Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Krzysztof Skubis nie jest już dyrektorem szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Został odwołany przez zarząd województwa. Poszło o zarządzanie placówką w czasie epidemii koronawirusa.
W Polsce został przekroczony próg 10 tys. osób zakażonych koronawirusem. Jak poinformowało Ministerstwa Zdrowia dzisiaj o godz. 10, jest 178 nowych przypadków. Zmarły także 3 kolejne osoby.
7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim odnotowało dzisiaj Ministerstwo Zdrowia. Tym samym liczba osób chorych na COVID-19 w regionie wzrosła do 331.
Oszuści próbowali oszukać starsze osoby metodą "na koronawirusa". Oferowali im zakup testów, jednak seniorzy nie dali się nabrać.
Nasz Czytelnik z Łukowa dopytuje, czy trzy kładki nad Krzną w Łukowie powstaną. – Miał być przetarg, a tu cicho na ten temat – uważa łukowianin. Okazuje się, że był problem z przetargiem.
Amerykański dziennik "The New York Times" podaje, że w ostatnim miesiącu zmarło co najmniej 25 tys. osób więcej niż przedstawiają to oficjalne statystyki zachorowań na COVID-19. - Każda liczba ofiar śmiertelnych, która jest podawana danego dnia, jest mocno niedoszacowana - twierdzi jeden z demografów cytowany przez gazetę.
Międzywojenna siedziba bankowców jest od dziś nowym adresem miejskiego Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów. W zabytkowym wnętrzu, jeszcze przed wakacjami, pracować będą też inni miejscy urzędnicy.
W czwartek rozpoczną się próby kliniczne na ludziach szczepionki przeciw koronawirusowi stworzonej przez naukowców z uniwersytetu w Oxfordzie - powiedział w środę brytyjski minister zdrowia Matt Hancock. Naukowcy oceniają jej szanse na sukces na 80 proc.