Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 sierpnia 2008 r.
11:54
Edytuj ten wpis

Czarny weekend. Pijani kierowcy wiozą śmierć

0 14 A A

Od czwartku na Lubelszczyźnie doszło już do 20 wypadków. Zginęło 7 osób, 30 zostało rannych. Powodowali je najczęściej młodzi i pijani kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek tuż przed północą w Jeziorach, w powiecie łukowskim, daewoo matiz zjechał na pobocze i przewrócił się na dach. Zbigniew G., 22 - letni kierowca zmarł w szpitalu.

Godzinę później w Cycowie II, w powiecie łęczyńskim, audi 80 wpadło w poślizg i dachowało. Zginęła 52 - pasażerka. Kierowca zostawił ją w samochodzie i uciekł. Policjanci zatrzymali go po kilku minutach. 54 - Zenon B. miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Nad ranem w Jezierni, w powiecie tomaszowskim, 23 - letni Paweł K., na łuku jezdni stracił panowanie nad audi. Uderzył w betonowy przepust. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę.

- Jeżeli chcemy zdążyć na czas, lepiej wyjedźmy wcześniej i podróżujmy wolniej oraz spokojniej - mówi Grzegorz Paśnik, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Nie wsiadajmy do auta prowadzonego przez pijanego. Sami też nie wsiadajmy po alkoholu za kierownicę.

W sobotę do prokuratury zostanie doprowadzony 19-letni Łukasz Sz., kierowca audi, które wczoraj rozbiło się w Rogóźnie. Zginęła trójka pasażerów. Kierowca usłyszy zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku po pijanemu.

W czwartek policja zatrzymała 27 pijanych kierowców, w piątek 46. W sobotę - do godziny 9-tej już 17.

(er)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
0 B DA B 7 / 26 sierpnia 2008 o 21:09
0
Czy ktoś wie coś na temat stłuczki kilku samochodów w niedziele 24.08 na ul. Przystankowej o godz.ok 18.30?.....
Avatar
jon / 23 sierpnia 2008 o 23:03
0
kierowca tira napisał:
Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 sierpnia 2008 o 13:38
0
ona_88 napisał:
Jechalam w piatek nad zaglebocze i policja kazala nam nawracac...Ze znajomymi juz wiedzielismy ze jest to smiertelny wypadek bo policja by normalnie nie zamknela drogi.Dziwnie mi sie zrobilo jak zaczelismy o tym mowic.W tym roku tez wyszla reklama PZU ktora tak sama daje duzo do myslenia na temat wlasnego zycia.


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy...


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy... rozwiń
Avatar
Lol / 17 sierpnia 2008 o 11:22
0
Code0 napisał:
W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....


LOL - twój wpis świadczy, że na pewno ty rozumu nie posiadasz.
Avatar
Bolo / 17 sierpnia 2008 o 11:20
0
kierowca tira napisał:
Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia.


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia. rozwiń
Avatar
Code0 / 17 sierpnia 2008 o 10:17
0
zmija napisał:
CZŁOWIEK TO JEDYNA Z ISTOT ŻYJĄCYCH NA ZIEMI ,KTÓRA POSIADA ROZUM... Czy faktycznie tak jest ? Wiele wskazuje na to ,że część społeczeństwa gdzieś ten rozum zatraciła (widać to po ilości wypadków , w których udział biorą kierowcy będący pod wpływem alkoholu).Myślę ,że niejedno zwierzę szybciej by pojęło apele o nie wsiadaniu za kierownicę w stanie ,,nieważkości",albo ,żeby wolniej jeżdzić i nie zagrażać innym użytkownikom szos ( przede wszystkim sobie). Ile osób musi jeszcze zginąć , aby do szarych komórek niektórych ludzi dotarło ,że życie ma się jedno i nie warto samemu go sobie odbierać ,a jeszcze gorzej -odbierać go innym. Takie wykroczenie powinno być BARDZO SROGO KARANE (przede wszystkim zabierać prawo jazdy na stałe tym ,którzy mają kogoś na sumieniu i areszt ,natomiast za mniejsze przewinienia powtórny egzamin.) Może wówczas tych wypadków będzie mniej.



