Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 września 2012 r.
18:48
Edytuj ten wpis

W Lublinie odsłonięto tablicę smoleńską (zdjęcia)

0 24 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Dzisiaj tablicę poświęcił metropolita lubelski abp Stanisław Budzik. Upamiętnia 96 ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jadwiga z B / 17 września 2012 r. o 16:35
0
[quote name='Adam' timestamp='1347889047' post='675123']
I co za chamska retoryka.
[/quote]oto odezwała się osoba katolicka, językiem miłości bliźniego, jak nakazuje Bóg.
Dziękujemy ci katoliku za miłość jaką przejawiasz bliźnim. Niech bóg da ci zdrowie, a przede wszystkim rozum, oj tam rozum....rozumek na poczatek wystarczy.
Avatar
Beata K / 17 września 2012 r. o 16:31
0
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]

[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale
[/quote]w ciągu miesiąca na polskich drogach ginie więcej osób niż w tym 'męczeńskim" samolocie. Nie rozumiesz negacji, bo jesteś przesycona "męczeństwem"a to był tylko wypadek i został sowicie wynagrodzony rodzinom miliony złotych i jeszcze im mało.
A nie zaproponujesz aby czcić tych którzy zginęli na drogach, którzy byli je4dnynymi żywicielami rodzin? Dlaczego czynisz śmierć na drodze mniej wartościową od samolotowej?
Jesteś katoliczką czy rydzystką bo to różnica w widzeniu świata. A czy nie widzisz przesytu z tymi tablicami i nie czujesz,ze one mają drażnić a nie jednoczyć. Podobnie jak miała jednoczyć śmierć Wojtyły i co? podzieliła na drugi dzień. Czy twoja parafia postawiła choć jeden pomnik osobie która zginęła na drodze, będąc ofiarą,a nie sprawcą? Mozę dotrze do ciebie dlaczego tak jest, dlaczego ludzie mają dość pomników choć sami mówią, ze są biedni, nie mają chleba ale ba jakieś tam betonki maja kasę. Przemyśl zanim zaczniesz swoją katolicką nagonkę na tych, którzy maja inną wizję Polski, Polski bez dominacji Rydzyka i innych nawiedzonych

Do redaktorków, zróbcie coś z tymi kretyńskimi kodami, bo curwa, niektórych nie sposób odczytać
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]

[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Roz... rozwiń
Avatar
Adam / 17 września 2012 r. o 15:37
0
Tablica nie jest umieszczona przy wejściu do kościoła, ale na ścianie klasztoru ok 20 m dalej.Jeśli na tej samej ścianie znajduje się logo Banku i nikomu to nie przeszkadza to i chyba tablica też może być tam umieszczona...... Już nie macie się czego czepiać ??? Osoby, które nie chodzą do kościoła oraz nie finansowały tablicy mają najwięcej do powiedzenia.... I co za chamska retoryka.
Avatar
Stefan / 17 września 2012 r. o 12:19
0
Widać po komentarzach ,że patologicznych nienawistników przepojonych żółcią aż do szpiku kości, którym nawet tablica pamiątkowa solą w oku jest ci u nas dostatek. I w dodatku są to propagatorzy POlityki miłości.
Avatar
Berni / 17 września 2012 r. o 11:30
0
Klasztor jest zabytkiem pod ochroną. Kto wydał zgodę na zmianę. Co na to niezatapialna p.Landecka?
Avatar
gęsiński / 17 września 2012 r. o 11:25
0
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]
Dlaczego więc się nie podpisałeś?
L.J.Gęsiński
Avatar
już nie dewot / 17 września 2012 r. o 11:22
0
Od tego momentu wielkim łukiem będę omijał kapucynów (mam swojego i to mi wystarczy).
Jak można było tak oszpecić wjście do kościoła znajdującego się prawie w centum miasta.
Okropność
Avatar
W / 17 września 2012 r. o 11:20
0
I po co? Z jakiej racji w Lublinie?
Avatar
Pan Kościelny / 17 września 2012 r. o 11:17
0
Dzisiaj nie ma żadnej uroczystości państwowej bez kleru i pokropku.Nawet nowootwierane szalety miejskie muszą być pokropione i muszą być odprawione modły.Również (co widać na zdjęciach) jest profanacja symboli narodowych.Flagi państwowe,sztandary wojskowe,mundury wojskowe i innych służb państwowych są brukane i szargane.
Avatar
qe / 17 września 2012 r. o 09:09
0
Na każdym zdjęciu jakiś sukienkowy się panoszy. Co za czasy..
Avatar
Jadwiga z B / 17 września 2012 r. o 16:35
0
[quote name='Adam' timestamp='1347889047' post='675123']
I co za chamska retoryka.
[/quote]oto odezwała się osoba katolicka, językiem miłości bliźniego, jak nakazuje Bóg.
Dziękujemy ci katoliku za miłość jaką przejawiasz bliźnim. Niech bóg da ci zdrowie, a przede wszystkim rozum, oj tam rozum....rozumek na poczatek wystarczy.
Avatar
Beata K / 17 września 2012 r. o 16:31
0
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]

