Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

7 marca 2020 r.
13:17

Lubelskie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzy osoby ranne

73 14 A A
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zginęły, a trzy są ranne - to bilans wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 17 w rejonie miejscowości Zakręcie (pow. krasnostawski). Dwa samochody zderzyły się ze sobą czołowo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło o godz. 12.15 na trasie pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem. Czołowo zderzyły się ze sobą dwa auta - bmw i ford.

Jak przekazała nam Policja, zginęli dwaj mężczyźni w wieku od 20 do 27 lat, którzy podróżowali pierwszym z tych pojazdów. Z kolei troje pasażerów forda trafiło do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i ratownicy medyczni.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Kierowcy byli kierowani na objazdy drogami lokalnymi na trasie: Krasnystaw ul. Polewana – ul. Kościuszki – Stężyca Kolonia – Stężyca  Łęczyńska – Łopiennik Dolny - Dziecinin.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
.Fury. / 8 marca 2020 r. o 08:37
Brawura głupota i drogowa bandytka
Avatar
Stefan / 7 marca 2020 r. o 21:39
młodzi, sprawni , nie to co 50 letnie dziadki
Avatar
Kierowca / 8 marca 2020 r. o 09:16
Znów auto na B przypadek?
Avatar
Gość / 7 marca 2020 r. o 15:46
Wiadomość wyssana z palca. W fordzie były dwie osoby - kierowca i pasażerka. Osoby z drugiego auta które zginęły na miejscu - rocznik 84, 82.
Avatar
Gość / 16 marca 2020 r. o 19:24
JEDEN Z TYCH DWÓCH GOŚCI, KTÓRZY JECHALI TYM BMW, TO NAWET NIE UMIAŁ ZA DOBRZE JEŹDZIĆ TAK JAK NALEŻY
Avatar
Agata / 10 marca 2020 r. o 18:04
[ul] Tak. Jeden z olszanki drugi z lopiennika[/ul]
Avatar
Ala / 10 marca 2020 r. o 18:02
Jeden 95 rocznik drugi 98. I Damiana i Mariusza dobrze znalam.
Avatar
MATOŁEEE / 8 marca 2020 r. o 19:56
LUDZIE ZAPOMNIELI JAK SIĘ WYKONUJE MANEWR WYPRZEDZANIA!!NA DROGACH JEDNO JEZDNIOWYCH TRUP ŚCIELE SIĘ GĘSTO!!WORDy WYPUSZCZAJĄ NA DROGI, KIEROWCÓW IGNORANTÓW I NIEUKÓW!!DO TEGO GŁUPKI PO WÓDZIE I NARKOTYKACH!!POLSKA PiSOWSKA,TO MEGA GRAJDOŁ!
Avatar
Ktoś / 8 marca 2020 r. o 01:21
Młodsi byli,jeden 25 a drugi mlodszy
Avatar
Iwona / 7 marca 2020 r. o 19:18
wiadomo z jakiej miejscowości pochodzą Ci mężczyźni
Avatar
Gość / 16 marca 2020 r. o 19:24
JEDEN Z TYCH DWÓCH GOŚCI, KTÓRZY JECHALI TYM BMW, TO NAWET NIE UMIAŁ ZA DOBRZE JEŹDZIĆ TAK JAK NALEŻY
Avatar
Agata / 10 marca 2020 r. o 18:04
[ul] Tak. Jeden z olszanki drugi z lopiennika[/ul]
Avatar
Ala / 10 marca 2020 r. o 18:02
Jeden 95 rocznik drugi 98. I Damiana i Mariusza dobrze znalam.
Avatar
Ktoś / 8 marca 2020 r. o 22:41
To nie był rocznik 84 i 82, jeden z nich miał dopiero 21 lat drugi ok. 30 lat. Jednak masz rację z tym że w Fordzie jechały tylko 2 osoby lecz do szpitala pojechały trzy ponieważ 21 letni pasażer BMW umarł w drodze do szpitala a nie na miejscu zdarzenia. 
Avatar
MATOŁEEE / 8 marca 2020 r. o 19:56
LUDZIE ZAPOMNIELI JAK SIĘ WYKONUJE MANEWR WYPRZEDZANIA!!NA DROGACH JEDNO JEZDNIOWYCH TRUP ŚCIELE SIĘ GĘSTO!!WORDy WYPUSZCZAJĄ NA DROGI, KIEROWCÓW IGNORANTÓW I NIEUKÓW!!DO TEGO GŁUPKI PO WÓDZIE I NARKOTYKACH!!POLSKA PiSOWSKA,TO MEGA GRAJDOŁ!
Avatar
Ja / 8 marca 2020 r. o 10:45
Debile które szpanują autem nie za swoje pieniądze kupione
Avatar
Kierowca / 8 marca 2020 r. o 09:16
Znów auto na B przypadek?
Avatar
.Fury. / 8 marca 2020 r. o 08:37
Brawura głupota i drogowa bandytka
Avatar
Mati / 8 marca 2020 r. o 07:01
Oczywiście że było młodsi pierwszy miał 20 lat a drugi że 26-27. Znałem obydwu. Więc przestańcie pisać głupoty. Pzdr.
Avatar
Ktoś / 8 marca 2020 r. o 01:21
Młodsi byli,jeden 25 a drugi mlodszy
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!