Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lutego 2012 r.
21:29
Edytuj ten wpis

Anonimowymi SMS-ami straszą posłankę Gąsior-Marek

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 23 A A
Magdalena Gąsior-Marek to 29-letnia absolwentka I LO w Lublinie i ekonomii na UMCS. Zasiada w polski
Magdalena Gąsior-Marek to 29-letnia absolwentka I LO w Lublinie i ekonomii na UMCS. Zasiada w polski

Żarty, działania osoby niezrównoważonej czy uporczywe nękanie? Sprawą anonimowych SMS-ów, które zburzyły spokój Magdalenie Gąsior-Marek, zajmie się prokuratura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeszcze w grudniu posłanka PO zawiadomiła organy ścigania, że dostaje obraźliwe SMS-y. Wczoraj policja przesłała zebrane w tej sprawie materiały do prokuratury.

– Z SMS-ów wynika, że ktoś szykuje się do oczernienia osoby publicznej. Ich autor twierdzi m.in., że ktoś pisze jej pracę doktorską i że zostanie to nagłośnione. Tymczasem, pani poseł dopiero zapisała się na studia doktoranckie – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci sprawdzali, czy ktoś próbuje pomówić Gąsior-Marek, przypisać jej postępowanie, które może ją poniżyć w oczach opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania.

– Możliwe jest też zakwalifikowanie tych SMS-ów jako uporczywe nękanie. Oceni to prokuratura – mówi Wójtowicz. Rzecznik lubelskiej policji dodaje, że dopiero po ustaleniu autora SMS-ów będzie można stwierdzić, czy jest żartownisiem, osobą niezrównoważoną, czy może próbował zaszkodzić adresatce.

To nie pierwszy przypadek, kiedy śledczy zajęli się SMS-ami do polityków lub między politykami. Jesienią ubiegłego roku wiadomości tekstowe z groźbami dostali działacze PiS z powiatów bialskiego i radzyńskiego.

"Organizacja nasza jest w posiadaniu Pańskiego numeru telefonu, jak i adresu zamieszkania. Wybaczamy Panu dotychczasową nielojalność do naszego rządu i uważamy, że tym razem zagłosuje pan na PO. Gwarantujemy Pańskiej rodzinie pomoc, ochronę rodziny, bo zdarzają się różne wypadki” – przeczytali na swoich telefonach lokalni politycy. Przestraszyli się, bo SMS-y dostali w gorącym okresie przed parlamentarnymi wyborami.

Palikot wysłał do Muchy

Wiele zamieszania wywołała też korespondencja wśród posłów PO. "Może chcesz kandydować na prezydenta Lublina? To realna władza! Jp” – takiego SMS-a dostała dwa lata temu od Janusza Palikota Joanna Mucha. Był prima aprilis i Palikot tłumaczył, że tylko zażartował z posłanki. Mucha wzięła to jednak za poważną rozgrywkę przed wyborami władz w lubelskiej Platformie.

W tym samym czasie działacze Platformy dostali SMS-y z wiadomością, że Włodzimierz Karpiński zrezygnował ze startu w partyjnych wyborach. Mucha broniła kolegi, rozsyłając własną wiadomość: "Janusz Palikot przeprasza Donalda Tuska i Włodzimierza Karpińskiego za niestosowny żart prima-
aprilisowy. I tak wygra Karpiński :)”.

Palikot już wcześniej lubił żartować przy użyciu telefonu. Cztery lata temu proszony "namolnie” o wywiad odpowiedział dziennikarkom "Rzeczpospolitej”, że zgoda, ale "nago – w miejscu publicznym! – i po dwóch butelkach wina”.

Wczoraj Magdalena Gąsior-Marek nie odpowiadała na nasze telefony i SMS-y.

Przypadki posłanki Gąsior-Marek

* W październikowych wyborach do Sejmu startowała z pierwszego miejsca lubelskiej listy PO. Zdobyła 14 676 głosów. Znacznie lepszy wynik mieli Joanna Mucha (trzy razy więcej głosów) i Włodzimierz Karpiński.

* Rok temu zdobyła przydomek "bukietowa”. Po tym, jak jej polityczny mentor – minister infrastruktury Cezary Grabarczyk – ledwo obronił się przed odwołaniem za bałagan na kolei, Gąsior-Marek wraz z koleżanką z sejmowej ławy wręczyła mu bukiet róż.

* W prowadzeniu biura poselskiego w Lublinie posłance pomaga jej mąż Ernest. Zapewnia, że nie dostaje żadnego wynagrodzenia.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
amoroso / 29 lutego 2012 o 18:05
0
[quote name='boleslaw' timestamp='1330525129' post='603869']
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
[/quote]
Patrząc po jej dotychczasowych osiągnięciach.Doktorat zrobi korespondencyjnie.W końcu to cwana{Wie kiedy,komu i gdzie wejść do ...}i zdolna osoba.Po za tym,bukiet kwiatów nie takie duperele jak doktorat,może załatwić.Męża tylko szkoda bo jak ma powołanie do charytatywnych prac to zapraszam go do umacniania np.wałów przeciwpowodziowych.Kilka plasterków do wyboru {czarnego lub białego,będzie na bogato}salcesonu się znajdzie w czasie przerwy na odpoczynek.
[quote name='boleslaw' timestamp='1330525129' post='603869']
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
[/quote]
Patrząc po jej dotychczasow... rozwiń
Avatar
boleslaw / 29 lutego 2012 o 15:18
0
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
Avatar
MZ / 29 lutego 2012 o 14:02
0
Kto głosował na to badziewie? Ech ludzie....
Avatar
ktosik / 29 lutego 2012 o 12:59
0
Nie jest źle, jeżeli ludzie się z władzy śmieją. Jest tragicznie, gdy śmiać się przestaną.

