Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Po weekendzie miejskie przedszkola w Kraśniku wznawiają działalność. Będzie prowadzona w ograniczonym zakresie i z zachowaniem obwiązujących obostrzeń i rygorów sanitarnych. Od poniedziałku w miejskich placówkach ma być łącznie 56 przedszkolaków, ale już tydzień później – blisko dwa razy więcej maluchów.
To już dwa miesiące, od kiedy puławski szpital specjalistyczny przyjmuje chorych na Covid-19. Cały obiekt pozostaje w związku z tym zamknięty dla osób z zewnątrz. O tym, jak wygląda obecnie praca personelu rozmawiamy z jedną z pielęgniarek placówki przy ul. Bema.
W ten weekend stacje telewizyjne oferują przede wszystkim kino rozrywkowe. Będzie można zobaczyć m.in. "Interstellar", "Władcę Pierścieni", "Lucy" czy "Siedmiu Wspaniałych". Poniżej wybrane filmy, które będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.
W najbliższą środę swoją działalność wznawiają wszystkie miejskie żłobki i przedszkola. Nie oznacza to jednak pełnego powrotu do sytuacji sprzed pandemii. Żeby dziecko zostało ponownie przyjęte, rodzice muszą wypełnić specjalne deklaracje. Miejsc nie wystarczy dla wszystkich. Będzie selekcja.
168 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 5 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia przekazało dzisiaj o godz. 10 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.
Dzisiaj o godz. 10 swoją premierę ma drugi film braci Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele - "Zabawa w chowanego". Produkcja jest dostępna do obejrzenia bezpłatnie na portalu YouTube.
Odnajduję się w tej roli, bo lubię kontakt z drugim człowiekiem, znam swoich mieszkańców - Katarzyna Kierczuk-Wereda, sołtyska wsi Wólka Dobryńska (gmina Zalesie) zajęła drugie miejsce w naszym plebiscycie
Od środy zwężone o połowę mają być Aleje Racławickie na newralgicznym odcinku od ul. Łopacińskiego do ul. Poniatowskiego. Ruch w obie strony prowadzony będzie drugą połową jezdni. Nie w pełni przejezdne będzie skrzyżowanie z al. Długosza, a jedna z linii autobusowych będzie kursować ul. Popiełuszki