Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Jak nasze decyzje dotyczące wyboru maseczki mogą wpłynąć na liczbę osób zakażonych koronawirusem? Dwoje doktorantów opracowało kalkulator skuteczności maseczek.
Jeszcze tylko rok męczarni i pomkniemy ekspresówką z Lublina do Janowa Lubelskiego. A za kolejny rok znacznie szybciej dojedziemy do Rzeszowa. Już teraz kierowcy poruszają się fragmentem nowo budowanej S19.
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Łózkach (gm. Drelów) przyjął już pierwszych pacjentów. To nowa jednostka szpitala powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim.
Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na halloweenowe pokazy horroru "Come Play", który będzie można zobaczyć w dniach 30-31 października o godz. 19.
Od piątku znowu otwarty ma być wyjazd z Krakowskiego Przedmieścia do skrzyżowania z ul. Lipową i Al. Racławickimi, ale tylko dla autobusów i trolejbusów. Pozostali kierowcy nadal będą musieli jeździć naokoło, a ul. Wieniawska pozostanie drogą ślepą. Urzędnicy tłumaczą to sytuacją epidemiczną
Prezydent Białej Podlaskiej odpowiada na zarzuty kibiców w sprawie przedłużającej się przebudowy stadionu. – Wydłużenie okresu realizacji odbyło się na wniosek projektantów – tłumaczy.
Posadzenie ponad 1100 drzew zapowiada na jesień samorząd miasta. Od nowa urządzona ma być zieleń wzdłuż ul. Chopina, a szpalery drzew mają stanąć m.in. przy ul. Jana Pawła II, Orkana oraz Krężnickiej. W samym tylko parku przy Zawilcowej dwa tygodnie może potrwać wymiana obumarłych drzew.