Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 września 2008 r.
20:47
Edytuj ten wpis

Zdrojkowski odchodzi z PiS-u

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 50 A A

Jarosław Zdrojkowski, były marszałek województwa, żegna się z Prawem i Sprawiedliwością.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lubelszczyzną rządził do stycznia tego roku z ramienia koalicji PiS-PO. Sejmik odwołał go, kiedy Platforma postanowiła związać się z PSL i SLD. Od marca jest we władzach samorządowej spółki Międzynarodowe Targi Lubelskie. Do niedawna zasiadał w zarządzie regionalnym PiS.

- Rozmawiałem już z Krzyśkiem (Michałkiewiczem, posłem i prezesem partii w okręgu Lublin - red.) i powiedziałem, że odchodzę. Nie wiem, jak to się odbywa formalnie - stwierdza Jarosław Zdrojkowski. Niechętnie opowiada o powodzie swej decyzji. - To dla mnie niezręczna sytuacja, nadal mam w PiS kolegów - mówi. I zapowiada, że rzuca politykę.

- Oficjalnie nic nie wiemy - stwierdza Artur Soboń, rzecznik lubelskiego PiS. - Nie przypominam sobie, żebym w ostatnich tygodniach rozmawiał z Jarkiem na ten temat. Powinien złożyć pisemny wniosek. PiS jest jedną z dwóch największych partii w kraju i odejście jednego człowieka nas nie osłabi - stwierdza Krzysztof Michałkiewicz.

Już po kilku godzinach działacze PiS przekonywali nas, że Zdrojkowski nie rzuca partyjnej legitymacji, tylko zrezygnował z zasiadania we władzach. Pytamy jeszcze raz byłego marszałka. - Nie mam czasu rozmawiać, proszę mnie nie męczyć, muszę wyjaśnić te sprawy z kolegami z PiS - odpowiada.

Wśród polityków krążą plotki, że Zdrojkowski ma się przyłączyć do ruchu związanego z portalem "Polska XXI”. Stworzyli go konserwatywni działacze, m.in. Kazimierz Ujazdowski, dawny poseł PiS i przyjaciel Zdrojkowskiego, teraz skłócony z Jarosławem Kaczyńskim. - Nie mamy jeszcze jasnej deklaracji byłego marszałka - mówi Dariusz Jedlina, szef utworzonego właśnie stowarzyszenia "Lubelskie XXI”.

Nie można jednak wykluczyć, że to początek zmian w PiS. W Lublinie coraz głośniej o sporze między Piotrem Kowalczykiem, radnym i szefem partii w mieście, oraz Piotrem Dreherem, przewodniczącym Rady Miasta. - Nic nie wiem, żeby istniał taki konflikt - stwierdza poseł Michałkiewicz.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 września 2008 o 13:32
0
max napisał:
Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ.



oni nie nadają się do żadnej roboty i w tym jest problem. Są ograniczeni,próżni i bezczelni. Takich należy kastrować, by nie płodzili następnych takich samych. Na szczęście jest ich nie tak dużo, w przeciwnym razie doprowadzili by do zagłady.



oni nie nadają się do żadnej roboty i w tym jest problem. Są ograniczeni,próżni i bezczelni. Takich należy kastrować, by nie płodzili następnych takich samych. Na szczęście jest ich nie tak dużo, w przeciwnym razie doprowadzili by do zagłady. rozwiń
Avatar
max / 19 września 2008 o 13:07
0
wyborca napisał:
Tematy zastępcze, co mnie obchodzi PIS(przecież już nie rządzi!!).MNIE INTERESUJE
CO TEN RZĄD I JEGO WYKONAWCY ROBIĄ DLA LUBLINA I NASZEGO WOJEWÓDZTWA??
a rozdmuchiwanie odejście 1 z PIS, TO zasłona dymna NA PRÓŻNIACTWO I NIEKOMPETENCJE OBECNEGO RZĄDU!!!

Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ.

Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ. rozwiń
Avatar
wyborca / 19 września 2008 o 12:23
0
Tematy zastępcze, co mnie obchodzi PIS(przecież już nie rządzi!!).MNIE INTERESUJE
CO TEN RZĄD I JEGO WYKONAWCY ROBIĄ DLA LUBLINA I NASZEGO WOJEWÓDZTWA??
a rozdmuchiwanie odejście 1 z PIS, TO zasłona dymna NA PRÓŻNIACTWO I NIEKOMPETENCJE OBECNEGO RZĄDU!!!
Avatar
problem / 18 września 2008 o 18:52
0
nocka napisał:
A JA I TAK DAM SWÓJ GŁOS NA ZDROJKOWSKIEGO. PRZYNAJMNIEJ NIE BIERZE, NIE ROBI CIEMNYCH INTERESÓW, MOŻE I DZIAŁAŁ WOLNO, ALE JAKTU SZYBKO DZIAŁAĆ JAK MASZ DO DYSPOZYCJI PO-WOLNYCH LUDZI I NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW ZE STAREGO ROZDANIA I MAŁO WTROBIONEGO MICHASIA. a KOWAL- SZCZYK I TAK MU DO PIĘT NIE SIĘGA


