Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 marca 2010 r.
8:21
Edytuj ten wpis

Pirat jechał ponad 200 km/h. Bo była ładna pogoda (wideo)

Autor: Zdjęcie autora mok
0 19 A A

Lubartowscy policjanci zatrzymali pirata drogowego, który mknął po krajowej 19 z prędkością ponad 200 km na godzinę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, ale policja poinformowała o nim dopiero dzisiaj. Podczas patrolowania drogi krajowej nr 19 w miejscowości Czerwonka, policjanci zauważyli pędzący w kierunku Firleja samochód volkswagen passat.

- Wideorejestrator wykazał, że kierowca rozwinął prędkość do 174 km/h i nadal przyśpieszał - opowiada nadkom. Artur Marczuk z lubartowskiej policji.

Jak tłumaczył policjantom zatrzymany kierowca, do tak szybkiej jazdy skusiła go piękna pogoda oraz dobra i prosta droga. Mężczyzna dodał, że chciał wypróbować możliwości swojego auta.

30-letni mieszkaniec Lublina za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.

Kierowca volkswagena i audi przesadzili z prędkością:


ZOBACZ TEŻ: Pirat drogowy pędził audi ponad 200 km/h, dostał mandat 800 zł (wideo)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
fazi / 1 kwietnia 2010 o 21:15
0
Adam napisał:
ta jasne.... he he znalazł się zawodowy kierowca furmanki


zebys wiedzial ze zawodowy i co glupio ci wiecej kilometrow przejechalem nisz wlosow na calynm ciele masz
Avatar
Adam / 1 kwietnia 2010 o 07:09
0
Gość napisał:
dzieciakiem moze jestes i ty albo kierowco owego sreberka ze tak ich bronisz jezdze tamtedy prawie codziennie niedzielny kierowco

ta jasne.... he he znalazł się zawodowy kierowca furmanki
Avatar
Gość / 31 marca 2010 o 20:29
0
dzieciakiem moze jestes i ty albo kierowco owego sreberka ze tak ich bronisz jezdze tamtedy prawie codziennie niedzielny kierowco
Avatar
Adam / 31 marca 2010 o 07:29
0
fazi napisał:
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi odpowiedział na to ze taka prędkość jest dla niego bezpieczna a leciał zdrowo ponad 140 bo kilku innych kierowców tez zwróciło na to uwagę

ta jasne dzieciaku...... już widze jak miśki gadają z tobą na radiu... heh dowcip ci się nie udał. Nie od dzis wiadomo że oni nigdy nie odpowiadają na radiu. Ale dzieci tego nie wiedzą

ta jasne dzieciaku...... już widze jak miśki gadają z tobą na radiu... heh dowcip ci się nie udał. Nie od dzis wiadomo że oni nigdy nie odpowiadają na radiu. Ale dzieci tego nie wiedzą rozwiń
Avatar
fazi / 30 marca 2010 o 21:28
0
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi odpowiedział na to ze taka prędkość jest dla niego bezpieczna a leciał zdrowo ponad 140 bo kilku innych kierowców tez zwróciło na to uwagę
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi... rozwiń
Avatar
Ja / 30 marca 2010 o 12:32
0
kierujący napisał:
Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?

jak zwykle jakiś [size=3][color="#FF0000"]palant[/color][/size] napisze: a co by było gdyby.... Kurna ale nie było!!!! jest to co jest i właśnie o tym rozmawiamy więc paszcza na kłódkę jak nie wiesz co powiedzieć!!!!!!!!!!!!

jak zwykle jakiś [size=3][color="#FF0000"]palant[/color][/size] napisze: a co by było gdyby.... Kurna ale nie było!!!! jest to co jest i właśnie o tym rozmawiamy więc paszcza na kłódkę jak nie wiesz co powiedzieć!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
milicjant / 29 marca 2010 o 16:21
0
kierujący napisał:
Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?

racja, racja, ale chodzi mi tez o to że drogówka wykorzystuje fakt że często szukają łatwego zarobku, bo patrolują trasy szybkiego ruchu,np. obwodnicę Garwolina, gdzie chyba jest bezpieczniej przy 200Km/h niż 50 km na dziurawej krochmalnej w Lbl., Sama Policja powinna przyczynić sie do tego aby np. zamykać niebezpieczne dziurawe drogi. Piratów nie pozbędziemy się, ale też nie szukajmy sensacji bo ktoś zamiast 90 km jechał 140 i to przez chwilę- tez mi sensacja,nie trzymam z nimi, sam lubię depnąć , ale nie zawsze jest okazja i warunki.Ja bardziej boję sie taksówkarzy czy innych kobiet i gówniarzy w firmowych samochodach co nie znają podstawowych przepisów ruchu drogowego.Często wymuszają pierwszeństwo przejazdu i gdybym miał starego grata to już nie jeden raz podłożyłbym się i nauczył zasad.

