Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Sejmu w okręgu nr 6?

Prawybory z Dziennikiem Wschodnim.

WOCH Marek Marian, nr 1 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Kąkolewnica

BERECKA Barbara, nr 2 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Żabia Wola

MARKIEWICZ Jarosław Szczepan, nr 3 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Leopoldów

KUSZYK Andrzej Robert, nr 4 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Puławy

POGONOWSKI Arkadiusz, nr 5 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Łuków

ZARYCHTA Jolanta Marta, nr 6 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

DANG XUAN Adrian Hai, nr 7 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
3

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

MAZUR Agnieszka Monika, nr 8 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Warszawa

MISIAK Arkadiusz Jacek, nr 9 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lubartów

KRZYSZTOFIK Dariusz, nr 10 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Kalinówka

ROLA Anna, nr 11 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

STRADOMSKA Marlena Wanda, nr 12 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

TCHOREK Paweł, nr 13 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lubartów

SZWAJEWSKA Małgorzata Anna, nr 14 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

DADEJ Karol Paweł, nr 15 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Kock

TARŁOWSKA Jolanta Barbara, nr 16 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

PIETROSIŃSKI Marcin Jakub, nr 17 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

SŁAPCZYŃSKI Tomasz Marcin, nr 18 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

DOMAŃSKI Piotr, nr 19 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Czemierniki

MYŚLIWIEC Magdalena, nr 20 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Minkowice

KAMOLA Mateusz Waldemar, nr 21 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Puławy

KOKOT Katarzyna, nr 22 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Chodel

ZIELIŃSKI Piotr Mariusz, nr 23 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Kalinówka

BANACH Artur Lech, nr 24 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Świdnik

KĘPOWICZ Tomasz Wojciech, nr 25 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Niedrzwica Kościelna

GRZEGORCZYK Renata, nr 26 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

KIERZKOWSKA-ŻUK Ines Agnieszka, nr 27 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

MANDELA Marek Robert, nr 28 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

SZWERC Wojciech, nr 29 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Lublin

CINNER Dominika, nr 30 na liście KW Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

Miejsce zamieszkania: Łęczna

KULESZA Jakub, nr 1 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Puławy

MEKLER Rafał, nr 2 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Radzyń Podlaski

TOMASIAK Jacek Mikołaj, nr 3 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lubartów

TYLUS Małgorzata Aneta, nr 4 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

GRYZ Mateusz Stanisław, nr 5 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Łazy

WACH Zbigniew Jakub, nr 6 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski

ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria, nr 7 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
3

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

WYPYCH Michał, nr 8 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Świdnik

GAJDA Arkadiusz, nr 9 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Kurów

KULICKI Rafał Janusz, nr 10 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

ZDUŃCZYK Piotr Marcin, nr 11 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

MAREK Piotr, nr 12 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
21

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

MILEWSKI Ryszard Witold, nr 13 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz, nr 14 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Puławy

WIECZOREK-KABAT Alicja, nr 15 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Kolonia Łaziska

KUSIAK Paweł Robert, nr 16 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

REJA Anna, nr 17 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

SKWAREK Anna Zofia, nr 18 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

KRAWCZYK Ewa Maria, nr 19 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

SKARŻYŃSKI Marek Jakub, nr 20 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa, nr 21 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

MAZEK Dorota Maria, nr 22 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

ŁAGOWSKI Damian, nr 23 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Świdnik

DROZD Olga, nr 24 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Dys

KABASA Anna, nr 25 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

FLIS Anna Joanna, nr 26 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Lublin

KUPISZ Szczepan, nr 27 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Leśce

PANASIUK Piotr Adam, nr 28 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

Miejsce zamieszkania: Świdnik

TUŁAJEW Sylwester Karol, nr 1 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
2

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

CZARNEK Przemysław, nr 2 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
8

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Natalin

MASŁOWSKA Gabriela, nr 3 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

SOBOŃ Artur, nr 4 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Świdnik

SPRAWKA Lech Stanisław, nr 5 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Uniszowice

SZULOWSKI Krzysztof, nr 6 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Janowiec

GŁUCHOWSKI Krzysztof, nr 7 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Aleksandrów

SKWAREK Sławomir, nr 8 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Adamów

KAŁASKA Adam Krzysztof, nr 9 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Ryki

BIELECKI Jerzy Feliks, nr 10 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski

BOGACKA Teresa, nr 11 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
287

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

FILIPEK-SOBCZAK Magdalena, nr 12 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Płouszowice Kolonia

KOWALCZYK Leszek, nr 13 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Ryki

CHOMA Kazimierz Bogusław, nr 14 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz, nr 15 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Miłocin

PITUCHA Tomasz Zbigniew, nr 16 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

JUREK Arkadiusz, nr 17 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Trawniki

PATKOWSKI Piotr Andrzej, nr 18 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
4

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

SZAŁAS Jolanta, nr 19 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Wólka Polanowska

PRUSZKOWSKI Andrzej Marek, nr 20 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lublin

ZYBAŁA Ewa, nr 21 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Lisów

PODKAŃSKI Krzysztof Piotr, nr 22 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
6

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Mętów

SZCZYPA Renata Maria, nr 23 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Puławy

BARANOWSKA Dorota, nr 24 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Turka

SZAŁACHWIEJ Ewa, nr 25 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Krasnystaw

SKRZAT Dorota, nr 26 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Grabówka

UDRYCKA Magdalena Sylwia, nr 27 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Wólka

ŚPIEWAK Radosław Marian, nr 28 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie

DUDA Ilona Ewelina, nr 29 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Nałęczów

KANTHAK Jan Jakub, nr 30 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce zamieszkania: Gdańsk

ŁOPATA Jan Zbigniew, nr 1 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Motycz

