Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Po odpadnięciu Azotów Puławy z rozgrywek Pucharu EHF waży się przyszłość trenera Michała Skórskiego. Najbliższy mecz ligowy z Energa MKS Kalisz może przesądzić o jego losach
Pozostałości rakotwórczego glifosatu znajdowały się w przebadanej kaszy gryczanej firmy Janex z Janowa Lubelskiego. Służby sanitarne zaalarmowała organizacja konsumencka zlecająca badania kasz sprzedawanych w supermarketach. Sanepid pobrał swoje próbki i nakazał wycofanie produktu z rynku.
53 tys. zł przywłaszczyć miał sobie komornik działający przy Sądzie Rejonowym w Puławach. Mężczyzna miał też nie regulować składek na ubezpieczenie społeczne swoich pracowników. Jacek C. stanie wkrótce przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Już nie kilka a kilkanaście godzin czekania mają przed sobą kierowcy ciężarówek, którzy zamierzają wyjechać z Polski przez przejścia graniczne w Dorohusku i Hrebennem w województwie lubelskim
Rozmowa z Dariuszem Łukasikiem, zawodnikiem Motoru Lublin
Nasza czytelniczka skarży się na pękniętą szybę w windzie na dworcu PKP w Łukowie. Kolej zapewnia, że już zajęła się sprawą i winda będzie naprawiona.
To było pierwsze takie publiczne starcie obecnego i byłego prezydenta Białej Podlaskiej. Panowie na sesji rady miasta wytykali sobie nawzajem nieprawidłowości i wpadki. A dyskusja miała dotyczyć likwidacji zespołu żłobków
Szybka, lekka i wytrzymała. A do tego wyposażona w niskoprofilowe mechaniczne przełączniki. Klawiatura MSI Vigor GK50 jest już w sprzedaży. Za 449 złotych.