racja, racja, ale chodzi mi tez o to że drogówka wykorzystuje fakt że często szukają łatwego zarobku, bo patrolują trasy szybkiego ruchu,np. obwodnicę Garwolina, gdzie chyba jest bezpieczniej przy 200Km/h niż 50 km na dziurawej krochmalnej w Lbl., Sama Policja powinna przyczynić sie do tego aby np. zamykać niebezpieczne dziurawe drogi. Piratów nie pozbędziemy się, ale też nie szukajmy sensacji bo ktoś zamiast 90 km jechał 140 i to przez chwilę- tez mi sensacja,nie trzymam z nimi, sam lubię depnąć , ale nie zawsze jest oka... rozwiń
Avatar
nom / 29 marca 2010 o 14:35
0
ja napisał:
Ci ze szmelcwagenów tak mają. Tylko ambicje sportowe, a umiejętności zerowe i we łbie sieczka.


i kolejny prymityw i ty i ten co jechal 200
Avatar
kierujący / 29 marca 2010 o 13:50
0
MILICJA_POLICJA napisał:
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyżowaniach i innych drogach-zapraszam rano na ok 7:25 na filaretów, nadbystrzycką, czy narutowicza, jak ładnie wszyscy wcinają sie i nie włączaja kierunkowskazów informując za w czasu że będa skręcac w lewo, przez to koreczki się robią większe.Nadbystrzycka przy Polibudzie, ładnie kierowcy pasem do skrętu w lewo jada prosto mimo że jest zaznaczone krawężnikami i znakiem drogowym, że to pas do skrętu w lewo, ale pełno cwaniaków.Sam byłem światkiem, gdy wysiadła sygnalizacja na skrzyżowaniu głęboka, Narutowicza i małe dzieci nie mogły przejść po pasach na drugą str. ulicy, a pan w radiowozie sobie siedział.Więc Taka to oto Milicja, aby nie służycz obywatelowi a go gnębić.Czy na odcinku nowej drogi Jana Pawła os. Poręba widuje dużo nieoznakowanych radiowozów, po to aby jak wiadomo wyciągac kase od obywateli, bo wiadomo że nikt tak nie jeżdzi 50km/h ale znacznie więcej i co ? ile tam wypadków? a na al.solidarności ruch jak cholera, przejścia dla pieszych niebezpieczne ( wys. stacji Shell do ul.Prusa i okolice sikorskiego na przeciw McDonalda, dużo potrąceń ) dworzec PKS,targ, ludzi w ch..j i jest 70km/h i gdzie tu logika?Gdzie Policja w tych miejscach? No ale nie zarobią bo to bez sensu stać jako zabezpieczenie miejsc niż łupic już po fakcie mandatem.


Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?


Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie? rozwiń
Avatar
MILICJA_POLICJA / 29 marca 2010 o 12:38
0
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyżowaniach i innych drogach-zapraszam rano na ok 7:25 na filaretów, nadbystrzycką, czy narutowicza, jak ładnie wszyscy wcinają sie i nie włączaja kierunkowskazów informując za w czasu że będa skręcac w lewo, przez to koreczki się robią większe.Nadbystrzycka przy Polibudzie, ładnie kierowcy pasem do skrętu w lewo jada prosto mimo że jest zaznaczone krawężnikami i znakiem drogowym, że to pas do skrętu w lewo, ale pełno cwaniaków.Sam byłem światkiem, gdy wysiadła sygnalizacja na skrzyżowaniu głęboka, Narutowicza i małe dzieci nie mogły przejść po pasach na drugą str. ulicy, a pan w radiowozie sobie siedział.Więc Taka to oto Milicja, aby nie służycz obywatelowi a go gnębić.Czy na odcinku nowej drogi Jana Pawła os. Poręba widuje dużo nieoznakowanych radiowozów, po to aby jak wiadomo wyciągac kase od obywateli, bo wiadomo że nikt tak nie jeżdzi 50km/h ale znacznie więcej i co ? ile tam wypadków? a na al.solidarności ruch jak cholera, przejścia dla pieszych niebezpieczne ( wys. stacji Shell do ul.Prusa i okolice sikorskiego na przeciw McDonalda, dużo potrąceń ) dworzec PKS,targ, ludzi w ch..j i jest 70km/h i gdzie tu logika?Gdzie Policja w tych miejscach? No ale nie zarobią bo to bez sensu stać jako zabezpieczenie miejsc niż łupic już po fakcie mandatem.
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyż... rozwiń
Avatar
fazi / 1 kwietnia 2010 o 21:15
0
Adam napisał:
ta jasne.... he he znalazł się zawodowy kierowca furmanki


