Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 kwietnia 2012 r.
7:55
Edytuj ten wpis

"Koko Euro spoko" w finale: "Jarzębina" jedzie do Warszawy

0 13 A A
2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego.  (Jacek Świerc
2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. (Jacek Świerc

Utwór "Koko Euro spoko” ma coraz większe szanse na to by stać się hymnem biało-czerwonych na Euro 2012. Zespół śpiewaczy "Jarzębina” z Kocudzy zakwalifikował się do finałowej dziesiątki konkursu Radia Zet. Decydujące starcie we środę, podczas koncertu w Warszawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przekaż dalej, udostępnij na FB

– Zaraz po ogłoszeniu wyników rozdzwonił się telefon – cieszy się Irena Krawiec, kierująca zespołem śpiewaczym "Jarzębina” z Kocudzy w powiecie janowskim. – Gratulacji było bardzo dużo i to nie tylko z Polski. Nie wiem ile dokładnie dostałyśmy głosów.

Utwór "Koko Euro spoko” zespołu "Jarzębina” walczy o miano oficjalnego hitu reprezentacji Polski na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Konkurs organizuje Radio Zet. Z ok. 100 utworów nadesłanych do konkursu jury wybrało 25 najlepszych. O tym, kto znajdzie się w finałowej 10 decydowali internauci. Głosowanie trwało do piątku.

– Jakoś nie wierzyłam w to, że przegramy – przyznaje kierująca zespołem z Kocudzy. – Budowały nas między innymi głosy internetów, które na ogół były pozytywne. To było duże wsparcie podobnie jak to przyjaciół zespołu i rodzin. Pomogli nam też m.in. gmina, starostwo powiatowe, zakłady pracy i media.

2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawa Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO i Feel. Koncert będzie transmitowany przez Radio Zet i TVP. W trakcie show w ramach głosowania SMS zostanie wyłoniony laureat głównej nagrody. Podczas imprezy trener Franciszek Smuda ogłosi też skład reprezentacji.

Przygotowania śpiewaczek z Kocudzy już się rozpoczęły.

– Podczas koncertu wystąpimy w strojach lubelskich. Nie wiem jeszcze czy będziemy mieć na głowach chusteczki, bo nie czujemy się w nich dobrze – przyznaje Irena Krawiec. – Poza tym nie słyszymy się dobrze. Teraz jednak szukamy sponsorów, którzy pomogą nam sfinansować wyjazd do Warszawy. Bo chcemy jechać autokarem. Tremy nie mamy. Jesteśmy zespołem z blisko 23 letnim stażem. Nie raz już występowałyśmy przed publicznością. Jesteśmy w bojowym nastawieniu. Nieważne czy znajdziemy się w trójce najlepszych. Dla nas to i tak już jest ogromny sukces.

Są też plany, aby nakręcić teledysk do piosenki "Koko Euro Spoko”. – Będziemy pracować na boisku drużyny piłkarskiej LKS "Iskra” Krzemień – zapowiada Zbigniew Buryta, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dzwoli, z siedzibą w Kocudzy Drugiej. – Tam też być może będą nasi piłkarze, zaś na trybunał zasiądą dzieci ze szkół plus oczywiście nasze gwiazdy. Teledysk nakręcimy najwcześniej po długim majowym weekendzie.



Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goniuszko / 4 maja 2012 o 11:05
0
koniec swiata jest bliski...jesli te panie wygraja, a dzis juz wiemy ze wygraly...teraz zostaje tylk sledzic te strone i czekac na koniec
http://bralloso.com/kosmos/index.php



[quote name='Gość' timestamp='1335684635' post='626124']
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy,
znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko.
Na scenie będzie dużo radości i wrzawy,
a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
[/quote]
Avatar
Gość / 4 maja 2012 o 10:11
0
A chłopaki z reprezentacji zagrają tak, jak na wiejskim stadionie w Buraczanym Dołku?
Piłka i piłkarze powróci do źródeł

Intelektem kopacze rzadko grzeszyli - Maculewicz był kiedyś pierszym inżynierem w drużynie Gmocha. Dziś same gwiazdy, z potężnymi kontami. I niewiele z tego wynika .... Powtórka 0:6 jak z Hiszpania? x3????

