Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Najpierw je ozdabiamy. Potem wędrują do koszyczka, a z niego na świąteczny stół.
Niecierpliwimy się: Kiedy na nasze stoły powrócą świeże zioła?! Zamiast czekać, uprawiajmy je w doniczce.
Tradycyjnie w marcu zaczynają cierpieć osoby uczulone na pyłki roślinne.
Ciąża nie jest przeszkodą dla uprawiania seksu. Intymne kontakty pogłębiają więź z partnerem, to także dobra forma gimnastyki.
Rozmowa z dr hab. n. med. Barbarą Madej, specjalistą chirurgiem onkologiem
Nikt nie lubi przepłacać. Biorąc pod uwagę fakt, że większej części Polaków raczej się nie przelewa,
Kiedyś reumatyzm kojarzono ze starością. Kojarzono słusznie. To dlaczego dziś spotyka się go u coraz młodszych ludzi? Z prostego powodu
Za otyłość odpowiedzialne są związki chemiczne stosowane do produkcji plastikowych butelek i puszek do napojów
Osobie, która uległa wypadkowi, należy się nie tylko odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, ale także rekompensata np. za utracone zarobki.
Niemal czwartą część populacji nękają częste przeziębienia. Prawie wszyscy każdej zimy co najmniej raz łapią katar.
Rozmowa z Przemysławem Marcem, lekarzem stomatologiem ze Specjalistycznego Gabinetu Stomatologicznego przy ul. Urzędowskiej w Lublinie
Nie ma jednej szczepionki na sepsę, która w ciężkim przebiegu może być przyczyną śmierci.
Oprócz pyłków roślinnych uczula nas coraz więcej rzeczy - żywność, kosmetyki, środki piorące, odzież, biżuteria, leki
Dla czytelników Dziennika - bezpłatne badania u lekarza ortopedy
Rozmowa ze Zbigniewem Nowosadzkim, lekarzem specjalistą z Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Sportowej w Lublinie
Około 40 proc. mężczyzn i prawie tyle samo kobiet ma problemy z chrapaniem.
Z akcji zachęcającej do szczepienia dzieci przeciw pneumokokom korzysta niewielu rodziców, ponieważ szczepionka jest bardzo droga.
W zamierzchłych czasach kartkowych pierwsze poświąteczne wiadomości w radiu i telewizji brzmiały mniej więcej tak: szpitale i stacje pogotowia ratunkowego, jak zwykle, pracowały w te święta na najwyższych obrotach - z powodu przejedzenia hospitalizacji wymagało pięć tysięcy osób... Pięć to może przesada. Ale problem świątecznego obżarstwa - po całym głodnym roku - był dość poważny.
Lekarstwa przeznaczone dla zwierząt często stosują ich właściciele. I to z powodzeniem. Na razie nie ma doniesień, że komuś zaszkodziły.
Smutek bez wyraźnej przyczyny. Zła relacja z partnerem. Niepowodzenia w pracy, uzależnienia, agresja.
Kolejki do logopedów rosną, bo specjalistów tych w publicznej służbie zdrowia jest za mało. A na oddziałach neurologicznych czy rehabilitacyjnych nawet w ogóle ich nie ma.
Zanim zdecydujesz się na zabieg chirurgiczny, sprawdź, co oferuje Ci dermatologia estetyczna
Rozmowa z prof. Janem Oleszczukiem, wojewódzkim konsultantem ds. ginekologii i położnictwa
Według najnowszych sondaży i opinii stomatologów, młodzi Polacy potrafią dbać o zęby. Nie tylko o to, aby były zdrowe, lecz również równe, białe i piękne. Lekko skrzywiony ząb nie był kiedyś problemem. Dzisiaj jest.
Jutro obchodzimy Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (w skrócie POChP). To przewlekła, nieuleczalna choroba układu oddechowego, której pierwsze objawy takie, jak kaszel, trudności w oddychaniu, duszności podczas wysiłku, są często lekceważone przez pacjentów.