zebys wiedzial ze zawodowy i co glupio ci wiecej kilometrow przejechalem nisz wlosow na calynm ciele masz
Avatar
Adam / 1 kwietnia 2010 o 07:09
0
Gość napisał:
dzieciakiem moze jestes i ty albo kierowco owego sreberka ze tak ich bronisz jezdze tamtedy prawie codziennie niedzielny kierowco

ta jasne.... he he znalazł się zawodowy kierowca furmanki
Avatar
Gość / 31 marca 2010 o 20:29
0
dzieciakiem moze jestes i ty albo kierowco owego sreberka ze tak ich bronisz jezdze tamtedy prawie codziennie niedzielny kierowco
Avatar
Adam / 31 marca 2010 o 07:29
0
fazi napisał:
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi odpowiedział na to ze taka prędkość jest dla niego bezpieczna a leciał zdrowo ponad 140 bo kilku innych kierowców tez zwróciło na to uwagę

ta jasne dzieciaku...... już widze jak miśki gadają z tobą na radiu... heh dowcip ci się nie udał. Nie od dzis wiadomo że oni nigdy nie odpowiadają na radiu. Ale dzieci tego nie wiedzą

ta jasne dzieciaku...... już widze jak miśki gadają z tobą na radiu... heh dowcip ci się nie udał. Nie od dzis wiadomo że oni nigdy nie odpowiadają na radiu. Ale dzieci tego nie wiedzą rozwiń
Avatar
fazi / 30 marca 2010 o 21:28
0
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi odpowiedział na to ze taka prędkość jest dla niego bezpieczna a leciał zdrowo ponad 140 bo kilku innych kierowców tez zwróciło na to uwagę
ta lubartowska policja w nieoznakowanym oplu tez nie jest święta pewnego dnia jadąc w stronę lublina przemknęli kolo mnie w czerwonce tez z porządna prędkością a na drodze jak sięgnąć wzrokiem nikogo, po czym na obwodnicy Lubartowa zawrócili i pomknęli spowrotem na firlej. tego samego dnia wracając w stronę firleja wyprzedzali na trzeciego , gdy zwróciłem im uwagę przez CB radio mówiąc ze ładny dają przykład odp mi ze ma wezwanie i musi tak jechać, na to ja mu ze jak się spieszy i ma wezwanie to ma od tego sygnały świetlne i dźwiękowe, to mi... rozwiń
Avatar
Ja / 30 marca 2010 o 12:32
0
kierujący napisał:
Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?

jak zwykle jakiś [size=3][color="#FF0000"]palant[/color][/size] napisze: a co by było gdyby.... Kurna ale nie było!!!! jest to co jest i właśnie o tym rozmawiamy więc paszcza na kłódkę jak nie wiesz co powiedzieć!!!!!!!!!!!!

jak zwykle jakiś [size=3][color="#FF0000"]palant[/color][/size] napisze: a co by było gdyby.... Kurna ale nie było!!!! jest to co jest i właśnie o tym rozmawiamy więc paszcza na kłódkę jak nie wiesz co powiedzieć!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
milicjant / 29 marca 2010 o 16:21
0
kierujący napisał:
Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?

racja, racja, ale chodzi mi tez o to że drogówka wykorzystuje fakt że często szukają łatwego zarobku, bo patrolują trasy szybkiego ruchu,np. obwodnicę Garwolina, gdzie chyba jest bezpieczniej przy 200Km/h niż 50 km na dziurawej krochmalnej w Lbl., Sama Policja powinna przyczynić sie do tego aby np. zamykać niebezpieczne dziurawe drogi. Piratów nie pozbędziemy się, ale też nie szukajmy sensacji bo ktoś zamiast 90 km jechał 140 i to przez chwilę- tez mi sensacja,nie trzymam z nimi, sam lubię depnąć , ale nie zawsze jest okazja i warunki.Ja bardziej boję sie taksówkarzy czy innych kobiet i gówniarzy w firmowych samochodach co nie znają podstawowych przepisów ruchu drogowego.Często wymuszają pierwszeństwo przejazdu i gdybym miał starego grata to już nie jeden raz podłożyłbym się i nauczył zasad.

racja, racja, ale chodzi mi tez o to że drogówka wykorzystuje fakt że często szukają łatwego zarobku, bo patrolują trasy szybkiego ruchu,np. obwodnicę Garwolina, gdzie chyba jest bezpieczniej przy 200Km/h niż 50 km na dziurawej krochmalnej w Lbl., Sama Policja powinna przyczynić sie do tego aby np. zamykać niebezpieczne dziurawe drogi. Piratów nie pozbędziemy się, ale też nie szukajmy sensacji bo ktoś zamiast 90 km jechał 140 i to przez chwilę- tez mi sensacja,nie trzymam z nimi, sam lubię depnąć , ale nie zawsze jest oka... rozwiń
Avatar
nom / 29 marca 2010 o 14:35
0
ja napisał:
Ci ze szmelcwagenów tak mają. Tylko ambicje sportowe, a umiejętności zerowe i we łbie sieczka.