PS. Gdyby nie wypadki samochodowe to dzienniczek by zbankrutował. Czy ktoś kupuje jeszcze papierowe wydania?

ŻENADA!!!
Avatar
radny / 29 lutego 2012 o 12:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1330513423' post='603797']
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko.
Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy.
Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"

[/quote]
Ciekawe dlaczego ERNEST nie zbiera puszek po piwie wokół biura.
[quote name='Gość' timestamp='1330513423' post='603797']
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 12:03
0
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko.
Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy.
Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa... rozwiń
Avatar
paula / 29 lutego 2012 o 11:01
0
Tak, tak oczywiście a Świstak pakuje w sreberka. Żenada. Pozdrawiam
Avatar
nerg / 29 lutego 2012 o 10:24
0
i co zydoweczka bedzie plakac
Avatar
W Róż / 29 lutego 2012 o 09:30
0
Okazało się że jeden bukiet to za mało aby utrzymać się na pierwszym miejscu w PO.
Mucha dodała jeszcze koszyczek malin i wianuszek ruciany . Teraz w nagrodę sięgnęła
( na chwilę) ministerialnych szczytów.
Avatar
Wybiorca / 29 lutego 2012 o 09:18
0
[quote name='mk' timestamp='1330502922' post='603724']
jest bezwzględnie posłuszna i nie myśli
[/quote]
Ty wiesz co można POczynić z taką kobietą która jest;- i młoda - i nie myśli - i jest bezwzględnie POsłuszna ?.
Avatar
amoroso / 29 lutego 2012 o 18:05
0
[quote name='boleslaw' timestamp='1330525129' post='603869']
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
[/quote]
Patrząc po jej dotychczasowych osiągnięciach.Doktorat zrobi korespondencyjnie.W końcu to cwana{Wie kiedy,komu i gdzie wejść do ...}i zdolna osoba.Po za tym,bukiet kwiatów nie takie duperele jak doktorat,może załatwić.Męża tylko szkoda bo jak ma powołanie do charytatywnych prac to zapraszam go do umacniania np.wałów przeciwpowodziowych.Kilka plasterków do wyboru {czarnego lub białego,będzie na bogato}salcesonu się znajdzie w czasie przerwy na odpoczynek.
[quote name='boleslaw' timestamp='1330525129' post='603869']
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
[/quote]
Patrząc po jej dotychczasow... rozwiń
Avatar
boleslaw / 29 lutego 2012 o 15:18
0
studia doktoranckie? Niech dziennikarze napiszą na jakiej uczelni i jaki kierunkek, ile godzin wykładowych i ćwiczeń, kto jest kierownikiem studiów doktoranckich, oraz ile czasu spędza bukietowa na uczelni? Bo jesli miałaby otrzymać doktorat, to jednak trzeba spełnić pewne wymagania, czegos się nauczyć, czegoś nauczyć innych (studentów), napisać samodzielnie i obronić rozprawę doktorską.
Avatar
MZ / 29 lutego 2012 o 14:02
0
Kto głosował na to badziewie? Ech ludzie....
Avatar
ktosik / 29 lutego 2012 o 12:59
0
Nie jest źle, jeżeli ludzie się z władzy śmieją. Jest tragicznie, gdy śmiać się przestaną.

PS. Gdyby nie wypadki samochodowe to dzienniczek by zbankrutował. Czy ktoś kupuje jeszcze papierowe wydania?

ŻENADA!!!
Avatar
radny / 29 lutego 2012 o 12:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1330513423' post='603797']
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko.
Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy.
Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"

[/quote]
Ciekawe dlaczego ERNEST nie zbiera puszek po piwie wokół biura.
[quote name='Gość' timestamp='1330513423' post='603797']
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 12:03
0
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko.
Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy.
Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia :

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034

"Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż.
Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach.
31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa... rozwiń
Avatar
paula / 29 lutego 2012 o 11:01
0
Tak, tak oczywiście a Świstak pakuje w sreberka. Żenada. Pozdrawiam
Avatar
nerg / 29 lutego 2012 o 10:24
0
i co zydoweczka bedzie plakac
Avatar
W Róż / 29 lutego 2012 o 09:30
0
Okazało się że jeden bukiet to za mało aby utrzymać się na pierwszym miejscu w PO.
Mucha dodała jeszcze koszyczek malin i wianuszek ruciany . Teraz w nagrodę sięgnęła
( na chwilę) ministerialnych szczytów.
Avatar
Wybiorca / 29 lutego 2012 o 09:18
0
[quote name='mk' timestamp='1330502922' post='603724']
jest bezwzględnie posłuszna i nie myśli
[/quote]
Ty wiesz co można POczynić z taką kobietą która jest;- i młoda - i nie myśli - i jest bezwzględnie POsłuszna ?.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 26 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 51 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 98 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!