Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 lutego 2008 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Posłanka interweniuje w sprawie dziennikarki

0 8 A A

Beata Mazurek, chełmska posłanka Prawa i Sprawiedliwości zainteresowała się sprawą przesłuchania dziennikarki bialskiego tygodnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj złożyła w tej sprawie zapytanie poselskie do Zbigniewa Ćwiąkalskiego, ministra sprawiedliwości.

W piśmie posłanka pyta m.in. o przyczyny nie ukarania komendanta policji w Białej Podlaskiej mandatem, kiedy ten ewidentnie złamał prawo. Pędził samochodem z prędkością 124km/h w miejscu gdzie mógł mieć na liczniku tylko 70 km. - Chcę się również dowiedzieć, czemu ma służyć przesłuchiwanie dziennikarki, która działając w interesie publicznym zdemaskowała nadużycie władzy - mówi Mazurek. - To nie do pomyślenia, aby w demokratycznym państwie wymuszać na dziennikarzu ujawnienie swoich źródeł informacji.

Pismo z zapytaniem trafiło najpierw do marszałka Sejmu. Zgodnie z regulaminem sejmowym, to on przekazuje zapytania posłów, do poszczególnych ministrów.

Przypomnijmy, że chełmska Prokuratura Rejonowa prowadzi śledztwo w sprawie wycieku dokumentów służbowych z komendy w Łukowie. Ustalenie personaliów informatora, który przesłał do tygodnika policyjne zdjęcia z fotoradaru zleciła Prokuratura Okręgowa w Lublinie.
(tom)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
0
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
0
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
0
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
0
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
0
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
0
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
0
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:20
0
hehe W odbiciu na ulicy widac nr rejestracyjny ;]
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
0
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
0
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
0
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
0
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
0
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
0
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
0
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar