Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

26 stycznia 2012 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Protest energetyków i radnych w Kraśniku: Będzie "czarna godzina"?

1 42 A A
Na pytania radnych odpowiadał Andrzej Ścibior (na zdjęciu stoi tyłem), zastępca dyrektora generalneg
Na pytania radnych odpowiadał Andrzej Ścibior (na zdjęciu stoi tyłem), zastępca dyrektora generalneg

Akcja zbierania podpisów i propozycja masowej akcji gaszenia świateł w mieście – to reakcja radnych i pracowników w związku z planowaną likwidacją Zakładu Energetycznego w Kraśniku. Zdaniem radnych wczorajsze spotkanie z przedstawicielami PGE Dystrybucja nie przyniosło odpowiedzi na żadne pytania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiejsza sesja nadzwyczajna Rady Miasta w Kraśniku poświęcona była w całości planom konsolidacji rejonów energetycznych, bo takie zmiany na przejść m.in. Zakład Energetyczny w Kraśniku. Ma on być połączony z innym rejonem energetycznym, w Puławach. W posiedzeniu wzięli też udział goście - pracownicy, przedstawiciele związków zawodowych, urzędnicy z powiatu jak też władze lubelskiego oddziału PGE Dystrybucja.

Wątpliwości było wiele. – Czy pan dyrektor wie jakie jest bezrobocie w Kraśniku? – pytał Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

– Co da przeniesienie pracowników na inne stanowiska? – dociekał z kolei Tadeusz Członka, przewodniczący Rady Miasta Kraśnik.

– Kto ma mieć lepiej, czy wszyscy czy tylko Państwo? (PGE Dystrybucja-red.)

Odpowiedzi też były.

– Nie mamy zamiaru nikogo zwalniać – oznajmił Andrzej Ścibior, zastępca dyrektora generalnego PGE Dystrybucja, oddział w Lublinie. – Wykluczam dojazdy pracowników do Puław. Najpierw będziemy wychodzić z propozycjami dojazdów pracowników do Lublina.

Sytuacja dotycząca zmiany miejsca zatrudnienia ma dotyczyć ok. 20 osób. – W tej chwili dokładnie nie wiem, jaka ma to być grupa. Czy zmiany zaczną się od początku maja? Na to pytanie też nie odpowiem – odpowiadał dyr. Ściobior. Choć jak zaznaczył, z każdą osobą będą prowadzone rozmowy.

Z przedstawionych na sesji informacji wynika też, że pracownicy techniczni mają pracować ma miejscu. Tu również mają być obsługiwani klienci. Kraśnicki zakład ma być posterunkiem podobnie jak w Bełżycach.

Niektórzy radni nie kryli oburzenia. – Godnie pan dyrektor zaprezentował strategię firmy – komentował słowa przedstawiciela PGE Dystrybucja radny Piotr Iwan. – Zasłużył pan sobie na dobrą premię u szefa. Z tego wystąpienia dowiedziałem się tylko jednej rzeczy, że ok. 40 tys. Kraśnik i ok. 100 tys. powiat kraśnicki zostaną zdegradowane do poziomu kilkutysięcznego miasteczka – Bełżyc.

Podczas sesji padła propozycja "czarnej godziny dla Kraśnika” – Codziennie przez godzinę mieszkańcy miasta nie zapalaliby świateł – zaproponował radny Piotr Krawiec. – Zużycie prądu zostałoby ograniczone, a i firma miałaby mniejszy zysk.

– To dobra propozycja – dodaje radna Anna Bień. – Trzeba uświadomić ludziom, co mogą oznaczać te zmiany.

Protest trwa. – Planujemy manifestacje – zapowiedział z kolei radny Tomasz Saj, który wspólnie z Zbigniewem Marcinkowskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Kraśnik będzie reprezentował rajców w rozmowach z władzami spółki.

W Kraśniku od kilku dni zbierane są podpisy pod sprzeciwem wobec planów spółki.

– Podpisało się już ok. 2 tys. osób – wylicza Zdzisław Beeger, wieloletni pracownik ZE w Kraśniku. – Podpisy są wciąż zbierane m.in. w sklepach i na terenie Fabryki Łożysk Tocznych.

W poniedziałek o godz. 16.30 w Centrum Kultury i Promocji zaplanowano kolejne spotkanie w tej sprawie, z mieszkańcami miasta.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 12:15
0
No i co? Posterunek Energetyczny w Kraśniku ma się dobrze. Energia płynie jak płynęła sieciami. PGE nie zbiedniało wskutek protestów z wyłączaniem światła. Nawet wasz, kraśnicki wiceprezes nie zmieni tej sytuacji. Ha, ha, ha. Za energię płacicie więcej, bo dzisiaj jest dwa razy więcej członków Zarządu niż było przed 2016r, administracja się rozrasta, palce lizać! Dobraaa zmianaaa!
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 09:53
0

Do Komitetu Obrony Dochodów ? :rolleyes:

Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 o 17:57
0
Nosił wilk (ścibor) razy kilka, POnieśli już wilka. Teraz dołączy do maszu KOduPOkracji.
Avatar
chłop ze wsi / 29 stycznia 2012 o 20:58
0
[quote name='piotr' timestamp='1327597202' post='588684']
DLACZEGO MARCINKOWSKI NIE ORGANIZOWAŁ POMOCY,GDY W 2010 ROKU LIKWIDOWANO JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W KRAŚNIKU?PRACĘ STRACIŁO WTEDY PONAD 150 OSÓB.Z TEGO CO WIEM, URZĄD PRACY NIE POMÓGŁ ZWALNIANYM LUDZIOM-DOSTALI MARNE GROSZE ZASIŁKU I KONIEC.CO,SĄ LEPSI I GORSI? CZY UKŁADY?WŁADZE KRAŚNIKA POWINNY DĄŻYĆ DO TWORZENIA NOWYCH MIEJSC PRACY,A NIE ZBIERAĆ MLEKO JAK JUŻ SIĘ ROZLAŁO.PO CO ZATRUDNIA SIĘ PRACOWNIKÓW NP.W URZĘDZIE MIASTA Z LUBLINA,JANOWA ITP.PRZECIEŻ NASI BEZROBOTNI NIE MAJĄ PRACY.GDZIE JEST WTEDY MARCINKOWSKI?SZKODA TYLKO LUDZI Z ENERGETYKA,CZARNA GODZINA NIC TU NIE DA.PRZY TAKIEJ POLITYCE WŁADZ I RADNYCH KRAŚNIK ZNIKNIE!
[/quote]
Pan Marcinkowski z PUP dyrektor, jak wyleciał z prywatnej roboty, musiał pocałować w pierścień byłe słońce miasta i skorzystać z poparcia radnej SLD pani M ( zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) i tym sposobem został z inżyniera urzędnikiem kierownikiem . no ale do tego nie trzeba mieć kwalifikacji tylko legitymację PO.
[quote name='piotr' timestamp='1327597202' post='588684']
DLACZEGO MARCINKOWSKI NIE ORGANIZOWAŁ POMOCY,GDY W 2010 ROKU LIKWIDOWANO JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W KRAŚNIKU?PRACĘ STRACIŁO WTEDY PONAD 150 OSÓB.Z TEGO CO WIEM, URZĄD PRACY NIE POMÓGŁ ZWALNIANYM LUDZIOM-DOSTALI MARNE GROSZE ZASIŁKU I KONIEC.CO,SĄ LEPSI I GORSI? CZY UKŁADY?WŁADZE KRAŚNIKA POWINNY DĄŻYĆ DO TWORZENIA NOWYCH MIEJSC PRACY,A NIE ZBIERAĆ MLEKO JAK JUŻ SIĘ ROZLAŁO.PO CO ZATRUDNIA SIĘ PRACOWNIKÓW NP.W URZĘDZIE MIASTA Z LUBLINA,JANOWA ITP.PRZECIEŻ NASI B... rozwiń
Avatar
chłop ze wsi / 29 stycznia 2012 o 20:45
0
[quote name='zorro' timestamp='1327605432' post='588746']
Już wcześniej np. WKU Kraśnik zlikwidowano, a powiat kraśnicki przyłączono do WKU Puławy. ZE Janów również chcą zlikwidować. Co potem? Likwidacja mniejszych powiatów? Czyli będą tu tylko Dzikie Pola. Przecież Polska nie kończy się na miastach nad Wisłą!
[/quote]
Czy urzędy państwowe tworzą miasta ? Urzędnicy tak naprawdę przejadają nasze pieniądze. Im ich mniej tym lepiej dla kazdego. Choć wiem że zwalnianemu z pracy urzednikowi jest trudno wziąć sie do jakiejś pożytecznej roboty
[quote name='zorro' timestamp='1327605432' post='588746']
Już wcześniej np. WKU Kraśnik zlikwidowano, a powiat kraśnicki przyłączono do WKU Puławy. ZE Janów również chcą zlikwidować. Co potem? Likwidacja mniejszych powiatów? Czyli będą tu tylko Dzikie Pola. Przecież Polska nie kończy się na miastach nad Wisłą!
[/quote]
Czy urzędy państwowe tworzą miasta ? Urzędnicy tak naprawdę przejadają nasze pieniądze. Im ich mniej tym lepiej dla kazdego. Choć wiem że zwalnianemu z pracy urzednikowi jest trud... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 17:57
0
[quote name='.....' timestamp='1327829542' post='589743']
kazdego czlowieka ktorego sie zwalnia bez powodu i zastrasza,to takie zachowanie nie jest godne normalnego człowieka a tym bardziej lekarza! To co sie dzieje teraz w UM jest wredne i okropne, nie katolickie!
[/quote]

Typowy tuskomatołek ,który zmyśla,pomawia,oskarża i kłamie. Przy tym zero faktów i argumentów.

Ps.Ciebie zwolnili ze spółki ,a nie z UM ,więc osiołku nie fantazjuj.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 11:29
0
[quote name='urzednik' timestamp='1327752557' post='589434']
Szanowni Forowicze!
To co się dzieje teraz za wysokiego to przerosło mln razy tgo co się działo za Czu. Zastraszeni sa jak psy urzednicy! Nie wolno im rozmawiac z nikim co sie dzieje w UM, nie mozna krytykowac władzy bo taki pracownik zaraz ma wyleciec z pracy! a gdzie znajdzie prace??? jak nie ma pracy w Krasniku! Dlatego musza podkulic ogonki i merdac! tak jak im kazde Pan S i Wielki. Szkoda ze tak się traktuje ludzi w dzisiejszych czasach, ale podsumowanie jedno sie nasuwa! PO ZŁYM PANIE JESZCZE GORSZY NASTANIE!
[/quote]
Urzędnik, zapewne dla niepoznaki, przybrał sobie takie pseudo, żeby nikt nie zorientował się, że to, o czy pisze, to obraz dnia codziennego w krasnickich szkołach. To tam są dyrektorami i zastępcami ludzie z nadania "wielkiego czu.", nadal stosują te same praktyki w nadziei, że nikt na głos nie odważy się ujawniać tego, co się tam dzieje. To oni, za zgodą związków zawodowych trzymają za twarz nauczycieli, którzy chcieliby normalności. I zobaczcie, co się dzieje w całej krasnickiej oświacie: czy winni wyłudzenia 8 milionów subwencji oświatowych zostali pociagnięci do odpowiedzialności? Czy wszyscy uczestnicy wypraw narciarskich rozliczyli sie z tego czasu? Czy skazani prawomocnymi wyrokami moga pracować w oświacie? Degrengolada toczy krasnickie placówki oświatowe!
[quote name='urzednik' timestamp='1327752557' post='589434']
Szanowni Forowicze!
To co się dzieje teraz za wysokiego to przerosło mln razy tgo co się działo za Czu. Zastraszeni sa jak psy urzednicy! Nie wolno im rozmawiac z nikim co sie dzieje w UM, nie mozna krytykowac władzy bo taki pracownik zaraz ma wyleciec z pracy! a gdzie znajdzie prace??? jak nie ma pracy w Krasniku! Dlatego musza podkulic ogonki i merdac! tak jak im kazde Pan S i Wielki. Szkoda ze tak się traktuje ludzi w dzis... rozwiń
Avatar
..... / 29 stycznia 2012 o 10:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1327771582' post='589569']
Nie wiem gdzie uczyli Cię matematyki ale milion to dosyć duża liczba.

Urząd nie jest dla urzędników tylko dla mieszkańców.Mam gdzieś zwalnianych "wykształconych fachowców" z UM ,którzy na normalnym rynku pracy są zerem. Piszesz ,że nikomu nic nie wolno??. Kłamiesz,znam kliku darmozjadów z UM i oznajmiam ,że chlapią ozorem na prawo i lewo.
Ja wiem jedno ,od ponad roku nikt tam nie kradnie i nie bierze łapówek.
[/quote]
w dwoch zdaniach napisałes jaki jestes! jaki wredy i ochydny człowiek,kazdego czlowieka ktorego sie zwalnia bez powodu i zastrasza,to takie zachowanie nie jest godne normalnego człowieka a tym bardziej lekarza! To co sie dzieje teraz w UM jest wredne i okropne, nie katolickie! Ale ciebie pewnie to cieszy bo jestes z ich ekipy! Siedzicie na farach bo nie umiecie nic innego robic i tak piszecie, obrazacie pożądnych ludzi! Życzę Ci zebys mial wkrótce takiego pracodawce, baaaa zebys wogle nie miał prac!
[quote name='Gość' timestamp='1327771582' post='589569']
Nie wiem gdzie uczyli Cię matematyki ale milion to dosyć duża liczba.

Urząd nie jest dla urzędników tylko dla mieszkańców.Mam gdzieś zwalnianych "wykształconych fachowców" z UM ,którzy na normalnym rynku pracy są zerem. Piszesz ,że nikomu nic nie wolno??. Kłamiesz,znam kliku darmozjadów z UM i oznajmiam ,że chlapią ozorem na prawo i lewo.
Ja wiem jedno ,od ponad roku nikt tam nie kradnie i nie bierze łapówek.
[/quote]
rozwiń
Avatar
.... / 29 stycznia 2012 o 10:27
0
[quote name='antypis' timestamp='1327761018' post='589488']
Podaj przykłady tych "czystek" i "terroru" oszołomie
[/quote]
PISIORZE nie wyzywaj ludzi na forum! Wwiem ze twoj Wielki dla ciebie jest super, ale przejrzyj na oczy!
Avatar
zorientowany / 28 stycznia 2012 o 21:24
0
Do gość,
szanowny kolego, Pan kierownik naprzeciw kasy to nie pracownik PGE Dystrybucja tylko PGE Obrót. Artykuł mówi o dystrybucji, a ty z nimi pewno nie miałeś nigdy w życiu do czynienia. Po polach czy słupach pewnie nie chciało by Ci się ganiać- prawda?
Tak więc jak nie znasz specyfiki pracy w RE to nie chrzań głupot i jeżeli chcesz się wypowiadać to zaczerpnij troszkę języka.
Pozdrawiam
Avatar
Gość / 21 lutego 2017 o 12:15
0
No i co? Posterunek Energetyczny w Kraśniku ma się dobrze. Energia płynie jak płynęła sieciami. PGE nie zbiedniało wskutek protestów z wyłączaniem światła. Nawet wasz, kraśnicki wiceprezes nie zmieni tej sytuacji. Ha, ha, ha. Za energię płacicie więcej, bo dzisiaj jest dwa razy więcej członków Zarządu niż było przed 2016r, administracja się rozrasta, palce lizać! Dobraaa zmianaaa!
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 09:53
0

Do Komitetu Obrony Dochodów ? :rolleyes:

Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 o 17:57
0
Nosił wilk (ścibor) razy kilka, POnieśli już wilka. Teraz dołączy do maszu KOduPOkracji.
Avatar
chłop ze wsi / 29 stycznia 2012 o 20:58
0
[quote name='piotr' timestamp='1327597202' post='588684']
DLACZEGO MARCINKOWSKI NIE ORGANIZOWAŁ POMOCY,GDY W 2010 ROKU LIKWIDOWANO JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W KRAŚNIKU?PRACĘ STRACIŁO WTEDY PONAD 150 OSÓB.Z TEGO CO WIEM, URZĄD PRACY NIE POMÓGŁ ZWALNIANYM LUDZIOM-DOSTALI MARNE GROSZE ZASIŁKU I KONIEC.CO,SĄ LEPSI I GORSI? CZY UKŁADY?WŁADZE KRAŚNIKA POWINNY DĄŻYĆ DO TWORZENIA NOWYCH MIEJSC PRACY,A NIE ZBIERAĆ MLEKO JAK JUŻ SIĘ ROZLAŁO.PO CO ZATRUDNIA SIĘ PRACOWNIKÓW NP.W URZĘDZIE MIASTA Z LUBLINA,JANOWA ITP.PRZECIEŻ NASI BEZROBOTNI NIE MAJĄ PRACY.GDZIE JEST WTEDY MARCINKOWSKI?SZKODA TYLKO LUDZI Z ENERGETYKA,CZARNA GODZINA NIC TU NIE DA.PRZY TAKIEJ POLITYCE WŁADZ I RADNYCH KRAŚNIK ZNIKNIE!
[/quote]
Pan Marcinkowski z PUP dyrektor, jak wyleciał z prywatnej roboty, musiał pocałować w pierścień byłe słońce miasta i skorzystać z poparcia radnej SLD pani M ( zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) i tym sposobem został z inżyniera urzędnikiem kierownikiem . no ale do tego nie trzeba mieć kwalifikacji tylko legitymację PO.
[quote name='piotr' timestamp='1327597202' post='588684']
DLACZEGO MARCINKOWSKI NIE ORGANIZOWAŁ POMOCY,GDY W 2010 ROKU LIKWIDOWANO JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W KRAŚNIKU?PRACĘ STRACIŁO WTEDY PONAD 150 OSÓB.Z TEGO CO WIEM, URZĄD PRACY NIE POMÓGŁ ZWALNIANYM LUDZIOM-DOSTALI MARNE GROSZE ZASIŁKU I KONIEC.CO,SĄ LEPSI I GORSI? CZY UKŁADY?WŁADZE KRAŚNIKA POWINNY DĄŻYĆ DO TWORZENIA NOWYCH MIEJSC PRACY,A NIE ZBIERAĆ MLEKO JAK JUŻ SIĘ ROZLAŁO.PO CO ZATRUDNIA SIĘ PRACOWNIKÓW NP.W URZĘDZIE MIASTA Z LUBLINA,JANOWA ITP.PRZECIEŻ NASI B... rozwiń
Avatar
chłop ze wsi / 29 stycznia 2012 o 20:45
0
[quote name='zorro' timestamp='1327605432' post='588746']
Już wcześniej np. WKU Kraśnik zlikwidowano, a powiat kraśnicki przyłączono do WKU Puławy. ZE Janów również chcą zlikwidować. Co potem? Likwidacja mniejszych powiatów? Czyli będą tu tylko Dzikie Pola. Przecież Polska nie kończy się na miastach nad Wisłą!
[/quote]
Czy urzędy państwowe tworzą miasta ? Urzędnicy tak naprawdę przejadają nasze pieniądze. Im ich mniej tym lepiej dla kazdego. Choć wiem że zwalnianemu z pracy urzednikowi jest trudno wziąć sie do jakiejś pożytecznej roboty
[quote name='zorro' timestamp='1327605432' post='588746']
Już wcześniej np. WKU Kraśnik zlikwidowano, a powiat kraśnicki przyłączono do WKU Puławy. ZE Janów również chcą zlikwidować. Co potem? Likwidacja mniejszych powiatów? Czyli będą tu tylko Dzikie Pola. Przecież Polska nie kończy się na miastach nad Wisłą!
[/quote]
Czy urzędy państwowe tworzą miasta ? Urzędnicy tak naprawdę przejadają nasze pieniądze. Im ich mniej tym lepiej dla kazdego. Choć wiem że zwalnianemu z pracy urzednikowi jest trud... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 17:57
0
[quote name='.....' timestamp='1327829542' post='589743']
kazdego czlowieka ktorego sie zwalnia bez powodu i zastrasza,to takie zachowanie nie jest godne normalnego człowieka a tym bardziej lekarza! To co sie dzieje teraz w UM jest wredne i okropne, nie katolickie!
[/quote]

Typowy tuskomatołek ,który zmyśla,pomawia,oskarża i kłamie. Przy tym zero faktów i argumentów.

