Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 kwietnia 2008 r.
17:40
Edytuj ten wpis

Palikot na celowniku zwolenników o. Rydzyka

0 15 A A

Grupa parlamentarzystów chce, żeby poselska komisji etyki ukarała Janusza Palikota za wypowiedzi o o. Tadeuszu Rydzyku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Palikot, lider lubelskiej PO, kilka tygodni temu nazwał Rydzyka "Belzebubem”. To oburzyło parlamentarzystów związanych z Radiem Maryja. Dzisiaj złożyli do komisji etyki poselskiej wniosek o ukaranie Palikota. Pod pismem podpisali się również parlamentarzyści z Lubelszczyzny: poseł Gabriela Masłowska (PiS) oraz europoseł Zdzisław Podkański.

"Od dłuższego czasu jesteśmy świadkami nagłaśnianych w mediach wypowiedzi posła Janusza Palikota, w których dopuszcza się pomówień, gróźb i zniesławienia osób publicznych, w tym także kapłana katolickiego” - czytamy we wniosku.

- Ja nikogo nie obrażam. Tadeusz Rydzyk jest belzebubem, szatanem w sensie teologicznym. Ja tak uważam i tego nie zmieni żadna komisja etyki - komentuje Palikot. Dodaje, że sam stał się celem ataku zwolenników o. Rydzyka. Opowiada jak w czwartek w Sejmie otoczyła do grupa słuchaczy Radia Maryja, którzy krzyczeli: "na szubienicę z nim”, "powiesić”, "zdrajca”. Poseł poinformował o tym policję.
Rp, PAP

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Polanin / 8 kwietnia 2008 o 00:24
0
Cóż znaczą dziś dla Was ojców naszych słowa:"Bóg, Honor, Ojczyzna"?
Avatar
Hang 'em High! / 7 kwietnia 2008 o 16:56
0
gość napisał:

A twoje wartości akurat ci się niechcący wyślizgnęły. Te katolickie, pana jezuskowe...
Co za spektakl, miłość chrześcijańska w akcji!!!
Gdybym według moich wartości chciał zrobić użytek, to nie byłoby to z katolickiego pomysłu, sznura,
ale z czegoś o masowym zasięgu, a wy długo krzyczelibyście, oj długo.
Porządni ludzie mają inne sposoby na was, inteligentne, ale nie mniej bolesne. One już działają.
Avatar
gość / 6 kwietnia 2008 o 20:41
0
Nie zajmujcię się to miernotą - kupi sobie sznur i zrobi z niego użytek. takie jego wartości.
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 19:50
0
Popaprańcy napisał:

Halo, halo, ~Płaska Ziemia~, moi rodzice byli normalni, nie zemścili się na mnie, jak twoi na tobie,
zniszczeniem umysłu religią. Oni skutecznie obronili mnie przed tą zarazą!!!
Mówią, że czas leczy wszystko, w twoim przypadku piach z ciebie wyciągnie co robaki odrzucą.
Słychać już klekotanie kostuchy zbliżającej się do twoich drzwi. O matko bosko, ona ma czerwoną gwiazdkę
na czole!!! Nie trzeba było wywoływać wilka z lasu - duchów bolszewizmu! No i masz, na co zasłużyłeś.
...Gardze takimi jak ty... Nie dopuszczasz do swojej wiadomości, że obojętne jest mi twoje samopoczucie,
twoje opinie, twoje problemy. Nie reprezentujesz sobą niczego, nie osiągniesz nigdy niczego, nikt się z tobą
nigdy nie będzie liczył. Trzymasz z przegranymi i razem z nimi szamotasz się przeciwko prawom Natury.
Twój los był przypieczętowany zanim się urodziłeś, dziedziczysz zepsute geny, a na domiar złego wepchnęli
ci w gardło truciznę religii, otumaniając cię doszczętnie. Twoje wiejskie wychowanie też nie sprzyja.
Zdradzasz swoje ostatnie podrygi, twoi obłudni koledzy kończą ich poszczekiwania na rozumnych ludzi
fałszywym żałowaniem ich albo ofertą modlitwy za nich, w najgorszym razie życzeniem im stałego miejsca
zamieszkania w piekle.
Ty zachowujesz się jak niedoszły pasożyt, ksiądz. Męczy cię brak łatwego dostępu do młodych chłopców?

Halo, halo, ~Płaska Ziemia~, moi rodzice byli normalni, nie zemścili się na mnie, jak twoi na tobie,
zniszczeniem umysłu religią. Oni skutecznie obronili mnie przed tą zarazą!!!
Mówią, że czas leczy wszystko, w twoim przypadku piach z ciebie wyciągnie co robaki odrzucą.
Słychać już klekotanie kostuchy zbliżającej się do twoich drzwi. O matko bosko, ona ma czerwoną gwiazdkę
na czole!!! Nie trzeba było wywoływać wilka z lasu - duchów bolszewizmu! No i masz... rozwiń
Avatar
Popaprańcy / 6 kwietnia 2008 o 17:36
0
Słuchaj - Hang em High - ,, Belzebub''
Co ty z domu wyniosłeś czego rodzice cię nauczyli ???.
Piszę i mam na myśli takich jak ty.
Ty i tobie podobni skończą marnie.
Jakie macie wartości, bolszewickie ???.
Gardze takimi jak ty.
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 17:08
0
Popaprańcy napisał:

Ty, moherek, to już całkiem u boga jesteś, nawet tego świata nie widzisz, tak daleko zaszedłeś w głąb
swoich halucynacji. Następny, któremu obcisła beretka zatamowała dopływ krwi do mózgu.
Po “tej”stronie ma się na samoistne wyginięcie albo kontrolowane wybicie religijnych lunatyków
WBREW twoim irracjonalnym życzeniom.
Jakim cudem twój wrzaskliwy komentarz znalazł się na tym forum, jeśli nie używasz internetu?
Przekazałeś swoje gorzkie żale do JP-2, a on, mając połączenie z głębi trzech trumien, łaskawie umieścił
go tutaj, żebyś ty nie musiał zgrzeszyć?
O jakich ludziach wspomniałeś, o takich z antenką na beretkach, odbierających sygnały od pierzastej
jednej-trzeciej części boga? Nie dotarło do ciebie, że mohery i gołębie są tępione za obsrywanie kaustycznym
kałem dóbr tego świata?
Nasze humanistyczne wartości są niedostrzegalne dla prymitywnych, upodlonych przez religie, niewolników.
Ślepi umysłem, jak ty, nie są w stanie ich zobaczyć. Stąd twoje rzężenie o ich braku.
Koniec wiary jest faktem, zastępy świadomych ludzi rosną z dnia na dzień w ciszy i spokoju. Ostatnie ryki
zarzynanych fanatyków przebrzmiewają bez echa. Przyjdzie nam jeszcze posprzątać po nich parę śmieci:
straszące dzieci budynki kościelne, krzyżyki, figurki świątków, amoralne zwyczaje. Świecki Armageddon
jest w toku!!!

Ty, moherek, to już całkiem u boga jesteś, nawet tego świata nie widzisz, tak daleko zaszedłeś w głąb
swoich halucynacji. Następny, któremu obcisła beretka zatamowała dopływ krwi do mózgu.
Po “tej”stronie ma się na samoistne wyginięcie albo kontrolowane wybicie religijnych lunatyków
WBREW twoim irracjonalnym życzeniom.
Jakim cudem twój wrzaskliwy komentarz znalazł się na tym forum, jeśli nie używasz internetu?
Przekazałeś swoje gorzkie żale do JP-2, a on, mając połączenie z głębi ... rozwiń
Avatar
Popaprańcy / 6 kwietnia 2008 o 08:07
0
Ci co piszą takie brednie -- nie posiadają żadnych wartości -- to są gnojki ,ani do pracy ani do życia w rodzinie.Rodzice ich otrzymują dają jedzenie
jak zabraknie rodziców ta szumowina zginie.Jakie mają na dzisiaj zajęcie internet i dyskoteki. JESTEŚCIE MALUCY,ANI DO BOGA ANI DO LUDZI.
,, MIERNOTA ''
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 02:25
0
Wiek sredni napisał:

~Wiek sredni~, twoja wypowiedź wskazuje na to, że faktycznie jesteś ze Średniowiecza.
Do tego beretka odparzyła ci umysł.
Czy twój wyimaginowany przyjaciel, JC, nie powiedział: musicie stać się jak dzieci?
A ty z rozpędu łamiesz i tą jego naukę miernym usiłowaniem obrażenia ludzi, których nie znasz, a którzy
są wyraźnie mądrzejszy i spostrzegawczy od ciebie, przyznawaniem im chwalebnego przymiotu młodości.
Gdyby uczciwie podejść do istniejących praw chroniących społeczeństwo przed groźnymi przestępcami
będącymi nieuleczalnymi psychotykami, gdyby znieść niedorzeczne immunitety i konkordaty to z nastaniem
świtu kościoły wypełnione byłyby po brzegi takimi jak ty moherami, z waszymi ober-pasożytami, Rentojadami,
zamknięte od zewnątrz na kłódki. Więzienia ani domy wariatów nie są w stanie was wszystkich pomieścić.
Ależ ci zgnoili psychikę, że wyskakujesz z obłąkaną litanią przeciwko dowodom na ohydne zbrodnie kleru
i twoje własne w popieraniu tych zboczeńców.
Na gałąź ze zdrajcami!

~Wiek sredni~, twoja wypowiedź wskazuje na to, że faktycznie jesteś ze Średniowiecza.
Do tego beretka odparzyła ci umysł.
Czy twój wyimaginowany przyjaciel, JC, nie powiedział: musicie stać się jak dzieci?
A ty z rozpędu łamiesz i tą jego naukę miernym usiłowaniem obrażenia ludzi, których nie znasz, a którzy
są wyraźnie mądrzejszy i spostrzegawczy od ciebie, przyznawaniem im chwalebnego przymiotu młodości.
Gdyby uczciwie podejś... rozwiń
Avatar
Wiek sredni / 5 kwietnia 2008 o 14:00
0
Z tonu i jezyka wypowedzi widac, ze nie macie po wiecej niz 20 lat wiec trzba Was zrozumiec co nie znaczy pozwolic na opluwanie innych.
Siegnijcie do klasyki zaszczuwania, socjotechniki i kanalizowania jednostek jako tarcze dla wielu.
Urban, Rakowski, Różański, Berman i Beria byliby jako Wasi nauczyciele nie mniej dumni niz z naduzywajacego jezyka, kultury, zasad etycznych i moralnych, Posla na Sejm RP.
Znacie osobiscie tych co wyzej wymienilem pewnie tak jak Ojca Tadeusza Rydzyka? Czy znacie osobiscie tylko tego ostatniego?
Brak wam jaj czy wlasnego zdania zeby powtarzac az do znudzenia zaslyszane opinie?
Pomysl jeden z drugim jaka bylaby opinia o Tobie i Twojej matce gdyby tylko dwie osoby powtorzyly publicznie, uslyszane od Waszego wroga klamstwo o jej prowadzenie jeszcze przed Twoim urodzeniem?
Jestescie az tacy mali duchem, ze wzorem i wyrocznia jest dla Was ktos kto nawet wlasnej rodziny nie potrafil zachowac w jednosci i zgodnosci?
Czym by blyszczal w swietle jupiterow i Wam imponowal, ten sam co po katach sie jeszcze nie tak dawno w Sejmie chowal na tyle skutecznie, ze przodowal wsrod parlamentarzystow swoja poselska absencja gdyby nie zewszad opluwany wrog publiczny numer 1, temat zastepczy afer finansowych i wykreowany przez rozne media na najwiekszego mozliwego gada - Ojciec Tadeusz Rydzyk?
Ciekawe czy stac Was bedzie na to zeby kiedys przyznac sie do udzialu w tych wszystkich nikczemnosciach wladzy?
Zapytajcie swoj autorytet czy godzi sie bylemu biznesmenowi rejestrowac ze wzgledow podatkowych swoje rozne podmioty poza granicami kraju zamiast jako posel stwarzac warunki do inwestowania tu i teraz?
Zapytajcie swoj moralny autorytet czemuz to zabiega razem ze swoja organizacja partyjna o przeksztalecenie gruntow pod inwestycje w miejscu objetym sledztwem korupcyjnym a nie przeksztalcili jeszcze terenow pod strefe ekonomiczna?
Jezeli dotrwales do konca to stan przed lustro, spojrzyj w nie i glosno odpowiedz skad wiesz jaki jest Ojciec Rydzyk i jego zwolennicy? No skad wiesz???
Z tonu i jezyka wypowedzi widac, ze nie macie po wiecej niz 20 lat wiec trzba Was zrozumiec co nie znaczy pozwolic na opluwanie innych.
Siegnijcie do klasyki zaszczuwania, socjotechniki i kanalizowania jednostek jako tarcze dla wielu.
Urban, Rakowski, Różański, Berman i Beria byliby jako Wasi nauczyciele nie mniej dumni niz z naduzywajacego jezyka, kultury, zasad etycznych i moralnych, Posla na Sejm RP.
Znacie osobiscie tych co wyzej wymienilem pewnie tak jak Ojca Tadeusza Rydzyka? Czy znacie osobiscie tylko tego ostatniego... rozwiń
Avatar
evo / 4 kwietnia 2008 o 23:14
0
Brawo Panie Palikot!! Wreszcie znalazł się ktoś, kto nie boi się właściwie ocenić działalności tego cwaniaczka z Torunia!!! Kościół podał listę nowych grzechów, a w tym m. in. nadmierne bogacenie się - raczej pan Rydzyk nie ma szans na niebo!!
Avatar
Polanin / 8 kwietnia 2008 o 00:24
0
Cóż znaczą dziś dla Was ojców naszych słowa:"Bóg, Honor, Ojczyzna"?
Avatar
Hang 'em High! / 7 kwietnia 2008 o 16:56
0
gość napisał:

A twoje wartości akurat ci się niechcący wyślizgnęły. Te katolickie, pana jezuskowe...
Co za spektakl, miłość chrześcijańska w akcji!!!
Gdybym według moich wartości chciał zrobić użytek, to nie byłoby to z katolickiego pomysłu, sznura,
ale z czegoś o masowym zasięgu, a wy długo krzyczelibyście, oj długo.
Porządni ludzie mają inne sposoby na was, inteligentne, ale nie mniej bolesne. One już działają.
Avatar
gość / 6 kwietnia 2008 o 20:41
0
Nie zajmujcię się to miernotą - kupi sobie sznur i zrobi z niego użytek. takie jego wartości.
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 19:50
0
Popaprańcy napisał:

Halo, halo, ~Płaska Ziemia~, moi rodzice byli normalni, nie zemścili się na mnie, jak twoi na tobie,
zniszczeniem umysłu religią. Oni skutecznie obronili mnie przed tą zarazą!!!
Mówią, że czas leczy wszystko, w twoim przypadku piach z ciebie wyciągnie co robaki odrzucą.
Słychać już klekotanie kostuchy zbliżającej się do twoich drzwi. O matko bosko, ona ma czerwoną gwiazdkę
na czole!!! Nie trzeba było wywoływać wilka z lasu - duchów bolszewizmu! No i masz, na co zasłużyłeś.
...Gardze takimi jak ty... Nie dopuszczasz do swojej wiadomości, że obojętne jest mi twoje samopoczucie,
twoje opinie, twoje problemy. Nie reprezentujesz sobą niczego, nie osiągniesz nigdy niczego, nikt się z tobą
nigdy nie będzie liczył. Trzymasz z przegranymi i razem z nimi szamotasz się przeciwko prawom Natury.
Twój los był przypieczętowany zanim się urodziłeś, dziedziczysz zepsute geny, a na domiar złego wepchnęli
ci w gardło truciznę religii, otumaniając cię doszczętnie. Twoje wiejskie wychowanie też nie sprzyja.
Zdradzasz swoje ostatnie podrygi, twoi obłudni koledzy kończą ich poszczekiwania na rozumnych ludzi
fałszywym żałowaniem ich albo ofertą modlitwy za nich, w najgorszym razie życzeniem im stałego miejsca
zamieszkania w piekle.
Ty zachowujesz się jak niedoszły pasożyt, ksiądz. Męczy cię brak łatwego dostępu do młodych chłopców?

Halo, halo, ~Płaska Ziemia~, moi rodzice byli normalni, nie zemścili się na mnie, jak twoi na tobie,
zniszczeniem umysłu religią. Oni skutecznie obronili mnie przed tą zarazą!!!
Mówią, że czas leczy wszystko, w twoim przypadku piach z ciebie wyciągnie co robaki odrzucą.
Słychać już klekotanie kostuchy zbliżającej się do twoich drzwi. O matko bosko, ona ma czerwoną gwiazdkę
na czole!!! Nie trzeba było wywoływać wilka z lasu - duchów bolszewizmu! No i masz... rozwiń
Avatar
Popaprańcy / 6 kwietnia 2008 o 17:36
0
Słuchaj - Hang em High - ,, Belzebub''
Co ty z domu wyniosłeś czego rodzice cię nauczyli ???.
Piszę i mam na myśli takich jak ty.
Ty i tobie podobni skończą marnie.
Jakie macie wartości, bolszewickie ???.
Gardze takimi jak ty.
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 17:08
0
Popaprańcy napisał:

Ty, moherek, to już całkiem u boga jesteś, nawet tego świata nie widzisz, tak daleko zaszedłeś w głąb
swoich halucynacji. Następny, któremu obcisła beretka zatamowała dopływ krwi do mózgu.
Po “tej”stronie ma się na samoistne wyginięcie albo kontrolowane wybicie religijnych lunatyków
WBREW twoim irracjonalnym życzeniom.
Jakim cudem twój wrzaskliwy komentarz znalazł się na tym forum, jeśli nie używasz internetu?
Przekazałeś swoje gorzkie żale do JP-2, a on, mając połączenie z głębi trzech trumien, łaskawie umieścił
go tutaj, żebyś ty nie musiał zgrzeszyć?
O jakich ludziach wspomniałeś, o takich z antenką na beretkach, odbierających sygnały od pierzastej
jednej-trzeciej części boga? Nie dotarło do ciebie, że mohery i gołębie są tępione za obsrywanie kaustycznym
kałem dóbr tego świata?
Nasze humanistyczne wartości są niedostrzegalne dla prymitywnych, upodlonych przez religie, niewolników.
Ślepi umysłem, jak ty, nie są w stanie ich zobaczyć. Stąd twoje rzężenie o ich braku.
Koniec wiary jest faktem, zastępy świadomych ludzi rosną z dnia na dzień w ciszy i spokoju. Ostatnie ryki
zarzynanych fanatyków przebrzmiewają bez echa. Przyjdzie nam jeszcze posprzątać po nich parę śmieci:
straszące dzieci budynki kościelne, krzyżyki, figurki świątków, amoralne zwyczaje. Świecki Armageddon
jest w toku!!!

Ty, moherek, to już całkiem u boga jesteś, nawet tego świata nie widzisz, tak daleko zaszedłeś w głąb
swoich halucynacji. Następny, któremu obcisła beretka zatamowała dopływ krwi do mózgu.
Po “tej”stronie ma się na samoistne wyginięcie albo kontrolowane wybicie religijnych lunatyków
WBREW twoim irracjonalnym życzeniom.
Jakim cudem twój wrzaskliwy komentarz znalazł się na tym forum, jeśli nie używasz internetu?
Przekazałeś swoje gorzkie żale do JP-2, a on, mając połączenie z głębi ... rozwiń
Avatar
Popaprańcy / 6 kwietnia 2008 o 08:07
0
Ci co piszą takie brednie -- nie posiadają żadnych wartości -- to są gnojki ,ani do pracy ani do życia w rodzinie.Rodzice ich otrzymują dają jedzenie
jak zabraknie rodziców ta szumowina zginie.Jakie mają na dzisiaj zajęcie internet i dyskoteki. JESTEŚCIE MALUCY,ANI DO BOGA ANI DO LUDZI.
,, MIERNOTA ''
Avatar
Hang 'em High! / 6 kwietnia 2008 o 02:25
0
Wiek sredni napisał:

~Wiek sredni~, twoja wypowiedź wskazuje na to, że faktycznie jesteś ze Średniowiecza.
Do tego beretka odparzyła ci umysł.
Czy twój wyimaginowany przyjaciel, JC, nie powiedział: musicie stać się jak dzieci?
A ty z rozpędu łamiesz i tą jego naukę miernym usiłowaniem obrażenia ludzi, których nie znasz, a którzy
są wyraźnie mądrzejszy i spostrzegawczy od ciebie, przyznawaniem im chwalebnego przymiotu młodości.
Gdyby uczciwie podejść do istniejących praw chroniących społeczeństwo przed groźnymi przestępcami
będącymi nieuleczalnymi psychotykami, gdyby znieść niedorzeczne immunitety i konkordaty to z nastaniem
świtu kościoły wypełnione byłyby po brzegi takimi jak ty moherami, z waszymi ober-pasożytami, Rentojadami,
zamknięte od zewnątrz na kłódki. Więzienia ani domy wariatów nie są w stanie was wszystkich pomieścić.
Ależ ci zgnoili psychikę, że wyskakujesz z obłąkaną litanią przeciwko dowodom na ohydne zbrodnie kleru
i twoje własne w popieraniu tych zboczeńców.
Na gałąź ze zdrajcami!

~Wiek sredni~, twoja wypowiedź wskazuje na to, że faktycznie jesteś ze Średniowiecza.
Do tego beretka odparzyła ci umysł.
Czy twój wyimaginowany przyjaciel, JC, nie powiedział: musicie stać się jak dzieci?
A ty z rozpędu łamiesz i tą jego naukę miernym usiłowaniem obrażenia ludzi, których nie znasz, a którzy
są wyraźnie mądrzejszy i spostrzegawczy od ciebie, przyznawaniem im chwalebnego przymiotu młodości.
Gdyby uczciwie podejś... rozwiń
Avatar
Wiek sredni / 5 kwietnia 2008 o 14:00
0
Z tonu i jezyka wypowedzi widac, ze nie macie po wiecej niz 20 lat wiec trzba Was zrozumiec co nie znaczy pozwolic na opluwanie innych.
Siegnijcie do klasyki zaszczuwania, socjotechniki i kanalizowania jednostek jako tarcze dla wielu.
Urban, Rakowski, Różański, Berman i Beria byliby jako Wasi nauczyciele nie mniej dumni niz z naduzywajacego jezyka, kultury, zasad etycznych i moralnych, Posla na Sejm RP.
Znacie osobiscie tych co wyzej wymienilem pewnie tak jak Ojca Tadeusza Rydzyka? Czy znacie osobiscie tylko tego ostatniego?
Brak wam jaj czy wlasnego zdania zeby powtarzac az do znudzenia zaslyszane opinie?
Pomysl jeden z drugim jaka bylaby opinia o Tobie i Twojej matce gdyby tylko dwie osoby powtorzyly publicznie, uslyszane od Waszego wroga klamstwo o jej prowadzenie jeszcze przed Twoim urodzeniem?
Jestescie az tacy mali duchem, ze wzorem i wyrocznia jest dla Was ktos kto nawet wlasnej rodziny nie potrafil zachowac w jednosci i zgodnosci?
Czym by blyszczal w swietle jupiterow i Wam imponowal, ten sam co po katach sie jeszcze nie tak dawno w Sejmie chowal na tyle skutecznie, ze przodowal wsrod parlamentarzystow swoja poselska absencja gdyby nie zewszad opluwany wrog publiczny numer 1, temat zastepczy afer finansowych i wykreowany przez rozne media na najwiekszego mozliwego gada - Ojciec Tadeusz Rydzyk?
Ciekawe czy stac Was bedzie na to zeby kiedys przyznac sie do udzialu w tych wszystkich nikczemnosciach wladzy?
Zapytajcie swoj autorytet czy godzi sie bylemu biznesmenowi rejestrowac ze wzgledow podatkowych swoje rozne podmioty poza granicami kraju zamiast jako posel stwarzac warunki do inwestowania tu i teraz?
Zapytajcie swoj moralny autorytet czemuz to zabiega razem ze swoja organizacja partyjna o przeksztalecenie gruntow pod inwestycje w miejscu objetym sledztwem korupcyjnym a nie przeksztalcili jeszcze terenow pod strefe ekonomiczna?
Jezeli dotrwales do konca to stan przed lustro, spojrzyj w nie i glosno odpowiedz skad wiesz jaki jest Ojciec Rydzyk i jego zwolennicy? No skad wiesz???
Z tonu i jezyka wypowedzi widac, ze nie macie po wiecej niz 20 lat wiec trzba Was zrozumiec co nie znaczy pozwolic na opluwanie innych.
Siegnijcie do klasyki zaszczuwania, socjotechniki i kanalizowania jednostek jako tarcze dla wielu.
Urban, Rakowski, Różański, Berman i Beria byliby jako Wasi nauczyciele nie mniej dumni niz z naduzywajacego jezyka, kultury, zasad etycznych i moralnych, Posla na Sejm RP.
Znacie osobiscie tych co wyzej wymienilem pewnie tak jak Ojca Tadeusza Rydzyka? Czy znacie osobiscie tylko tego ostatniego... rozwiń
Avatar
evo / 4 kwietnia 2008 o 23:14
0
Brawo Panie Palikot!! Wreszcie znalazł się ktoś, kto nie boi się właściwie ocenić działalności tego cwaniaczka z Torunia!!! Kościół podał listę nowych grzechów, a w tym m. in. nadmierne bogacenie się - raczej pan Rydzyk nie ma szans na niebo!!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Włodawa: Ul. Garnizonowa doczeka się remontu

