Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2013 r.
18:41
Edytuj ten wpis

Adoptuj królika. Stowarzyszenie otwiera biuro w Lublinie (wideo)

0 35 A A
Inspektor ds adopcji Katarzyna Kopeć z jednym ze swoich podopiecznych (Dorota Awiorko-Klimek)
Inspektor ds adopcji Katarzyna Kopeć z jednym ze swoich podopiecznych (Dorota Awiorko-Klimek)

Nie będzie to typowe schronisko, lecz miejsce gdzie zwierzęta będą przebywać jedynie tymczasowo. W Lublinie powstaje biuro Stowarzyszenia Pomocy Królikom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Członkowie stowarzyszenia wynajęli od miasta ok. 60 metrowy lokal przy ul. Hutniczej. Biuro SPK zacznie działać w przyszłym roku. – Mamy osiem królików, które czekają na nowy dom. Dwa zostały znalezione, resztę ludzi nam oddali.

W większości przypadków oficjalnym powodem pozbycia się zwierzęcia, jest alergia właścicieli.

Stowarzyszeniu można pomóc finansowo biorąc lubelskie biuro pod tzw. opiekę wirtualną. Wystarczy zadeklarować comiesięczne wparcie w wysokości co najmniej 10 zł. Kontakt drogą e-mailową – lublin@kroliki.net.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dorotka / 17 listopada 2013 r. o 23:03
0

Jakim trzeba być bezdusznym egoista, żeby wydawać pieniądze na pomoc zwierzętom kiedy tylu ludzi ginie z głodu. Szczególnie teraz na Filipinach! Bydlaki!!!!

Marian, jaki ty niedouczony tłuczek jesteś. Albo się przeceniasz. Z ciebie jest jeden, mały , szczekający z anonima bydlak, a nie zaraz "Bydlaki". Sił ci to dodaje do ujadania, jak podpiszesz się jako wielu??? Wypad stąd. Najlepiej na Filipiny!

Avatar
yolo / 17 listopada 2013 r. o 22:57
0

A można adoptować już oprawionego? Brzydzę się zabijaniem zwierząt...

A lejby zrobione? Won gimbusie od kompa! Z tego co piszesz-samobójstwo ci, niestety nie grozi, skoro się brzydzisz!

Avatar
punia / 17 listopada 2013 r. o 22:54
0

A duszony w śmietanie jeszcze lepszy,palce lizać.

Pi...się sobie poliż kloto! Popaprany dowcipnisiu!

Avatar
gosc / 17 listopada 2013 r. o 22:06
0

Normalnej wielkości królik jest przeznaczony na pasztet -a miniaturowy -na... pasztecik :D

a Ty na półgłówka :]

Avatar
gość / 17 listopada 2013 r. o 16:33
0

Jedni lubią motocykle i wydają na części do nich, inni są kinomaniakami, jeszcze inni zbierają płyty czy kupują książki. Jakoś nie obrzuca sie ich błotem. Dlaczego więc ludzi, którzy poświęcają swój czas i swoje pieniądze zwierzętom tak często obrzuca się błotem??? To Stowarzyszenie nie kradnie tylko prosi o pomoc. Masz to w nosie? Nie lubisz zwierząt? Uważasz, zę są ważniejsze sprawy? Nie musisz pomagać ale nie widze powodu, dla którego masz się wypowiadać w tonie nienawiści!

Odpowiedź jest prosta, dlaczego akurat ludzi ratujących zwierzęta obrzucają błotem - ponieważ fakt ten budzi poczucie winy za to, że samemu się codziennie szkodzi zwierzętom, za codziennego schabowego na talerzu, za jajecznicę i serek na śniadanie, za skórzane buty i futrzane wdzianka, za kosmetyki okupione śmiercią zwierzat w męczarniach, za lody kupione dziecku, za żelki z żelatyny, za prawie każdy element własnego życia, który w ten czy inny sposób wiąże się z eksploatacją zwierząt, a człowiek chce żyć spokojnie i nie w poczuciu winy. Zwierzeta mają być niewidzialnymi przedmiotami o statusie niższym niż pilot do telewizora, a jak ktoś próbuje to zmienić to włącza się mechanizm obronny i trzeba na wszelki wypadek zaatakowac, aby nikt nie próbował nawet przez sekundę naruszać status quo.

Odpowiedź jest prosta, dlaczego akurat ludzi ratujących zwierzęta obrzucają błotem - ponieważ fakt ten budzi poczucie winy za to, że samemu się codziennie szkodzi zwierzętom, za codziennego schabowego na talerzu, za jajecznicę i serek na śniadanie, za skórzane buty i futrzane wdzianka, za kosmetyki okupione śmiercią zwierzat w męczarniach, za lody kupione dziecku, za żelki z żelatyny, za prawie każdy element własnego życia, który w ten czy inny sposób wiąże się z eksploatacją zwierząt, a człowiek chce żyć spokojnie i nie w p... rozwiń

Avatar
COOLejaż / 17 listopada 2013 r. o 15:17
0

to są króliki MINIATUROWE nie hodowlane, nie są przeznaczone na pasztet, są zwierzętami domowymi, takimi samymi jak koty czy psy, i tak samo jak koty i psy są wyrzucane przez swoich "kochających" właścicieli

Normalnej wielkości królik jest przeznaczony na pasztet -a miniaturowy -na... pasztecik :D

Avatar
gość / 17 listopada 2013 r. o 15:08
0

rozumiem że psa i kota tez szukasz oprawionego? bo to są akurat zwierzęta domowe nie hodowlane

Avatar
asd / 17 listopada 2013 r. o 11:34
0

A można adoptować już oprawionego? Brzydzę się zabijaniem zwierząt...