Ps.Ciebie zwolnili ze spółki ,a nie z UM ,więc osiołku nie fantazjuj.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 11:29
0
[quote name='urzednik' timestamp='1327752557' post='589434']
Szanowni Forowicze!
To co się dzieje teraz za wysokiego to przerosło mln razy tgo co się działo za Czu. Zastraszeni sa jak psy urzednicy! Nie wolno im rozmawiac z nikim co sie dzieje w UM, nie mozna krytykowac władzy bo taki pracownik zaraz ma wyleciec z pracy! a gdzie znajdzie prace??? jak nie ma pracy w Krasniku! Dlatego musza podkulic ogonki i merdac! tak jak im kazde Pan S i Wielki. Szkoda ze tak się traktuje ludzi w dzisiejszych czasach, ale podsumowanie jedno sie nasuwa! PO ZŁYM PANIE JESZCZE GORSZY NASTANIE!
[/quote]
Urzędnik, zapewne dla niepoznaki, przybrał sobie takie pseudo, żeby nikt nie zorientował się, że to, o czy pisze, to obraz dnia codziennego w krasnickich szkołach. To tam są dyrektorami i zastępcami ludzie z nadania "wielkiego czu.", nadal stosują te same praktyki w nadziei, że nikt na głos nie odważy się ujawniać tego, co się tam dzieje. To oni, za zgodą związków zawodowych trzymają za twarz nauczycieli, którzy chcieliby normalności. I zobaczcie, co się dzieje w całej krasnickiej oświacie: czy winni wyłudzenia 8 milionów subwencji oświatowych zostali pociagnięci do odpowiedzialności? Czy wszyscy uczestnicy wypraw narciarskich rozliczyli sie z tego czasu? Czy skazani prawomocnymi wyrokami moga pracować w oświacie? Degrengolada toczy krasnickie placówki oświatowe!
[quote name='urzednik' timestamp='1327752557' post='589434']
Szanowni Forowicze!
To co się dzieje teraz za wysokiego to przerosło mln razy tgo co się działo za Czu. Zastraszeni sa jak psy urzednicy! Nie wolno im rozmawiac z nikim co sie dzieje w UM, nie mozna krytykowac władzy bo taki pracownik zaraz ma wyleciec z pracy! a gdzie znajdzie prace??? jak nie ma pracy w Krasniku! Dlatego musza podkulic ogonki i merdac! tak jak im kazde Pan S i Wielki. Szkoda ze tak się traktuje ludzi w dzis... rozwiń
Avatar
..... / 29 stycznia 2012 o 10:32
0
[quote name='Gość' timestamp='1327771582' post='589569']
Nie wiem gdzie uczyli Cię matematyki ale milion to dosyć duża liczba.

Urząd nie jest dla urzędników tylko dla mieszkańców.Mam gdzieś zwalnianych "wykształconych fachowców" z UM ,którzy na normalnym rynku pracy są zerem. Piszesz ,że nikomu nic nie wolno??. Kłamiesz,znam kliku darmozjadów z UM i oznajmiam ,że chlapią ozorem na prawo i lewo.
Ja wiem jedno ,od ponad roku nikt tam nie kradnie i nie bierze łapówek.
[/quote]
w dwoch zdaniach napisałes jaki jestes! jaki wredy i ochydny człowiek,kazdego czlowieka ktorego sie zwalnia bez powodu i zastrasza,to takie zachowanie nie jest godne normalnego człowieka a tym bardziej lekarza! To co sie dzieje teraz w UM jest wredne i okropne, nie katolickie! Ale ciebie pewnie to cieszy bo jestes z ich ekipy! Siedzicie na farach bo nie umiecie nic innego robic i tak piszecie, obrazacie pożądnych ludzi! Życzę Ci zebys mial wkrótce takiego pracodawce, baaaa zebys wogle nie miał prac!
[quote name='Gość' timestamp='1327771582' post='589569']
Nie wiem gdzie uczyli Cię matematyki ale milion to dosyć duża liczba.

Urząd nie jest dla urzędników tylko dla mieszkańców.Mam gdzieś zwalnianych "wykształconych fachowców" z UM ,którzy na normalnym rynku pracy są zerem. Piszesz ,że nikomu nic nie wolno??. Kłamiesz,znam kliku darmozjadów z UM i oznajmiam ,że chlapią ozorem na prawo i lewo.
Ja wiem jedno ,od ponad roku nikt tam nie kradnie i nie bierze łapówek.
[/quote]
rozwiń
Avatar
.... / 29 stycznia 2012 o 10:27
0
[quote name='antypis' timestamp='1327761018' post='589488']
Podaj przykłady tych "czystek" i "terroru" oszołomie
[/quote]
PISIORZE nie wyzywaj ludzi na forum! Wwiem ze twoj Wielki dla ciebie jest super, ale przejrzyj na oczy!
Avatar
zorientowany / 28 stycznia 2012 o 21:24
0
Do gość,
szanowny kolego, Pan kierownik naprzeciw kasy to nie pracownik PGE Dystrybucja tylko PGE Obrót. Artykuł mówi o dystrybucji, a ty z nimi pewno nie miałeś nigdy w życiu do czynienia. Po polach czy słupach pewnie nie chciało by Ci się ganiać- prawda?
Tak więc jak nie znasz specyfiki pracy w RE to nie chrzań głupot i jeżeli chcesz się wypowiadać to zaczerpnij troszkę języka.
Pozdrawiam
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 3

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 11 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 95 39

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 16 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 38 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 8

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!