Tylko żeby babki i kosmiczny wszelki burdel nie były jedynym akcentem naszego EYRO

Obym się mylił
A chłopaki z reprezentacji zagrają tak, jak na wiejskim stadionie w Buraczanym Dołku?
Piłka i piłkarze powróci do źródeł

Intelektem kopacze rzadko grzeszyli - Maculewicz był kiedyś pierszym inżynierem w drużynie Gmocha. Dziś same gwiazdy, z potężnymi kontami. I niewiele z tego wynika .... Powtórka 0:6 jak z Hiszpania? x3????

Tylko żeby babki i kosmiczny wszelki burdel nie były jedynym akcentem naszego EYRO

Obym się mylił rozwiń
Avatar
nutka / 4 maja 2012 o 03:34
0
[quote name='Gość' timestamp='1336058694' post='627128']
Moje słowa i życzenia się sprawdziły,
brawo,brawo Janowianki zwyciężyły.
Jak się talent ma,to i ciało gra.
Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
[/quote]
Jakie piękno...?!Nie przesadzaj
Sukces zespołu-tak,ale poziom zaniżony strasznie.
Jaki hymn... takie Euro.
Avatar
Gość / 3 maja 2012 o 17:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1335684635' post='626124']
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy,
znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko.
Na scenie będzie dużo radości i wrzawy,
a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
[/quote]
Moje słowa i życzenia się sprawdziły,
brawo,brawo Janowianki zwyciężyły.
Jak się talent ma,to i ciało gra.
Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
Avatar
leo / 30 kwietnia 2012 o 10:13
0
Jaka drużyna taki hymn...
Avatar
Krajan z Janowa / 29 kwietnia 2012 o 22:09
0
Nie ważny wynik ważna reklama. Babcie i tak już są górą! Z drugiej strony dziwię się nam Polakom Disco Polo na nie a zagraniczne g...niane piosenki o du..pie marynie sa spoko. A tu pożądny zespół ludowy nasz Polski! i mówicie że to żenada. Myślę że powinniśmy sie wstydzić. Głosujmy na naszą tradycją muzykę i Jarzębinki!
Avatar
xxx / 29 kwietnia 2012 o 17:19
0
Masakra ta piosenka-jest jeszcze nadzieja-,że z grupy nie wyjdą
Avatar
LIPKO ROMUALD / 29 kwietnia 2012 o 16:01
0
Żenada... podobnież do zespołu maja dołączyć światowej sławy kozidrak i cugowski . Galę poprowadzi znany R.janowski ... podobno kozidrak nie ma w co się ubrać a cugowski nie ma na buty. Pazerne gwiazdy stawiają wysokie warunki, tvp stara się o pożyczkę z banku światowego na gażę nędznych grajków
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 29 kwietnia 2012 o 14:30
0
Wielki gratulacje za sukces zespołu z pod Janowa Lubelskiego -życzę wygrania Finału oby to był przebój na Euro
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2012 o 10:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1335687770' post='626129']
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się :
Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel "


... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
[/quote]
Więcej nadziei,radości i zabawy, a znane zespoły niech się uczą od babć,energii i tupetu,bo one podeszły z sercem do tej sprawy.
[quote name='Gość' timestamp='1335687770' post='626129']
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się :
Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel "


... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
[/quote]
Więcej nadziei,radości i zabawy, a znane zespoły niech się uczą od babć,energii i tupetu,bo one podeszły z s... rozwiń
Avatar
goniuszko / 4 maja 2012 o 11:05
0
koniec swiata jest bliski...jesli te panie wygraja, a dzis juz wiemy ze wygraly...teraz zostaje tylk sledzic te strone i czekac na koniec
http://bralloso.com/kosmos/index.php



[quote name='Gość' timestamp='1335684635' post='626124']
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy,
znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko.
Na scenie będzie dużo radości i wrzawy,
a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
[/quote]
Avatar
Gość / 4 maja 2012 o 10:11
0
A chłopaki z reprezentacji zagrają tak, jak na wiejskim stadionie w Buraczanym Dołku?
Piłka i piłkarze powróci do źródeł

Intelektem kopacze rzadko grzeszyli - Maculewicz był kiedyś pierszym inżynierem w drużynie Gmocha. Dziś same gwiazdy, z potężnymi kontami. I niewiele z tego wynika .... Powtórka 0:6 jak z Hiszpania? x3????

