Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 sierpnia 2008 r.
11:54
Edytuj ten wpis

Czarny weekend. Pijani kierowcy wiozą śmierć

0 14 A A

Od czwartku na Lubelszczyźnie doszło już do 20 wypadków. Zginęło 7 osób, 30 zostało rannych. Powodowali je najczęściej młodzi i pijani kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek tuż przed północą w Jeziorach, w powiecie łukowskim, daewoo matiz zjechał na pobocze i przewrócił się na dach. Zbigniew G., 22 - letni kierowca zmarł w szpitalu.

Godzinę później w Cycowie II, w powiecie łęczyńskim, audi 80 wpadło w poślizg i dachowało. Zginęła 52 - pasażerka. Kierowca zostawił ją w samochodzie i uciekł. Policjanci zatrzymali go po kilku minutach. 54 - Zenon B. miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Nad ranem w Jezierni, w powiecie tomaszowskim, 23 - letni Paweł K., na łuku jezdni stracił panowanie nad audi. Uderzył w betonowy przepust. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę.

- Jeżeli chcemy zdążyć na czas, lepiej wyjedźmy wcześniej i podróżujmy wolniej oraz spokojniej - mówi Grzegorz Paśnik, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Nie wsiadajmy do auta prowadzonego przez pijanego. Sami też nie wsiadajmy po alkoholu za kierownicę.

W sobotę do prokuratury zostanie doprowadzony 19-letni Łukasz Sz., kierowca audi, które wczoraj rozbiło się w Rogóźnie. Zginęła trójka pasażerów. Kierowca usłyszy zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku po pijanemu.

W czwartek policja zatrzymała 27 pijanych kierowców, w piątek 46. W sobotę - do godziny 9-tej już 17.

(er)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
0 B DA B 7 / 26 sierpnia 2008 o 21:09
0
Czy ktoś wie coś na temat stłuczki kilku samochodów w niedziele 24.08 na ul. Przystankowej o godz.ok 18.30?.....
Avatar
jon / 23 sierpnia 2008 o 23:03
0
kierowca tira napisał:
Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 sierpnia 2008 o 13:38
0
ona_88 napisał:
Jechalam w piatek nad zaglebocze i policja kazala nam nawracac...Ze znajomymi juz wiedzielismy ze jest to smiertelny wypadek bo policja by normalnie nie zamknela drogi.Dziwnie mi sie zrobilo jak zaczelismy o tym mowic.W tym roku tez wyszla reklama PZU ktora tak sama daje duzo do myslenia na temat wlasnego zycia.


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy...


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy... rozwiń
Avatar
Lol / 17 sierpnia 2008 o 11:22
0
Code0 napisał:
W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....


LOL - twój wpis świadczy, że na pewno ty rozumu nie posiadasz.
Avatar
Bolo / 17 sierpnia 2008 o 11:20
0
kierowca tira napisał:
Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia.


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia. rozwiń
Avatar
Code0 / 17 sierpnia 2008 o 10:17
0
zmija napisał:
CZŁOWIEK TO JEDYNA Z ISTOT ŻYJĄCYCH NA ZIEMI ,KTÓRA POSIADA ROZUM... Czy faktycznie tak jest ? Wiele wskazuje na to ,że część społeczeństwa gdzieś ten rozum zatraciła (widać to po ilości wypadków , w których udział biorą kierowcy będący pod wpływem alkoholu).Myślę ,że niejedno zwierzę szybciej by pojęło apele o nie wsiadaniu za kierownicę w stanie ,,nieważkości",albo ,żeby wolniej jeżdzić i nie zagrażać innym użytkownikom szos ( przede wszystkim sobie). Ile osób musi jeszcze zginąć , aby do szarych komórek niektórych ludzi dotarło ,że życie ma się jedno i nie warto samemu go sobie odbierać ,a jeszcze gorzej -odbierać go innym. Takie wykroczenie powinno być BARDZO SROGO KARANE (przede wszystkim zabierać prawo jazdy na stałe tym ,którzy mają kogoś na sumieniu i areszt ,natomiast za mniejsze przewinienia powtórny egzamin.) Może wówczas tych wypadków będzie mniej.



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU.... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 17 sierpnia 2008 o 00:43
0
turysta rowerzysta napisał:
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu rozwiń
Avatar
turysta rowerzysta / 16 sierpnia 2008 o 23:28
0
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie ch... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 16 sierpnia 2008 o 22:42
0
obserwator napisał:
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kiero... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 sierpnia 2008 o 21:18
0
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.
Avatar
0 B DA B 7 / 26 sierpnia 2008 o 21:09
0
Czy ktoś wie coś na temat stłuczki kilku samochodów w niedziele 24.08 na ul. Przystankowej o godz.ok 18.30?.....
Avatar
jon / 23 sierpnia 2008 o 23:03
0
kierowca tira napisał:
Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 sierpnia 2008 o 13:38
0
ona_88 napisał:
Jechalam w piatek nad zaglebocze i policja kazala nam nawracac...Ze znajomymi juz wiedzielismy ze jest to smiertelny wypadek bo policja by normalnie nie zamknela drogi.Dziwnie mi sie zrobilo jak zaczelismy o tym mowic.W tym roku tez wyszla reklama PZU ktora tak sama daje duzo do myslenia na temat wlasnego zycia.


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy...


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy... rozwiń
Avatar
Lol / 17 sierpnia 2008 o 11:22
0
Code0 napisał:
W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....


LOL - twój wpis świadczy, że na pewno ty rozumu nie posiadasz.
Avatar
Bolo / 17 sierpnia 2008 o 11:20
0
kierowca tira napisał:
Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia.


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia. rozwiń
Avatar
Code0 / 17 sierpnia 2008 o 10:17
0
zmija napisał:
CZŁOWIEK TO JEDYNA Z ISTOT ŻYJĄCYCH NA ZIEMI ,KTÓRA POSIADA ROZUM... Czy faktycznie tak jest ? Wiele wskazuje na to ,że część społeczeństwa gdzieś ten rozum zatraciła (widać to po ilości wypadków , w których udział biorą kierowcy będący pod wpływem alkoholu).Myślę ,że niejedno zwierzę szybciej by pojęło apele o nie wsiadaniu za kierownicę w stanie ,,nieważkości",albo ,żeby wolniej jeżdzić i nie zagrażać innym użytkownikom szos ( przede wszystkim sobie). Ile osób musi jeszcze zginąć , aby do szarych komórek niektórych ludzi dotarło ,że życie ma się jedno i nie warto samemu go sobie odbierać ,a jeszcze gorzej -odbierać go innym. Takie wykroczenie powinno być BARDZO SROGO KARANE (przede wszystkim zabierać prawo jazdy na stałe tym ,którzy mają kogoś na sumieniu i areszt ,natomiast za mniejsze przewinienia powtórny egzamin.) Może wówczas tych wypadków będzie mniej.



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU.... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 17 sierpnia 2008 o 00:43
0
turysta rowerzysta napisał:
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu rozwiń
Avatar
turysta rowerzysta / 16 sierpnia 2008 o 23:28
0
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie ch... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 16 sierpnia 2008 o 22:42
0
obserwator napisał:
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kiero... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 sierpnia 2008 o 21:18
0
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 26 1

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 7 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 0 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 18 28

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 9 6

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 7 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 7 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 6

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 14 2

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!