Problem nie jest w tym,że wolno robił, problem jest w tym,że on nic nie robił. To co zrobił to dla swoich> Pytanie za ile?
Idiota,który mówił że go nie ma w urzędzie. Problem jest taki, że go nigdy nie było w urzędzie. Tak ustawił sobie pracę a biedne sekretarki wychodziły na idiotki, bo interesanci jełopa widzieli jak wchodził i wychodził z pokoju do pokoju. Toż to chamstwo. Taki marszałek to kpina z wyborców i mieszkańców. Nawet nie potrafił kręcić tak by tego nie zauważyli postronni. Czyli kręt-kiepski kręt.


Problem nie jest w tym,że wolno robił, problem jest w tym,że on nic nie robił. To co zrobił to dla swoich> Pytanie za ile?
Idiota,który mówił że go nie ma w urzędzie. Problem jest taki, że go nigdy nie było w urzędzie. Tak ustawił sobie pracę a biedne sekretarki wychodziły na idiotki, bo interesanci jełopa widzieli jak wchodził i wychodził z pokoju do pokoju. Toż to chamstwo. Taki marszałek to kpina z wyborców i mieszkańców. Nawet nie potrafił kręcić tak by tego nie zauważyli postronni. Czyli kręt-kiepski ... rozwiń
Avatar
adrem / 18 września 2008 o 15:49
0
AD vocem Zdrojkowskiego, który nie przepracował dnia w samorzadzie a marszałkiem został:
po pierwsze to kłamstwo:
bo pracował w urzędzie miasta a to też samorząd
po drugie prawo tego i tak nie wymaga aby zostać marszałkiem po pracy w samorządzie- bo jakie kryteria decydowały by dla np. tuska czy wałęsy- bajanie, lenistwo, brzydota, niski wzrost?
Zdrojkowski był dobrym marszałkiem- jak nie to proszę o konkretne wpadki merytoryczne....
Avatar
Gość / 18 września 2008 o 11:57
0
swoją droga to ciekawe ze osoba która 1 dnia nie przepracowała w samorzadzie jako radny została marszałkiem.....
Avatar
KIBOL / 18 września 2008 o 10:30
0
o czym tu pisać jak wszyscy dobrze pamiętali: Zdrojkowski jako jedyny obiecał kasę dla Motoru i dał!!!!. Wasilewski obiecał że da i co? NIC zero. Tylko potrafił obiecać. A kowalczyk z soboniem podobno chodzą na Awię.
a to duża różnica dla nas kibiców. Wiemy kto kim jest i na kogo można liczyć
Avatar
nocka / 18 września 2008 o 10:26
0
A JA I TAK DAM SWÓJ GŁOS NA ZDROJKOWSKIEGO. PRZYNAJMNIEJ NIE BIERZE, NIE ROBI CIEMNYCH INTERESÓW, MOŻE I DZIAŁAŁ WOLNO, ALE JAKTU SZYBKO DZIAŁAĆ JAK MASZ DO DYSPOZYCJI PO-WOLNYCH LUDZI I NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW ZE STAREGO ROZDANIA I MAŁO WTROBIONEGO MICHASIA. a KOWAL- SZCZYK I TAK MU DO PIĘT NIE SIĘGA
Avatar
kul - a / 18 września 2008 o 08:57
0
To wszystko ta sama ekipa popaprańców ,którzy nic nie potrafią wrzucić ich do jednego wora : Zdrojkowski, Palikot, Mucha.Pierwszy to kretyn ,który nie potrafi nic powiedzieć jak mu nie napiszą, drugi ma obsesję medialną i kosi każdego wartościowego( nie lubi dobrych uznaje tylko miernoty), a trzecia to cud TUSKA za,który trzeba się wstydzić w sejmie duplikat BEGER ,która ma w oczach ku***ki/ wielka pani doktor ale pytanie od czego?
Avatar
A2ADDA / 18 września 2008 o 08:28
0
sssaaalll napisał:
marta: moja droga to że zdrojkowski usuwał z urzędu PSL i dorabiali mu gębę( heheh palikotowską) to nie znaczy że był nie dobrym marszałkiem.