Tylko żeby babki i kosmiczny wszelki burdel nie były jedynym akcentem naszego EYRO

Obym się mylił
A chłopaki z reprezentacji zagrają tak, jak na wiejskim stadionie w Buraczanym Dołku?
Piłka i piłkarze powróci do źródeł

Intelektem kopacze rzadko grzeszyli - Maculewicz był kiedyś pierszym inżynierem w drużynie Gmocha. Dziś same gwiazdy, z potężnymi kontami. I niewiele z tego wynika .... Powtórka 0:6 jak z Hiszpania? x3????

Tylko żeby babki i kosmiczny wszelki burdel nie były jedynym akcentem naszego EYRO

Obym się mylił rozwiń
Avatar
nutka / 4 maja 2012 o 03:34
0
[quote name='Gość' timestamp='1336058694' post='627128']
Moje słowa i życzenia się sprawdziły,
brawo,brawo Janowianki zwyciężyły.
Jak się talent ma,to i ciało gra.
Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
[/quote]
Jakie piękno...?!Nie przesadzaj
Sukces zespołu-tak,ale poziom zaniżony strasznie.
Jaki hymn... takie Euro.
Avatar
Gość / 3 maja 2012 o 17:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1335684635' post='626124']
"Koko Euro spoko"jedzie do Warszawy,
znawcom wpadnie w ucho i rozszerzy oko.
Na scenie będzie dużo radości i wrzawy,
a ja Paniom życzę wygranej i EURO sławy.
[/quote]
Moje słowa i życzenia się sprawdziły,
brawo,brawo Janowianki zwyciężyły.
Jak się talent ma,to i ciało gra.
Piękno zwyciężyło i kibiców ożywiło.
Avatar
leo / 30 kwietnia 2012 o 10:13
0
Jaka drużyna taki hymn...
Avatar
Krajan z Janowa / 29 kwietnia 2012 o 22:09
0
Nie ważny wynik ważna reklama. Babcie i tak już są górą! Z drugiej strony dziwię się nam Polakom Disco Polo na nie a zagraniczne g...niane piosenki o du..pie marynie sa spoko. A tu pożądny zespół ludowy nasz Polski! i mówicie że to żenada. Myślę że powinniśmy sie wstydzić. Głosujmy na naszą tradycją muzykę i Jarzębinki!
Avatar
xxx / 29 kwietnia 2012 o 17:19
0
Masakra ta piosenka-jest jeszcze nadzieja-,że z grupy nie wyjdą
Avatar
LIPKO ROMUALD / 29 kwietnia 2012 o 16:01
0
Żenada... podobnież do zespołu maja dołączyć światowej sławy kozidrak i cugowski . Galę poprowadzi znany R.janowski ... podobno kozidrak nie ma w co się ubrać a cugowski nie ma na buty. Pazerne gwiazdy stawiają wysokie warunki, tvp stara się o pożyczkę z banku światowego na gażę nędznych grajków
Avatar
poznan- korzeniami Lb / 29 kwietnia 2012 o 14:30
0
Wielki gratulacje za sukces zespołu z pod Janowa Lubelskiego -życzę wygrania Finału oby to był przebój na Euro
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2012 o 10:59
0
[quote name='Gość' timestamp='1335687770' post='626129']
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się :
Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel "


... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
[/quote]
Więcej nadziei,radości i zabawy, a znane zespoły niech się uczą od babć,energii i tupetu,bo one podeszły z sercem do tej sprawy.
[quote name='Gość' timestamp='1335687770' post='626129']
" 2 maja członkinie zespołu z Kocudzy wystąpią w Warszawie podczas koncertu finałowego. Oprócz nich na scenie pojawią się :
Liber i Ino Ros, Maryla Rodowicz, Wilki, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Qumple, Mc Sobieski, OTTO, Feel "


... współczuję babciom z Kocudzy takiego towarzystwa.
[/quote]
Więcej nadziei,radości i zabawy, a znane zespoły niech się uczą od babć,energii i tupetu,bo one podeszły z s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 8

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!