Włodawa: Ul. Garnizonowa doczeka się remontu 0 0

W mieście pamiątką po zlikwidowanym już wiele lat temu garnizonie wojskowym jest ul. Garnizonowa. Dziurawa jak ser szwajcarski wreszcie doczeka się remontu.

Jelcze jeździły po Puławach od 1993 roku. Ale to już koniec

Jelcze jeździły po Puławach od 1993 roku. Ale to już koniec 2 0

Woziły pasażerów przez 25 lat, teraz idą w odstawkę. Najstarsze autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w tym miesiącu zostaną wykreślone z ewidencji i sprzedane na złom. Zastąpiły je klimatyzowane niskopodłogowce od MAN-a.

Ponad 6 miliardów złotych trafi w przyszłym roku na inwestycje drogowe

Ponad 6 miliardów złotych trafi w przyszłym roku na inwestycje drogowe 0 0

W 2019 roku ponad 6 mld zł ma zostać przeznaczonych w budżecie państwa na dofinansowanie inwestycji drogowych. Z pieniędzy Funduszu Dróg Samorządowych ma nadzieję skorzystać m.in. Świdnik.

Tygodniowo z Lublina na Ukrainę wyjeżdża 650 autokarów. Dlaczego loty się nie przyjmują?
galeria

Tygodniowo z Lublina na Ukrainę wyjeżdża 650 autokarów. Dlaczego loty się nie przyjmują? 11 9

Połączenie do Kijowa zostanie szybko przywrócone – deklaruje Ireneusz Dylczyk, dyrektor handlowy Portu Lotniczego Lublin. Dodaje również, że połączenia realizowane przez Wizz Air będą realizowane większym samolotem.

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła

Kobieta wynajęła znajomej mieszkanie, a ta z wdzięczności... ją okradła 1 3

46-latka nadużyła gościnności swojej znajomej. Z wynajmowanego od niej mieszkania ukradła pieniądze, biżuterię i akcesoria komputerowe. Teraz odpowie przed sądem.

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów

W weekendy w Lublinie pojedzie więcej nocnych autobusów 0 0

Już w tym tygodniu zmieni się rozkład jazdy nocnych linii autobusowych N1, N2 i N3.

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić

Wybuch gazu w kamienicy na Starym Mieście w Lublinie. Lokatorzy nadal nie mogą tu wrócić 2 1

Uszkodzona po wybuchu gazu staromiejska kamienica przy ul. Rybnej przejdzie gruntowny remont pod nadzorem konserwatora zabytków. Miasto zarezerwowało już pieniądze na projekt przebudowy. Konieczna jest naprawa dachu i wymiana zalanych stropów.

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn

Po wichurach w Lubelskiem. Drzewo przygniotło samochód, w środku jechało czterech mężczyzn 5 7

Volkswagen, który w poniedziałek rano przejeżdżał ul. Piwną w Chełmie, został przygnieciony przez drzewo. Jeden z pasażerów trafił ranny do szpitala.

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta

Lublin z własną kryptowalutą? Pomysły kandydata na prezydenta 0 11

Pomysły na wykorzystanie nowych technologii w życiu miasta przedstawiał we wtorek poseł Jakub Kulesza, kandydat na prezydenta Lublina z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 3

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 12 2

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 2 6

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 14 24

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!