On nie był złym marszałkiem ,on był koszmarnym marszałkiem.Razem z paligłupem się dobrali i rządzili, niewygodnych usuwali.A po wszystkim dostał posadę vice prezesa i dalej nic nie robi. Dość już tego kretyna.Wyrzucić go i zobaczycie ile będzie na bezrobociu no chyba że paligłup go zatrudni do swojej ekipy. U niego prawie wszyscy tacy,popaprani skaczą jak pieski i klaszczą uszami.

On nie był złym marszałkiem ,on był koszmarnym marszałkiem.Razem z paligłupem się dobrali i rządzili, niewygodnych usuwali.A po wszystkim dostał posadę vice prezesa i dalej nic nie robi. Dość już tego kretyna.Wyrzucić go i zobaczycie ile będzie na bezrobociu no chyba że paligłup go zatrudni do swojej ekipy. U niego prawie wszyscy tacy,popaprani skaczą jak pieski i klaszczą uszami. rozwiń
Avatar
Gość / 19 września 2008 o 13:32
0
max napisał:
Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ.



oni nie nadają się do żadnej roboty i w tym jest problem. Są ograniczeni,próżni i bezczelni. Takich należy kastrować, by nie płodzili następnych takich samych. Na szczęście jest ich nie tak dużo, w przeciwnym razie doprowadzili by do zagłady.



oni nie nadają się do żadnej roboty i w tym jest problem. Są ograniczeni,próżni i bezczelni. Takich należy kastrować, by nie płodzili następnych takich samych. Na szczęście jest ich nie tak dużo, w przeciwnym razie doprowadzili by do zagłady. rozwiń
Avatar
max / 19 września 2008 o 13:07
0
wyborca napisał:
Tematy zastępcze, co mnie obchodzi PIS(przecież już nie rządzi!!).MNIE INTERESUJE
CO TEN RZĄD I JEGO WYKONAWCY ROBIĄ DLA LUBLINA I NASZEGO WOJEWÓDZTWA??
a rozdmuchiwanie odejście 1 z PIS, TO zasłona dymna NA PRÓŻNIACTWO I NIEKOMPETENCJE OBECNEGO RZĄDU!!!

Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ.

Rządy rządami wszystkie takie same robią dobrze ale swoim.Jedno jest pewne,ze reprezentacja tego Zdroja była porażką ale pewne jest tez to że obecna ekipa musi się wstydzić za palikota, który szefuje ze ho,ho. Cy lubelska platforma nie widzi jakiego dorobiła się deb***a/ zresztą współpracował wyśmienicie z panem Zdrojem.NIC dziwnego jezeli to te same energie głupoty i chamstwa.Pytanie podstawowe kto wybiera takich patałachów do władzy ONI POWINNI ULICE ZAMIATAĆ. rozwiń
Avatar
wyborca / 19 września 2008 o 12:23
0
Tematy zastępcze, co mnie obchodzi PIS(przecież już nie rządzi!!).MNIE INTERESUJE
CO TEN RZĄD I JEGO WYKONAWCY ROBIĄ DLA LUBLINA I NASZEGO WOJEWÓDZTWA??
a rozdmuchiwanie odejście 1 z PIS, TO zasłona dymna NA PRÓŻNIACTWO I NIEKOMPETENCJE OBECNEGO RZĄDU!!!
Avatar
problem / 18 września 2008 o 18:52
0
nocka napisał:
A JA I TAK DAM SWÓJ GŁOS NA ZDROJKOWSKIEGO. PRZYNAJMNIEJ NIE BIERZE, NIE ROBI CIEMNYCH INTERESÓW, MOŻE I DZIAŁAŁ WOLNO, ALE JAKTU SZYBKO DZIAŁAĆ JAK MASZ DO DYSPOZYCJI PO-WOLNYCH LUDZI I NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW ZE STAREGO ROZDANIA I MAŁO WTROBIONEGO MICHASIA. a KOWAL- SZCZYK I TAK MU DO PIĘT NIE SIĘGA


Problem nie jest w tym,że wolno robił, problem jest w tym,że on nic nie robił. To co zrobił to dla swoich> Pytanie za ile?
Idiota,który mówił że go nie ma w urzędzie. Problem jest taki, że go nigdy nie było w urzędzie. Tak ustawił sobie pracę a biedne sekretarki wychodziły na idiotki, bo interesanci jełopa widzieli jak wchodził i wychodził z pokoju do pokoju. Toż to chamstwo. Taki marszałek to kpina z wyborców i mieszkańców. Nawet nie potrafił kręcić tak by tego nie zauważyli postronni. Czyli kręt-kiepski kręt.


