Warbud umowę na budowę nowej siedziby wydziału – oznajmił w piątek rektor podczas uroczystości 25-lecia Wydziału Politologii.

"Lubelskie drogi do wolności". Wystawa na dworcu [zdjęcia]
galeria

"Lubelskie drogi do wolności". Wystawa na dworcu [zdjęcia] 0 0

40 prac uczniów z całego województwa wyróżniono w konkursie plastycznym „lubelskie drogi do Wolności” zorganizowanym przez spółkę Lubelskie Dworce.

By zupa była niedroga. UMCS chce wskrzesić swoją dawną stołówkę

By zupa była niedroga. UMCS chce wskrzesić swoją dawną stołówkę 57 5

Największa lubelska uczelnia postanowiła wskrzesić zamkniętą przed laty stołówkę. Chcieli tego sami studenci, którzy prosili o miejsce, gdzie będą mogli zjeść tanio, smacznie i jeszcze raz tanio. Rektor UMCS obiecał, że stołówka powróci i właśnie zabiera się za remont budynku przy Langiewicza, choć nie jest to łatwe

TBV Start - King Szczecin, w niedzielę o godz. 18.30

TBV Start - King Szczecin, w niedzielę o godz. 18.30 0 0

Kibice w hali Globus będą mogli po raz pierwszy obejrzeć w akcji Joe Thomassona

16-metrowa choinka stanęła w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

16-metrowa choinka stanęła w centrum Lublina [zdjęcia] 1 4

16-metrowa choinka stanęła w piątek na placu przed pedetem, tuż przy szopce.

Jadłodzielnia w Lublinie już otwarta. Nawet garmażerka i sklepy będą tu zostawiać swoje jedzenie [wideo]
galeria
film

Jadłodzielnia w Lublinie już otwarta. Nawet garmażerka i sklepy będą tu zostawiać swoje jedzenie [wideo] 78 8

Zasada jest prosta: masz za dużo jedzenia, możesz je tu przynieść. Chcesz coś wziąć, to po prostu bierzesz. Za nic nie musisz płacić, ani nikogo pytać o zgodę. Samoobsługowa Jadłodzielnia działa od piątku na targowisku przy al. Tysiąclecia w Lublinie.