i kolejny prymityw i ty i ten co jechal 200
Avatar
kierujący / 29 marca 2010 o 13:50
0
MILICJA_POLICJA napisał:
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyżowaniach i innych drogach-zapraszam rano na ok 7:25 na filaretów, nadbystrzycką, czy narutowicza, jak ładnie wszyscy wcinają sie i nie włączaja kierunkowskazów informując za w czasu że będa skręcac w lewo, przez to koreczki się robią większe.Nadbystrzycka przy Polibudzie, ładnie kierowcy pasem do skrętu w lewo jada prosto mimo że jest zaznaczone krawężnikami i znakiem drogowym, że to pas do skrętu w lewo, ale pełno cwaniaków.Sam byłem światkiem, gdy wysiadła sygnalizacja na skrzyżowaniu głęboka, Narutowicza i małe dzieci nie mogły przejść po pasach na drugą str. ulicy, a pan w radiowozie sobie siedział.Więc Taka to oto Milicja, aby nie służycz obywatelowi a go gnębić.Czy na odcinku nowej drogi Jana Pawła os. Poręba widuje dużo nieoznakowanych radiowozów, po to aby jak wiadomo wyciągac kase od obywateli, bo wiadomo że nikt tak nie jeżdzi 50km/h ale znacznie więcej i co ? ile tam wypadków? a na al.solidarności ruch jak cholera, przejścia dla pieszych niebezpieczne ( wys. stacji Shell do ul.Prusa i okolice sikorskiego na przeciw McDonalda, dużo potrąceń ) dworzec PKS,targ, ludzi w ch..j i jest 70km/h i gdzie tu logika?Gdzie Policja w tych miejscach? No ale nie zarobią bo to bez sensu stać jako zabezpieczenie miejsc niż łupic już po fakcie mandatem.


Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie?


Ciekawe co byś powiedział, gdyby w tym miejscu doszło do wypadku z powodu tego pirata drogowego? Wtedy to byś chyba pisał, że policji nie ma tam gdzie powinna być. Rozwiązanie problemu jest proste - wszędzie trzeba jeździć zgodnie z przepisami. Tylko tyle i aż tyle. No, nie? rozwiń
Avatar
MILICJA_POLICJA / 29 marca 2010 o 12:38
0
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyżowaniach i innych drogach-zapraszam rano na ok 7:25 na filaretów, nadbystrzycką, czy narutowicza, jak ładnie wszyscy wcinają sie i nie włączaja kierunkowskazów informując za w czasu że będa skręcac w lewo, przez to koreczki się robią większe.Nadbystrzycka przy Polibudzie, ładnie kierowcy pasem do skrętu w lewo jada prosto mimo że jest zaznaczone krawężnikami i znakiem drogowym, że to pas do skrętu w lewo, ale pełno cwaniaków.Sam byłem światkiem, gdy wysiadła sygnalizacja na skrzyżowaniu głęboka, Narutowicza i małe dzieci nie mogły przejść po pasach na drugą str. ulicy, a pan w radiowozie sobie siedział.Więc Taka to oto Milicja, aby nie służycz obywatelowi a go gnębić.Czy na odcinku nowej drogi Jana Pawła os. Poręba widuje dużo nieoznakowanych radiowozów, po to aby jak wiadomo wyciągac kase od obywateli, bo wiadomo że nikt tak nie jeżdzi 50km/h ale znacznie więcej i co ? ile tam wypadków? a na al.solidarności ruch jak cholera, przejścia dla pieszych niebezpieczne ( wys. stacji Shell do ul.Prusa i okolice sikorskiego na przeciw McDonalda, dużo potrąceń ) dworzec PKS,targ, ludzi w ch..j i jest 70km/h i gdzie tu logika?Gdzie Policja w tych miejscach? No ale nie zarobią bo to bez sensu stać jako zabezpieczenie miejsc niż łupic już po fakcie mandatem.
No właśnie Policja łapie piratów tam gdzie najmniej wypadków, a że droga dobra to i dużo osób nie jeżdzi z prędkością przepisową na różnych szerokich dwujezdniowych odcinkach naszych dróg, ale tam gdzie są wypadki to już policji nie ma, bo po co jak na mandaty nie wyrobią normy w tam normy.Nie oszukujmy się. Policjanci pod przykrywką poprawy bezpieczeństwa są po to aby kase do budrzetu zbierać i oto rezultaty.Po co stać radiowozem rano na ruchliwych skrzyżowaniach i łapać tych co na czerwonym przechodza przez jezdnie, lub wymuszają na skrzyż... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 6

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 12 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 418 36

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!