Problem nie jest w tym,że wolno robił, problem jest w tym,że on nic nie robił. To co zrobił to dla swoich> Pytanie za ile?
Idiota,który mówił że go nie ma w urzędzie. Problem jest taki, że go nigdy nie było w urzędzie. Tak ustawił sobie pracę a biedne sekretarki wychodziły na idiotki, bo interesanci jełopa widzieli jak wchodził i wychodził z pokoju do pokoju. Toż to chamstwo. Taki marszałek to kpina z wyborców i mieszkańców. Nawet nie potrafił kręcić tak by tego nie zauważyli postronni. Czyli kręt-kiepski ... rozwiń
Avatar
adrem / 18 września 2008 o 15:49
0
AD vocem Zdrojkowskiego, który nie przepracował dnia w samorzadzie a marszałkiem został:
po pierwsze to kłamstwo:
bo pracował w urzędzie miasta a to też samorząd
po drugie prawo tego i tak nie wymaga aby zostać marszałkiem po pracy w samorządzie- bo jakie kryteria decydowały by dla np. tuska czy wałęsy- bajanie, lenistwo, brzydota, niski wzrost?
Zdrojkowski był dobrym marszałkiem- jak nie to proszę o konkretne wpadki merytoryczne....
Avatar
Gość / 18 września 2008 o 11:57
0
swoją droga to ciekawe ze osoba która 1 dnia nie przepracowała w samorzadzie jako radny została marszałkiem.....
Avatar
KIBOL / 18 września 2008 o 10:30
0
o czym tu pisać jak wszyscy dobrze pamiętali: Zdrojkowski jako jedyny obiecał kasę dla Motoru i dał!!!!. Wasilewski obiecał że da i co? NIC zero. Tylko potrafił obiecać. A kowalczyk z soboniem podobno chodzą na Awię.
a to duża różnica dla nas kibiców. Wiemy kto kim jest i na kogo można liczyć
Avatar
nocka / 18 września 2008 o 10:26
0
A JA I TAK DAM SWÓJ GŁOS NA ZDROJKOWSKIEGO. PRZYNAJMNIEJ NIE BIERZE, NIE ROBI CIEMNYCH INTERESÓW, MOŻE I DZIAŁAŁ WOLNO, ALE JAKTU SZYBKO DZIAŁAĆ JAK MASZ DO DYSPOZYCJI PO-WOLNYCH LUDZI I NIEKOMPETENTNYCH URZĘDNIKÓW ZE STAREGO ROZDANIA I MAŁO WTROBIONEGO MICHASIA. a KOWAL- SZCZYK I TAK MU DO PIĘT NIE SIĘGA
Avatar
kul - a / 18 września 2008 o 08:57
0
To wszystko ta sama ekipa popaprańców ,którzy nic nie potrafią wrzucić ich do jednego wora : Zdrojkowski, Palikot, Mucha.Pierwszy to kretyn ,który nie potrafi nic powiedzieć jak mu nie napiszą, drugi ma obsesję medialną i kosi każdego wartościowego( nie lubi dobrych uznaje tylko miernoty), a trzecia to cud TUSKA za,który trzeba się wstydzić w sejmie duplikat BEGER ,która ma w oczach ku***ki/ wielka pani doktor ale pytanie od czego?
Avatar
A2ADDA / 18 września 2008 o 08:28
0
sssaaalll napisał:
marta: moja droga to że zdrojkowski usuwał z urzędu PSL i dorabiali mu gębę( heheh palikotowską) to nie znaczy że był nie dobrym marszałkiem.

On nie był złym marszałkiem ,on był koszmarnym marszałkiem.Razem z paligłupem się dobrali i rządzili, niewygodnych usuwali.A po wszystkim dostał posadę vice prezesa i dalej nic nie robi. Dość już tego kretyna.Wyrzucić go i zobaczycie ile będzie na bezrobociu no chyba że paligłup go zatrudni do swojej ekipy. U niego prawie wszyscy tacy,popaprani skaczą jak pieski i klaszczą uszami.

On nie był złym marszałkiem ,on był koszmarnym marszałkiem.Razem z paligłupem się dobrali i rządzili, niewygodnych usuwali.A po wszystkim dostał posadę vice prezesa i dalej nic nie robi. Dość już tego kretyna.Wyrzucić go i zobaczycie ile będzie na bezrobociu no chyba że paligłup go zatrudni do swojej ekipy. U niego prawie wszyscy tacy,popaprani skaczą jak pieski i klaszczą uszami. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 22 2

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 0 15

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 76 2

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 46

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 16

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek 3 1

Runda jesienna w zamojskiej klasie okręgowej dobiegła końca. Po 15 kolejkach najwięcej powodów do zadowolenia mają w Hrubieszowie, Różańcu i Zawadzie, a ekipy z Bełżca i Sitna wiosną czeka niezwykle ciężka batalia o utrzymanie

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek"
film

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek" 0 1

W wieku 92 lat zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek". Dowodził plutonem w trakcie Powstania Warszawskiego, był jeńcem niemieckich obozów

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 14 4

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 1 19

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.