Avatar
ferdynand / 17 listopada 2013 r. o 00:27
0

A ja bym się chętnie tą panią ze zdjęcia zaopiekował.

Avatar
teje / 16 listopada 2013 r. o 23:43
0

Wielkie serce i ponadprzeciętna wrażliwość, szacun dla dziewczyn z SPK :)

Avatar
Dorotka / 17 listopada 2013 r. o 23:03
0

Jakim trzeba być bezdusznym egoista, żeby wydawać pieniądze na pomoc zwierzętom kiedy tylu ludzi ginie z głodu. Szczególnie teraz na Filipinach! Bydlaki!!!!

Marian, jaki ty niedouczony tłuczek jesteś. Albo się przeceniasz. Z ciebie jest jeden, mały , szczekający z anonima bydlak, a nie zaraz "Bydlaki". Sił ci to dodaje do ujadania, jak podpiszesz się jako wielu??? Wypad stąd. Najlepiej na Filipiny!

Avatar
yolo / 17 listopada 2013 r. o 22:57
0

A można adoptować już oprawionego? Brzydzę się zabijaniem zwierząt...

A lejby zrobione? Won gimbusie od kompa! Z tego co piszesz-samobójstwo ci, niestety nie grozi, skoro się brzydzisz!

Avatar
punia / 17 listopada 2013 r. o 22:54
0

A duszony w śmietanie jeszcze lepszy,palce lizać.

Pi...się sobie poliż kloto! Popaprany dowcipnisiu!

Avatar
gosc / 17 listopada 2013 r. o 22:06
0

Normalnej wielkości królik jest przeznaczony na pasztet -a miniaturowy -na... pasztecik :D

a Ty na półgłówka :]

Avatar
gość / 17 listopada 2013 r. o 16:33
0

Jedni lubią motocykle i wydają na części do nich, inni są kinomaniakami, jeszcze inni zbierają płyty czy kupują książki. Jakoś nie obrzuca sie ich błotem. Dlaczego więc ludzi, którzy poświęcają swój czas i swoje pieniądze zwierzętom tak często obrzuca się błotem??? To Stowarzyszenie nie kradnie tylko prosi o pomoc. Masz to w nosie? Nie lubisz zwierząt? Uważasz, zę są ważniejsze sprawy? Nie musisz pomagać ale nie widze powodu, dla którego masz się wypowiadać w tonie nienawiści!

Odpowiedź jest prosta, dlaczego akurat ludzi ratujących zwierzęta obrzucają błotem - ponieważ fakt ten budzi poczucie winy za to, że samemu się codziennie szkodzi zwierzętom, za codziennego schabowego na talerzu, za jajecznicę i serek na śniadanie, za skórzane buty i futrzane wdzianka, za kosmetyki okupione śmiercią zwierzat w męczarniach, za lody kupione dziecku, za żelki z żelatyny, za prawie każdy element własnego życia, który w ten czy inny sposób wiąże się z eksploatacją zwierząt, a człowiek chce żyć spokojnie i nie w poczuciu winy. Zwierzeta mają być niewidzialnymi przedmiotami o statusie niższym niż pilot do telewizora, a jak ktoś próbuje to zmienić to włącza się mechanizm obronny i trzeba na wszelki wypadek zaatakowac, aby nikt nie próbował nawet przez sekundę naruszać status quo.

Odpowiedź jest prosta, dlaczego akurat ludzi ratujących zwierzęta obrzucają błotem - ponieważ fakt ten budzi poczucie winy za to, że samemu się codziennie szkodzi zwierzętom, za codziennego schabowego na talerzu, za jajecznicę i serek na śniadanie, za skórzane buty i futrzane wdzianka, za kosmetyki okupione śmiercią zwierzat w męczarniach, za lody kupione dziecku, za żelki z żelatyny, za prawie każdy element własnego życia, który w ten czy inny sposób wiąże się z eksploatacją zwierząt, a człowiek chce żyć spokojnie i nie w p... rozwiń

Avatar
COOLejaż / 17 listopada 2013 r. o 15:17
0

to są króliki MINIATUROWE nie hodowlane, nie są przeznaczone na pasztet, są zwierzętami domowymi, takimi samymi jak koty czy psy, i tak samo jak koty i psy są wyrzucane przez swoich "kochających" właścicieli

Normalnej wielkości królik jest przeznaczony na pasztet -a miniaturowy -na... pasztecik :D

Avatar
gość / 17 listopada 2013 r. o 15:08
0

rozumiem że psa i kota tez szukasz oprawionego? bo to są akurat zwierzęta domowe nie hodowlane

Avatar
asd / 17 listopada 2013 r. o 11:34
0

A można adoptować już oprawionego? Brzydzę się zabijaniem zwierząt...

Avatar
ferdynand / 17 listopada 2013 r. o 00:27
0

A ja bym się chętnie tą panią ze zdjęcia zaopiekował.

Avatar
teje / 16 listopada 2013 r. o 23:43
0

Wielkie serce i ponadprzeciętna wrażliwość, szacun dla dziewczyn z SPK :)