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU.... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 17 sierpnia 2008 o 00:43
0
turysta rowerzysta napisał:
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu rozwiń
Avatar
turysta rowerzysta / 16 sierpnia 2008 o 23:28
0
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie ch... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 16 sierpnia 2008 o 22:42
0
obserwator napisał:
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kiero... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 sierpnia 2008 o 21:18
0
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.
Avatar
0 B DA B 7 / 26 sierpnia 2008 o 21:09
0
Czy ktoś wie coś na temat stłuczki kilku samochodów w niedziele 24.08 na ul. Przystankowej o godz.ok 18.30?.....
Avatar
jon / 23 sierpnia 2008 o 23:03
0
kierowca tira napisał:
Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm


to jesteś nieliczny wyjątek w takim razie. jeżdżę sporo rowerem i to co wyczynia większość TIRowców to jest bezmózgowie i deb***izm rozwiń
Avatar
~gość~ / 17 sierpnia 2008 o 13:38
0
ona_88 napisał:
Jechalam w piatek nad zaglebocze i policja kazala nam nawracac...Ze znajomymi juz wiedzielismy ze jest to smiertelny wypadek bo policja by normalnie nie zamknela drogi.Dziwnie mi sie zrobilo jak zaczelismy o tym mowic.W tym roku tez wyszla reklama PZU ktora tak sama daje duzo do myslenia na temat wlasnego zycia.


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy...


Ostatnio widziałam wypadek motocyklisty wyglądało to strasznie. Takie sytuacje długo zostają w pamięci i dają do myślenia. Faktycznie reklama PZU też daje do myśłenia u mnie jeszcze cisną sie łzy na oczy... rozwiń
Avatar
Lol / 17 sierpnia 2008 o 11:22
0
Code0 napisał:
W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....


LOL - twój wpis świadczy, że na pewno ty rozumu nie posiadasz.
Avatar
Bolo / 17 sierpnia 2008 o 11:20
0
kierowca tira napisał:
Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia.


Fajnie, cel szczytny - ale przez takie trąbienie "z uprzejmości", to już nie jeden rowerzysta spanikował i wyciął w lewo, prosto pod koła. Oczywiście co innego jak kierowca ciężarówki zatrąbi w jakiejś sensownej odległości, a nie 10-15m za plecami rowerzysty. Sam miałem kilka takich przypadków, że jadę sobie rowerkiem, słyszę że jedzie za mną ciężarówka, więc odruchowo zsuwam się maksymalnie do prawej, a tu nagle "ttuuuuuuuu !", dosłownie parę metrów za mną - qwa aż osiwieć można z wrażenia. rozwiń
Avatar
Code0 / 17 sierpnia 2008 o 10:17
0
zmija napisał:
CZŁOWIEK TO JEDYNA Z ISTOT ŻYJĄCYCH NA ZIEMI ,KTÓRA POSIADA ROZUM... Czy faktycznie tak jest ? Wiele wskazuje na to ,że część społeczeństwa gdzieś ten rozum zatraciła (widać to po ilości wypadków , w których udział biorą kierowcy będący pod wpływem alkoholu).Myślę ,że niejedno zwierzę szybciej by pojęło apele o nie wsiadaniu za kierownicę w stanie ,,nieważkości",albo ,żeby wolniej jeżdzić i nie zagrażać innym użytkownikom szos ( przede wszystkim sobie). Ile osób musi jeszcze zginąć , aby do szarych komórek niektórych ludzi dotarło ,że życie ma się jedno i nie warto samemu go sobie odbierać ,a jeszcze gorzej -odbierać go innym. Takie wykroczenie powinno być BARDZO SROGO KARANE (przede wszystkim zabierać prawo jazdy na stałe tym ,którzy mają kogoś na sumieniu i areszt ,natomiast za mniejsze przewinienia powtórny egzamin.) Może wówczas tych wypadków będzie mniej.