[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale
[/quote]w ciągu miesiąca na polskich drogach ginie więcej osób niż w tym 'męczeńskim" samolocie. Nie rozumiesz negacji, bo jesteś przesycona "męczeństwem"a to był tylko wypadek i został sowicie wynagrodzony rodzinom miliony złotych i jeszcze im mało.
A nie zaproponujesz aby czcić tych którzy zginęli na drogach, którzy byli je4dnynymi żywicielami rodzin? Dlaczego czynisz śmierć na drodze mniej wartościową od samolotowej?
Jesteś katoliczką czy rydzystką bo to różnica w widzeniu świata. A czy nie widzisz przesytu z tymi tablicami i nie czujesz,ze one mają drażnić a nie jednoczyć. Podobnie jak miała jednoczyć śmierć Wojtyły i co? podzieliła na drugi dzień. Czy twoja parafia postawiła choć jeden pomnik osobie która zginęła na drodze, będąc ofiarą,a nie sprawcą? Mozę dotrze do ciebie dlaczego tak jest, dlaczego ludzie mają dość pomników choć sami mówią, ze są biedni, nie mają chleba ale ba jakieś tam betonki maja kasę. Przemyśl zanim zaczniesz swoją katolicką nagonkę na tych, którzy maja inną wizję Polski, Polski bez dominacji Rydzyka i innych nawiedzonych

Do redaktorków, zróbcie coś z tymi kretyńskimi kodami, bo curwa, niektórych nie sposób odczytać
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]

[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Roz... rozwiń
Avatar
Adam / 17 września 2012 r. o 15:37
0
Tablica nie jest umieszczona przy wejściu do kościoła, ale na ścianie klasztoru ok 20 m dalej.Jeśli na tej samej ścianie znajduje się logo Banku i nikomu to nie przeszkadza to i chyba tablica też może być tam umieszczona...... Już nie macie się czego czepiać ??? Osoby, które nie chodzą do kościoła oraz nie finansowały tablicy mają najwięcej do powiedzenia.... I co za chamska retoryka.
Avatar
Stefan / 17 września 2012 r. o 12:19
0
Widać po komentarzach ,że patologicznych nienawistników przepojonych żółcią aż do szpiku kości, którym nawet tablica pamiątkowa solą w oku jest ci u nas dostatek. I w dodatku są to propagatorzy POlityki miłości.
Avatar
Berni / 17 września 2012 r. o 11:30
0
Klasztor jest zabytkiem pod ochroną. Kto wydał zgodę na zmianę. Co na to niezatapialna p.Landecka?
Avatar
gęsiński / 17 września 2012 r. o 11:25
0
[quote name='BR' timestamp='1347827731' post='674920']
Rozumiem negację wypowiedzi pewnych osób ws. katastrofy, ale nie moge zgodzić się na samą krytykę tej tragedii, która jest wręcz niewyobrażalna. Jak można używać wulgarnych epitetów w stosunku do tych co zgineli ? Takie chamskie wypowiedzi proszę podpisywać z imienia i nazwiska, abyśmy w przyszłości wiedzieli z jakimi osobami mamy do czynienia
[/quote]
Dlaczego więc się nie podpisałeś?
L.J.Gęsiński
Avatar
już nie dewot / 17 września 2012 r. o 11:22
0
Od tego momentu wielkim łukiem będę omijał kapucynów (mam swojego i to mi wystarczy).
Jak można było tak oszpecić wjście do kościoła znajdującego się prawie w centum miasta.
Okropność
Avatar
W / 17 września 2012 r. o 11:20
0
I po co? Z jakiej racji w Lublinie?
Avatar
Pan Kościelny / 17 września 2012 r. o 11:17
0
Dzisiaj nie ma żadnej uroczystości państwowej bez kleru i pokropku.Nawet nowootwierane szalety miejskie muszą być pokropione i muszą być odprawione modły.Również (co widać na zdjęciach) jest profanacja symboli narodowych.Flagi państwowe,sztandary wojskowe,mundury wojskowe i innych służb państwowych są brukane i szargane.
Avatar
qe / 17 września 2012 r. o 09:09
0
Na każdym zdjęciu jakiś sukienkowy się panoszy. Co za czasy..
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

12-latek zatruł się czadem. Został od razu zabrany do szpitala.

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę
galeria

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę

Za kilka dni na terenie LSM będzie już ubrana choinka. Mają to zrobić sami mieszkańcy, a dołączyć może każdy.

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Rozmowa z Piotrem Paluchem, trenerem Błękitnych Obsza

Katolicki Uniwersytet Lekarski
zdjęcia
galeria

Katolicki Uniwersytet Lekarski

Od października 2023 roku KUL chce kształcić przyszłych medyków. W środę uczelnia podpisała porozumienie o współpracy w tej sprawie z kilkoma lubelskimi szpitalami. Wsparcie finansowe zapowiada Ministerstwo Zdrowia.

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał
Nowe zeznania
galeria

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał

Oskarżony nie miał prawa strzelać – ocenił biegły łowczy, zeznający w procesie Dariusza Ch. Były policjant i myśliwy odpowiada za zastrzelenie ucznia szkoły w Kluczkowicach. Przed sądem tłumaczył, że pomylił go z dzikiem.

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Obwodnica to nie wszystko. Otwarta niedawno droga ma zabrać ciężarówki z centrum, ale to nie koniec zmian o jakich myśli miasto. Właśnie pyta mieszkańców na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu programu rewitalizacji.

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocne zawsze wiążą się z dużymi wydatkami. Zanim jednak wpadniesz w wir czynności związanych z organizacją świąt, odpowiednio się do nich przygotuj. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zakupy świąteczne nie były nadmiernym obciążeniem domowych finansów.

Spór o śmieci. Spółka zarzuca, że miejscy urzędnicy faworyzują jedną firmę

Spór o śmieci. Spółka zarzuca, że miejscy urzędnicy faworyzują jedną firmę

Opóźni się wybór firmy, która na zlecenie miasta będzie odbierać śmieci od 45 tys. mieszkańców dzielnic Rury, Konstantynów, Szerokie i Sławinek. Warunki przetargu zostały zaskarżone przez spółkę, która zamierza walczyć o kontrakt na te dzielnice.