Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 lutego 2008 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Posłanka interweniuje w sprawie dziennikarki

0 8 A A

Beata Mazurek, chełmska posłanka Prawa i Sprawiedliwości zainteresowała się sprawą przesłuchania dziennikarki bialskiego tygodnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj złożyła w tej sprawie zapytanie poselskie do Zbigniewa Ćwiąkalskiego, ministra sprawiedliwości.

W piśmie posłanka pyta m.in. o przyczyny nie ukarania komendanta policji w Białej Podlaskiej mandatem, kiedy ten ewidentnie złamał prawo. Pędził samochodem z prędkością 124km/h w miejscu gdzie mógł mieć na liczniku tylko 70 km. - Chcę się również dowiedzieć, czemu ma służyć przesłuchiwanie dziennikarki, która działając w interesie publicznym zdemaskowała nadużycie władzy - mówi Mazurek. - To nie do pomyślenia, aby w demokratycznym państwie wymuszać na dziennikarzu ujawnienie swoich źródeł informacji.

Pismo z zapytaniem trafiło najpierw do marszałka Sejmu. Zgodnie z regulaminem sejmowym, to on przekazuje zapytania posłów, do poszczególnych ministrów.

Przypomnijmy, że chełmska Prokuratura Rejonowa prowadzi śledztwo w sprawie wycieku dokumentów służbowych z komendy w Łukowie. Ustalenie personaliów informatora, który przesłał do tygodnika policyjne zdjęcia z fotoradaru zleciła Prokuratura Okręgowa w Lublinie.
(tom)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
0
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
0
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
0
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
0
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
0
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
0
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
0
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:20
0
hehe W odbiciu na ulicy widac nr rejestracyjny ;]
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
0
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
0
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
0
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
0
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
0
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
0
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
0
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:20
0
hehe W odbiciu na ulicy widac nr rejestracyjny ;]
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy marszałek województwa. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
PILNE

Nowy marszałek województwa. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 8 3

Nowym marszałkiem województwa lubelskiego zostanie Jarosław Stawiarski. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 12 3

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 17 3

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 0 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 0 2

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 46 25

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 8 0

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 4 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego

Zaginął 49-latek z Janowa Lubelskiego 1 0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Piotrem Szczurowskim z Janowa Lubelskiego.

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy

83-latek spowodował wypadek. Stracił prawo jazdy 3 1

Do wypadku doszło w środę przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Sitnickiej, Glinki i Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej.

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim 2 3

W przyszłym roku aukcja koni arabskich i narodowy czempionat odbędą się w jednym terminie w stadninie koni w Janowie Podlaskim. Tak zdecydował minister rolnictwa Jan Ardanowski na posiedzeniu rady ds. rozwoju hodowli koni w Polsce.

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów
17 listopada 2018, 19:00

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 19 w Bazylice Dominikanów wystąpią Warszawski Chór Międzyuczelniany i Męski Zespół Wokalny KAIROS.

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia]
galeria

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia] 45 6

29 nowo przyjętych policjantów złożyło dziś ślubowanie w lubelskiej komendzie.

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin
22 listopada 2018, 18:00

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert Przemiany z cyklu Zawsze klasyka.

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje 9 45

Janusz Grobel w ubiegłym tygodniu przyjął rezygnację z pracy wiceprezydent Ewy Wójcik, a w czwartek wręczył wypowiedzenie drugiemu ze swoich zastępców Tadeuszowi Koconiowi. Zrobił to wbrew woli prezydenta-elekta, który przez jakiś czas planował jeszcze zatrzymać przy sobie byłego wójta gminy Janowiec.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!