KOS Marek, nr 2 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

SMOLARZ Henryk Jozef, nr 3 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Dys

KAPUSTA Grzegorz Krzysztof, nr 4 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Ryki

KRZĘCIO Dariusz Maksymilian, nr 5 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Dębowica

RZETELSKI Piotr Sławomir, nr 6 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Baranów

RODZIK Zenon Jerzy, nr 7 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Karczmiska Drugie

SZYSZKO Grzegorz Stanisław, nr 8 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lubartów

KOPEĆ Marek, nr 9 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Sarnów

KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław, nr 10 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Janówek

NIEZGODA Marceli Mateusz, nr 11 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lublin

KUCHARCZYK Karolina, nr 12 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Stryj

DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka, nr 13 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Księżomierz

BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz, nr 14 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lublin

GRZYWACZEWSKA Anna, nr 15 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Abramowice Prywatne

SZMIDT Anna, nr 16 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Janów Lubelski

PIĄTEK Marlena, nr 20 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Józefów nad Wisłą

CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil, nr 18 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Rąblów

STANIBUŁA Daniel, nr 19 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lublin

FRANCZAK Eliza Agata, nr 17 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lubartów

MISIASZEK Magdalena, nr 21 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Józefin

KASPRZAK Renata Jolanta, nr 22 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Świdnik

DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika, nr 23 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Dęblin

BUJAK Małgorzata, nr 24 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Rossosz

WDOWIAK Magdalena Maria, nr 25 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lublin

WILK Jacek Andrzej, nr 26 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Nałęczów

RUDNIK Henryk Jan, nr 27 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Lublin

KOT Barbara, nr 28 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Krzywda

ODROBIŃSKA Aneta, nr 29 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Puławy

SŁOWIK Daniel, nr 30 na liście KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Miejsce zamieszkania: Łęczna

CZERNIAK Jacek Andrzej, nr 1 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

DŁUGOSZ Magdalena Anna, nr 2 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
3

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

KITLIŃSKI Tomasz, nr 3 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
33

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

MAZUREK Marek, nr 4 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta, nr 5 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar, nr 6 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

LACHOWSKI Robert Michał, nr 7 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

LENART Agnieszka Monika, nr 8 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

SKIBA Paulina, nr 9 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina, nr 10 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Turka

MASZKOWSKI Władysław, nr 11 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Rudka Kozłowiecka

REBEJKO Jolanta, nr 12 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

WICHA Beata, nr 13 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
542

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Łęka

BANAS Andrzej Wawrzyniec, nr 14 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Dęblin

STĘPNIAK Adrian, nr 15 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Ratoszyn Pierwszy

IWAN Jarosław Paweł, nr 16 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Węgielce

STOLARSKI Patryk, nr 17 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

SŁOMKA Karolina, nr 18 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

KOWALSKA Barbara, nr 19 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

KACZYŃSKI Gabriel Jan, nr 20 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Świdnik

ŁABAREWICZ Anna Maria, nr 21 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

ROJEK Grażyna Irena, nr 22 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

FIGURA Dariusz Władysław, nr 23 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Bełżyce

KUŁAGO Walenty, nr 24 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lubartów

MIKITA-SKIBA Monika Barbara, nr 25 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

NOWICKI Grzegorz Jerzy, nr 26 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

KASZA Joanna Edyta, nr 27 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Wyżnica

SKUBIS Emilia Dominika, nr 28 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

FURMANIAK Szymon, nr 29 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

GALLANT Jacek Marek, nr 30 na liście KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Miejsce zamieszkania: Lublin

MUCHA Joanna, nr 1 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
14

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

KRAWCZYK Michał Mateusz, nr 2 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
2

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

WCISŁO Marta Anna, nr 3 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
30

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

NAKONIECZNY Paweł Krzysztof, nr 4 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Gołąb

LISOWSKA Bożena Grażyna, nr 5 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

BABISZ Krzysztof, nr 6 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

KOMORSKI Krzysztof, nr 7 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

BOJARSKI Krzysztof, nr 8 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Łęczna

ORGASIŃSKI Lucjan, nr 9 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Borzechów Kolonia

WASILEWSKA Bożenna, nr 10 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek, nr 11 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Świdnik

JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław, nr 12 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Łazy

GUZ Sylwia Stanisława, nr 13 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lubartów

KUREK Paweł Tomasz, nr 14 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Kraśnik

SZABAŁA Magdalena Anna, nr 15 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Świdnik

TRYBOŃ Maciej Stefan, nr 16 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Łuków

DUNECKA Małgorzata Teresa, nr 17 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

KALBARCZYK Adam Andrzej, nr 18 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lipniak

BUCZEK Tomasz Lech, nr 19 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
756

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

HOŁDA Joanna Sława, nr 20 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
31

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

FATYGA Katarzyna, nr 21 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
1

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Ćmiłów

GŁADYSZ Krzysztof Andrzej, nr 22 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Marysin

WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola, nr 23 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Kazimierz Dolny

MIŁOSZ Michał Marcin, nr 24 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Ryki

AUSZ Mariusz Grzegorz, nr 25 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

PADO Anna Barbara, nr 26 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

SZCZUCKI Piotr, nr 27 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Opole Lubelskie

RAK Marek, nr 28 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Dęblin

WIĘCEK Katarzyna Dorota, nr 29 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
0

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

JURKOWSKI Zbigniew Wiktor, nr 30 na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plebiscyt zakończony
Liczba głosów:
13

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: Lublin

 
Oddaj głos

Zdobądź dodatkowy głos:

Głos w plebiscycie
1,50 zł

lub paczkę kilku głosów:

3 głosy
koszt:
3,00 zł
10 głosów
koszt:
7,00 zł
20 głosów
koszt:
12,00 zł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.