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU....



W takim razie żmije (bo za nią sie podajesz) NIE MAJĄ ROZUMU.... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 17 sierpnia 2008 o 00:43
0
turysta rowerzysta napisał:
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu

Ja tez trąbię na rowerzystów, ale nie po to by zjechał, ale żeby mnie zauważył i uważał, choć zjechanie na skraj jezdni jest również mile widziane. Więc może i on trąbił w tym celu rozwiń
Avatar
turysta rowerzysta / 16 sierpnia 2008 o 23:28
0
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie chciało się/ nie zdążył wyhamować i wcisnął się między mnie a pojazd z przeciwka. Tak mi dmuchnął, że o mało nie wpadłem pod koła. Prawie straciłem równowagę. Musiałem ratować się ucieczka do rowu. Być może panowie kierowcy ciężarówek zapomnieli, że kiedy przesiadają się z osobówek do dużych maszyn, wtedy to samo wyprzedzanie wygląda zupełnie inaczej. Proszę o tym pamiętać, jeśli nie chcecie mieć na sumieniu życia rowerzysty, czy pieszego i zachować ten metr odstępu. A nie zawsze jest miejsce, żeby rowerzysta mógł zjechać jeszcze bardziej na prawą stronę. I nie zawsze można ominąć ruchliwą trasę.
ogólnie nie mam zastrzeżeń do kierowców ciężarówek, zwanych potocznie tirami, ale:
1 przypadek.
Jechałem rowerem (ok 17 km/h). Prosta równa droga, widoczność na ok 600-700 m, z przeciwka nic nie jedzie, W lusterku widzę za sobą "tira". I co on robi? trąbi na mnie żebym mu zjechał. Bo łaskawemu panu kierowcy nie chciało się migacza włączyć i delikatnie odbić w lewo, żeby mnie wyprzedzić

2 przypadek.
Również jechałem rowerem. Tym razem z przeciwka jechał tir. Z tyłu zresztą też. Kierowcy z tyłu nie ch... rozwiń
Avatar
kierowca tira / 16 sierpnia 2008 o 22:42
0
obserwator napisał:
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kierownica błyszczacych autek. Pozdrawiam.

Droga babo za kierownicą, jeżdżę czyms co nazywasz Tirem, nie czuję sie panem szos i zawsze ustępuję osobówkom wymuszającym na mnie pierwszeństwo. Powód jest jeden, szaleniec w osobówce nie ma zadnych szans w starciu ze mną, a ja miałbym przez takiego kłopoty. Lepiej wiec niech sie taki zabije o drzewo jeśli już musi sie zabić, niz na mnie. Reasumujac, jako kierowca o wyższych kwalifikacjach i dysponujaca większym pojazdem musze mysleć równiez za innych uzytkowników drogi, w tym równiez za rozkojarzone slicznotki za kiero... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 sierpnia 2008 o 21:18
0
Dojeżdzam codziennie do pracy wlasnym samochodem. Nie uważam się za pirata,raczj odwrotnie ale to co obserwuję na trasie woła o pomstę do nieba.
Wyprzedzanie dla samej zasady.Nie ma zanaczenia ozanakowanie jezdni,ograniczenia prędkości, dosłownie nic szaleńców nie obchodzi.
Uważam także że dużym zagrożeniem są Tiry, w ktorych jego wysokość kierowca czuje się panem szos /nie uogólniam/.
Nie mogę sie przyzwyczaić do chamstwa i wulgaryzmów.

Baba za kierownicą.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 2

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 4 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 25 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 79 5

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 2 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 18 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 555 77

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!