Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Trzy osoby przewiezione do szpitala i trzy uszkodzone pojazdy – to skutki zdarzenia drogowego do jakiego doszło w środę w miejscowości Konorzatka (gm. Adamów).
- Przez ponad 20 minut toczył heroiczną walkę o życie mojego męża reanimując go bez ustanku do przyjazdu karetek. Jestem wdzięczna, że nie poddał się i do końca nie odpuścił - pisze o mł. asp. Grzegorzu Pryciuku z krasnobrodzkiej policji pogrążona w bólu wdowa.
Do wypadku doszło dziś około godz. 6.10 w miejscowości Kalinowice (powiat zamojski).
Do wypadku doszło około godz. 17 na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.
Do tragedii doszło dziś około godz. 12.30 w miejscowości Siedliszcze (pow. chełmski).
43-latek z gm. Międzyrzec Podlaski nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z przeciwka motocyklistce, a po zdarzeniu odjechał nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanej. 38-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 43-latek miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.
W szpitalu w Radomiu zmarł Marian Pietraś, wieloletni radny powiatu lubelskiego. W sobotę uczestniczył w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę fiata cinqecento. Radny jechał na motocyklu.
Do zdarzenia doszło około godz. 4.30 rano w niedzielę w Kamionce.
81-letni rowerzysta zderzył się z 56-letnim motocyklistą na ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Obaj trafili do szpitala.
Zbyt duża prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotni poranek w miejscowości Karczmiska Pierwsze (pow. opolski).
Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w okolicy dworca autobusowego. Na przejściu dla pieszych samochód potrącił dwie osoby.
Interwencją chirurga zakończyła się domowa kłótnia pary narzeczonych z Chełma. 30-latka trzeba było pozszywać po tym, jak jego przyszła żona uderzyła go w głowę zamrożonym indyczym udźcem.
Policjanci z chełmskiej komendy poszukują kierowcy scenica, który środowego wieczora dachował w miejscowości Przysiółek (gmina Sawin). Leżącego w rowie na dachu renaulta znaleziono bez tablic rejestracyjnych.
W miejscowości Skrzynice Pierwsze (pow. lubelski) około godz. 5.15 doszło do wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.
W Leśnej Podlaskiej doszło do wypadku motolotni. Znajdowały się w niej dwie osoby.
Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 30 maja około godz. 20 na drodze wojewódzkiej nr 811 w miejscowości Roskosz (pow. bialski). Kierowca samochodu potrącił 65-letnią rowerzystkę, nie udzielił jej pomocy i odjechał.
Dzisiaj o 5.30 rano 29-letni rowerzysta zjechał z chodnika wprost pod koła samochodu. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala w Łęcznej.
27-latek z gminy Bychawa spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie, a do więzienia może trafić na maksymalnie 8 lat. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Jest podejrzewany o potrącenie 64-letniej pieszej.
174 km/h miał na liczniku kierowca mazdy, 38-latek z gminy Stanin. Mężczyzna mówił mundurowym, że śpieszy się do pracy i nie zauważył, że porusza się odcinkiem drogi biegnącej w obszarze zabudowanym.
W miejscowości Lipsko Polesie w gminie Zamość motocyklista podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem osobowym. 21-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.